• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

رفیق

Registered User
لایک‌ها
24
سلامبه کل کشور سرویس دهی دارید؟دو مگ با پهنای باند 5 گیگ چقدر در میاد ماهیانه؟!سپاس

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلامبه کل کشور سرویس دهی دارید؟دو مگ با پهنای باند 5 گیگ چقدر در میاد ماهیانه؟!سپاس

با سلام خدمت شما دوست گرامي
در حال حاظر در نزديك به 1100-1200 مركز مخابراتي در كل كشور ميتونيم سرويس دهي داشته باشيم ولي خوب هست مراكزي هم كه هنوز پورت نداشته باشيم و يا پورت ها همه اشغال باشه.
ميتونيد جاهايي رو كه مد نظرتونه كد شهر به همراه شماره كامل رو پ خ كنيد براتون چك ميكنم و همون وقع اعلامي ميكنم خدمتتون.

2 مگ با حجم ترافيك اوليه 5 گيگ ماهيانه معادل 30.900 تومان مي باشد دوست عزيز. البته بصورت بلند مدت سفارش بديد تخفيف ويژه هم داره.

همچنين با معرفي هر كاربر از طرف شما 20 درصد تخفيف ميتونيد در تمديد اشتراكتون در ماه بعد بگيريد. و يا از ديگر مزايا بهرمند بشيد.
دوستاني كه از طرف شما معرفي شوند هم ميتونن از هركجاي كشور باشند و فرقي نميكنه از شهر شما باشن يا شهر ديگه اي. همچنين به اونا هم امتيازات بيشتري ميديم كه هركسي راغب بشه از كد دعوتش استفاده كنه.
از توجهتون هم متشكرم.

اپ واسه دوست گلمون .....

مرسي دوست عزيزم

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
نمایندگی کدوم ISP رو دارید ؟

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
ما قصد داریم از ایشون سرویسی بگیریم
دلیلش هم فقط اخلاق خوب ایشان است :D

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
نمایندگی کدوم ISP رو دارید ؟

سلام بزرگوار
ما نمايندگي isp نداريم.
سرويس هايي رو برنامه ريزي كرديم و به مشتركين ارايه ميديم.
از پورت هاي آزاد شركت هاي داراي مجوز PAP استفاده ميكنيم اما طبق سرويس ها و خدمات و آفرهاي اختصاصي خودمون دوست عزيز.
در حال حاظر از پورت هاي شركت داده هاي آسياتك استفاده ميكنيم ولي سرويس هاي اختصاصي خودمون.
هر سوال و امر ديگه اي بود در خدمتتون هستم دوست عزيزم.

ما قصد داریم از ایشون سرویسی بگیریم
دلیلش هم فقط اخلاق خوب ایشان است :D

شما بزرگواريد و خوبي از خودتونه دوست گلم.
من شرمنده ام هركاري هم براي شما دوستان كنم باز هم كمه .
اميدوارم در سايه حمايت ها و لطف بيكران حضرت حق همه راضي باشند و در كنار همديگه موفقيت هايي بزرگ رو رقم بزنيم.
باز هم از همتون كمال تشكر دارم.

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
فرق نامحدود برنزی و نامحدود طلایی چیه؟

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزيز توجه كنيد:
اين فرصت ويژه فقط تا پايان اسفندماه مي باشد
و از سال جديد آفرها تغيير خواهد كرد. پس اگر قصد داريد استفاده كنيد زودتر درخواست خودتون رو اعلام بفرماييد.

از تعداد محدودي علاقمند جهت شهرهاي تحت پوشش دعوت به همكاري ميكنيم.
(چه همكاري و جذب مشترك در سطح نت و چه شهر محل زندگي يا هر جا كه ميتونيد)

كساني كه سايت با مخاطب و اعضاي كم و زياد هم دارند دعوت به همكاري ميشوند.
(با ارايه آفر اختصاصي براي اعضاشون و امتيازات خوب براي خودشون)
كساني هم كه فروش مودم دارند ميتونن در صورتي كه مشترك رو جذب كنن باهاشون همكاري دوجانبه اي رو آغاز كنيم.
(شرايط ويژه)
كساني هم كه در اين مدت يعني تا پايان سال به جمع مشتركين بپيوندند در يك قرعه كشي اختصاصي شركت خواهند نمود.
( افراد فعال در اين تاپيك نيز امتياز بيشتر ميگيرن)
گزينه بعدي رو شما پيشنهاد بدين;)

