• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

R EZ A

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
اگه خط ما رانژه ی آسیاتک باشه برا استفاده از سرویس های شما باید دوباره هزینه ی رانژه بدیم یا نیاز نیست؟

Xzero

Registered User
لایک‌ها
1
درود عزیز

از اونجایی که شما پورتهاتون رو از آسیاتک تهیه میکنید پس پینگ و سرعت دانلود و آپلود شما هم مشابه آسیاتک خواهد بود ؟!

چون خودم چند ماه پیش آسیاتک داشتم...

بیشترین چیزی که تو آسیاتک اذیت میکرد قطعی های مداوم 5 دقیقه ای بود و اغلب هم این مشکل رو دارند و به نویز خط هم مربوط نمیشه...

بنده هم قصد دارم تا پایان ماه اگه شرایطی که ذکر شد مساعد باشه از شما 1 مگ نامحدود برنزی بگیرم...

لطف کنید پس از اینکه سرویس دوستان وصل شد یه تست از speedtest با داخل و یه تست با خارج (ترجیحا اروپا) داخل تاپیک قرار بدید

فقط زحمت بکشید تست هاتون علاوه بر سرویس های محدود شامل سرویس های نامحدود هم باشه...

arash911

Registered User
لایک‌ها
42
سلام داداشم
داشتم ميرفتم ديدم پست زديد گفتم يه كوچولو جواب بدم و برگشتم كامل توضيح ميدم.
1- سرويس از ما بخواهيد بگيريد اول شمارتون رو پ خ بفرماييد چك كنم اون مركز مخابراتي پورت آزاد بود از 6 ساعت نهايتا 48 تا 72 ساعت،ولي يه راه ميگم خدمتتون كه اگه 72 ساعت هم قرار شد طول بكشه بيشتر از يك صبح تا ظهر بدون نت نمونيد چون فرموديد واجبه.
2. هزينه هم بفرماييد چه سرويسي مد نظرتون هست تا كامل عرض كنم.
3. بله اون طرح هاي سايت هم شاملتون ميشه. چرا كه نشه

برگشتم باز يه توضيح كامل تر هم ميدم خدمتتون
فعلا با اجازه دوستان

سلام عزيز
بله تا 2 مگ ميتونم بهتون ارايه بدم چرا نشه. نيازي هم نيست مازاد چيزي به من بديد چون بنده وظيفم ارايه سرويسه و فقط شما كافيه هزينه سرويس مد نظرتون رو پرداخت كنيد.
شماره تون رو برام پ خ كنيد ببينم كدوم مركز مخابراتي هستش. سپاس

داداش من شهید تندگویان هستم
2250کد تجریشه هاااااا
داداش 2مگ چقدر حزینه داره راستی دمت گرم خیلی خوش برخوردید

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
بالاتر از 2 مگ هم دارید؟؟؟

با سلام خدمت شما دوست عزيزم
خير در حال حاضر ارايه سرويس بالاتر از 2مگ خانگي ميسر نمي باشد . تنهاي سرويس نامحدود طلايي 2 مگ كه يك گام بالاتر يعني 4096 محسوب مي شود.

تا اين سرويس ها خواستيد امر كنيد در خدمتم.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
دوست عزیز سرویس های 1 مگ دو مگ نامحدود سرعت دانلودشون چند هست؟ و دانلودشون روی چند بسته شده؟ downlink?

E-Charge

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
خودم به شخصه الان از آسیاتک سرویس دارم
سرویس شما ماه اول که رایگانه،میخوام بدونم بعدش چجوریه
چیزی که واسه من و خیلیهای دیگه بسیار مهمه دانلود در شبه!
الان که آسیاتک هستم 2mb میگیرم همیشه شبها 2-8 سرعتی بین 250-300 KB/s داره،ثابته هیچ وقت هم از این مقدار کمتر نشده
شما هم 1-9 شب رو به دانلود رایگان اختصاص دادین
ولی سرعت در این بازه زمانی چنده؟ مثلا واسه سرویس 2mb 5gig ماهانه؟
و دوم اینکه تصمیم دارین با همین روند ( همین تعرفه و سرویس ها ) ادامه بدین یا فقط اول کار واسه جذب مشتری به اینصورت است؟
و این 2mb نامحدود ماه اول برنزی هست یا طلایی؟
و اگه الان که هنوز سرویس نگرفتم کسی و معرفی کنم به ازای هر نفر 20% تخفیف واسه سرویس ماه دومم شاملم میشه؟
و در آخر واسه منی که الان رو آسیاتک سرویس دارم چند روزه راه اندازی میشه؟
با تشکر

Last edited:

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
پ خ دادم دوست عزیز ...

