• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ايران - جام جهاني 2006

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از hamedsullivan :
مهم اینه که کسانی که اون زمان موافق بودن الان متوجه شدن ,
!!

اون موقع هم میدونستند اما منافع شخصی توی چیزهای دیگه ای بود! هیچوقت این چیزها توی این مملکت درست نشده از یک سولاخ 237 باز گزیده میشیم!
:eek:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نقل از DariushAgah :
اون موقع هم میدونستند اما منافع شخصی توی چیزهای دیگه ای بود! هیچوقت این چیزها توی این مملکت درست نشده از یک سولاخ 237 باز گزیده میشیم!
:eek:
تأيد میشه !

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از DariushAgah :
دقیقا ! البته برانو رو یادتون رفت!

بله من چند ماه پیش نصرتی دایی میرزاپور و برانکو رو به قول شما کوبیدم! امروز همه دیدند که اینها به خاطر افتخار شخصی چه آبرویی از فوتبال ما بردند.

شما بعد از 4 ماه و بعد از مرگ سهراب!(بختیاری زاده نه ها !) اومدید حرفهای 5 ماهخ پیش بوچلی رو که در دفاع کور از و این 4 تا دالتونهای بدشانس(نصرتی میرزاپور دایی برانوکو) زده میشد رو میزنی! آخه الان دیگه همه چیز ثابت شده و بی لیاقتی این آقایون رو همه دیدند و کشک بودن استدلالهایی که در دفاع از اینها زده میشد رو همه فهمیدند . الان دیگه لزومی نداره به چنین صحبتهایی جواب بدم برید آرشیو چند ماه پیش رو بخونید جواب همه اش رو دادم البته مهمترین ردیه بر این صحبتها اینه که چشمتون رو باز کنید و ببینید مردم در مورد اینها چی میگن! الان دیگه کی حرف شما رو در دفاع از دایی باور میکنه وقتی مجبوره خودشو بزنه به کمر درد؟! این صحبتها الان دیگه چادر گذاشتن سر خورشیده!

خوش باشی
قربون، من تو اون پست چشم بسته از علي دايي دفاع نكرده بودم، ولي به هر حال ديگه كافيه به اندازه ي كافي در اين مدت حرف زده شده و منم ديگه بهتره بي خيال بشم. به هر حال علي دايي يكي از سوژه هاي داغ اين سال هاي اخير ما بوده و بهترين فرد بوده براي اين كه تمام تقصيرات و ضعف هاي گردن او انداخته بشه. بايد ببينيم بعد از كنار رفتن علي دايي اين تيم نازنين ما چه گلي به سرمون مي زنه (البته واقعا اميدوارم بدون علي دايي موفق باشيم چون هيچ تعصب كوركورانه اي نسبت به او و هيچ كس ديگه ندارم) هر چند مي تونم دوباره يكسري از همين دست حرف هايي كه تا الان مطبوعات منور الفكر! ما به خورد ملت داده اند و خواهند داد رو پيش بيني كنم، لابد خواهند گفت (مثلا 4 سال ديگه كه دايي هم كفش ها رو آويخته!!) علي دايي الان هم در تيم ملي نفوذ داره و ارنج رو او تعيين مي كنه و... واين ماجراي علي دايي ادامه خواهد داشت.
از كلمه ي آخري كه نوشتي هيچ خوشم نيومد (خوش باشي)
من در هيچ حالي انقدر سبك و نازل انديش نبوده ام كه بخوام با طرفداري از يه بازيكن كه چيزي از اون نه گير من مياد نه اصلا دوست دارم بياد و نه اصلا خوشم مياد در موردش فكر بكنم، من در تمام زندگي ام در اين 31 سال سعي كرده ام خونسرد باشم و هيجاناتم رو كنترل كنم و هرگز هم خودم رو اسير اين چرنديات مربوط به زنده باد فلان و مرده باد بهمان نخواهم كرد، من فقط و فقط احساس كردم در مورد يك بازيكن ملي اجحاف شده و سعي كردم جو اندكي معتدل بشه ولي خب هيچ توفيقي نداشتم، اين هم به هر صورت در زندگي وجود داره ...من اصرار ندارم كه كسي حرف هاي منو حتما قبول كنه، اما در همين مدت چيزهايي بيشتري در مورد فرهنگ مردم مملكتمون دستگيرم شد...
بسيار خوب، حالا شما خوش و خرم باشي!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از mori_model54 :
قربون، من تو اون پست چشم بسته از علي دايي دفاع نكرده بودم، ولي به هر حال ديگه كافيه به اندازه ي كافي در اين مدت حرف زده شده و منم ديگه بهتره بي خيال بشم. به هر حال علي دايي يكي از سوژه هاي داغ اين سال هاي اخير ما بوده و بهترين فرد بوده براي اين كه تمام تقصيرات و ضعف هاي گردن او انداخته بشه. بايد ببينيم بعد از كنار رفتن علي دايي اين تيم نازنين ما چه گلي به سرمون مي زنه (البته واقعا اميدوارم بدون علي دايي موفق باشيم چون هيچ تعصب كوركورانه اي نسبت به او و هيچ كس ديگه ندارم) هر چند مي تونم دوباره يكسري از همين دست حرف هايي كه تا الان مطبوعات منور الفكر! ما به خورد ملت داده اند و خواهند داد رو پيش بيني كنم، لابد خواهند گفت (مثلا 4 سال ديگه كه دايي هم كفش ها رو آويخته!!) علي دايي الان هم در تيم ملي نفوذ داره و ارنج رو او تعيين مي كنه و... واين ماجراي علي دايي ادامه خواهد داشت.
از كلمه ي آخري كه نوشتي هيچ خوشم نيومد (خوش باشي)
من در هيچ حالي انقدر سبك و نازل انديش نبوده ام كه بخوام با طرفداري از يه بازيكن كه چيزي از اون نه گير من مياد نه اصلا دوست دارم بياد و نه اصلا خوشم مياد در موردش فكر بكنم، من در تمام زندگي ام در اين 31 سال سعي كرده ام خونسرد باشم و هيجاناتم رو كنترل كنم و هرگز هم خودم رو اسير اين چرنديات مربوط به زنده باد فلان و مرده باد بهمان نخواهم كرد، من فقط و فقط احساس كردم در مورد يك بازيكن ملي اجحاف شده و سعي كردم جو اندكي معتدل بشه ولي خب هيچ توفيقي نداشتم، اين هم به هر صورت در زندگي وجود داره ...من اصرار ندارم كه كسي حرف هاي منو حتما قبول كنه، اما در همين مدت چيزهايي بيشتري در مورد فرهنگ مردم مملكتمون دستگيرم شد...
بسيار خوب، حالا شما خوش و خرم باشي!