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
پی ام دادم خدمتتون :)

دوست عزیز من 512 طلایی رو میخوام در بهترین شرایط سرعت دانلود چقدر هست شماره خط رو هم براتون پی ام کردم لطفا برسی کنید که منطقه ما تحت پوشش هست یا خیر

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
شماره تلفن را pm دادم خدمتتون

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام. قبلا شماره تلفنو pm داده بودم خدمتتون برای استعلام و گفتم که DLC هست خط، استعلام گرفتید گفتید ساپورت میشه. به هر حال رفتم تو سایت آسیاتک خودمم چک کردم دیدم نوشته ساپورت میشه شماره و ثبت سفارش زدم، ولی مرجوع شد. تماس گرفتم با نمایندگی اصفهان گفت DLC را ساپورت نمی کنیم! میشه کاریش کرد؟! لطف میکنید یه آمار دقیق برام بگیرید؟ اصفهان هستم خطمم DLC ـیه. ممنون.

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
فرق نامحدود برنزی و نامحدود طلایی چیه؟

جواب رو ارسال كردم خدمتتون دوست عزيز.
سپاس

پی ام دادم خدمتتون :)

متشكرم دوست عزيز
پاسخ دادم خدمت شما.

سلام. قبلا شماره تلفنو pm داده بودم خدمتتون برای استعلام و گفتم که DLC هست خط، استعلام گرفتید گفتید ساپورت میشه. به هر حال رفتم تو سایت آسیاتک خودمم چک کردم دیدم نوشته ساپورت میشه شماره و ثبت سفارش زدم، ولی مرجوع شد. تماس گرفتم با نمایندگی اصفهان گفت DLC را ساپورت نمی کنیم! میشه کاریش کرد؟! لطف میکنید یه آمار دقیق برام بگیرید؟ اصفهان هستم خطمم DLC ـیه. ممنون.

با عرض ادب و احترام خدمت شما
دوست عزيز لطف كنيد شماره خط تلفن ثابت + شماره همراه و اسم شريفتون رو براي بنده پ خ كنيد تا براتون شخصا پيگيري كنم و نتيجه رو به اطلاعتون برسونم.
حتما در موضوع پيام قيد بفرماييد DLC - اصفهان .
تشكر

من هم پ.خ دادم!!
در ضمن لینک رو هم چک کنید!!!!!

سپاسگذارم دوست عزيز پاسخ دادم خدمتتون.

دوست عزیز من 512 طلایی رو میخوام در بهترین شرایط سرعت دانلود چقدر هست شماره خط رو هم براتون پی ام کردم لطفا برسی کنید که منطقه ما تحت پوشش هست یا خیر

تشكر از شما دوست عزيزم
بله دريافت شد و پاسخ شما هم ارسال كردم
سپاس

سلام, جناب pm زدم.

از توجهتون سپاسگذارم
بله دريافت شد و پاسختون هم دادم دوست گرامي.
باز هم امري بود در خدمتتون هستم

Last edited:

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
درحال حاضر من سرویس 512 نامحدود از مخابرات دارم که سرعت دانلوش غالبا ثابت و در حدود 58-60 کی است
میخوام سرویس نامحدود 1 مگ برنزی را بگیرم لطفا شرایط را برای من پخ کنید.
اما دو تا سوال دارم

1-میدونم که اکثر دوستان روی سرعت حساسن و براشون مهمه و شما هم جواب های خوبی دادین اما سوال من با اینکه میدونم شاید تکراییه اینکه سرعت شما از مخابرات بیشتره و ایا در وضعیت ترافیک این سرعت پایین تر از سرعت نامی نخواهد رفت، یعنی سرعت نامی 1 مگ باید درحدود 128 کی باشه تو اوج ترافیک این سرعت کاهش پیدا میکنه یا نه ؟

