• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اينترنت پرسرعت ADSL2 رايـــــــــگان - تا 2 مگ خانگي - سراسر كـــشور

mt.plus1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز بندر عباس هم سرویس دارین
0763پیش شماره
:cool:

rfadayi

Registered User
لایک‌ها
83
سلام داداش گلم
از پست شما ممنونم
ممنون ميشدم جدول قيمت ما رو نگاه ميگرديد بعد پست ميداديد.
شما ميتونيد 128 با دانلود بالاي 120k با 15 گيگ (سه ماهه ) رو از ما 41.500 تومان تهيه كنيد و تازه از يك شب تا 9 صبح هم رايگان هست.
6ماهه هم با 30 گيگ دانلود ميتونم 79.000 تقديم ميكنيم نه 300 !
حالا من موندم اين 300 هزارتومانو از كجا داريد عنوان ميكنيد.
تازه با كلي مزاياي ديگه دوست گلم

دوست عزيز سرويس 2048 ما يكساله با 60 گيگ دانلود و شب از 1تا 9 صبح رايگان هم 215.000 هست نه 300 تومان!!!!
سرعت دانلود هم چند برابر بيشتر از اين چيزي كه فرموديد شما.....

موفق و مويد باشيد.
با این تفاسیر من اشتباه میکنم،ببخشید
شمارمو میفرستم ببینید واگذاز میشه یا نه!!

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت خرید هر گیگ اضاف چنده ؟

1 مگ نامحدود برنزی نرمال سرعتش چنده ؟؟؟

من از نمایندگی آسیا تک پرسیدم میگه سرویس برنزی تقسیم بر 8 و طلایی تقسیم بر 4 میشه !!!

گفت اگر اون 8 نفر آنلاین باشن و استفاده کنن سرعت دانلودت تقسیم بر 8 میشه اگرم نباشن همه سرعت میوفته روی خط شما !

میخاستم بپرسم از شما حقیقت داره ؟؟؟

سلام دوست عزيزم
قيمت هر گيگ ترافيك اضافي از 4500 شروع ميشه و تا 3 و 2 هزارتومان هم كاهش پيدا ميكنه.

بله سرويس هاي نامحدود برنزي حداكثر ضريب اشتراكشون تا 1 به 8 هم ميرسه . و اون چيزي كه به شما گفتن درسته.

من الان از يكي از مشتركين كه سرويس 1 مگ برنزي داره البته در شيراز پرسيدم فرمودند معمول دارن بين 160 تا 300 استفاده ميكنند. ولي در شب به 70 - 80 هم ميرسه ولي نه اينكه ثابت باشه.

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام . یک سوالی که برای من پیش اومد اینکه . الان نامحدود 1 مگ برنزی ماهی 38 تومنه . ولی سه ماهه اش 233 تومن . در صورتی اگر 38 را ضربدر 3 بکنیم میشه 114 تومن ! شما چور حساب می کنید که 3 ماهه همان سرویس میشه 233 و اینکه 6 ماهه همون سرویس هم 195 تومنه !

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
کانفیک کردن مودم بر عهده کی هست ؟؟؟

سلام . یک سوالی که برای من پیش اومد اینکه . الان نامحدود 1 مگ برنزی ماهی 38 تومنه . ولی سه ماهه اش 233 تومن . در صورتی اگر 38 را ضربدر 3 بکنیم میشه 114 تومن ! شما چور حساب می کنید که 3 ماهه همان سرویس میشه 233 و اینکه 6 ماهه همون سرویس هم 195 تومنه !

اون قیمتو گفتن که اشتباه وارد شده ......

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
سلام.
من 2 مگابایت برنزی مدنظرمه
میخوام بدونم دقیقا فرقی طرح مثلا دو مگابایت محدودش با نامحدود برزنزی و طلایی فرقش چیه؟
برای مثال دو مگ با 30 گیگ ترافیک مصرفی قیمتش 86 تومن هست در حالی دو مگ برنزی نامحدودش 74 تومن هست خب حتما اون محدوده بهتر از نامحدوده هست که اینطوری قیمت خورده.این یعنی اینکه توی یک ماه نمیشه با اون نامحدود ه 40 گیگ هم دانلود کرد :)
ضریب اشتراک برای دو مگابایت محدود و نامحدود برنزی و طلایی چند به چند هست و downlink شون روی چند بسته شده؟
باتشکر

جواب این پست رو هم بدین.

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84

چون من همه پستها رو نخواندم واسه همون گفتم . بنده معذرت میخوام . اگر قیمت را اصلاح کنند جلو اینطور سوتفاهم ها گرفته می شه . من باز عذر میخوام .