در مورد دایی اجحاف شده!؟!؟!؟!؟!؟

وای خدا!!!!!!!!!!!

20 تا مهاجم حداقل توی این سالها به خاطرش سوخت شدن الان هم حقش نبود بازی کنه که کرد! در حقش اجحاف شده!؟ اصلا کی بیشتر حق داره؟ یک پیرمرد با حرص و آز سیر نشدنی یا غم و سر شکستگی یک ملت!؟

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از DariushAgah :
در مورد دایی اجحاف شده!؟!؟!؟!؟!؟

وای خدا!!!!!!!!!!!

20 تا مهاجم حداقل توی این سالها به خاطرش سوخت شدن الان هم حقش نبود بازی کنه که کرد! در حقش اجحاف شده!؟ اصلا کی بیشتر حق داره؟ یک پیرمرد با حرص و آز سیر نشدنی یا غم و سر شکستگی یک ملت!؟

عزيز جون، انقدر جوش نزن...
برو خوش باش. انشا ا... علي دايي هم به ديار باقي مي شتابه و اين امت ديگه از اين پس خواب خوشي خواهند داشت.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از mori_model54 :
عزيز جون، انقدر جوش نزن...
برو خوش باش. انشا ا... علي دايي هم به ديار باقي مي شتابه و اين امت ديگه از اين پس خواب خوشي خواهند داشت.

من که خوش هستم از اینکه میبینم بی لیاقتها و خیانتکارها اینطور از زمون رو دست میخورند و ورقشون برگشت میخوره. علی دایی محبوب نبود. برای منفور شدن بهترین کارو کرد. خرد شدن این بت تو خالی جالب بود
:D

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از DariushAgah :

موافقم ولی نه انقدر هم تند !!!
این که بخاطر شخص دائی حق خیلی ها ضایع شده درش هیچ شکی نیست البته دائی خودش این رو با
بازی ضعیفش (اگه اسمشو بشه گذاشت بازی) ثابت کرد .

در تیم ملی بودن آن هم در عرصه ی بین الملی خود ش یعنی تلاش تا اونجا که در توان هست برای حفظ و
پاسداری از ارزش و ورزش یک ملت . من شخصا کمتر روزی رو بخاطر میارم که دایی که همیشه نماد غیرت و عزت
بوده اینچنین بی تفاوت و ارام در یک بازی ظاهر بشه اونم در بازی ای که از مهمترین بازی های عمر ورزشیش میتونه باشه

با عرض پوزش از اقایان متمدن و با فرهنگ باید بگم من هیچ برداشتی نمیتونم بکنم جز اینکه در حق ایران
بی حرمتی کرد من کاملا با اینکه ما هم بخوایم در جواب به او بی حرمتی کنیم کاملا مخالفم ...

ضمنآ به هیچ وجه معتقد نیستم که باخت ایران تقصیر شخص دائی بود بلکه معتقدم او هم در رقم خوردن این
شکست شریک و دخیل بود

امیدوارم دائی اگر هم فکر میکنه که همچنان توانائی هایی رو داره فهمیده باشه که این توانائی ها رو
باید در هماوردهایی کوچکتر از بازی ملی استفاده کنه و ارزو میکنم این اسطوره ملی بیش از این به
سوابق درخشان خودش لطمه وارد نکنه ...

مردم ایران نماد فرهنگ و تمدن هستند و نباید هیجانات زود گذر و نا پایدار چند نفر رو از نقص و اشکال از
فرهنگ یک مملکت دونست ;)

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از armandesign :
موافقم ولی نه انقدر هم تند !!!
این که بخاطر شخص دائی حق خیلی ها ضایع شده درش هیچ شکی نیست البته دائی خودش این رو با
بازی ضعیفش (اگه اسمشو بشه گذاشت بازی) ثابت کرد .

در تیم ملی بودن آن هم در عرصه ی بین الملی خود ش یعنی تلاش تا اونجا که در توان هست برای حفظ و
پاسداری از ارزش و ورزش یک ملت . من شخصا کمتر روزی رو بخاطر میارم که دایی که همیشه نماد غیرت و عزت
بوده اینچنین بی تفاوت و ارام در یک بازی ظاهر بشه اونم در بازی ای که از مهمترین بازی های عمر ورزشیش میتونه باشه

با عرض پوزش از اقایان متمدن و با فرهنگ باید بگم من هیچ برداشتی نمیتونم بکنم جز اینکه در حق ایران
بی حرمتی کرد من کاملا با اینکه ما هم بخوایم در جواب به او بی حرمتی کنیم کاملا مخالفم ...

ضمنآ به هیچ وجه معتقد نیستم که باخت ایران تقصیر شخص دائی بود بلکه معتقدم او هم در رقم خوردن این
شکست شریک و دخیل بود

امیدوارم دائی اگر هم فکر میکنه که همچنان توانائی هایی رو داره فهمیده باشه که این توانائی ها رو
باید در هماوردهایی کوچکتر از بازی ملی استفاده کنه و ارزو میکنم این اسطوره ملی بیش از این به
سوابق درخشان خودش لطمه وارد نکنه ...

مردم ایران نماد فرهنگ و تمدن هستند و نباید هیجانات زود گذر و نا پایدار چند نفر رو از نقص و اشکال از
فرهنگ یک مملکت دونست ;)

خوشحالم كه هنوز افرادي وجود دارن كه كمي هم منصف باشن،
دوست عزير از شما به خاطر فرمايشات متين و آرام تون كه در اون جانب انصاف هم رعايت شده بود ممنونم.
همونطور كه عرض كردم به هر حال ماجراي طولاني علي دايي به آخر خط رسيده و از الان ديگه بايد دنبال سوژه ي جديد و ديگه اي بگرديم تا ضعف هاي ساختاري فوتبال مون رو گردن اون بيندازيم، اين راحت ترين كار ممكنه و خوشبختانه مطبوعات فرهيخته اي هم داريم كه اون چه را كه بلد نيستيم با حسن نيت عجيب و باور نكردني يادمون مي دن و اونوقت دوباره مي تونيم با غرور! پرخاش كردن هامون رو نشون بديم..........
الان هم ديگه بايد جشن صعود تيم ملي مون به فينال جام جهاني رو بگيريم، اونجا هم كه بدون علي دايي لنگ و شل! حداقل 6 گل به برزيل خواهيم زد!!
كسي هست كه مخالف باشه؟!.......

