• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
من هم 2هفتس پولو واریز کردم ولی خبری ازشون نیست
در حالی که قرار بود 24 ساعته اعلام کنن میشه یا نه

SeNt from my iphone 1.5 using tapale HD

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
تقریبا 10 روز میگذره و بنده هنوز سرویسم رو دریافت نکردم!!

سلام دوست گرامي
حق با شماست . تاخير در ارايه سرويس به دليل اين بود كه دقيقا يك روز قبل از تعطيلات اداري نوروز درخواست شما ثبت گرديده است و بنده دو روز پيش هم تلفني خدمتتون عرض كردم.
البته ديروز بنده مجددا پيگير درخواست شما شدم و خط شما به زودي رانژه خواهد شد.
ارادتمند

یک سری سوال + شماره جهت بررسی فرستاده شد.
با تشکر از پاسخ گویی.

در اولين فرصت پاسخ شما را ارسال خواهم كرد دوست عزيز
تشكر

دوستان گرامی به همه توصیه می کنم به جای اینکه همینطوری بدون تحقیق و شفاف سازی اقدام به خرید سرویس و واریز وجه کنید ، یک مقداری صبر کنید ببینیم چطور میشه.

الان توی سایت اصلی نه قسمت ورود کاربران هست که بخوای یوزر پسورد وارد کنی ، نه مجوز از سازمان تنظیم مقررات نه هیچ چیز دیگه ای که بشه بهش استناد کرد.

تا حالا هیچ کس هم نیومده ابراز رضایت کنه ، پس لطفا دست نگه دارید تا استارتر محترم با ارائه مستندات اعتماد همه را جلب کنند.

سلام دوست عزيز
فكر كنم قبلا هم شما اين مسئله رو فرموديد و بنده عرض كردم براي جلب اعتماد دوستان چكار بايد و پاسخ رو هم دادم خدمتتون.

من تا دو سه روز آینده میخوام برم آسیاتک اقدام کنم ، اگر ایشون مستنداتی رو ازائه کنن که اعتماد جلب بشه بنده از ایشون سرویس میگیرم.

سلام دوست عزيز
منظورتون از مستندات چيست؟
خوشحال ميشوم بتونم در خدمتتون باشم.

