• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزيز
بنده واقعا از همه كاربراني كه بر ما منت گذاشتن و چه در تاپيك و يا پ خ با بنده تماس گرفتند كمال تشكر رو دارم.
اميدوارم بتونيم هميشه اين ارتباط رو حفظ كنيم و بنده هم بتونم گوشي اي از محبت هاي شما رو جبران كنم دوستان.

من سعي كردم پاسخ همه دوستان رو و اون چيزي رو كه خواسته بودن بدم،اگر پيام و يا سوال كسي از قلم افتاده لطف كنه بگه تا من پاسخ بدم.

توجه : در ضمن برخي دوستان شماره هاشون اوكي بود و قابل ارايه سرويس ولي وقتي جواب رو خواستم اعلام كنم براشون بدليل اينكه اينباكس پيام هاشون پر بوده پيام ارسال نشده،اونايي هم كه الان اينباكسشون خالي كردن يه پيام بدن تا جواب رو دوباره براشون بفرستم.

از دوستاني هم كه بدليل محدوديت پورت امكان ارايه سرويس نداشتيم واقعا پوزش ميطلبم و اونايي كه شماره همراهشون رو برام فرستادن ميزارم در اولويت و به محض ارايه مجدد در اون مراكز مخابراتي بهشون اطلاع ميدم و يه هديه جداگانه هم براشون قطعا در نظر خواهم گرفت.

از اينكه همكاري مي كنيد و تاپيك رو با زدن پست بالا نگه ميداريد ازتون ممنونم.

اينجوري تاپيك رو بالا نگه داريد يه سري هديه اختصاصي هفتگي مخصوص اعضا قرعه كشي و به كاربران تقديم خواهم كرد تا گوشه اي محبت دوستان جبران بشه.

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
داداش هدیه رو بیخیال :Dخود با صفات رو عشقه:cool:
اگه قول بدی تو پشتیبانی باشی باور کن من مشترکتون میشم:D
عزیز 512 نامحدود برنزی سرعت دانلود رو چنده (میانگین) و طلایش ریت رو چنده (میانگین)

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
شما از بامانت|اینترنت پرسرعت +ADSL2 سرویس می گیرین
میشه بگین چه سرویسی گرفتین و سرعت دانلود چقدر هست؟

با عرض سلام بنده قرار اگر خدا بخواهد با کمک دوست عزیزمون منطقه مخابراتی اینجار رو تحت پوشش adsl قرار بدیم و در این منطقه به عنوان نماینده کمکی کوچک بهشون بکنم .

ان شالله که اوکی بشه .

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
داداش هدیه رو بیخیال :Dخود با صفات رو عشقه:cool:
اگه قول بدی تو پشتیبانی باشی باور کن من مشترکتون میشم:D
عزیز 512 نامحدود برنزی سرعت دانلود رو چنده (میانگین) و طلایش ریت رو چنده (میانگین)

بنده خدمت شما دوست عزيزم ارادت دارم كه ما رو با محبتتون اينجوري شرمنده ميكنيد.
بله خودم پشتيباني مشتركين هستم دوست گلم
تا چند روز آينده هم به خاطر لطف دوستان يه شماره اختصاصي براي پشتيباني مخصوص كاربران محترم اين انجمن ميزارم و 24 ساعته شبانه روز در خدمت همه شما خواهم بود.

در مورد سوالتون هم عرض كنم نميشه يك جواب قطعي داد داداشم،ولي مطمئنا از سرعت اسمي بالاتر خواهد بود چون به خيلي از عوامل ربط داره. ولي ما ناراضيتون نميزاريم فدات شم.

مخلص همتون هم هستم

با عرض سلام بنده قرار اگر خدا بخواهد با کمک دوست عزیزمون منطقه مخابراتی اینجار رو تحت پوشش adsl قرار بدیم و در این منطقه به عنوان نماینده کمکی کوچک بهشون بکنم .

ان شالله که اوکی بشه .

بزرگواريد دوست من
بله اين دوست خوبم كاملا صحيح ميفرمايند.
ايشون از ابتداي تاپيك راهنماي بنده بودن و لطفشون رو از بنده دريغ نكردند.
بنده هم تمام تلاشم رو براي جلب رضايت ايشون و ديگر دوستان با تمام وجود انجام خواهم داد.