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رونق بازار سياه با بليت‌هاي تيم ملي ايران

--------------------------------------------------------------------------------
اي كاش اين سهميه را به مسافران مرفه و پولدار تابستاني مي‌فروختند تا حداقل به جاي رفتن به جزاير اسپانيا و تركيه دوستان عزيز به آلمان مي‌رفتند و اندكي براي تيم ملي مايه مي‌گذاشتند!

--------------------------------------------------------------------------------
۲۳ خرداد ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۶:۱۶ تعداد بازديد: 2300 كد خبر: ۴۰۶۵۶

همه چيز از يك نامه الكترونيكي هموطني در هلند شروع و پس از تحقيق و پرس‌وجوي فراوان مشخص شد ساير منابع خبري هم به موارد جسته گريخته‌اي از رونق بازار سياه بليت‌هاي جام جهاني دست پيدا كرده‌اند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، بخش خبري 20:30 شبكه دوم به صراحت و رسمي اعلام كرد گروه تورهاي ورزشي ايران سهميه بليت‌هاي تماشاگران ايراني را به مكزيكي‌ها فروخته است!

واقعا كه دست‌‌مريزاد! اين تيمداري با دينداري آقاي دادكان است؟ در مقابل هرچه سكوت بتوان كرد، در اين مورد كه اعتبار و آبروي ملت و **** وسط مي‌آيد، چه كاري مي‌توان كرد؟!
اين همه ايراني در اروپا، اين همه ايراني علاقه‌مند كه از آمريكا به آلمان رفته‌اند آيا دلشان براي تيم ملي ايران نمي‌تپيد؟
آيا فعل حرامي صورت مي‌گرفت اگر بيش از آن تعداد اندك تماشاگران ايراني در بازي با مكزيك فضاي ورزشگاه را با نام ايران پر مي‌كردند؟

وقتي در خبرها مي‌‌خوانيم كه دولت مكزيك يك فرد را با مقداري بليت در فرودگاه پايتخت بازداشت مي‌کند، مي‌توان دريافت چقدر تصميم‌گيرندگان فوتبال ما بي‌تفاوت هستند و چيزي براي آنان به اندازه سودآوري ارزش ندارد.
وقتي با تحقيق داود عابدي، شبكه خبر، پرده از سودآوري كلان سهميه چهار هزار نفري تماشاگران براي بعضي‌ها برداشت خيلي‌ها دست به كار شده و با همان كلمه جالب مصلحت و وقت انتقاد به مقابله با اين موج برخاستند.

ولي خوب امروز وقتي متوجه مي‌شويم به خاطر تفكر كاسبي و سودآوري حتي پايين به اعتبار ملي و ورزش كشور هم رسيده كار به جايي مي‌رسد كه هزاران جوان ايراني در داخل كشور و هزاران هموطن غيور بايد در حسرت تماشاي بازي تيم ملي بمانند تا سهميه اندك چهار هزار نفر هم در بازار سياه رونق دلالان چسبيده به فوتبال بشود؛ سهميه‌اي كه فدراسيون در خواب رفته و از آن خبري نداشت و در سفر بكن بائر به تهران با هزار منت و التماس زنده شد اما چه فايده كه به راحتي دچار جوزدگي و ناتواني مديران فوتبال كشور شد و پايش به بازار سياه‌هاي آلمان رسيد. البته وقتي تماشاگر حامي تيم ملي در بازي بوسني از شهرستان به تهران مي‌آيد ولي بليت لازم جز در دست دلالان وجود ندارد، كاملا طبيعي است كه همين ديدگاه براي جام جهاني هم سودآور است!

بهتر است دل مردم را خوش نكنيم و به اين برج كج دل نبنديم كه اگر اين تيم نصف و نيمه تا ثريا هم برود، فايده‌اي ندارد.
وقتي ورزشگاه پرتغالي براي هلندي‌ها، سبز براي مكزيكي‌ها، لاجوردي براي ايتاليايي‌ها و زرد براي برزيلي‌ها مي‌بينيم بايد بدانيم فوتبال، مديريت كلان به تمام اركان اصلي و فرعي خود مي‌خواهد تا بتواند با پيشرفت يكسان به توسعه دست يابد.

وقتي نمي‌توانيم دست‌كم چهارهزار تماشاگر به جام جهاني ببريم ولي ادعا مي‌كنيم پولدارترين فدراسيون فوتبال ايران در سالهاي اخير را اداره مي‌كنيم، بهتر است قبل از جام جهاني اطلاعيه‌اي صادر مي‌‌كرديم كه ما قصد اعزام يك توريست به آلمان داشته و برايمان دوغ و دوشاب فرقي نمي‌كند تا حداقل اينقدر مردم حرص اضافه شدن تعداد بازي‌هاي ملي كاپيتان و اشتباهات دروازه‌بان را نمي‌خوردند كه كارشان به بيمارستان و درمانگاه برسد.

اي كاش وقتي مبلغ يك ميليون و نهصد هزار تومان اضافه به رقم اعزامي تماشاگر به آسمان را تعيين مي‌كردند، دست‌كم به جاي اردوي سوئيس و كمپ قهرماني آلمان‌ها و متوقع كردن بي‌جهت مردم به همين دماوند يا سرعين مي‌رفتند كه بي‌خودي بودجه بيت‌المال را هدر ندهيم!

اي كاش كميته‌هاي كارشناسي و فرهنگي فدراسيون فوتبال و كارگروه‌ها به جاي جلسات بي‌نتيجه سهميه تيم ملي را به جاي دادن به گروه تورهاي ورزشي ايران و زنده كردن ياد و خاطره اتفاقات هر ساله در بازي استقلال و پرسپوليس، اين سهميه را به مسافران مرفه و پولدار تابستاني مي‌فروختند تا حداقل به جاي رفتن به جزاير اسپانيا و تركيه دوستان عزيز به آلمان مي‌رفتند و اندكي براي تيم ملي مايه مي‌گذاشتند!

هرچند شك داريم با اين گيوه گشاد اين بنده‌هاي خدا هم امكان حضور پيدا نمي‌كردند و چه بسا با هزار بهانه و بند و تبصره از دور خارج مي‌شدند!
همه اينها بماند تا تيم ملي و رئيس فدراسيون به ايران بازگردد شايد اين سؤال‌ها پس از چهار سال جوابي پيدا كند!
http://www.baztab.com/news/40656.php

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزmori_model54
قبل از هر چیز لازمه یه نکته ای رو بگم . ویژگی یک فوروم پویا بودن اونه . یعنی افراد با هر شخصیت و فرهنگی بیان نظرات خودشونو ولو غلط ابراز کنن.

