• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
شرمنده وسط بحث میپرم . من که از صاحب تاپیک اینترنت نگرفتم ولی حرف این اقا واقعا درسته . شخصا تجربه کردم . از نمایندگی شرکت پیشگامان توسعه ... اینترنت داشتم . حدود 2 سال قبل 256 میگرفتم سرعت دانلودم شب رایگان حدود 150-200 بود !!! با پینگ بسیار عالی !
الان اومدم 1 مگ ازشون گرفتم سرعت دانلود شب رایگان شده حدود 20-30 ، بهش میگم بابا این وضعیه من 1 مگ گرفتم ! میگه بین 15 نفر شیر کردیم ! همینه که هست !:eek:

بدلیل بروز مشکل تا اطلاع ثانوی : ....

Last edited:

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
اختیار دارید دوست عزیز اتفاقا قصد و مقصد کلام همه ی دوستان و بنده هم همینه که اینجا یه تبادل نظری بشه تا دوستانی که از این سرویس دهنده یا هر سرویس دهنده ی دیگه ای
سرویس گرفتن از این موضوع مطلع باشن که کیفیت و سرعت دریافت و پینگ فقط به اون شرکت بستگی نداره و به خیلی عوامل دیگه هم وابسته ست
مثلا من خودم قبلا از بوق سرویس میگرفتم ( تو مشهد ) که به اعتقاد خودم تو ۱ سالی که ازشون سرویس داشتم تا ۹۸ درصد استاندارد بود و صد در صد راضی بودم به همین خاطر
به یکی از دوستان تو یه منطقه ی دیگه داخل همین شهر پیشنهاد این آی اس پی رو دادم که بعد از دو هفته فقط کم مونده بود چهارتا لیچار بار ما کنن
بازم از دوستان کسی مایل بود میتونم سیستم رو بصورت ریموت از طریق نت در اختیارش بزارم تا هر تستی که لازم داره انجام بده
یا علی ...

با سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
از شما دوست عزيز و گرامي بابت ارايه نظرتون كمال سپاس رو دارم و اميدوارم كه در طول ارايه خدمات به شما همواره از ما راضي باشيد.
دقيقا ايشون درست ميگن كيفيت سرويس دريافتي به موارد بسياري مرتبط مي باشد كه فقط و فقط به شركت ارايه دهنده مرتبط نميشود.
اينجا يه بار ديگه ازشون هم عذرخواهي ميكنم بايت اين 2-3 روز كه بنده رو مورد لطف خودشون قراردادند و عذر بنده رو پذيرفتند.

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
با سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
از شما دوست عزيز و گرامي بابت ارايه نظرتون كمال سپاس رو دارم و اميدوارم كه در طول ارايه خدمات به شما همواره از ما راضي باشيد.
دقيقا ايشون درست ميگن كيفيت سرويس دريافتي به موارد بسياري مرتبط مي باشد كه فقط و فقط به شركت ارايه دهنده مرتبط نميشود.
اينجا يه بار ديگه ازشون هم عذرخواهي ميكنم بايت اين 2-3 روز كه بنده رو مورد لطف خودشون قراردادند و عذر بنده رو پذيرفتند.

Last edited:

ABC-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ما بالاخره نفهمیدیم از چند گیگ به بالا ترافیک شبانه رایگان هست ؟؟ 5گیگ یا 10 گیگ ؟؟

و بعد اینکه برای ثبت نام باید چه کرد ؟؟

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
یک جای این عکس میلنگه !

عزیز. من الان با سرعت 500 کیلوبایت لاین اختصاصی داررم دانلود میکنم ! فایل 1 گیگ رو توی 20 دقیقه میگیرم. بعد اینجا چجوری زده 42 دقیقه مونده !!؟ اونم واسه 750 مگابایت ؟؟؟

دوست عزیز یه سوالی داشتم از خدمتت
20 دقیقه * 60 ثانیه = 1200 ثانیه
اگه به گفته ی خودتون با سرعت 500 کیلوبایت بصورت فیکس و بدون کوچکترین افت سرعتی ( که تقریبا غیر ممکنه ) دانلود کنید مجموع حجمی که در عرض 20 دقیقه دانلود می کنید چقدر میشه ؟
1200 * 500 کیلوبایت = 600 مگابایت
حالا شما بفرمایید چطور به ۱ گیگ میرسید ؟؟؟ ( الان کار من میلنگه یا گفته ی شما ؟ )

Last edited:

