• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
متاسفانه علی رقم اینکه چند بار به ایشون زنگ زدم کاری نتونستند بکنند و گفتن ممکنه از کیفیت خط تلفنتون باشه بعد به آسیاتک مرکزی زنگ زدم گفتن که خط تلفن کیفیتش عالی هست و مشکلی نداره گفتم پس چرا شبا سرعت زیر 50 کیلوبایت میاد میگه خو درسته دیگه گفتم یعنی چی گفت شما یک مگ طلایی 1 به 4 هستید 128 کیلوبایت رو تقسیم بر 4 کنیم سرعت خوب میده بهش گفتم من از ایشون که گرفتم بر مبنای یک مگ واقعی 1024 کیلوبایت حساب کردند که بعد جواب دادند خیر همچین چیزی وجود نداره و بهش زنگ بزنید و بگید اینطوری نیست گفتم خوب پس 48 گیگ سرعت بالا یعنی چی گفت ها اون که بله شما درست میگید الان ایام عید هست برای همین سرعت پایینه گفتم اکی تا بعد عید ببینیم چی میشه تا الان که تعطیلات و ایام عید تموم شده سرعت زیر 50 کیلوبایت شد کلا متاسفانه اینجا همه چی برعکسه امروز زنگ میزنم که فسخ قرارداد کنم لطفا دوستان توجه کنند که مثل من ضرر نکنن

Last edited:

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان بنده هم قبل از عید مبلغ رو برای ایشون واریز کردم ولی به خواسته ی خودم قرار شد بعد از تعطیلات عید سرویسم رو فعال کنم
بخاطر اینکه قبلا از یه شرکت دیگه سرویس داشتم دو روز قبل درخواست تخلیه خط دادم که طبق گفته ی کارمند مخابرات خطم دیروز تخلیه
شده و قراره که این دوستمون ظرف امروز و فردا سرویس رو تحویل بدن ( ۱ مگ نامحدود نقره ای ) حتما بعد از دریافت سرویس و تست کامل
نتایج جامعش رو همینجا اعلام میکنم

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان گرامي انجمن
اگر اين چند روز نتونستم زياد اينجا پاسخگو باشم از همتون عذر ميخوام روزهاي اول بعد از تعطيلات هست و حسابي كارها سنگينه. ابتدا از همه كساني كه مارو حمايت كردند تشكر ميكنم و لازم ميدونم چند نكته رو ذكر كنم خدمت همگي شما.

متاسفانه از زمان راه اندازي تاپيك تماس هاي زيادي داشتيم كه سعي كردن مارو از ادامه راهمون منصرف كنن از بي احترامي گذفته تا تهديد و حتي اينكه خودشون جاي شركت ها و مشئولينشون جا زدن كه واقعا جاي تاسف داره البته ماهم كليه اين تماس ها رو از طريق قانوني پيگيري كرده ايم كه انسالله بزودي از نزديك ملاقاتشون خواهيم كرد چون فكر كردند با يك خط ايرانسل اگر تماس گرفتند ديگه چيزي نميشه كارهايي كه حتي شوخيش هم قشنگ نيست.
- برخي از دوستان دقيقا يك روز يا دو روز قبل از شروع تعطيلات سال نو سفارش خودشون را تاييد كردند و بعد اعلام كردند كه چرا اينقدر تاخير بوده آخه دوستان در روزهاي تعطيل چطوري ميشه درخواست هاي رانژه رو به مخابرات اعلام كرد؟؟؟
بعد اين روزهاي تعطيل رو هم حساب ميكنيد و ميگيد شده فلان روز و ما سرويس نگرفتيم .