انشالله با كمك و حمايت دوستان بزودي شاهد يك زنجيره خدمات قوي در سطح كشور باشيم كه حرف اول رو
كاربران بزنند نه شركت ها و انحصار طلبان ارايه دهنده خدمات
لايكو بزنيد;)

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
بنده خدمت شما دوست عزيزم ارادت دارم كه ما رو با محبتتون اينجوري شرمنده ميكنيد.
بله خودم پشتيباني مشتركين هستم دوست گلم
تا چند روز آينده هم به خاطر لطف دوستان يه شماره اختصاصي براي پشتيباني مخصوص كاربران محترم اين انجمن ميزارم و 24 ساعته شبانه روز در خدمت همه شما خواهم بود.

در مورد سوالتون هم عرض كنم نميشه يك جواب قطعي داد داداشم،ولي مطمئنا از سرعت اسمي بالاتر خواهد بود چون به خيلي از عوامل ربط داره. ولي ما ناراضيتون نميزاريم فدات شم.

مخلص همتون هم هستم

بزرگواريد دوست من
بله اين دوست خوبم كاملا صحيح ميفرمايند.
ايشون از ابتداي تاپيك راهنماي بنده بودن و لطفشون رو از بنده دريغ نكردند.
بنده هم تمام تلاشم رو براي جلب رضايت ايشون و ديگر دوستان با تمام وجود انجام خواهم داد.

انشالله با كمك و حمايت دوستان بزودي شاهد يك زنجيره خدمات قوي در سطح كشور باشيم كه حرف اول رو
كاربران بزنند نه شركت ها و انحصار طلبان ارايه دهنده خدمات
لايكو بزنيد;)
لایک
البته شما مارو شرمتده کردید اینقدر با شخصیت و زیبا صحبت کردید که هر مشتری رو به سمت خود می کشید ما هم کوچیک شما هستیم انش الله بتونیم کمکی کوچیم داشته باشیم .

بازم ممنون.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دوست عزیز
من الان 1024 سه ماهه از آسیا تک دارم
سرویس واسه تست هست اما الان میخام
طرح چلچله نامحدود برنزی بگیرم
اما اگه قرار باشه 15000تومنم هزینه نصب بدم که هیچ
اگه همینطوری با هماهنگی با اسیا تک میتونید کار مارو راه بندازید پ.خ بدید
من امروز فردا میخام برم بگیرم فقط سریعتر
ممنون

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
من فعلا از مخابرات سرویس میگیرم ....

1 مگ نامحدود ماهانه برنزی میخام

خط دیگه نیازی به رانژه نداره ؟؟

سرعت دانلود 1 مگ چقدر هست ؟؟؟

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز
من الان 1024 سه ماهه از آسیا تک دارم
سرویس واسه تست هست اما الان میخام
طرح چلچله نامحدود برنزی بگیرم
اما اگه قرار باشه 15000تومنم هزینه نصب بدم که هیچ
اگه همینطوری با هماهنگی با اسیا تک میتونید کار مارو راه بندازید پ.خ بدید
من امروز فردا میخام برم بگیرم فقط سریعتر
ممنون

با سلام خدمت شما دوست گلم
از پيام شما سپاسگذارم.
پرام پ خ كنيد الان چه سرويسي داريد دقيقا استفاده مي كنيد.

در ضمن خدمت شما و دوستان ديگر مجددا عرض ميكنم كه هزينه فعالسازي سرويس رايگان است و تا نوروز92 هيچ هزينه اي دريافت نمي گردد(يعني اون 15000 تومان و پرداخت نميكنيد) .

موفق و مويد باشيد

من فعلا از مخابرات سرویس میگیرم ....

1 مگ نامحدود ماهانه برنزی میخام

خط دیگه نیازی به رانژه نداره ؟؟

سرعت دانلود 1 مگ چقدر هست ؟؟؟

با عرض سلام و تشكر خدمت شما دوست عزيزم و تمامي جنوبي هاي خونگرم و خوزستاني هاي گل
من در خدمتتون هستم شماره خطتون رو پ خ كنيد تا بررسي كنم و نتيجه رو اعلام كنم خدمتتون .
خوشحال ميشم بتونم در خدمتتون باشم.
چرا دوست عزيزم براي سرويس اينترنت از هر شركتي نياز به رانژه خط بر روي پورت مي باشد و اين توسط ما در كمتر از چند ساعت انجام ميشه ولي ديگه تا قبل نوروز نيازي نيست هزينه 15000 تومني فعالسازي رو بپردازيد.
تمام مراحل هم بصورت آنلاين توسط ما انجام ميشه و در هر مرحله هم به اطلاع شما خواهد رسيد،تو خونه ميشنيد و اينترنتتون تقديمتون ميشه!:rolleyes:

پيروز و سربلند باشيد

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
پ.خ شد
منتظر جوابم
ممنون

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
پ.خ شد
منتظر جوابم
ممنون

ممنونم
پاسخ دادم خدمتتون.