2-درصورتیکه شخصی سرویس نامحدود 1 مگ را بگیره و بخواد برای ماه بعد این سرویس را به 2 مگ نامحدود و یا پایین تر تغییر بده آیا ممکنه ؟

قیمت های نامحدود شما در کل نزدیک به قیمت مخابرات و تو بعضی موارد حدودا 30 درصد گرونتره که باعث میشه هرکس رغبت پیدا کنه سرویس ها شما را تست کنه

پیش شماره من 5536 تهران است تو این منطقه سرویس ارائه میکنید ؟
موفق باشد

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
من امروز زنگ زدم نمایندگی آسیاتک .
در مورد طرح های برنزی نامحدود گفتن که سرعت 1/8 هست و رو همون سرعت در کل شبانه روز قفل میشه یعنی بالاتر نمیره . یعنی سرعت 512 برنزی نامحدود در کل ساعات شبانه روز بیشتر از 64 کیلوبایت نخواهد رفت . در مورد طرح های شما هم به همین صورته یا فرق میکنه ؟

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
اطلاعيه :
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
ابتدا از همه دوستان بزرگواري كه بر بنده منت نهاده و در تاپيك و پ خ ابراز لطف و سفارششون را ارسال كردند كمال سپاسگذاري را دارم.
و پوزش مي طلبم امروز بدليل يك مشكل شخصي نتونستم پاسخگوي تلفني چندتا از دوستان تا ساعت 2 بعد از ظهر باشم،اميدوارم به عنوان يك برادر بزرگتر براي بنده اين پوزش من رو بپذيريد. و متاسفانه باتري موبايلم تموم شد عوض كردم كه زنگ بزنم خدمت دوستاني كه موفق نشدن صحبت كنند كه حواسم نبود باتري رو عوض كردم شماره تماس ها پاك شده بود!
همچنين دوستاني كه قول داده بودم امروز باهاشون تماس بگيرم هم به همين دليل نشد. ولي قول ميدهم فردا تا ساعت 3 بعد از ظهر با همه دوستان گل كه تماس گرفته بودند و يا من گفته بودم تماس بگيرم تماس خواهم گرفت و همه كارهاشون رو انجام خواهم داد بي كم و كاست. از همتون كه بنده رو مورد لطف قرار مي دهيد و اين مشكل امروز رو با بزرگواري خودتون مي بخشيد ممنونم.
خودتون ميدونيد كوتاهي نميكنم و سعي كردم تا 4 صبح هم بشينم و جواب پيام خصوصي ها رو بدم تا در انجام وظيفه قصوري نكرده باشم.

فقط دوستاني كه امروز تماس گرفته بودند چون حواسم نبود اومدم باتري گوشيم رو تعويض كنم شماره پاك شد اگر لطف كنند و شمارشون رو برام پيامك كنند و يا پ خ بفرستند تا تماس بگيرم فردا خدمتشون،بقيه دوستان كه شماره خودشون رو توي پ خ ارسال كرده بودند رو دارم و تماس ميگيرم خودم نيازي به ارسال مجدد نيست.

و تا فردا عصر هيچ درخواست و تماسي كه تا الان بوده بي پاسخ نخواهد ماند سروران گرامي.

:heart:دوستتون دارم خيلي زياد.:heart:

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
سلام. جسارتا سرعت 128(حامی) برای سرویسهای حجمی چند کیلوبایت بر ثانیه هست؟

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
من امروز زنگ زدم نمایندگی آسیاتک .
در مورد طرح های برنزی نامحدود گفتن که سرعت 1/8 هست و رو همون سرعت در کل شبانه روز قفل میشه یعنی بالاتر نمیره . یعنی سرعت 512 برنزی نامحدود در کل ساعات شبانه روز بیشتر از 64 کیلوبایت نخواهد رفت . در مورد طرح های شما هم به همین صورته یا فرق میکنه ؟
این سرعت خیلی ضعیفه

Real_401

Registered User
لایک‌ها
32
سلام

داداش ماکزیموم و مینیموم سرعت 1مگ برنزی چقدر هست؟ محدودیتی تو میزان استفاده داره؟ مثلا از 10 گیگ بیشتر شد سرعت محدود بشه؟

پورت خالی واسه پیش شماره 260 اصفهان موجوده؟

بالا