یکی از نکات مثبت مرامنامه هم اینه که به من نوعی اجازه میده بیام افرادی رو که به نظرم ناهنجار میان ایگنور کنم .این یک مساله شخصیه و فکر نمیکنم این قضیه تعیین تکلیف برای اعضای دیگه باشه!و مهمتر از اون به شما ربطی داشته باشه!...بهتره مرامنامه رو یه مقدار بیشتر بخونی.شایدم شما فورم رو جایی میبینید که میشه در اون به تخلیه تنشهای عصبی و خود درگیریهای ذهنی پرداخت!
ولی من فلسفه فوروم رو این نمیدونم. خیلی عذر می خوام مثلا (تر زد) جزیی از ادبیات شما بعد از بازیه (رجوع شود به پستهای قبلی) ولی فلسفه فوروم این نیست . حداقل من تو سایتهای دیگه این موضوع رو ندیدم.ولی تو فوروم ورزش این سایت !!!!

من تو پست قبلیم هم گفتم اونایی که با شیوه تیم ملی تو بازی گذشته مخالفن بیان نظر بدن .ولی تنها چیزی که ازش صحبت نشد استراتژی برانکو واسه این بازی بود!دوستان تحمل باخت ندارن تاپیکها رو مورد تاخت و تازقرارمیدن...رو فرد صحبت کردن کار بیهوده ایه ..چیزیه که در تمام تاپیکهای فوروم ورزش دیده میشه..خیلی خوب میشد اگه افرادی که با این تیم ملی و شخص برانکو مخالفن بیان درباره شیوه بازی نظراتشونو بگن.:happy:

مقایسه ی ما با یونان ساده اندیشی است چون اصولا ما ایرانی ها زود عصبی می شویم و تمرکز ذهنی مون رو از دست می دیم و مسلما چنین شیوه ای که فشار بسیار زیادی روی بازیکن ها میاره با اشتباه فردی یا همون سوتی مواجه می شه و نمی تونه درست باشه...
متاسفانه شما جایگاه فوتبال ایران رو نمیدونی .یونان میتونه یک الگوی خوب واسه ایران باشه ولی فقط در حد یک الگو .ایران یک تیم آسیاییه با فاکتورهای خاص خودش ..تنها شیوه ای که میشه باهاش به جنگ تیمهای بزرگ دنیا رفت همین شیوه س. ما نمیتونیم مثل مکزیک و پرتغال همگرا بازی کنیم .شرح وظایف این سیستمها پیچیده س و مطمئنا اونایی که فوتبال رو میفهمن میدونن که شعور بازیکنان ایرانی در اون حد نیست که سیستمهای روز دنیا رو درست اجرا کنن پس میمونه همین پرسینگ... اين سبک مربوط به تيمهايي هستش که از نظر تکنیکی و شعور تاکتیکی در حد متوسطی از فوتبال دنیا باشن چون قدرت مقابله پايا پاي تاکتیکی با اونا رو ندارن از این شیوه استفاده میکنن.

اما اینطور هم نبوده که تیم های پرسابقه صرفا به دلیل سابقه ی بیشترشون همیشه و در همه حال جلوی تیم های کم سابقه تر موفق باشن و قطعا موافقید که بهترین شاهد مثال این بحث تیم سنگال بود که باعث حذف فرانسه از جام جهانی پیش شد. ما به هر حال باید به تیم مون امید داشته باشیم و سعی و تلاش کنیم تا تدریجا مراحل پیشرفت رو طی کنیم و اشتباهات مون رو هم تنها با گفتن این که تیم حریف از ما قوی تر بوده لاپوشونی نکنیم.
منم همینو میگم.موفقیت یک شبه به دست نمیاد ژاپن و ترکیه با یک برنامه 10 ساله به این مرحله رسیدن از استثناها صحبت نمیکنم مثلا ترینیدادو توباگو استثناس . و خلق این نتیجه هم بیشتر به معجزه شیه بود تا بازی خوب این تیم و تاکتیک مربی٬ این تیم 5 بار با سوئد بازی کنه یکبار میتونه مساوی کنه.کما اینکه دیدیم سوئد به تعداد انگشتان دست موقعیت صد در صد گلزنی داشت....ضمنا همین ترینیداد حداقل هفت بازی تدارکاتی مناسب داشت ولی ایران چی؟!!!

تيمهاي مثل ترکیه و کره با توسل به همین شیوه تونستن خلا موجود بین فوتبالشون و اروپا رو تا حدی مرتفع کنن . در واقع میشه گفت این تیمها پیشرفت خودشونو مرهون نگرشی هستند که اونا رو به این شیوه تاثیر گذار هدایت کرد.
توان حرکتی و قوای جسمانی بازیکن های ما هم پایین اومد چون سرمربی ما اعتقادی به مربی بدن ساز نداشت و بر این باور بود که به تنهایی از عهده ی این کار بر می یاد و این هم البته اشتباه بود؛ مهمترین نقطه ی قوت و برتری ما در جام 98 همین بدنسازی و آمادگی خوب جسمانی بود که در اون زمان تحت نظر یکی از بهترین مربیان بدن ساز ما ولی الله صالح نیا انجام شده بود.
خیلی خوبه!
ببین تو فوتبال روز دنیا بخشی از وظایف مربی بدنسازیه ... خیلی ها سال 98 به ایویچ خرده گرفتن چرا از روشهای منسوخ استفاده میکنه مثل استفاده از توپهای مدیسن بال در تمرینات یا بدنسازی در سالن!

(البته از نظر خودشون چون اون زمان بدنسازی در تپه های داوودیه رواج داشت بدنسازی خاص پروین)
ولی نتیجه اون بدنسازی ایویچ در بروجردو گین گامپ فرانسه رودر جام جهانی دیدیم .متاسفانه این موفقیت به اسم مربی ایرانی(طالبی) نوشته شد.ضمنا صالح نیا تو بدنسازی اون تیم اصلا نقشی نداشت . احتمالا منظورتون سال 96 و حماسه !!مایلی کهنه:happy: ...هر چند حتی مایلی کهن هم این بدنساز رو کنار گذاشت چون به کارش اعتقاد نداشت.راستی شما میتونید به من بگید این آقا در حال حاضر در حال آماده سازی کدوم تیمهاست؟

کسی که تخصص بدنسازی فوتبال هم نداره .این آقا در تیم ملی دو ومیدانی کار میکرد و به دلیل رفاقت با مایلی کهن به تیم ملی اومد!.....