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگه خط ما رانژه ی آسیاتک باشه برا استفاده از سرویس های شما باید دوباره هزینه ی رانژه بدیم یا نیاز نیست؟

سلام بر شما دوست عزيزم
در حال حاضر براي هر كسي كه درخواست بده هزينه فعالسازي رايگان هست.چه هيچ سرويسي نداشته باشه چه سرويس شركت ديگه اي قبلا رو خطش فعال بوده باشه،چه.... .
با تشكر و سپاس

درود عزیز

از اونجایی که شما پورتهاتون رو از آسیاتک تهیه میکنید پس پینگ و سرعت دانلود و آپلود شما هم مشابه آسیاتک خواهد بود ؟!

چون خودم چند ماه پیش آسیاتک داشتم...

بیشترین چیزی که تو آسیاتک اذیت میکرد قطعی های مداوم 5 دقیقه ای بود و اغلب هم این مشکل رو دارند و به نویز خط هم مربوط نمیشه...

بنده هم قصد دارم تا پایان ماه اگه شرایطی که ذکر شد مساعد باشه از شما 1 مگ نامحدود برنزی بگیرم...

لطف کنید پس از اینکه سرویس دوستان وصل شد یه تست از speedtest با داخل و یه تست با خارج (ترجیحا اروپا) داخل تاپیک قرار بدید

فقط زحمت بکشید تست هاتون علاوه بر سرویس های محدود شامل سرویس های نامحدود هم باشه...

با سلام خدمت شما دوست عزيز و بزرگوارم
عذرخواهي ميكنم اگه مقداري با تاخير پاسخ شما رو دادم دوست خوبم.
بله ميشه گفت تقريبا نزديك به سرويس قبلي شماست.
ولي خط شما مشكلي نداشته باشه با قطعي روبرو نخواهيد بود دوست گلم.
چشم بزودي تست سرعت هاي متفاوت هم از دوستاني كه از همين تاپيك سرويس گرفتن رو ميذارم براي ديگر دوستان.

هر امر ديگه اي هم داشتيد بفرماييد در خدمتتون هستم.

دوست من قیمت نذاشتین.
1 مگ نامحدود قیمت چقدر هست؟

از اينكه به تاپيك توجه داريد از شما متشكرم دوست عزيزم
قيمت ها رو ميتونيد در سايت ما به آدرس زير ببينيد:

بامانت|اینترنت پرسرعت +ADSL2
هر سوالي هم داشتيد بپرسيد در خدمتتون هستم،همچنين ميتونيد قيمت با تخفيف آخر رو مجددا با من چك كنيد.
سپاس

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
دوست عزیز پ خ دادم خدمتت سرعت ثابت دریافت سرویس های برنزی ۱ مگ و ۲ مگ چقدره ؟
تست ها رو لطف کن قرار بده اگه سرعت ها مناسب و ثابت باشه ۱ ساله ۲ مگ برنزی میخوام

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
داداش من شهید تندگویان هستم
2250کد تجریشه هاااااا
داداش 2مگ چقدر حزینه داره راستی دمت گرم خیلی خوش برخوردید

بنده ارادتمند شما هم هستم داداش گلم.
شما به بنده لطف داريد من كه كاري نكردم و فقط وظيفه خودم را دارم در برابر شما انجام ميدم بزرگوار.
شمارتون رو كامل برام پ خ كنيد لطفا كه جواب دقيق بدم خدمتتون كه يه وقت شرمنده شما نشم خداي نكرده.
داداشم چه سرويس 2 مگ مد نظرتون هست دقيقا؟
فداي شما

sh@y@n

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
داداش میتونی با 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 تست پینگ بزاری
و اینکه سرعت شبانه 2 مگ 5 گیگ حدودا چقدر هست ؟

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز سرویس های 1 مگ دو مگ نامحدود سرعت دانلودشون چند هست؟ و دانلودشون روی چند بسته شده؟ downlink?