Real_401

Registered User
لایک‌ها
32
منم سرویس 1 مگ برنزی گرفتم حدود 1 ساعت واسم وصل شد
سرعتش خوب بود ولی الان قطع شده و تماس هم که میگیرم کسی پاسخ گو نیست

2634812672.png

aminminato

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز خواهشا پ.خ که میدم جواب بدین

من تو ماهشهرم گفتیم خط مشکلی نداره و پوشش میده حالا بگین به کا مراجعه کنم. شماره تماسی یا آدرسی بدین

shahrokhqaravae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام
آیا شما در کرمانشاه هم سرویس درید؟
من از مرکز تلفن دانشگاه کرمانشاه هستم
آیا ساعات رایگان شما در شب چند ساعت است؟
آیا در کرمانشاه نمایندگی دارید؟
با تشکر
شاهرخ قره ویسی

brucestark

Registered User
لایک‌ها
81
من از ایشون 512 با مودم گرفتم،12 روز گذشته ولی مودم به دستم نرسیده
ایشون نه جواب تماس ،نه پیامک،نه پیام خصوصی ما را هم نمیده
فقط روزی که میخواستم پول بریزم به حسابشون جواب همه چی ما را میداد،حالا که خرش پل گذشت...
از نظر رسیدگی ایشون صفر هست
فقط میتونم بگم متاسفم:thumbsdow

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
خوب دوستان سرویس ها از آسیا تک هستش !

بنده خودم با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتم سرعت نتم خیلی پایینه گفت ماکسیمم سرعت 128 کیلوبیت 16 کیلوبایت هستش ! و تا الان بیشتر از 16 نشده !!

چند روز دیگه هم بنده اطلاعاتی از سرعت میزارم ! ولی تقریبا هر 1 دقیقه 1 مگابایت دانلود میکنه !

فقط روزی که میخواستم پول بریزم به حسابشون جواب همه چی ما را میداد،حالا که خرش پل گذشت...

داداش با شماره های بالا تماس بگیر ! حتما جواب میدن !

brucestark

Registered User
لایک‌ها
81

با سلام
متاسفانه یکی از همکاران آقای دانش تصادف کرده،برای همین تو این چند روز سرشون خیلی شلوغ بوده و نمیتونستن جواب بدن
و جواب ندادنشون هم عمدی نبوده و مشکل داشتن
لطفا صبور باشید
من از ایشون هم عذرخواهی میکنم:blush:
مشکل من حل شد

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان سایت جدید نداره؟
سایت قبلی دامینش ساسپند شده

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
ویرایش شد.

Last edited:

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
ویرایش شد.

Last edited:

saeidsrfrz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه منم قبل عید 240000 تومان پول واریز کردم و تا الان هیچ سرویسی دریافت نکردم سایتشون بسته شده جواب تلفن هم نمیدن

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
متاسفانه منم قبل عید 240000 تومان پول واریز کردم و تا الان هیچ سرویسی دریافت نکردم سایتشون بسته شده جواب تلفن هم نمیدن
کسی از دوستان پیش قدم نمیشه پیگیر این قضیه بشه ؟
این قضیه خیلی جدی هست و باید سریع رسیدگی کنیم.

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان عزیز بنده هم باهاشون آشنا نیستم ولی بابت مشکلی که تو سرویسم داشتم دیشب باهاشون تماس گرفتم
گفتن که در حال پیگیری اند و در مورد سایت هم که سوال کردم گفتن که ظاهرا دارن سایت رو منتقل میکنن روی سرور اصلیشون
علی رغم اینکه توصیه کردم برای سایت حداقل یه ایندکس اطلاع رسانی بزارن ولی ظاهرا هنوز این کارو نکردن
امیدوارم که بزودی پاسخ دوستان رو بدن ...

Last edited:

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
دوستان عزیز بنده هم باهاشون آشنا نیستم ولی بابت مشکلی که تو سرویسم داشتم دیشب باهاشون تماس گرفتم
گفتن که در حال پیگیری اند و در مورد سایت هم که سوال کردم گفتن که ظاهرا دارن سایت رو منتقل میکنن روی سرور اصلیشون
علی رغم اینکه توصیه کردم برای سایت حداقل یه ایندکس اطلاع رسانی بزارن ولی ظاهرا هنوز این کارو نکردن
امیدوارم که بزودی پاسخ دوستان رو بدن ...
ممنون بابت اطلاع رسانیتون.

ولی این دلیل نمیشه که جواب تماس ماها رو ندن.:hmm:

بالا