بخش اول آماده سازی تیم برانکو تو انگلیس بود .همون زمانی که در اوج تمرینات بدنسازی ایران به کیو پی آر سه هیچ باخت! بعدش بازی با کاونتری لغو شد به خاطر اینکه بازیکنان تیم ملی تو انگلیس تامین جانی نداشتن به ایران برگشتن(تاثیر گفته های اون زمان رئیس جمهور)

اون زمان هیچکی نبود بگه بابا مرحله اول تمرینات بدنسازیه بزارید تیم تو بازیهای رسمی ببازه بعد برانکو رو دراز کنید...به همین سادگی بخشی از مراحل آماده سازی تیم از دست رفت.برانکو مجبور شد به جای اینکه در بازی با مقدونیه تاکتیکهای تیمشو مرور کنه دوباره رو بدن بازیکنها کار کنه... مقدونیه رو هم بعد از ژاپن باختیم ولی کسی نبود بگه شدت تمرينات پر فشار فزایندهProgressive training بدن بازیکنها رو خالی کرده ..ولی همه جا آه و فغان ملت ازحق اجحاف شده مبعلی و عنایتی بود!اردوی سوئیس هم در حالی برگزار شد که نیمی از یاران اصلی تیم مصدوم بودن بقیه هم در گیر رقابتهای جام حذفی و آسیا...

مکزیک هم که با خروج علی کریمی تونست نفسی به راحتی بکشه و با خیال آسوده تر حملات گسترده ش رو روی دروازه ی ما تدارک ببینه.
مکزیک تو این بازی رو کریمی اصلا به عنوان خطر حساب نمیکرد .شاید واسه اعراب خطر ساز و برای مردم ایران مارادونا باشه ولی واسه دفاع مکزیک خطر بالقوه به حساب نمیاد.
شایدم من اشتباه میکنم و کریمی بهترین بازیکن ایران تو این بازی بود فقط جزئی از تعویضهای اشتباه برانکو در نیمه
دوم بود!!!!...اون چیزی که ما از کریمی دیدیم دریبلهای بی مورد صرفا عرضی بود . از ابتدای نیمه دوم هم فقط راه میرفت.

این که می گید برهانی و خطیبی تحمل تحت فشار بازی کردن رو ندارن اصلا درست نیست، چطوری به این نتیجه رسیدید؟ یعنی هر بازیکنی که سرعت بالایی داره و ظاهر ریزنقشی داره توانایی تحمل فشار رو نداره؟؟
متاسفانه شما با بازی پرسینگ اصلا آشنایی نداری. یکی از مهمترین ویژگیهای این روش داشتن بازيکناني با خصوصيات فوق تخصصي در مهارتهاي دفاعيه طوري که اونا بتونن به بهترین شکل
در قالب دفاع تيمي فشرده قرار بگيرند. به غیر از دایی و هاشمیان کدوم مهاجم تیم ملی این وضعیتو داره؟
تو این شیوه انجام کامل شرح وظايف پستي بقدری فوق تخصصي و مشکله که از عهده هر بازيکني بر نمیاد.بازیکنانی رو میخواد که صاحب شرایط بدنی خیلی خوب از نظر آمادگی و مخصوصا فیزیکی باشه.

بحث تعطیلی لیگ به خاطر تیم ملی هم یک توجیه دیگر هست که نمی تونه درست باشه، کدوم تیم در دنیا اومده لیگش رو تعطیل کرده که ما هم بکنیم؟ ما گرفتار برنامه ریزی غلط هستیم و تعطیلی لیگ هم نمی تونست و نخواهد تونست (با این تفکر) چاره ی کار باشه. ضمنا همون موقع هم همین روزنامه های رنگارنگ ما حسابی به صفایی فراهانی تاختن و گفتن ما در این زمینه از دنیا عقبیم و هیچ وقت نخواستیم نظم رو سرلوحه ی برنامه هامون قرار بدیم، یک مراجعه ای به آرشیو خودتون بکنید ببینید اظهار نظر اهالی مطبوعات ما در اون وقت چی بوده
ابدا .. من اصلا با تعطیلی لیگ موافق نیستم چون منطقی به نظر نمیاد هرچند به نظر این لیگ هیچ سودی واسه تیم ملی نداشته نه تنها بازیکن ساز نبوده بلکه تیم ملی بهترین پدیده خودش رو هم در کوران همین لیگ از دست داد. به نظر من اون تصمیم مصطفوی شجاعانه بود چون میدونست به غیر از مصدومیتهای رنگارنگ لیگ آزادگان تاثیر مثبتی واسه تیم ملی نداشت.هر چند این تصمیمات تو فوتبال روز دنیا محلی از اعراب نداره.

مدیران باشگاه های ما آدم های دور اندیشی نیستن و با به خدمت گرفتن بازیکنهای خارجی در این چند سال اخیر مثل توپالوویچ، ساشا ایلیچ، تولیا، آرمناک و ...، باز هم سرمایه سوزی کرده ایم. اما اینطور هم نیست که از داشته های موجود هم به درستی استفاده نکنیم و مثلا توانایی های امثال طالب لو، رحمتی، حسین آشنا و ... رو زیر سوال ببریم.
در اینکه مدیران باشگاهی ما دور اندیش نیستن شکی نیست ولی ضعف دروازه بانی به استخدام بازیکن خارجی ربطی نداره...شما میتونی دو مربی دروازه بانی تو این مملکت نام ببری که تخصصی کار کنن؟

وقتی فلان مربی داخلی قهرمان لیگ دروازه بانهای ملی پوششو با روش مسخره یک در میان بازی میده یعنی اینکه به کارهیچ کدومشون اطمینان نداره .این یعنی سرمایه سوزی

برانکو که نمیتونه در آن واحد هم دروازه بان کشف کنه ...هم60 میلیون کارشناس فوتبال رو توجیه کنه . بستر سازی کنه.... (تاکتیک؟!!)مربیان داخلی رو تغیر بده ..سطح فکر بازیکنها رو عوض کنه .مگه این مربی چقدر میتونه رو ملی پوش وقت بذاره تا اشکالات تاکتیکی بازیشونو رفع کنه؟ ...مگه تیم ملی چندروز در سال در اردوی آماده سازی به سر میبره تا برانکو روی نقصهای بی شمار میرزاپور و طالب لو وقت بگذاره؟

هیچ جای دنیا ندیدیم که باشگاهها بازیکن خارجی نخرن فقط به این خاطر که سرمایه سوزی نشه !!!!تو فوتبال روز دنیا هیچ وقت میلان نمیاد دیدا رو بیرون بذاره به خاطرآبیاتی که دروازه بان شماره یک ایتالیا س(چندین ماه مصدومیت بوفون ) کما اینکه جی لیگ این همه خارجی داره ولی ژاپن نه تنها کاواگوچی رو در حد لژیونر میبینه بلکه یه نارازاکی آماده رو هم در حد جانشین شایسته ای واسه سنگر تیم ژاپن معرفی کرده چون بر خلاف ایران لیگ پویایی داره.

