• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
من امروز زنگ زدم نمایندگی آسیاتک .
در مورد طرح های برنزی نامحدود گفتن که سرعت 1/8 هست و رو همون سرعت در کل شبانه روز قفل میشه یعنی بالاتر نمیره . یعنی سرعت 512 برنزی نامحدود در کل ساعات شبانه روز بیشتر از 64 کیلوبایت نخواهد رفت . در مورد طرح های شما هم به همین صورته یا فرق میکنه ؟

سرعت بالا رو معمولا به محدود میدن که زودتر حجمش تموم بشه :دی

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
خدمت دوست عزیزمون اگر کاری چیزی ار دست ما بر میاد حتما بگید تا اونجا که بتونیم کوتاهی نمی کنیم .

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما دوستان عزيز

بنده آخر شب هستم و سوالات مطرح شده دوستان و شبهات را خدمت دوستان پاسخ خواهم داد.
فعلا با اجازه همگي

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
فعلا بالا باش ....

دوست عزیزمون تا ساعاتی دیگر بر می گردند و به کلیه سوالات پاسخ میدهند

پیشاپیش از صبر و بردباریتون ممنونیم.

rfadayi

Registered User
لایک‌ها
83
من 128 طرح بعثت دارم (اسمش 128 هست پهنای باند رویِ یک مگابایت بسته است)در طول روز همیشه سرعت دانلود بالای 100 هست
شبا از ساعت 12 تا 7 صبح دانلود رایگان
هزینش 37800 تومان واسه 3 ماه و 15 گیگ دانلود!!
.......
6 ماه این اینترنت میشه 75600 با 30 گیگ دانلود!
دقیقا طرح های شما با این مشخصات میشه 300 هزارتومان!!!

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
من 128 طرح بعثت دارم (اسمش 128 هست پهنای باند رویِ یک مگابایت بسته است)در طول روز همیشه سرعت دانلود بالای 100 هست
شبا از ساعت 12 تا 7 صبح دانلود رایگان
هزینش 37800 تومان واسه 3 ماه و 15 گیگ دانلود!!
.......
6 ماه این اینترنت میشه 75600 با 30 گیگ دانلود!
دقیقا طرح های شما با این مشخصات میشه 300 هزارتومان!!!

سلام داداش گلم
از پست شما ممنونم
ممنون ميشدم جدول قيمت ما رو نگاه ميگرديد بعد پست ميداديد.
شما ميتونيد 128 با دانلود بالاي 120k با 15 گيگ (سه ماهه ) رو از ما 41.500 تومان تهيه كنيد و تازه از يك شب تا 9 صبح هم رايگان هست.
6ماهه هم با 30 گيگ دانلود ميتونم 79.000 تقديم ميكنيم نه 300 !
حالا من موندم اين 300 هزارتومانو از كجا داريد عنوان ميكنيد.
تازه با كلي مزاياي ديگه دوست گلم

دوست عزيز سرويس 2048 ما يكساله با 60 گيگ دانلود و شب از 1تا 9 صبح رايگان هم 215.000 هست نه 300 تومان!!!!
سرعت دانلود هم چند برابر بيشتر از اين چيزي كه فرموديد شما.....

موفق و مويد باشيد.

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
دوست عزیز من چند روز دیگه باید اشتراکمو تمدید کنم و همین طرح بهثت دارم . لطف می کنی در مورد اون پست بالا که زدم یه توضیحی بدی .
ممنون

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
دوست عزیزمون پاسخگویشون بسیار عالی هستش انشالله هفته آینده ازشون سرویس تهیه میکنم

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز من چند روز دیگه باید اشتراکمو تمدید کنم و همین طرح بهثت دارم . لطف می کنی در مورد اون پست بالا که زدم یه توضیحی بدی .
ممنون

سلام بزرگوار به روي چشم
من فقط از يكساعت ديگه تقريبا پشت سيستم هستم الان فقط ميام يه نگاه ميندازم،اگر آنلاين هستيد و با ياهو ميتونيد آنلاين باشيد آيدي ياهو خودتونو برام پ خ كنيد تا راحت تر و به همه سوال هاي شما پاسخ بدم دوست گلم.
ببخشيد اگه پست قبليتون هم يكم دير شده پاسخش. سپاسگذارم از شما.

دوست عزیزمون پاسخگویشون بسیار عالی هستش انشالله هفته آینده ازشون سرویس تهیه میکنم

اين نظر لطف شماست عزيزم
بنده فقط دوست دارم خدمتگذار دوستان باشم و ذره اي از لطف و محبت شما رو جبران كنيم.
بنده با تمام وجود در خدمت شما خواهم بود.

دوستان من امشب از ساعت 12:30 تا 2:30 نهايتا 3 آنلاينم و در خدمت دوستان عزيزم.
امري بود در بفرماييد.

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
سلام دوست عزیز
من الان سرویس 512 داتک رو دارم که اصلا راضی نیستم نهایت سرعت دانلودی که به من میده به دانلود منیجر 100 هستش
من بخوام سرویس از شما بگیرم چقدر تایم میبره و چقدر هزینه داره چون یجورایی وجود اینترنت تو خونه واجب هستش عزیز
یه تخفیفاتیم دیدم زدید واسه دانشجو ها شامل حال ما هم میشه عایا?!?