- تعداد اندكي از دوستان هم يا خطشون بدهي داشته ، اطلاعات دقيق صاحب خط رو اعلام نكردند و يا خيلي موارد ديگر كه موجب شده يك كار رو مجبور بشيم چندين بار انجام بديم براشون كه خوب قطعا چنين مواردي ايجاد تاخير ميكنه
- 1 مورد هم مربوط به يكي از مراكز مخابراتي كرج بود كه مشكل فني بود و به دليل رسيدن به تعطيلات نوروزي و نبود كارشناس فني مخابرات در اين تايم كارشون به تاخير افتاده كه واقعا با صبر و حوصله ما رو همراهي كردند و جا داره ازشون تشكر كنم.
- متاسفانه تعداد زيادي از دوستان سرويس گرفتند كه ماشالله دانلود خوبي هم داشتند ولي خوب اينجا ديگه سر نزدندو اعلام كنند. قابل توجه دوستاني كه ميگن دانلود خوب نيست الان روزانه مينيم كاربران يك مگ 4تا 6 گيگ من ميبينم دانلود دارند روي سرويس 1024 كه اگر بخواهيد بگيد تا تصوير لگ استفاده چندين يوزر رو بزارم براتون.

برخي از سوال هاي ديگر و يا اظهار نظر دوستان رو هم امروز پاسخ خواهم داد
ارادتمند

TOPMovie

Registered User
لایک‌ها
113
این مورد تصحیح کنید
دانلود رايگان از 1 شب تا 9 صبح

ويژه سرويس هاي با ترافيك 4 گيگ به بالا و براي سرويس هاي زير 4 گيگ و بالاي يك گيگ در اين ساعات نيم بها ميباشد

چون به من گفتید 10 گیگ به بالا دانلود شبانه رایگان و 6 گیگ نیم بهاء

liondl

Registered User
لایک‌ها
34
برای بندرعباس خط 555جواب میده. سرویس دهی دارین

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
جناب دانش قرار نیست جواب تماس و پی ام های مارو بدید ؟

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
جناب دانش قرار نیست جواب تماس و پی ام های مارو بدید ؟
دوستان عزیز لطفا صبر داشته باشید.
جواب ندادن به پیامها، بدلیل مشغله زیاد هست.
بزودی پاسخ داده میشن

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
بنده 128 نامحدود برنزی گرفتم

پینگ 480 هستش / دانلود 11 کیلوبایت / آپلود 22

سرعت باز کردن صفحات زیاد مطلوب نیست !

سرعت دانلود هم اصلا بی خیالش بشید خیلی بهتره !!

خوب اصلا از چه شرکتیه اسمی رسمی چیزی؟؟؟؟؟؟ منم میتونم تبلیغه شاتلو بزارم اینجا یوزر بگیرم بعد تخفیف بره خودم میشه دیگه...

md70

Registered User
لایک‌ها
2,569
بنده 128 نامحدود برنزی گرفتم

پینگ 480 هستش / دانلود 11 کیلوبایت / آپلود 22

سرعت باز کردن صفحات زیاد مطلوب نیست !

سرعت دانلود هم اصلا بی خیالش بشید خیلی بهتره !!

کلا تجربه نشون داده توی ایران اینترنت پر سرعت مفهومی نداره ، حالا چه مخابرات چه شرکتای خصوصی.

به جز یه عده معدودی که به واسطه پارتی و آشنا توی مخابرات و غیره .... دارن اینترنت مفت با سرعتای نجومی می گیرن بقیه مردم ایران باید با این به اصطلاح اینترنت های پرسرعت شرکت های مختلف که همشون سرتاپا یه کرباسن بسوزن و بسازن.

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
کلا تجربه نشون داده توی ایران اینترنت پر سرعت مفهومی نداره ، حالا چه مخابرات چه شرکتای خصوصی.

به جز یه عده معدودی که به واسطه پارتی و آشنا توی مخابرات و غیره .... دارن اینترنت مفت با سرعتای نجومی می گیرن بقیه مردم ایران باید با این به اصطلاح اینترنت های پرسرعت شرکت های مختلف که همشون سرتاپا یه کرباسن بسوزن و بسازن.
بامانت اینطورام که ایشون میگه نیست.
بنده خودم 128 نامحدود گرفتم، و بزودی سرعت دانلودشو + تست سرعت رو برای دوستان قرار میدم.
سرعتش برای بنده خوبه.

Last edited:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
بامانت اینطورام که ایشون میگه نیست.
بنده خودم 128 نامحدود گرفتم، و بزودی سرعت دانلودشو + تست سرعت رو برای دوستان قرار میدم.
سرعتش برای بنده باورنکردنیه.

یعنی همه دروغ میگن و فقط شما راست میگید؟

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
یعنی همه دروغ میگن و فقط شما راست میگید؟
نه دوست عزیز.
منظورم اینه که بستگی به منطقه و موارد دیگه هم داره.