پ.خ شد .....

منتظر جواب .....

دوست عزيز و گلم سلام
دوستان زيادي اين سوال رو دارن و چون غير از صداقت چيزي بينمون نيست بايد عرض كنم واقعا نميشه يك جواب قطعي به همه مشتركين داد نه تنها ما بلكه هيچ شركتي بخواد صادقانه بگه ،نميتونه يك جواب قطعي بده.
چون به خيلي موارد بستگي داره و در هر مركز مخابراتي و هر شهر و هر كاربر و .... ميتونه متغير باشه دوست خوبم.
اگر مشترك ما باشيد من ميتونم دقيقا تست طول خط بزنم و همه موارد رو بررسي كنم ولي اينكه بخوام يك جواب عمومي به اسن سوال بدم واقعا نميشه،چرا؟ چون دادم غير از حرف صادقانه به شما دوستان چيزي نگم.
ولي اين رو قول ميدم در جهت جلب رضايت مشتركين از هيچ كوششي دريغ نكنم.

باز هم هر امر و سوالي داشتيد بفرماييد در خدمتتونم.

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
دوست عزیز آی ذی یاهو دارین ؟
چند تا سوال دارم تو یاهو راحت تر میشه صحبت کرد

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام داداش.من الان از پارس انلاین سرویس گرفتم.تعرفه شما چطوره؟دانلود شبانه داره؟اگه بخوام تستی بگیرم اینترنتم از پارس انلاین باید تخلیه بشه؟شما از چه شرکتی ارایه میدین؟یعنی طرف حساب ما کیه اگه احیانا نت مشکلی داشت.؟منظورم تو سرعت و دیسکانکت شدنه.خوزستانم ساپورت میکنید؟ببخش زیاد شد سوالا.اما شاید سوال خیلیا باشه.مرسی

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام داداش.من الان از پارس انلاین سرویس گرفتم.تعرفه شما چطوره؟دانلود شبانه داره؟اگه بخوام تستی بگیرم اینترنتم از پارس انلاین باید تخلیه بشه؟شما از چه شرکتی ارایه میدین؟یعنی طرف حساب ما کیه اگه احیانا نت مشکلی داشت.؟منظورم تو سرعت و دیسکانکت شدنه.خوزستانم ساپورت میکنید؟ببخش زیاد شد سوالا.اما شاید سوال خیلیا باشه.مرسی

با سلاو تشكر بابت توجه شما
اختيار داريد وظيفه من پاسخ دادنه دوست گلم.
تعرفه ها رو در سايت ما ميتونيد ببينيد:
بامانت|اینترنت پرسرعت +ADSL2
بله دوست خوبم،امكان ارايه دو سرويس بر روي يك خط امكانپذير نمي باشد.
دوست عزيز تا الان همچين مشكلي نبوده ولي هم ما شماره اختصاصي پشتيباني بهتون ميديم مه در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوي شما هستند.
ما با آسيا تك هم كاري داريم و از پورت هاي آزاد اونها هم استفاده ميكنيم ولي همانظور هم كه قبلا عرض كردم آفرها و سرويس هاي خاصي كه ارايه ميديم به شما اختصاصي و خود آسياتك اين آفرها رو نميده.
اگر سرويس شما از پورت آزاد آسيا تك استفاده شده باشه ميتونيد با شماره اشتراكي كه به شما ميديم هم 24 ساعته شبانه روز از پشتيباني آسياتك هم استفاده كنيد.
در هر صورت وظيقه ما جلب رضايت و پشتيباني مشتركين خودمون هست و مشتركين رو ناراضي نخواهيم گذاشت.
اين شروع راهمونه يزودي خيلي مزايا رو شاهد خواهيد بود هر چند كه در همين شروع نيز سعي كرديم مزيتهاي رقابتي داشته باشيم.

