برگزیده های پرشین تولز

ایسام؟! چیه؟!؟

9372

Registered User
لایک‌ها
224
بز خر زیاد داره. من یه تجربه جالب دارم. یه دفعه می خواستم آیپادم رو بفروشم قیمت دستم نبود و داشتم ارزون تر می دادم و ارسالم رو هم رایگان گذاشته بودم. اون وقت یه نفر پیغام داده بود که صد تومن ارزن تر ورمیداره و تازه تا یه ساعت دیگه هم باید درخواستش رو تایید کنم چون دیگه به اینترنت دسترسی نداره! گفتم بیلاخ داداش

البته از نظر معامله امنیت داره (از دیوار بهتره). چون تا شما جنسی که گرفتی رو تایید نکنی پولش پیش ایسام می مونه و تو جیب فروشنده نمی ره. تو همه مراحل هم راهنمایی میشید و قابل پیگیری هست و پشتیبانیشون خوبه

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
اگر سایت ایسام یه پنل بازاریابی داشت آمار بازدید کالاها و در نتیجه فروش بیشتر میشد ضمن اینکه باتوجه به تعرفه ها برای فروش کالاهای نو مناسب مناسب نیست اما برای کالاهای دست دوم یا قدیمی مناسبه و از موارد عجیبش اضاف شدن مالیات به کالاهای دست دو و معیوب یا کتاب و لوازم تحریر هست

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
در کل آشغال ترین سایت ممکن هست این ایسام esam.ir . مضخرفترین سایت فروش آنلاین . آشغال ترین سایت ایران .
فقط به فکر جیب خودشونن من تا چند ماه پیش اونجا حساب داشتم ولی الان دیگه ندارم و بیخیالش شدم
کلا خدا نکنه بخوای چیزی بفروشی بیچاره میکنن
بعد جالبش هم اینجاست احمق ها چنان زدن رای صادره شورای حل اختلاف انگار دارن زیر نظر امنیت ملی آمریکا فعالیت میکنن کلا ۲ نفر نشستن دور هم یه کاسه تخمه هم گذاشتن دارن میشکنن و سود مفت میبرن
انصافا پرشین تولز و دیوار حرف ندارن و انصافا هم لایق این رتبه های عالی هستند

صد در صد تایید میشه
الحق که حرف دل مارو زدی بزرگوار
اینم من اضافه میکنم ایسام=شارتالان _بی دین بی وجدان.از خدا بیخبر بی انصاف.خائن به بخصوص فروشنده و خریدار
مفتخور.لومپن.گشادیسم .

Last edited:

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
اگه تو ایسام فروشنده باشی، خریدار می تونه کالا رو دریافت کنه و بعد بگه کالا چیز دیگری بود و ...، به نظر من برای فروش قابل اعتماد نیست، چند بار هم به من مادربورد و موبایل ایراد دار رو بجای سالم انداختند.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
تو ایسام خیلی راحت از فروشنده ها کلاه برداری میشه و در بخش حل اختلاف هم فقط طرف خریدار رو میگیره و فروشنده فقط باید تو ایسام پورسانت و مالیات بده که در نهایت جنسش رو راحت خریدار عوض کنه پس بده یا خراب کنه قیمتش رو بیاره پایین و ...

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
تو ایسام خیلی راحت از فروشنده ها کلاه برداری میشه و در بخش حل اختلاف هم فقط طرف خریدار رو میگیره و فروشنده فقط باید تو ایسام پورسانت و مالیات بده که در نهایت جنسش رو راحت خریدار عوض کنه پس بده یا خراب کنه قیمتش رو بیاره پایین و ...
متاسفانه دقیقاً همینطور است

Sent from my K00R using Tapatalk

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
دقیقا، آدم جنسشو آتیش بزنه تو ایسام نفروشه
منم 1بار گوشی فرستادم برای طرف، 1 بار ازم سوال نکرد که زبان فارسی داره یا نه! بعدش اومده شکایت زده کالای ارسال شده با مشخصات مغایرت داره!!
خب خریدار نفهم توی مشخصات گوشی که نزده بودم زبان فارسی، ازمم که نپرسیدی، الان با چی مغایرت داره!؟
آخرشم رای دادن که پس بفرسته
حق دلالی ایسامم که خداتومنه
اگر فروشنده هستید اصلا نزدیک ایسام نشید