با سلام دوست عزيز، آيا براى پيش شماره ٣٣٢ در اصفهان سرويس داريد؟

با تشكر

با سلام خدمت شما
بله بزرگوار امكان ارايه سرويس هستش.
امري داشتيد در خدمتم

بنده جزو اولین کسانی هستم که از ایشون سرویس یک مگ نامحدود طلایی گرفتم که با هزینه رانژه و 5% مالیات کلن 109100 تومان شد علی رغم اینکه گفتند مخابرات منطقه ما سریعا و در عرض کمتر از 72 ساعت رانژه رو اکی میکنند هفت روز زمان برد تا رانژه اکی شد البته ساپورتشون خوب بود غیر از این اواخر که جواب ما رو ندادند و اما در مورد سرعت همونطور که ایشون گفتند و در سایت آسیاتک هم هست 48 گیگ اولیه رو با سرعت بالا میدند البته ایشون گفتند که سرویس طلایی یک گام از سرعت نامیش بالاتره که متاسفانه اینطور نبود من بیشتر به خاطر وی پی ان گرفتم که متاسفانه علی رغم اینکه ایشون گفتند پورت وی پی ان بازه اینطور نبود حالا بگذریم در لوکال مودم دانلود روی 4096 یعنی دقیقا 4 مگ و آپستریم روی 504 الی 508 کیلوبایت تعریف شده تا دو روز پیش از ساعت 7 صبح تا 12 شب سرعت دانلود با دانلود منجر از 100 کیلوبایت بود تا 350 متاسفانه خیلی نوسان وحشتناکی داره و یکی از بیکیفیترین اینترنتایی هست که داشتم و به هیچ وجه نمیشه روش مدیریت داشت چون خیلی نوسان بالایی داره و از ساعت 12 شب تا 7 صبح سرعت دانلود به زیر 50 کیلوبایت میاد و این دو روزه سرعت دانلودم در روز زیر 120 کیلوبایت هست که بدبختی اینجاست که همین سرعت هم دارای نوسان بالایی هست من که تا 27 همین ماه که اعتبار اکانت تموم میشه قرارداد رو فسخ میکنم و میرم سمت مخابرات ببینیم اون چطوره باور کنید من که الان از سرویس 2 مگ وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و از کیفیتش آن چنان راضی نبودم با گرفتن سرویس آسیاتک و دیدن کیفتش به ایرانسل امیدوار شدم حداقل نامردی نمیکنه و شبا سرعت دانلود رو زیر 2 مگ نمیده و نسبتا 24 ساعته سرعتش ثابته و خوبی که داره پورت وی پی انش بازه نمیخوام تبلیغ ایرانسل رو بکنم چون خودم دل خوشی از ایرانسل ندارم ولی در حال حاضر نسبت به این سرویسی که من از آسیاتک گرفتم سرتره جالب اینجاست که من چند روز پیش به آسیاتک مرکزی زنگ زدم 1 شب بود گفتم چرا سرعت دانلود انقدر بده گفت ما شبا سپید رو میاریم پایین چون مجانی هست بش گفتم حداقل مثل شاتل یطوری برنامه ریزی کنید که برای امثال من که نامحدود گرفتیم همون سپید نامی خودمون رو بده که ضرر نکرده باشیم که گفت فعلا اینطوریه و دو روز پیش هم باز ساعت 12 ظهر زنگ زدم گفتم خانم چرا سپید من زیر 120 کیلوبایت هست که بعد از اینکه شناسه رو بشون دادم یهو گفت خو باید انقدر باشه یک مگ هست دیگه بش گفتم پس 48 گیگ با سپید بالا چه معنی میده گفت تموم شده 48 گیگتون مردم از خنده بش گفتم خانم چی میگی چند روزه گرفتم این سرویس رو و اگر هم برید تو اکانتم همه چی مشخصه و حتی به 3 گیگ هم نرسیده دانلودم بعد گفت ها شما پنجم به بعد زنگ بزنید که همکاران ما که هستند به صورت تخصصی کمکتون کنند اینم از پشتیبانیشون دوستان عزیز حقایق رو بهتون گفتم حالا از دوستان اگر کس دیگری هست که از ایشون یا کلن آسیاتک چه محدود چه نامحدود سرویس گرفته بیاد و اعلام نظر کنه

سلام داداشم
از توضيح كاملت ممنونم.
بزرگوار شما با بنده تماس گرفتي مشكلت رو مطرح كردي منم عرض كردم هر موقع كه سرعت افت پيدا كرد با من ساعت 2 شب هم هست تماس بگيريد تا من خودم براتون چك كنم كه شما ديگه تماس نگرفتي. فردا يا پس فرداش تماس گرفتي گفتي باز همون مشكل رو دارم گفتم من منتظر تماستون بودم گفتيد دير وقت بوده نخواستم مزاحم بشم گفتم كه شما هر ساعتي بود تماس بگيريد وظيفه من هست تا چك كنم باز تماس نگرفتي;) درسته؟
البته فكر كنم ديروز تماس گرفتيد كه بنده نتونستم جواب بدم اون لحظه و ديگر هم تماس نگرفتيد.
در مورد تاخير هم داداشم روز تعطيل و اينكه خط از شركت قبلي تخليه نشده و ... كه ديگه دست من نيست هست؟
در مورد چيز پي ان هم من پرسيدم از دو كاربر گفتن جواب ميده و شما گفتي جواب نداده گفتم من اكانت خودمو ميدم تست كن كه باز خود بزرگوارت پيگيري نكردي.
البته امروز هم دو بار خوم تماس گرفتم خدمتت كه پاسخي ندادي.
با من تماس بگير تا مشكلتون رو رفع كنم.
يا علي