بنده تا دو هفته پیش شاتل 128 داشتم سرعت دانلودم 80 بود، دوستم تو یه منطقه دیگه هست با همون 128 شاتل، سرعتش 170 هست، پسرخالم 512 شاتل داره، اونم سرعتش 40-70 هست.
حالا بنظر شما کدوم راست میگن ؟ خب همشون درست هستند. ومنطقه مخابراتی و فرسودگی خطوط و موارد دیگه باعث این تغییرات شده.
من که بامانت گرفتم و راضی هستم. اگر هم مشکلی داشت میام اینجا عرض میکنم.:)

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
نه دوست عزیز.

بنده تا دو هفته پیش شاتل 128 داشتم سرعت دانلودم 80 بود، دوستم تو یه منطقه دیگه هست با همون 128 شاتل، سرعتش 170 هست، پسرخالم 512 شاتل داره، اونم سرعتش 40-70 هست.
حالا بنظر شما کدوم راست میگن ؟ خب همشون درست هستند. ومنطقه مخابراتی و فرسودگی خطوط و موارد دیگه باعث این تغییرات شده.

یعنی شما 128 با سرعت دانلوده 80 دادی یه چیزه دیگه که فکر میکردی سرعتش 10 باشه گرفتی!!! بعد بالاتر بود...!! عجیبه

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
من الان یک مگه داتک دارم سرعت دانلودم 60 هستش.زنگم که میزنم فقط یه جواب میدن که سیستم مشکل داره.:(

Sent from my GT-I8190

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
یعنی شما 128 با سرعت دانلوده 80 دادی یه چیزه دیگه که فکر میکردی سرعتش 10 باشه گرفتی!!! بعد بالاتر بود...!! عجیبه
نه عزیزم
من تماس گرفتم به بامانت، گفتند اینترنت 128 ما، معمولا سرعتش بین 30 تا 90 هست که وقتی که گرفتم دیدیم بیشتر از این هم هست.

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
بدلیل بروز مشکل تا اطلاع ثانوی : ....

Last edited:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
یک جای این عکس میلنگه !

عزیز. من الان با سرعت 500 کیلوبایت لاین اختصاصی داررم دانلود میکنم ! فایل 1 گیگ رو توی 20 دقیقه میگیرم. بعد اینجا چجوری زده 42 دقیقه مونده !!؟ اونم واسه 750 مگابایت ؟؟؟

من الان یک مگه داتک دارم سرعت دانلودم 60 هستش.زنگم که میزنم فقط یه جواب میدن که سیستم مشکل داره.:(

Sent from my GT-I8190

واسه خیلیا اینطوره ! از وقتی که مجبور کردن شرکت هارو از زیرساخت ترافیک بخرن اینجوری شد. واقعا ما بد بختیم. واقعا. الان این همه شرکت هم جمع کنن برن دیکه ! رقابت سر چیه ؟ سر اینکه کدوم برای اینا بیشتر بفروشن ! همین

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
یک جای این عکس میلنگه !

عزیز. من الان با سرعت 500 کیلوبایت لاین اختصاصی داررم دانلود میکنم ! فایل 1 گیگ رو توی 20 دقیقه میگیرم. بعد اینجا چجوری زده 42 دقیقه مونده !!؟ اونم واسه 750 مگابایت ؟؟؟

بدلیل بروز مشکل تا اطلاع ثانوی : ....

Last edited:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
نه دوست عزیز.

شرمنده وسط بحث میپرم . من که از صاحب تاپیک اینترنت نگرفتم ولی حرف این اقا واقعا درسته . شخصا تجربه کردم . از نمایندگی شرکت پیشگامان توسعه ... اینترنت داشتم . حدود 2 سال قبل 256 میگرفتم سرعت دانلودم شب رایگان حدود 150-200 بود !!! با پینگ بسیار عالی !
الان اومدم 1 مگ ازشون گرفتم سرعت دانلود شب رایگان شده حدود 20-30 ، بهش میگم بابا این وضعیه من 1 مگ گرفتم ! میگه بین 15 نفر شیر کردیم ! همینه که هست !:eek:

بالا