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
من 2 مگابایت برنزی مدنظرمه
میخوام بدونم دقیقا فرقی طرح مثلا دو مگابایت محدودش با نامحدود برزنزی و طلایی فرقش چیه؟
برای مثال دو مگ با 30 گیگ ترافیک مصرفی قیمتش 86 تومن هست در حالی دو مگ برنزی نامحدودش 74 تومن هست خب حتما اون محدوده بهتر از نامحدوده هست که اینطوری قیمت خورده.این یعنی اینکه توی یک ماه نمیشه با اون نامحدود ه 40 گیگ هم دانلود کرد :)
ضریب اشتراک برای دو مگابایت محدود و نامحدود برنزی و طلایی چند به چند هست و downlink شون روی چند بسته شده؟
باتشکر

با سلام خدمت شما دوست عزيزم
ممنونم كه اينقدر دقيق تاپيك رو دنبال ميفرماييد.

ببينيد سرويس هاي نامحدود طلايي و برنزي عمده تفاوتي كه دارند در اين هستش كه سرويس هاي طلايي يك گام بالاتر محسوب ميشوند يعني مثلا سرويس 2 مگ نامحدود طلايي در اصل بر روي 4 مگ بسته شده و قعا شما سرعت و پايداري بيشتري رو شاهد هستيد.

در مورد سوال بعديتون هم عرض كنم كه خير اينجور نيست كه محدوديتي باشه مثلا بيشتر از 40 گيگ نتونيد دانلود كنيد و همچنين قانوني مثل برخي ازشركت ها كه دوستان گفتند وجود ندارد.
ولي خوب به اين نكته توجه بفرماييد كه در سرويس هاي محدود چه 128 چه 2048 بصورت معمول سقف سرعت آزاد و تا 4 مگ مي باشد و در بدترين شرايط و يا عوامل ديگه شما به اندازه اسمي سرويس خودتون دسترسي داريد،به همين دليل هستش كه سرويس هاي حجمي و محدود قطعا كيفيت و قيمت بالاتري دارند.

ببينيد نميشه دقيق گفت كه سرعت دانلود شما در هر ساعتي چقدره ولي خوب براي دو مگ نامحدود برنزي ميانگين 200 تا 300 هستش و شايد در برخي ساعت افت هم داشته باشه و در طلايي تقريبا 2 برابر اين هم ميتونه باشه.
نميدونم تونستم منظورم رو خوب برسونم يا خير.
هرجا سوالي بود باز بفرماييد در خدمتتون هستم.

منظورم همین قانونیه که شاتل و .... برا خودشون ابداع کردن , مثلا شما شبانه سرعتت نرمال 120 هست ولی اگر بیشتر از مثلا 10 گیگ شبانه دانلود کردی سرعت شبانه شما رو پلکانی کم میکنن مثلا بعدش میشه 40 و بعد هم اگر باز ادامه دادید میشه 10 کیلو
ولی اگر چند شب دانلود نکردید باز سرعت زیاد میشه

سلام بزرگوار
خير در سرويس هاي ارايه شده توسط ما همچين قانوني وجود ندارد
ارادتمندم

سلام
دوست عزیز بندر عباس هم سرویس دارین
0763پیش شماره
:cool:

عرض ادب و احترام
بله دوست عزيز بندرعباس هم تحت پوشش هست.
شماره كاملتون رو پ خ كنيد بررسي كنم نتيجه رو خدمتتون اعلام كنم.
منتظر اوامر شما هستم.

با این تفاسیر من اشتباه میکنم،ببخشید
شمارمو میفرستم ببینید واگذاز میشه یا نه!!

خواهش ميكنم دوست گلم
همين كه اينقدر دقيق پيگير هستيد براي ما قابل تقدير هستش،بدون حضور شما دوستان، اين تاپيك ارزشي نداره.
سپاس

بله دوست عزيزم
همونطور كه دوست ديگرمون هم عرض كردند اين اشتباه از طرف ما بوده و ازتون پوزش ميخوام.
درود

از همكاري و توجهتون صميمانه سپاسگذارم
كانفيگ مودم يا بصورت تلفني يا حضوري انجام خواهد شد خدمت دوستان.

چون من همه پستها رو نخواندم واسه همون گفتم . بنده معذرت میخوام . اگر قیمت را اصلاح کنند جلو اینطور سوتفاهم ها گرفته می شه . من باز عذر میخوام .

شما درست ميفرماييد داداشم كاملا حق با شماست.
چشم سعي ميكنيم ديگه همچين اشتباهي بوجود نياد.
از توجهتون هم سپاسگذارم.

جواب این پست رو هم بدین.

پاسخ دادم دوست عزيزم

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
با سلام خدمت شما دوست عزيزم
ممنونم كه اينقدر دقيق تاپيك رو دنبال ميفرماييد.

ببينيد سرويس هاي نامحدود طلايي و برنزي عمده تفاوتي كه دارند در اين هستش كه سرويس هاي طلايي يك گام بالاتر محسوب ميشوند يعني مثلا سرويس 2 مگ نامحدود طلايي در اصل بر روي 4 مگ بسته شده و قعا شما سرعت و پايداري بيشتري رو شاهد هستيد.