من هم 2هفتس پولو واریز کردم ولی خبری ازشون نیست
در حالی که قرار بود 24 ساعته اعلام کنن میشه یا نه

سلام داداشم
خبري ازمون نيست؟؟
برخي از دوستان واقعا كم لطفي ميكنند. بزرگوار شما تا الان به من اطلاعي داديد كه سرويستون فعال نشده يا با من در تماس بوديد و من پاسختون رو ندادم كه اينجوري پست ميزنيد و ايجاد شبهه براي بازديدكنندگان اين تاپيك ميكنيد.
من روي اسم كاربري شما كه نميدونم كدوم مشترك هستيد اگر مشكلي هست با من تماس بگيريد و يا پخ كنيد تا بتونم پاسخ بدم خدمتتون
ارادتمند.

Last edited:

mrmmnb

Registered User
لایک‌ها
19
چند روز پیش یه پ.خ دادم بعد در جوابش شما سوال کردید که این خط ها فیبر هستن یا نه و من جواب دادم ولی دیگه شما هیچی نگفتید یادتون رفته؟
با تشکر

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان من جدیدا سرویس گرفتم که در اسرع وقت در مورد کیفیت این سرویس مطالبی خواهم نوشت اما این نکته قابل توجه است که پیگری کارها توسط دوستمون ADSL2plus به خوبی انجام میشه و رضایت بخشه

Xzero

Registered User
لایک‌ها
1
درود

عزیز فرق بین 1 مگ نامحدود برنزی و نقره ای مثل آسیاتک فقط در اینه که نقره ای تا 12 گیگ میشه سرعت بالا دانلود کرد ولی برنزی این 12 گیگ رو نداره ؟! یا همونطور که گفتید ضریب اشتراکشون هم واقعا متفاوته ؟!

ضمن اینکه بفرمایید حداقل سرعت 1 مگ برنزی چند هست ؟! از 128 که قانونیش هست پایینتر میاد یا خیر ؟!

لطفا پاسخ بنده رو بفرمایید

شهر بابل هستم و مرکز مخابراتی نوشیروانی...

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من جدیدا سرویس گرفتم که در اسرع وقت در مورد کیفیت این سرویس مطالبی خواهم نوشت اما این نکته قابل توجه است که پیگری کارها توسط دوستمون ADSL2plus به خوبی انجام میشه و رضایت بخشه

سلام داداش گلم
ممنونم از محبتتون خستگي رو از تنمون ميگيريد با محبتاتون .

سلام عزیز
با اجازه استارتر
از دیروز تعرفه های جدید در حال آماده سازی هست، و ان شاء الله بزودی اعلام میشه.

از همكاري شما سپاسگذارم

لطفا پاسخ بنده رو بفرمایید

شهر بابل هستم و مرکز مخابراتی نوشیروانی...

سلام داداشم
ببخشيد اگه بعضي موقع پاسخ ها دير ميشه.
بله ضرايب اشتراك سرويس ها متفاوته و همچنين احتمال اينم كه از سرويس اسمي در ساعاتي پايين تر بياد هست نته ديگه.
بابل هم ميتونيم به خوبي بهتون سرويس بديم داداشم . امر بفرماييد در خدمتتونم

چند روز پیش یه پ.خ دادم بعد در جوابش شما سوال کردید که این خط ها فیبر هستن یا نه و من جواب دادم ولی دیگه شما هیچی نگفتید یادتون رفته؟
با تشکر

عذر ميخوام داداشم
چشم دوباره پاسخ رو ارسال ميكنم خدمتتون
ارادتمند

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
درود

بنده امروز سرویسم رو تحویل گرفتم ! پس از بررسی نتایج رو اعلام میکنم !