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

arash911

Registered User
لایک‌ها
42
داداش من نخوندم من 256 مخابراط تهران دارم اگه می کنیش 2مگ حاظرم ماهی بهت 15تومن بدم خواستی یه زنگ بزن شماره در امضا

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من الان سرویس 512 داتک رو دارم که اصلا راضی نیستم نهایت سرعت دانلودی که به من میده به دانلود منیجر 100 هستش
من بخوام سرویس از شما بگیرم چقدر تایم میبره و چقدر هزینه داره چون یجورایی وجود اینترنت تو خونه واجب هستش عزیز
یه تخفیفاتیم دیدم زدید واسه دانشجو ها شامل حال ما هم میشه عایا?!?

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

سلام داداشم
داشتم ميرفتم ديدم پست زديد گفتم يه كوچولو جواب بدم و برگشتم كامل توضيح ميدم.
1- سرويس از ما بخواهيد بگيريد اول شمارتون رو پ خ بفرماييد چك كنم اون مركز مخابراتي پورت آزاد بود از 6 ساعت نهايتا 48 تا 72 ساعت،ولي يه راه ميگم خدمتتون كه اگه 72 ساعت هم قرار شد طول بكشه بيشتر از يك صبح تا ظهر بدون نت نمونيد چون فرموديد واجبه.
2. هزينه هم بفرماييد چه سرويسي مد نظرتون هست تا كامل عرض كنم.
3. بله اون طرح هاي سايت هم شاملتون ميشه. چرا كه نشه

برگشتم باز يه توضيح كامل تر هم ميدم خدمتتون
فعلا با اجازه دوستان

داداش من نخوندم من 256 مخابراط تهران دارم اگه می کنیش 2مگ حاظرم ماهی بهت 15تومن بدم خواستی یه زنگ بزن شماره در امضا

سلام عزيز
بله تا 2 مگ ميتونم بهتون ارايه بدم چرا نشه. نيازي هم نيست مازاد چيزي به من بديد چون بنده وظيفم ارايه سرويسه و فقط شما كافيه هزينه سرويس مد نظرتون رو پرداخت كنيد.
شماره تون رو برام پ خ كنيد ببينم كدوم مركز مخابراتي هستش. سپاس

Real_401

Registered User
لایک‌ها
32
سلام

داداش ماکزیموم و مینیموم سرعت 1مگ برنزی چقدر هست؟ محدودیتی تو میزان استفاده داره؟ مثلا از 10 گیگ بیشتر شد سرعت محدود بشه؟

پورت خالی واسه پیش شماره 260 اصفهان موجوده؟

اگه میشه جواب بنده رو هم بدید

اگر هم پورت خالی هست ایدیتون رو بدید

ممنون

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
اگه میشه جواب بنده رو هم بدید

اگر هم پورت خالی هست ایدیتون رو بدید

ممنون

با سلام خدمت شما دوست عزيز و بزرگوار
ببخشيد اگه پاسخ شما از قلم افتاد دوست گلم،كوتاهي از بنده بود.

دوست خوبم قبلا هم عرض كردم بسته به سرويس انتخابي شما داره اما غير اون به عوامل ديگه اي هم قطعا بستگي خواهد داشت و نميشه يك جواب قطعي و عمومي براي همه گفت بزودي يك پست كامل از اين عوامل شرح خواهم داد.
در خصوص سرويس در استان اصفهان هم سرويس ارايه ميشه ولي خواهش دارم ازتون شماره تلفني را كه قصد دريافت سرويس روش داريد رو بصورت كامل براي اينحقير پ خ كنيد بررسي كنم و جواب قطعي بدم خدمت شما.
اگر مايل بوديد هم شماره همراهتون و اسم شريفتون رو هم برام بفرستيد تا تماس بگيرم خودم و توضيحات كامل رو بدم و هر سوال ديگه اي هم بود در خدمتتون باشم.
باز هم هر سوال و امري داشتيد بفرماييد بنده انجام وظيفه خواهم كرد.

موفقيت همه دوستان اين انجمن آرزوي قلبي بنده است.
آيدي رو هم براتون فرستادم.

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
من از شرکت ماکس نت که از زیر مجموعه های آسیاتک هست ، سرویس 1024 به 2048 استفاده میکنم و سررعت دانلودش حدود 200 ک هست که برای سه ماهه با 6 گیگ ترافیک مبلغ 50 هزار تومن پرداخت میکنم . که در مقایسه قیمتی با سرویس 2048 شما که سه ماهه آن مبلغ حدود 59 هزار تومن با 3 گیگ ترافیک رو داره که در این بین 3 گیگ کاهش ترافیک و نیز 9 هزار تومان افزایش قیمت داره . حالا سوال من اینه که سرویس 2048 شما حداقل و حداکثر چند K سرعت دانلودشه ؟

ممنون :)

Last edited:

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
دوست عزیز من دو تا سرویس میخوام .
یکی 256 چالاک نامحدود برنزی 3 ماهه و یکی و یکی 256 چالاک نامحدود طلائی 1 ساله
فقط لطف کنین ثیمت تمام شده به همراه اون 20% تخفیف که فرمودین(چون 2 تا خط هست) و همینطور رنج سرعت دانلود هر دو طرح رو برام پخ کنین تا انشالا برای مراحل بعدی نصب و راه اندازی مزاحمتون بشم .
راستی هر 2 خط الان از مخابرات اینترنت دارن شما می تونین زحمت تخلیه پورت رو هم بکشید ؟

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
من از شرکت ماکس نت که از زیر مجموعه های آسیاتک هست ، سرویس 1024 به 2048 استفاده میکنم و سررعت دانلودش حدود 200 ک هست که برای سه ماهه با 6 گیگ ترافیک مبلغ 50 هزار تومن پرداخت میکنم . که در مقایسه قیمتی با سرویس 2048 شما که سه ماهه آن مبلغ حدود 59 هزار تومن با 3 گیگ ترافیک رو داره که در این بین 3 گیگ کاهش ترافیک و نیز 9 هزار تومان افزایش قیمت داره . حالا سوال من اینه که سرویس 2048 شما حداقل و حداکثر چند K سرعت دانلودشه ؟

ممنون :)

سلام دوست عزيزم
ممنونم كه تاپيك و سرويس ما رو مورد توجهتون قرارداديد دوست گلم.

لازمه در مورد اون سرويس 2 مگ كه فرموديد به عرض شما و ديگر دوستان برسونم، سرويس سرويس 2048 سه ماهه با مجموع 9 گيگ در 3 ماه مي باشد نه 3 گيگ در سه ماه.
پس نه تنها ترافيكتون كتر نيست، در اين سرويس ما، شما 3 گيگ هم از اون سرويسي كه مقايسه فرموديد هم ترافيك اضافي بيشتري داريد.

در مورد اون سوالتون هم عرض كنم سرعت دانلود تا دوبرابر از اوني كه فرموديد هم بالاتره براي سرويس هاي ما.
اگر ميخواهيد كامل و بيشتر توضيح بدم خدمتتون شماره تماستون رو برام پ خ بفرماييد تلفني خدمتتون عرض كنم.
هر سوال يا امر ديگه اي هم داشتيد در خدمتتون هستم.
با آرزوي بهترين ها براي شما دوست عزيزم.

دوست عزیز من دو تا سرویس میخوام .
یکی 256 چالاک نامحدود برنزی 3 ماهه و یکی و یکی 256 چالاک نامحدود طلائی 1 ساله
فقط لطف کنین ثیمت تمام شده به همراه اون 20% تخفیف که فرمودین(چون 2 تا خط هست) و همینطور رنج سرعت دانلود هر دو طرح رو برام پخ کنین تا انشالا برای مراحل بعدی نصب و راه اندازی مزاحمتون بشم .
راستی هر 2 خط الان از مخابرات اینترنت دارن شما می تونین زحمت تخلیه پورت رو هم بکشید ؟

سلام بزرگوار
ممنونم كه از ابتداي تاپيك و تا الان از ياري ما دريغ نكرديد.
دوست عزيزم مشكلي نيست خدمات همه از طرف ما انجام خواهد شد.
فقط ازتون خواهش دارم فرم ثبت نام رو در سايت ما ابتدا تكميل بفرماييد هم براي سرويس خودتون هم سرويس دوست گراميتون،تا تلفني باهاتون هزينه ها و بقيه موارد رو هماهنگ كنم و انشالله بتونم رضايت خاظر شما رو جلب كنم دوست گلم.
و فراموش نكنيد حتما فرم ثبت نام رو پركرديد توي پ خ بهم اعلام كنيد تا بدونم كدوم ثبت نام ها براي شماست و در فرم ثبت نام خودتون و دوستتون هم ميتونيد آيدي تي پي رو به عنوان كد معرف وارد كنيد.

هر سوال ديگه اي داشتيد در خدمتتونم داداشم.

satsat

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
عزیز سرعت دانلود برای 1024 برنزی و طلایی چقدره
برای 2 مگ چقدره

ممنون می شم تو تاپیک بنویسی اگه اوکی بود جمع کنیم بیام سمت شما

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
عزیز سرعت دانلود برای 1024 برنزی و طلایی چقدره
برای 2 مگ چقدره

ممنون می شم تو تاپیک بنویسی اگه اوکی بود جمع کنیم بیام سمت شما

سلام بزرگوار
ممنونم از توجهت دوست خوبم.

عزيز آخه باور كنيد نميشه يك جواب عمومي داد كه براي همه صدق بكنه به خيلي مسائل ربط داره عزيز.

يكيش همين مركز مخابراتي شماره ثابت شماست و ...

ولي بزودي چند تست از چند مركز مخابراتي براي نمونه از سرويس مشتركين ميزارم دوست گلم چشم.

باز هم هر امري داريد بفرماييد از پاسخگويي دريغ نميكنم داداشم.

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
بالاتر از 2 مگ هم دارید؟؟؟

بالا