سلام داداشم.
نامحدود طلايي يا برنزي مد نظرتون هست عزيز؟
بفرماييد تا عرض كنم كامل خدمتتون.
ارادت

سلام
خودم به شخصه الان از آسیاتک سرویس دارم
سرویس شما ماه اول که رایگانه،میخوام بدونم بعدش چجوریه
چیزی که واسه من و خیلیهای دیگه بسیار مهمه دانلود در شبه!
الان که آسیاتک هستم 2mb میگیرم همیشه شبها 2-8 سرعتی بین 250-300 KB/s داره،ثابته هیچ وقت هم از این مقدار کمتر نشده
شما هم 1-9 شب رو به دانلود رایگان اختصاص دادین
ولی سرعت در این بازه زمانی چنده؟ مثلا واسه سرویس 2mb 5gig ماهانه؟
و دوم اینکه تصمیم دارین با همین روند ( همین تعرفه و سرویس ها ) ادامه بدین یا فقط اول کار واسه جذب مشتری به اینصورت است؟
و این 2mb نامحدود ماه اول برنزی هست یا طلایی؟
و اگه الان که هنوز سرویس نگرفتم کسی و معرفی کنم به ازای هر نفر 20% تخفیف واسه سرویس ماه دومم شاملم میشه؟
و در آخر واسه منی که الان رو آسیاتک سرویس دارم چند روزه راه اندازی میشه؟
با تشکر

سلام دوست عزيزم
اول از همه از توجه و دقتتون سپاسگذارم.
تعرفه ها كه مشخص هستش داداشم.
واسه 2 مگ با ترافيك اوليه پنج گيگ هم در شب در همون رنج 250 تا 400 مي باشد و از اين پايين تر نخواهد اومد دوست عزيز.
خير قصدمون اين نيست كه الان قيمت ها اين باشه و بعدا تغيير بديم برادر.
بله با معرفي همون امتيازات تمام و كمال شامل شما خواهد شد.
نصب سرويس هم معمولا بين 6 ساعت تا 72 ساعت هستش. شمارتون رو كامل برام پ خ كنيد + شماره همراه تا تلفني هم تماس بگيرم خدمتتون و اگر جايي باز سوالي باشه در خدمتتون باشم .
باز هم هر امري داريد بنده در خدمتم

پ خ دادم دوست عزیز ...

سلام داداشم
ببخشيد يكم دير پاسخ دادم . پ خ خودتونو چك بفرماييد.

دوست عزیز پ خ دادم خدمتت سرعت ثابت دریافت سرویس های برنزی ۱ مگ و ۲ مگ چقدره ؟
تست ها رو لطف کن قرار بده اگه سرعت ها مناسب و ثابت باشه ۱ ساله ۲ مگ برنزی میخوام

پ خ پاسخ داده شد داداشم
بازم هر امري داريد بفرماييد.

ببخشيد دليل تاخير در پاسخگويي هم اينه كه خيلي از دوستان گل مثل شما به ما محبت دارن و دارم به نوبت پاسخ همه دوستان رو ميدم.اميدوارم بنده رو ببخشيد اكه كمي با تاخيير شايد پاسختون داده بشه.
فداي شما

سلام
داداش میتونی با 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 تست پینگ بزاری
و اینکه سرعت شبانه 2 مگ 5 گیگ حدودا چقدر هست ؟

با عرض احترام فراوان خدمت شما عزيز دلم
چشم تست رو ميزارم بزودي.
سرعت اين سرويسي كه فرمودين بين 250 تا 400 كي هست معمولا در شب.
هر امري داريد بفرماييد به روي چشم در خدمتم بزرگوار.