در مورد سوال بعديتون هم عرض كنم كه خير اينجور نيست كه محدوديتي باشه مثلا بيشتر از 40 گيگ نتونيد دانلود كنيد و همچنين قانوني مثل برخي ازشركت ها كه دوستان گفتند وجود ندارد.
ولي خوب به اين نكته توجه بفرماييد كه در سرويس هاي محدود چه 128 چه 2048 بصورت معمول سقف سرعت آزاد و تا 4 مگ مي باشد و در بدترين شرايط و يا عوامل ديگه شما به اندازه اسمي سرويس خودتون دسترسي داريد،به همين دليل هستش كه سرويس هاي حجمي و محدود قطعا كيفيت و قيمت بالاتري دارند.

ببينيد نميشه دقيق گفت كه سرعت دانلود شما در هر ساعتي چقدره ولي خوب براي دو مگ نامحدود برنزي ميانگين 200 تا 300 هستش و شايد در برخي ساعت افت هم داشته باشه و در طلايي تقريبا 2 برابر اين هم ميتونه باشه.
نميدونم تونستم منظورم رو خوب برسونم يا خير.
هرجا سوالي بود باز بفرماييد در خدمتتون هستم.

اگر سرویسی رو گرفتیم و احیانا ناراضی بودیم ایا امکان کنسل کردن یا حداقل تغییر در سرویس هست؟
شمارم رو هم فرستادم لطفا چک کنید تحت پوشش هست یا خیر.
باتشکر

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
اگر سرویسی رو گرفتیم و احیانا ناراضی بودیم ایا امکان کنسل کردن یا حداقل تغییر در سرویس هست؟
شمارم رو هم فرستادم لطفا چک کنید تحت پوشش هست یا خیر.
باتشکر

بله دوست گلم امكان تغببر سرويس وجود دارد.
الان بررسي ميكنم شمارتون رو و جواب رو هم پ خ ميكنم براتون.
ارادتمند

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
تو ساییتون در مورد سرویس ها زیاد توضیح داده نشده مثلا بازه زمانی رایگان و اینکه من شاتل دارم راضی نیستم میخوا عوض کنم سرویسم رو

من 1 ساله میخوام و سرعتم رو 1 مگ یا 2 مگ باشه و حجم هم رو 70 تا 80 گیگ باشه تو 1 سال و اینکه ساعت دانلود رایگان هم داشته باشه میشه قیمت ها رو کامل بفرمایید و اینکه میفرمایید کوپن تخفیف 50 هزار تومن داده میشه واسه چه سرویس هایی قابل استفاده هستش؟
و اینکه من ساری هستم

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
تو ساییتون در مورد سرویس ها زیاد توضیح داده نشده مثلا بازه زمانی رایگان و اینکه من شاتل دارم راضی نیستم میخوا عوض کنم سرویسم رو

من 1 ساله میخوام و سرعتم رو 1 مگ یا 2 مگ باشه و حجم هم رو 70 تا 80 گیگ باشه تو 1 سال و اینکه ساعت دانلود رایگان هم داشته باشه میشه قیمت ها رو کامل بفرمایید و اینکه میفرمایید کوپن تخفیف 50 هزار تومن داده میشه واسه چه سرویس هایی قابل استفاده هستش؟
و اینکه من ساری هستم

سلام دوست خوبم
ميشه شماره همراهتو برام پ خ كني تماس بگيرم خدمتت توضيحات رو كامل خدمتت عرض كنم؟
اگر مقدور نيست بفرماييد همين جا عرض كنم خدمتتون.
سپاس

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
سلام گرامی . شما منظورت اینترنت مخابرات که نیست؟ ؟؟؟ من سرعت بالا می خوام .

sh@y@n

Registered User
لایک‌ها
8
شما جایی رو برای خرید آنلاین ترافیک و تمدید اشتراک دارید ؟ یا جایی که بشه میزان ترافیک باقیمانده رو دید
واینکه اگر مثلا مشکلی پیدا کردیم جایی یا شماره ای برا پشتیبانی موجود هست یا خیر ؟

ADSL2plus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام گرامی . شما منظورت اینترنت مخابرات که نیست؟ ؟؟؟ من سرعت بالا می خوام .

با سلام خدمت شما دوست عزيز بزرگوارم
خير دوست عزيزم ما از اينترنت مخابرات صحبتي نكرديم عزيز

شما جایی رو برای خرید آنلاین ترافیک و تمدید اشتراک دارید ؟ یا جایی که بشه میزان ترافیک باقیمانده رو دید
واینکه اگر مثلا مشکلی پیدا کردیم جایی یا شماره ای برا پشتیبانی موجود هست یا خیر ؟

بله دوست خوبم
همه پشتيباني 24 ساعته و هم پنل سرويس در اختيارتون خواهد بود.

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست خوبم
ميشه شماره همراهتو برام پ خ كني تماس بگيرم خدمتت توضيحات رو كامل خدمتت عرض كنم؟
اگر مقدور نيست بفرماييد همين جا عرض كنم خدمتتون.
سپاس
پخ میکنم الان اما اینجا توضیح بدی فکر کنم واسه دوستان دیگه هم خوب باشه

hrt488

Registered User
لایک‌ها
16
شماره رو پخ کردم لطفا بررسی کنید

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
داداش اگر میشه شرایط جامع رو واسم پ.خ کن