باید بگم برانکو هم در این زمینه با اصرار بیش از اندازه روی میرزاپور عملا به تضعیف روحیه و افت ذهنی دروازه بان های دیگه ی ما کمک کرد؛ سوال اینه که مگه میرزاپور در زمان بلاژویچ اصلا تجربه ملی داشت؟؟ خیر میرزاپور در بازی اول ما با عربستان در مقدماتی جام جهانی 2002 هیچ تجربه ای نداشت؛ پس چطور و بر چه مبنایی بلاژویچ به او اعتماد کرد و برومند با تجربه که سابقه ی حضور در جام جهانی رو هم داشت کنار گذاشت؟! بنابراین می شه این کار رو کرد
جالبه ! دروازه بانی که خودشو در حد و اندازه های تیم ملی میبینه باید ظرفیت لازم رو نسبت به نیمکت نشینی داشته باشه. میرزاپور(با تمام افت و خیزهاش)بهترین دروازه بان ایرانه (من اصلا سبک دروازه بانیشو دوست ندارم . در حد گلرهای آسیایی و اعراب هم نیست چه برسه به بازی در جام جهانی ولی با همه اشتباهات کشنده ش بهترین دروازه بان ایرانه....ضمنا تجربه ملی واسه یک دروازه بان اصلا مهم نیست البته به شرطی که اون دروازه بان استاندارد باشه . کما اینکه بازیهای ملی رحمتی و امثالهم کمتر از ینس لمن نیست ولی تا حالا ندیدیم لمن پس از چند سال پشت خط ماندن و ذخیره کان بودن روحیه شو از دست بده.
مشکل این فوتبال نداشتن دروازه بانه . هر دروازه بان دیگه ای هم که جای میرزاپور بازی میکرد همین وضعیتو داشت ...نکته خنده دار اینجاست الیور کان که خیلیها اونو بهترین گلر جهان میدونن تو آلمان ذخیره لمنه ولی هیچ جای دنیا نشنیدیم بگن کلینزمن با نیمکت نشینی کان روحیه اونو تخریب کرده !!!

شما حالا دارید می گید که قصد حمایت از برانکو رو ندارم، در حالی که تا اونجایی که خاطرم هست بحث های طولانی و مفصلی در این خصوص داشتید و با شیوه ی عجیب و غیر قابل باوری تمام تصمیم های برانکو از انتخاب بازیکن ها گرفته تا سیستم بازی و ... رو درست دونسته و ضمن تمجید های فراوان، مربیان داخلی رو لایق تیم های دسته ی یک هم ندونستید. این همون برانکو ست، پس چرا از مواضع سرسختانه تون عقب نشینی کردید؟! (البته این حرف من به معنای زیر سوال بردن تمام موجودیت و داشته های برانکو نیست، و فقط دارم به شما اشاره می کنم که چرا بی جهت و به واسطه ی نگاه سطحی، از یک نفر این طوری طرفداری کردید که حالا بخواهید از موضعتون عقب نشینی کنید. انسان همیشه باید جانب منطق و اعتدال رو نگه داره

در مورد برانکو هم گفتنی ها گفته شده نیازی نمبینم بازم متذکر بشم که .برانکو بهترین مربی تاریخ ایرانه.من نظراتمو قبلا گفتم لزومی هم نمیبینم بر مواضعم پا فشاری کنم. :rolleyes: تیم ملی 20 دقیقه آخر بازی با مکزیک بد بازی کرد و به نظر من بخش اعظم دلایل باخت بر میگرده به اشتباهات فردی باریکنها و بدنسازی نا مناسبی که به برانکو ربطی نداشت....

بعد از اومدن برانکو ٬ فوتبال ملی ایران حداقل تو آسیا قابل احترامه .اینو کسی نمیتونه کتمان کنه...تاثیرات برانکو در فوتبال ایران رو تا یکی دو سال دیگه میشه دید..تو این تیم حدود 12 نفر بازیکن در رده سنی امید وجود داره که پیکره اصلی تیم ملی رو در سالهای آینده تشکیل میدن....در صورت اتمام قراردادش هم خیلی از کشورها مایل به همکاری با ایشون هستن . از جمله کشور خودشون کرواسی والبته ژاپن.برانکو بعداز اتمام قراردادش با ایران چیزی رو از دست نمیده . یادمون نرفته فدراسیون کرواسی با شنیدن جواب منفی برانکو پست مربیگری تیم ملی کشورشو به زلاتکو کرانیکار داد.

برای کسی که 5 سال مدام با اندیشه های دگم درگیر بود اتمام قرارداد با ایران و پیوستن به تیمهای خوب دنیا اتفاق بدی نیست.:happy:

..برانکو با توجه به نیروهایی که در اختیار داشت .ابزاری که در اختیارش گذاشتن و تدارکاتی که واسه تیمش شد عملکرد مثبتی داشت..به نظر من فاصله فوتبال ایران و مکزیک باعث باخت به این تیم شد و...

اينکه ما بدونيم فوتبالمون کجا قرار داره مي تونه به ما کمک کنه تا بدونيم در کجا هستيم و اونوقت در پي موقعيت واقعي خودمون در فوتبال جهان خواهيم برد.هر تیمی سقفی داره. ومتاسفانه شما سقف فوتبال مملکتتو نمیدونی.

براتون آرزوی موفقیت میکنم :rolleyes:

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6

متاسفانه شما جایگاه فوتبال ایران رو نمیدونی ...
متاسفانه شما با بازی پرسینگ اصلا آشنایی نداری ...
درست نیست که چون عقیده ما با دیگری تفاوت داره بگیم طرف چیزی از موضوع سرش نمیشه !!! من خیلی کم تا بحال دیدم که صاحبنظران حرفه ای حتی با مخاطبان غیر حرفه ای اینطور برخورد کنند مگر اینکه جنابعالی مویی در این عرصه سفید کردی و ...

یکی از مهمترین ویژگیهای این روش داشتن بازيکناني با خصوصيات فوق تخصصي در مهارتهاي دفاعيه طوري که اونا بتونن به بهترین شکل
در قالب دفاع تيمي فشرده قرار بگيرند. به غیر از دایی و هاشمیان کدوم مهاجم تیم ملی این وضعیتو داره؟
تو این شیوه انجام کامل شرح وظايف پستي بقدری فوق تخصصي و مشکله که از عهده هر بازيکني بر نمیاد.بازیکنانی رو میخواد که صاحب شرایط بدنی خیلی خوب از نظر آمادگی و مخصوصا فیزیکی باشه.