Last edited:

sh@y@n

Registered User
لایک‌ها
8
دانلود شبانه شامل قانون fair policy میشه ؟ که بعد از یه مقدار مشخص دانلود سرعتو کم میکنن
مثل شاتل و چند شرکت دیگه

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
دانلود شبانه شامل قانون fair policy میشه ؟ که بعد از یه مقدار مشخص دانلود سرعتو کم میکنن
مثل شاتل و چند شرکت دیگه

سلام داداشم
اين قانون جزء قوانين ما نيز هست ولي فقط در شرايطي كه دانلود شما موجب مخل برقراي ارتباط ديگر مشتركين شود و اين فقط در جهت رعايت رفاه حال مشتركين و استفاده منصفانه براي همه هست.
اما تا كنون چنين چيزي كه دسترسي يك كاربر بخواد بصورت محسوس سرعتش بصورت كلي كاهش پيدا كنه يا از ابتدا اين قانون روي سرويسش اعمال بشه اونم روي يه سرويس نامحدود خير ،تا الان چنين مورد نارضايتي نداشتيم.
اين بيشتر شامل حال كساني ميشود كه از سرويس اينرتنت پر سرعتشون براي برخي موارد خاص استفاده ميكنند مثل براي برقراري سرويس ها و سرورهاي خاص كه اين جزء موارد خلاف قوانين و تعهدات بين كاربر و سرويس دهنده مي باشد و كاربر بايد از سرويس هاي اختصاصي مورد نياز كه درخواستش رو ميده استفاده كنه.
هرجاش مبهم بود يا سوالي داشتيد بفرماييد كامل دوباره توضيح خواهم داد.
سپاس و درود فراوان خدمت شما

E-Charge

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوست عزيزم
اول از همه از توجه و دقتتون سپاسگذارم.
تعرفه ها كه مشخص هستش داداشم.
واسه 2 مگ با ترافيك اوليه پنج گيگ هم در شب در همون رنج 250 تا 400 مي باشد و از اين پايين تر نخواهد اومد دوست عزيز.
خير قصدمون اين نيست كه الان قيمت ها اين باشه و بعدا تغيير بديم برادر.
بله با معرفي همون امتيازات تمام و كمال شامل شما خواهد شد.
نصب سرويس هم معمولا بين 6 ساعت تا 72 ساعت هستش. شمارتون رو كامل برام پ خ كنيد + شماره همراه تا تلفني هم تماس بگيرم خدمتتون و اگر جايي باز سوالي باشه در خدمتتون باشم .
باز هم هر امري داريد بنده در خدمتم

مثل شاتل و چند شرکت دیگه

تشکر از پاسخ شما
شمارمو خودم تو سایت چک کرده بودم،پیامک تبریک هم اومده!
حتی شماره چندی از دوستان و بستگان هم امشب چک کردم ولی هنوز نتیجه ارسال نشده
به هر حال به روی چشم پ.خ میکنم
جسارتا نفرمودید 2mb رایگان ماه اول از کدام نوع هست؟برنزی یا طلایی؟متوسط سرعت دانلود؟
در گذشته جمع آوری از روی خط 2-3 روزی زمان میبرد، با این حال شما ماکزیمم در 72 ساعت خط و جمع آوری و رانژه میکنید؟
سوال جناب sh@y@n ؟
با تشکر

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
تشکر از پاسخ شما
شمارمو خودم تو سایت چک کرده بودم،پیامک تبریک هم اومده!
حتی شماره چندی از دوستان و بستگان هم امشب چک کردم ولی هنوز نتیجه ارسال نشده
به هر حال به روی چشم پ.خ میکنم
جسارتا نفرمودید 2mb رایگان ماه اول از کدام نوع هست؟برنزی یا طلایی؟متوسط سرعت دانلود؟
در گذشته جمع آوری از روی خط 2-3 روزی زمان میبرد، با این حال شما ماکزیمم در 72 ساعت خط و جمع آوری و رانژه میکنید؟
سوال جناب sh@y@n ؟
با تشکر

عرض ادب و احترام مجدد خدمت شما دوست عزيز
از لطفتون ممنونم بزرگوار.
پس اگر نتيجه براتون ارسال شده كه ديگه چه بهتر.
در مورد چك شماره تلفن از طريق سايت و پيامك بدليل حجم درخواست هاي زياد امكان داره بدليل مشكلات ارسال بين سرور و مخابرات پيامك ها كمي با تاخير ارسال بشه. واگر عجله داريد پ خ كنيد باشم خودم شخصا چك ميكنم و همون موقع خدمتتون نتيجه رو ميگم.
بدين منظور خواستم شماره همراهتون رو پ خ بفرماييد كه مفصل تلفني نيز خدمتتون توضيح بدم كه جاي سوالي در ذهن شما بي پاسخ نماند داداشم. چون رضايت خاطر شما براي اينحقير شزط اول هستش.
سرويس رايگان هم با دانلود بالاي 400 هستش ولي نامحدود نيست ولي امتيازات خودشو داره. و بين 1 تا 3ماه ميتونيد ازش استفاده نماييد.