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
جنس نو رو تو ایسام فروختم و به یک روز نرسیده بدست خریدار رسوندم خریدار بدون ارائه هیچ مدرک قانع کننده ای بلا فاصله از من شکایت کرد که جنس معیوبه و حل اختلاف هم رای به برگشت دادن کالا داد حالا خریدار جنسم رو که نو و گارانتی دار هم بوده به یک آدرس نامعلوم پست کرده و پست کالا رو به من تحویل نداد و ایسام هم پیام داده که برو از پست تحویل بگیر، حالا کالا هی تو پست داره این دست اون دست میشه و هرچی به پست زنگ میزنم کسی تلفنشون رو برنمی داره که بدونم جنسم کجاست و کجا باید برم تحویل بگیرم، هزینه ارسال و پس گرفتن داره از قیمت خود کالا بیشتر میشه، جنستون رو دور بریزید ولی تو ایسام نفروشید

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
یک نکته بد دیگه در مورد ایسام اینه که اگر جنس شما فروش بره و از ارسال کردنش منصرف بشید ایسام 100 هزار تومان هم بخاطر انصراف از فروش جریمه میکنه

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
تعرفه ش شدیدا بالاست
ی لپ تاپ قیمت زدم 9100 تعرفه ش شد حدود یک میلیون و صد هزار تومن !!
درجا بیخیال شدم توی دیوار فروختم
اگه کالا مورد دار داشته باشید مکان خوبیه برای انداختن به ملت
برای خرید هم پیشنهادم اینه که فقط کالای نو بخرید دست دوم ها با توجه به تعرفه ایسام احتمالا مشکل دارند

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
اگه کالا مورد دار داشته باشید مکان خوبیه برای انداختن به ملت
شما کالای سالم بفرستی برای مشتری راحت می تونه یه دلیل چرت پرت بیاره پس بفرسته، اونوقت کالای مورد دارو چطوری میخوای بندازی بهش؟! :unsure:
جنس نو رو تو ایسام فروختم و به یک روز نرسیده بدست خریدار رسوندم خریدار بدون ارائه هیچ مدرک قانع کننده ای بلا فاصله از من شکایت کرد که جنس معیوبه و حل اختلاف هم رای به برگشت دادن کالا داد حالا خریدار جنسم رو که نو و گارانتی دار هم بوده به یک آدرس نامعلوم پست کرده و پست کالا رو به من تحویل نداد و ایسام هم پیام داده که برو از پست تحویل بگیر، حالا کالا هی تو پست داره این دست اون دست میشه و هرچی به پست زنگ میزنم کسی تلفنشون رو برنمی داره که بدونم جنسم کجاست و کجا باید برم تحویل بگیرم، هزینه ارسال و پس گرفتن داره از قیمت خود کالا بیشتر میشه، جنستون رو دور بریزید ولی تو ایسام نفروشید
خب بردار مگه قبلا تجربه بد نداشتی از ایسام؟ چرا از یه سوراخ چند بار گزیده میشی؟!!

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
شما کالای سالم بفرستی برای مشتری راحت می تونه یه دلیل چرت پرت بیاره پس بفرسته، اونوقت کالای مورد دارو چطوری میخوای بندازی بهش؟! :unsure:

خب بردار مگه قبلا تجربه بد نداشتی از ایسام؟ چرا از یه سوراخ چند بار گزیده میشی؟!!
شما دستگاهت مثلا موردی مثل هاله و پیکسل سوخته یا شکستگی و ترک کوچیک داشته باشه وقتی توی دیوار معامله میکنی طرف نمیخره
ولی وقتی اینترنتی میفرستی احتمال اینکه طرف کالا رو برگردونه خیلی کمه و میره تو پاچه
خریدار بدبخت اول باید شکایت به سایت بکنه بعد تازه اگه قبول بشه باید از کارو زندگی بزنه ببره پستش کنه تا دستگاه به دست فروشنده برسه و پولش رو پس بدن پیر میشه
برا همین میگم وقتی ایسام برا ی لپ تاپ 9 تومنی یک میلیون تعرفه میگیره !!! خب آدم عاقل که جنس سالم داره نمیزاره برا فروش

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
خریدار بدبخت اول باید شکایت به سایت بکنه بعد تازه اگه قبول بشه باید از کارو زندگی بزنه ببره پستش کنه تا دستگاه به دست فروشنده برسه و پولش رو پس بدن پیر میشه
خب چند پست بالاتر گفتن دیگه ایسام در هر صورت توی شکایت طرف خریدارو میگیره، برگشت زدن کالا کاری نداره، طرفی که انقدر ساده باشه که توی ایسام بره تو پاچه ـش مطمئن باش توی معامله دیوارم همینطور میشه