درسته که قدرت بدنی مهاجمین ذخیره ممکن بود با مهاجمین ترکیب اصلی برابری نکنه ولی وقتی دایی حتی تو کار پرسینگ هم موفق نیست و براحتی جا میمونه و سرعت بالایی هم برای دوندگی نداره در نتیجه نه در کار پرسینگ موفق هست نه در ضد حملات و حملات !!! توجه داشته باش که پرسینگ فقط یک عامل توانایی جسمانی برای کارهای تدافعی رو نداره بلکه احتیاج به سرعت و تیزهوشی و نیروی جوانی داره ... اگر اینطور که تو میگی بخواد باشه اصلآ کعبی رو نباید بازی بده چون از هر دو مهاجم
ذخیره هم ریزنقش تره و هم در پست حساس دفاع تیم ملی بازی میکنه ...!!!
بارها دیدیم کعبی حتی با مهاجمین 30 سانت بزرگتر از خودش هم درگیر میشه !
ما دیده بودیم که در بازی ای مثل بازی با کرواسی یا بوسنی چقدر نیروی جوانی و سرعت در روند نتیجه گیری تیم ما میتونه مفید باشه ضمنا نباید فقط به پرسینگ صرف فکر کرد بلکه همونطور که میدونی استفاده از بازیکنان سرعتی و ایجاد موقعیت ها هم حریف رو وادار به دفاع میکنه هم تیم ما کمتر انرژی صرف پرسینگ برای تصاحب توپ و در دست گرفتن بازی میکنه ....
در هر صورت به نظر من بازی تک بعدی به هیچ وجه در مقابل تیم های حرفه ای جوابگو نیست ...

جالبه ! دروازه بانی که خودشو در حد و اندازه های تیم ملی میبینه باید ظرفیت لازم رو نسبت به نیمکت نشینی داشته باشه. میرزاپور(با تمام افت و خیزهاش)بهترین دروازه بان ایرانه (من اصلا سبک دروازه بانیشو دوست ندارم . در حد گلرهای آسیایی و اعراب هم نیست چه برسه به بازی در جام جهانی ولی با همه اشتباهات کشنده ش بهترین دروازه بان ایرانه....ضمنا تجربه ملی واسه یک دروازه بان اصلا مهم نیست البته به شرطی که اون دروازه بان استاندارد باشه . کما اینکه بازیهای ملی رحمتی و امثالهم کمتر از ینس لمن نیست ولی تا حالا ندیدیم لمن پس از چند سال پشت خط ماندن و ذخیره کان بودن روحیه شو از دست بده.
مشکل این فوتبال نداشتن دروازه بانه . هر دروازه بان دیگه ای هم که جای میرزاپور بازی میکرد همین وضعیتو داشت ...نکته خنده دار اینجاست الیور کان که خیلیها اونو بهترین گلر جهان میدونن تو آلمان ذخیره لمنه ولی هیچ جای دنیا نشنیدیم بگن کلینزمن با نیمکت نشینی کان روحیه اونو تخریب کرده !!!

در حالیکه برانکو هیچ فرصت کافی و مناسب طی این چند سال به بقیه ی دروازه بان ها برای خود نمایی نداد چطور
به این نتیجه رسیدی که میرزاپور بهترین دروازه بان ایران هست ؟؟؟ میخوام بدونم برحسب امار و ارقام بوده یا وحی منزل ؟

در مورد برانکو هم گفتنی ها گفته شده نیازی نمبینم بازم متذکر بشم که .برانکو بهترین مربی تاریخ ایرانه.من نظراتمو قبلا گفتم لزومی هم نمیبینم بر مواضعم پا فشاری کنم. تیم ملی 20 دقیقه آخر بازی با مکزیک بد بازی کرد و به نظر من بخش اعظم دلایل باخت بر میگرده به اشتباهات فردی باریکنها و بدنسازی نا مناسبی که به برانکو ربطی نداشت....

جالبه پس برانکو بهترین مربی ایران هست و ایران هر افتخاری کسب کرده و اینکه تا این حد بازیکن جوان و مستعد در
رده های مختلف سنی داره و ... همه از برکت وجود برانکو هست ؟؟؟

اولآ برانکو برای فوتبال این مملکت زحمات زیادی کشید که این حقیقته ... اما :
ایران اگه بازیکنهای جوان و امید داره از برکت لیگ برتر ما ( هر چند ناقص و نه کاملآ حرفه ای ) و تقسیم قدرت بین تیمهای استانی است و نه فوتبا ل دو قطبی !!!
ایران فقط از وقتی برانکو اومده در سطح آسیا واسه خودش کسی نشده ایران همیشه نوساناتی طی طول تاریخ فوتبال خودش داشته !!!
ضمنآ فراموش نکنیم اگر مربیان و زحمتکشانی مانند غلامحسین پیروانی نبودند ما الان بازیکن امید که هیچ کمبود بازیکن در رده ی بزرگسال هم داشتیم ...
برانکو اگر تغییرات اساسی داده باید بگم بعد از 5 سال هنوز داره از نصرتی در دفاع چپ استفاده میکنه و بارها تیم ما از این قسمت ضربه خورده ... حتی گفته میشد میرزاپور دیگه مشکل بازی با پا نخواهد داشت که دیدیم داره ...
هنوز ما در دفاع مشکل داریم ...
چرا همه ی پیروزی ها یی که بدست میاد از زحمات برانکو هست و هر باختی ضعف بازیکنان و فوتبال ما ؟

برانکو ادعا میکنه این تیم بهترین تیم تاریخ ایران هست ولی سال 98 روو بازی های اون موقع رو بخاطر بیار :

- ایران لیگ حرفه ای نداشت
- مربی در جام جهان ایرانی بود
- لژیونر نداشت ( در حد 0 )
- خبری از حمایت تیم ملی نبود
- قبل از بازی با استرالیا بارها مربی عوض کرده بود
- و ...

اما نتیجه : مردم از بازیها راضی بودند حتی از باخت تیم ما چرا که ایران ایرانی بازی کرد و حتی میشه گفت ایران منسجم تر و هماهنگتر بازی میکرد ...

در حالی که ایران از داشتن بسیاری از موارد بالا سود میبره ولی تنها یک نیمه بازی خوب رو به نمایش میذاره و در نیمه دوم زیبایی نیمه اول رو هم کمرنگ میکنه ...

ادامه مطالب در متن بعدی ...