باز هر سوالي داشتيد مطرح كنيد با جان و دل در خدمتتونم.

این آسیاتچ نیست؟

سلام بزرگوار
آسياتك خودشه ما هم خودمونيم:D باما نــــــت
قبلا هم عرض كردم و دوباره هم بر حسب وظيفه عرض ميكنم چون ما چيز قايم كردني و پنهاني نداريم دوستان.
ما با شركت داده هاي آسياتك هم همكاري داريم و از ظرفيت ها و پورت هاي آزاد اونها هم استفاده ميكنيم ولي با چه تفاوت هايي؟ عرض ميكنم.

ما با سياستهاي مشتري مداري خودمون پيش ميريم دوست گلم و آفرها و سرويس هامون مختص خودمون هست و همونطور هم كه عرض كردم بزودي هر چند روز سرويس هاي جديدي اضافه ميشه و آفرهاي ويژه اي براي مشتركينمون در نظر خواهيم گرفت چه براي مشتركيني كه قبل از اون سرويس و يا آفر به ما پيوسته اند و چه كساني كه تازه به جمع بامانت مي پيوندند. البته خوب قطعا تفاوت هايي براي كساني كه قبل اون آفر به ما اعتماد كرده اند در نظر خواهيم داشت.
مثلا آفر و سرويس فعلي تا نوروز 92 هست و بعد از آن خوب قطعا يه سري تغيرات در آفرها وجود خواهد داشت. كه يزودي و به مرور معرفي خواهيم كرد.

يادتون باشه ما هيچ هدفي جز جلب رضايت خاطر مشتركينمون نداريم. بي نقص نيستيم ولي پذيراي پيشنهادات و انتقادات دوستانه هستيم تا اگر عيب و نقصي هم مشاهده شد برطرف كنيم.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
ممنونم
پاسخ دادم خدمتتون.

پ.خ شد .....

منتظر جواب .....

دوست عزيز و گلم سلام
دوستان زيادي اين سوال رو دارن و چون غير از صداقت چيزي بينمون نيست بايد عرض كنم واقعا نميشه يك جواب قطعي به همه مشتركين داد نه تنها ما بلكه هيچ شركتي بخواد صادقانه بگه ،نميتونه يك جواب قطعي بده.
چون به خيلي موارد بستگي داره و در هر مركز مخابراتي و هر شهر و هر كاربر و .... ميتونه متغير باشه دوست خوبم.
اگر مشترك ما باشيد من ميتونم دقيقا تست طول خط بزنم و همه موارد رو بررسي كنم ولي اينكه بخوام يك جواب عمومي به اسن سوال بدم واقعا نميشه،چرا؟ چون دادم غير از حرف صادقانه به شما دوستان چيزي نگم.
ولي اين رو قول ميدم در جهت جلب رضايت مشتركين از هيچ كوششي دريغ نكنم.

باز هم هر امر و سوالي داشتيد بفرماييد در خدمتتونم.
نمیشه تقریبی بگین مثلا در حالت عادی چند هست دانلود 1 مگ برنزی؟
و هم اینکه قیمت سرویس های نا محدود برنزی مناسب هست حتی از مخابرات اما سرویس های حجمی قیمتش تقریبا یکسان هست با شرکت های دیگه

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
ممنونم
پاسخ دادم خدمتتون.

نمیشه تقریبی بگین مثلا در حالت عادی چند هست دانلود 1 مگ؟

خدمت شما دوست گلم عرض كنم تا 400-500 و يا بالاتر هم ميره و شايد در بعضي از ساعت به 100 و يا 70-80 هم برسه ،البته اينو گفتم كه اگه به هر دليلي توي يه ساعت خاص به اين رسيد دوستان شاكي نشن.
ولي معمولا تو همون رنج بالا خواهد بود.

سوالي داشتيد در خدمت شما هستم

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت شما دوست گرامی
تعرفه 1 مگ نامحدود 3 ماهه رو لطفا برام پ خ کنید

عرض ادب و احترام دوست عزيزم
قيمت رو براتون پ خ كردم.
اميدوارم كه بتونيم موجبات رضايت خاطر را براي خدمت به شما فراهم كنيم.
صمنا ميتونيد تعرفه ها را در سايت ما هم بصورت كامل ببينيد.

www.bamanet.ir

سپاس و درود

بالا