از اينكه با صبر و حوصله و دقت كافي تاپيك رو دنبال ميكنيد و ما را در جهت ارايه خدمات هر چه بهتر دلگرم تر مي نماييد متشكرم ازتون.

سوال اين دوستمون رو هم پاسخ دادم ميتونيد مشاهده بفرماييد.

باز هم هر امري داريد در خدمت شما هستم.

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
قیمت خرید هر گیگ اضاف چنده ؟

1 مگ نامحدود برنزی نرمال سرعتش چنده ؟؟؟

من از نمایندگی آسیا تک پرسیدم میگه سرویس برنزی تقسیم بر 8 و طلایی تقسیم بر 4 میشه !!!

گفت اگر اون 8 نفر آنلاین باشن و استفاده کنن سرعت دانلودت تقسیم بر 8 میشه اگرم نباشن همه سرعت میوفته روی خط شما !

میخاستم بپرسم از شما حقیقت داره ؟؟؟

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
سلام داداشم.
نامحدود طلايي يا برنزي مد نظرتون هست عزيز؟
بفرماييد تا عرض كنم كامل خدمتتون.
ارادت

سلام.
من 2 مگابایت برنزی مدنظرمه
میخوام بدونم دقیقا فرقی طرح مثلا دو مگابایت محدودش با نامحدود برزنزی و طلایی فرقش چیه؟
برای مثال دو مگ با 30 گیگ ترافیک مصرفی قیمتش 86 تومن هست در حالی دو مگ برنزی نامحدودش 74 تومن هست خب حتما اون محدوده بهتر از نامحدوده هست که اینطوری قیمت خورده.این یعنی اینکه توی یک ماه نمیشه با اون نامحدود ه 40 گیگ هم دانلود کرد :)
ضریب اشتراک برای دو مگابایت محدود و نامحدود برنزی و طلایی چند به چند هست و downlink شون روی چند بسته شده؟
باتشکر

sh@y@n

Registered User
لایک‌ها
8
سلام داداشم
اين قانون جزء قوانين ما نيز هست ولي فقط در شرايطي كه دانلود شما موجب مخل برقراي ارتباط ديگر مشتركين شود و اين فقط در جهت رعايت رفاه حال مشتركين و استفاده منصفانه براي همه هست.
اما تا كنون چنين چيزي كه دسترسي يك كاربر بخواد بصورت محسوس سرعتش بصورت كلي كاهش پيدا كنه يا از ابتدا اين قانون روي سرويسش اعمال بشه اونم روي يه سرويس نامحدود خير ،تا الان چنين مورد نارضايتي نداشتيم.
اين بيشتر شامل حال كساني ميشود كه از سرويس اينرتنت پر سرعتشون براي برخي موارد خاص استفاده ميكنند مثل براي برقراري سرويس ها و سرورهاي خاص كه اين جزء موارد خلاف قوانين و تعهدات بين كاربر و سرويس دهنده مي باشد و كاربر بايد از سرويس هاي اختصاصي مورد نياز كه درخواستش رو ميده استفاده كنه.
هرجاش مبهم بود يا سوالي داشتيد بفرماييد كامل دوباره توضيح خواهم داد.
سپاس و درود فراوان خدمت شما
منظورم همین قانونیه که شاتل و .... برا خودشون ابداع کردن , مثلا شما شبانه سرعتت نرمال 120 هست ولی اگر بیشتر از مثلا 10 گیگ شبانه دانلود کردی سرعت شبانه شما رو پلکانی کم میکنن مثلا بعدش میشه 40 و بعد هم اگر باز ادامه دادید میشه 10 کیلو
ولی اگر چند شب دانلود نکردید باز سرعت زیاد میشه

بالا