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6

مکزیک تو این بازی رو کریمی اصلا به عنوان خطر حساب نمیکرد .شاید واسه اعراب خطر ساز و برای مردم ایران مارادونا باشه ولی واسه دفاع مکزیک خطر بالقوه به حساب نمیاد.
شایدم من اشتباه میکنم و کریمی بهترین بازیکن ایران تو این بازی بود فقط جزئی از تعویضهای اشتباه برانکو در نیمه
دوم بود!!!!...اون چیزی که ما از کریمی دیدیم دریبلهای بی مورد صرفا عرضی بود . از ابتدای نیمه دوم هم فقط راه میرفت.
در ابتدا باید باید بگم تا زمانی که توپ در اختیار بازیکن ما باشه شرایط به نفع ماست حالا چه دریبل با مورد چه بی مورد دومآ علی کریمی حتمآ نباید دریبل کنه تا مکزیک رو به دردسر بندازه علی کریمی کار اصلیش گرفتن توپ از دفاع و ایجاد موقعیت برای مهاجمین هست ...
در مورد اینکه مکزیک اصلآ علی کریمی رو حساب نمیکرد باید بگم از وقتی که علی کریمی از بازی بیرون رفت چنان از فشار بر روی بازیکنان خط دفاعی کاسته شد که مارکز حتی بیشتر از نیمه ی اول به خط میانی اضافه میشد چون ایران میانه زمین هم واگذار کرده بود به مکزیک !!!
اما یک سؤال در مورد عملکرد بهترین مربی تاریخ ایران :
برانکو بارها گغته که من میخواستم بازیکنانم رو تعویض کنم ولی ناگهان گل دوم رو خوردیم من میخواستم بدونم اگر هم نمیخوردیم بازیکنان تعویضی ما در 10 یا 15 دقیقه چه کار مثبتی میتونستند انجام بدن در حالیکه حداقل 20 دقیقه از بازی معمولا صرف قرار گرفتن در شرایط بازی میشه .
واما به نوع پاسخگوئی برانکو به خبرنگاران توجه کنید :

برانكو در پاسخ به اين سوال كه چرا ابراهيم ميرزاپور پس از پنج سال هنوز نمي‌تواند ضربه‌ي كاشته بزند اظهار كرد: به ميرزاپور تبريك مي‌گويم. در اين پنج سال اين دومين اشتباه ميرزاپور بود

برانكو اظهار كرد: تاكيد مي‌كنم مكزيك سرگروه گروهي است كه ما در آن قرار داريم. آنها تيم چهارم جهان هستند و اين اطلاعاتي است كه به ما كمك مي‌كند تا بفهميم اين تيم صاحب چه كيفيتي است

جالبتر هم میشود :

خبرنگاري از ايوانكوويچ پرسيد، چرا فرافكني مي‌كنيد و مشكلات را به‌گردن بازيكنان مي‌اندازيد؟ سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پاسخ داد: اين نتيجه‌گيري شما است. لزومي ندارد به آن پاسخ بدهم

وي هم‌چنين درپاسخ به سوال ديگري كه پرسيده شد، چرا شما مدام مكزيك را به عنوان تيم چهارم جهان معرفي مي‌كنيد و شكست ايران در برابر اين تيم را طبيعي مي‌دانيد در حالي كه آمريكا هم تيم چهارم جهان است و 3 بر صفر از چك مي‌بازد. چه توجيهي داريد؟ برانكو پاسخ داد اين هم نتيجه گيري شخصي شماست. متاسفم كه شما اين‌گونه حريف‌ها را دست كم مي‌گيريد بايد واقع بين باشيد. ما ايران هستيم نه برزيل.

برانكو افزود: ايران نهايت تلاش خود را كرد تا مقابل مكزيك نتيجه بگيرد؛ شايد اينكه مكزيك در رده بندي جهاني چهارم است، اشتباه است. شايد فيفا اشتباه‌كرده كه مكزيك را سرگروه، گروه چهارم قرار داده است.

خودتان قضاوت کنید متن کامل :
http://www.parsfootball.com/php/index.php?op=articulos&task=verart&aid=26460

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اینجا یه مصاحبه با علی دایی هستش.. مال همین امروز ...
118.gif

اینجا هم یه یادداشت کوتاه از عباس کیارستمی درباره ایران
181.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
متاسفانه میرزاپور بازی میکنه
دایی هم به احتمال زیاد!
اینها رو برانکو بعد از بازی ساحل عاج هلند بلغور کرده

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
پس پيشا پيش باخت مقابل پرتغال رو به تماميه هم وطنان گلم تسليت میگم
اشلا جام ملت های آسيا جبران میکنيم:happy:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
افرین به انگولا! :)
واقعا در مقابل مکزیک عالی بود! واقعا ایران باید از یه تیم تازه به جام جهانی اومده این قدر افتضاح تر باشه!؟
انگولا از پرتغال باخت! با مکزیک مساوی کرد و از ایران خواهد برد!

بهتره که مکزیک و پرتغال برن مرحله بعد ! به چند دلیل که اولا لیاقت صعود رو دارن! 2- مرحله بعد بازیها جذابتر میشه3- ایران بیشتر از این زنگ تفریح تیمهای دیگه نمیشه!
چون اینجا حذف بشیم به هر نحوی خیلی بهتره که بریم روبه روی ارژانتین ابکش بشیم بیایم! حداقل اعتبارمون رو توی اسیا از دست ندیم!

جناب برانکو هم اعلام کردن که ترکیب همان ترکیب بازی قبل هست! یعنی فاجعه! هر چند اون این چیزا حالیش نیست پولش رو میگیره میره و ... ایران میمونه و ابروریزی!

فقط دعا کنید که مقابل پرتغال با اختلاف یکی دوتا ببازیم که دیگه بین اسیایی مضحکه میشیم جهان پیشکش! :lol:

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آنگولا ايران رو ببره (كه اصلا بعيد نيست!) و پرتغال مكزيك رو ببره( كه اينم بعيد نيست!) آنگولا ميره مرحله بعد!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
bocelli عزیز
متن طولانی و جواب های شما رو در برابر عرایض خودم خواندم، البته بر روی یک کامپیوتر دیگر در حدود یک صفحه ی کامل برای بعضی از بندهای فرمایشات شما جواب نوشته بودم اما الان متاسفانه آن متن خودم را در اختیار ندارم و حوصله ی دوباره نوشتن را هم ندارم، به هر حال ترجیح می دهم فعلا از این قضیه بگذرم، اما در فرصتی دیگر که حالم هم سرجایش آمد قطعا جواب هایی برای شما خواهم داشت و به موقعش دوباره مزاحم خواهم شد. فعلا این نکته را عرض می کنم که در پاسخ دادن متانت بیشتری به خرج دهید و صرفا بحث کنید نه اینکه احیانا چون طرف مقابل مخالف است با ارائه ی پاسخ تند، صدای این مخالف را خفه کرده و لبخند رضایت از چنین فتحی بزنید. این شیوه ی مناسبی نیست.
موفق باشید.

بالا