ABC-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود

من قصد دارم از شما سرویس ADSL حجمی بگیرم و موردی هم که خیلی برام مهم هست دانلود شبانه هست. چون توی کار دانلود و فروش دیتای HD هستم احتمالا هرشب از ساعت 1 تا 9 صبح دانلود خواهم داشت.

من در حال حاضر از مخابرات سرویس دارم و هر شب به طور میانگین حدود 1.5 گیگ می تونم دانلود کنم. انصافا با اینکه یک ساله دارم استفاده می کنم سرعت دانلودشون هرشب پایدار هست ،

اما خب جوابگوی نیاز من نیست.

حالا سوالی که از حضور شما دوست عزیز دارم اینه که با این شرایط ( دانلود شبانه مستمر ) قادر به ارائه یک سرعت پایدار به من هستید یا خیر ؟؟

مثلا من اگه سرویس 2 مگابیت با ترافیک 5 گیگ رو بگیرم به طور میانگین هر شب می تونم مثلا روی سرعت 200 کیلوبایت بر ثانیه حساب کنم ؟؟؟ ( 400 کیلوبایت بر ثانیه پیشکش !! )

ممنون میشم اگه سوال من رو جواب بدید.

liondl

Registered User
لایک‌ها
34
بندرعباس خط 555 جواب میده

arash.f

Registered User
لایک‌ها
1,488
سرعت دانلود 200 به بالا نامحدود چه طرحهایی دارید؟ (تهران)

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
پخ دادم جواب ندادید
حدود 11 روزه من پولو واریز کردم ولی خبری ندادید

TOPMovie

Registered User
لایک‌ها
113
درود

من قصد دارم از شما سرویس ADSL حجمی بگیرم و موردی هم که خیلی برام مهم هست دانلود شبانه هست. چون توی کار دانلود و فروش دیتای HD هستم احتمالا هرشب از ساعت 1 تا 9 صبح دانلود خواهم داشت.

من در حال حاضر از مخابرات سرویس دارم و هر شب به طور میانگین حدود 1.5 گیگ می تونم دانلود کنم. انصافا با اینکه یک ساله دارم استفاده می کنم سرعت دانلودشون هرشب پایدار هست ،

اما خب جوابگوی نیاز من نیست.

حالا سوالی که از حضور شما دوست عزیز دارم اینه که با این شرایط ( دانلود شبانه مستمر ) قادر به ارائه یک سرعت پایدار به من هستید یا خیر ؟؟

مثلا من اگه سرویس 2 مگابیت با ترافیک 5 گیگ رو بگیرم به طور میانگین هر شب می تونم مثلا روی سرعت 200 کیلوبایت بر ثانیه حساب کنم ؟؟؟ ( 400 کیلوبایت بر ثانیه پیشکش !! )

ممنون میشم اگه سوال من رو جواب بدید.
منم همین سوال دارم

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
سلام

لطفا اگر کسی از ایشون سرویس گرفته اعلام کنه کیفیت چطوره ؟

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
در سرویس های 256 و 512 ساعات شبانه رایگان سرعت دانلود چقدره؟؟

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
سلام

لطفا اگر کسی از ایشون سرویس گرفته اعلام کنه کیفیت چطوره ؟

بنده 128 نامحدود برنزی گرفتم

پینگ 480 هستش / دانلود 11 کیلوبایت / آپلود 22

سرعت باز کردن صفحات زیاد مطلوب نیست !

سرعت دانلود هم اصلا بی خیالش بشید خیلی بهتره !!

alex_pk

Registered User
لایک‌ها
109
دوست عزیز من میخواستم سرویس بگیرم ولی پست دوستان رو میخونم کلا نا امید میشم
یا سرویسشون خیلی دیر فعال شده یا اونی هم که فعال شده سرعت مناسب نداره

کلا کسی هست اینجا که از شما سرویس گرفته باشه و راضی باشه؟
من سرویس 2 مگ ، 5 گیگ میخوام.

بالا