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
جنستو ببری سره چهارراه بزاری بفروشی ارازل و اوباش شهرداری بیان جم کنن ببرن بهتر از اینه بذاری ایسام

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
خریدار آدرس کالای مرجویی رو عمدا اشتباه نوشت به این دلیل که در یک بخش از قوانین ایسام نوشته که در صورتی که کالای مرجویی بخاطر ثبت آدرس نادرست توسط فروشنده به مقصد نرسد به این معنی است که فروشنده از حق خود برای مرجوع شدن کالا چشم پوشی کرده و موافقت می کند که مبلغ کالا به خریدار مسترد گردد با این روش به راحتی خریدار از من دزدی کرد و الان حدود ۲۷ روز از فروش کالا میگذره و ایسام به من جوابی نمیده و نه پولم رو آزاد میکنه مسخره تر اینکه برام sms فرستادن که بیا تو مسابقه فروش کارت گرافیک شرکت کن

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
در یک مورد سایت ایسام بی همتاست و اونم خرید سکه ست. سکه کلکسیونی منظورمه و نه طلا. بنظرم اسم ایسام عطیقه جات بهتره

atrenice

Registered User
لایک‌ها
47
ایسام قبلا خیلی خوب بود ولی الان افتضاح
به عنوان فروشنده 4 عدد ادکلن به درخواست مشتری براش اختصاصی کردم و دقیقا مطابق با توضیحات براش ارسال کردم.وقتی رسید دست خریدار فقط بدلیل اینکه از رایحه خوشش نیومده بود ادکلنهارو مرجوع کرد,وقتی رسید دستم دیدم دقیقا هر 4 عدد از حالت پلمپ که خارج شده هیچی و دقیقا هر 4 عدد جعبه هاشون هم آسیب دیده و پاره شده که دوتاشون واقعا شدیده . الان 4 روز حدود 8 پیام به پشتیبانی دادم و بیشتر از 15 بار تماس تلفنی گرفتم که متاسفانه یه پیام ضبط شده با این محتوا که : تمامی خطوط کارشناسان مشغول هست , تماستو قطع میکنه و من هنوز موفق به صحبت با پشتیبانی نشدم .ادلکنهای من آسیب دیده ولی دریغ از برقراری یک تماس ساده که بخواهند به مشکل من رسیدگی کنند.
مشکلات دیگر از جمله اینکه چندین روز و گاهی چندین هفته بیخود و بی جهت پول در حسابشون نگه میدارن و واریز نمیکنند بماند.

واقعا سایت مزخرف و بیخودی شده و فقط منتظرم تکلیف این 4 عدد ادکلن مشخص بشه و قطعا حساب کاربریم را خواهم بست

atrenice

Registered User
لایک‌ها
47
خریدار آدرس کالای مرجویی رو عمدا اشتباه نوشت به این دلیل که در یک بخش از قوانین ایسام نوشته که در صورتی که کالای مرجویی بخاطر ثبت آدرس نادرست توسط فروشنده به مقصد نرسد به این معنی است که فروشنده از حق خود برای مرجوع شدن کالا چشم پوشی کرده و موافقت می کند که مبلغ کالا به خریدار مسترد گردد با این روش به راحتی خریدار از من دزدی کرد و الان حدود ۲۷ روز از فروش کالا میگذره و ایسام به من جوابی نمیده و نه پولم رو آزاد میکنه مسخره تر اینکه برام sms فرستادن که بیا تو مسابقه فروش کارت گرافیک شرکت کن
پشتیبانی سایت صفر هستش و من هم فروشنده هستم و از این موضوع حدود 500 هزار تومان ضرر کردم

mmdreza

Registered User
لایک‌ها
102
جدیدا خیلی پولکی شده ایسام ... حساب منم الکی بدون اینکه فعالیت کنم هربار قفل میشه باید زنگ بزنم تا درستش کنن... قبلنا خیلی خوب بود الان نه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
در یک مورد سایت ایسام بی همتاست و اونم خرید سکه ست. سکه کلکسیونی منظورمه و نه طلا. بنظرم اسم ایسام عطیقه جات بهتره
اون هم اگه فروشنده باشید فکر کنم تو ایسام هزار فیلم سرتون در میارن که یک پولی دستی بدین ول کنید سکه هاتون رو برید

بالا