برگزیده های پرشین تولز

ایسام؟! چیه؟!؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
پشتیبانی سایت صفر هستش و من هم فروشنده هستم و از این موضوع حدود 500 هزار تومان ضرر کردم
اگر بشه همه کسانی که شرکت ایسام سرشون کلاه گذاشته دسته جمعی از این سایت شکایت کنند

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ایسام مشکلات زیادی داره درسته ولی اگه شهرستان باشید متوجه می شید که چقدر میتونه به درد بخوره باشه چون جاهای کوچیکتر نه تو دیوار و شیپور میشه چیزی فروخت و خرید.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
ایسام مشکلات زیادی داره درسته ولی اگه شهرستان باشید متوجه می شید که چقدر میتونه به درد بخوره باشه چون جاهای کوچیکتر نه تو دیوار و شیپور میشه چیزی فروخت و خرید.
شهرستان هم باشید با این روشهایی که به من کلک زدند راحت می تونند سرتون کلاه بگذارند فرق نمی کنه کجا باشید، اصلا حل اختلاف به نفع فروشنده رای نمیده فقط به نفع شرکت ایسام کار می کنه و بس، اتفاقا دیوار و شیپور هم مثل ایسام شده و میتونید اینترنتی بفروشید ولی من به اینها هم دیگه زیاد اعتماد ندارم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
شهرستان هم باشید با این روشهایی که به من کلک زدند راحت می تونند سرتون کلاه بگذارند فرق نمی کنه کجا باشید، اصلا حل اختلاف به نفع فروشنده رای نمیده فقط به نفع شرکت ایسام کار می کنه و بس، اتفاقا دیوار و شیپور هم مثل ایسام شده و میتونید اینترنتی بفروشید ولی من به اینها هم دیگه زیاد اعتماد ندارم
من یه 8 سالیه عضو هستم خرید و فروش هم انجام دادم مشکل خاصی پیش نیومده فعلا فقط یبار یه کالایی رو برگشت زدم پول پست ام رو نگرفتن از فروشنده (کالا شکسته بود) جدیدا هم تعرفش بالاست کلا بودنش از نبودنش فوایدش بیشتره ولی باید آشنایی کاملی داشته باشی به سایت و قوانین

atrenice

Registered User
لایک‌ها
48
اگر بشه همه کسانی که شرکت ایسام سرشون کلاه گذاشته دسته جمعی از این سایت شکایت کنند
من خواستم در سایت اینماد شکایت ثبت کنم که متاسفانه نتونستم چون خودم برای سایتم اینماد دارم با کاربری خودم وارد میشه

atrenice

Registered User
لایک‌ها
48
امروز بعد از 7 روز به من پیام دادن که خریدار میتونه تا 7 روز کالا رو مرجوع کنه حالا به هر نحوی . شکسته_استفاده شده _ از پلمپ خارج شده _ جعبه و بسته بندی پاره شده
از نظر ایسام هیچکدومش موردی نداره
متاسفانه سایت ایسام هم شد راه زن سر گردنه

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
امروز بعد از 7 روز به من پیام دادن که خریدار میتونه تا 7 روز کالا رو مرجوع کنه حالا به هر نحوی . شکسته_استفاده شده _ از پلمپ خارج شده _ جعبه و بسته بندی پاره شده
رسما فروش کالاهای گرون قیمت و آک توی ایسام خودکشیه :D

atrenice

Registered User
لایک‌ها
48
در سایت ساماندهی یه شکایت ازش ثبت کردم نتیجه رو حتما اعلام میکنم

atrenice

Registered User
لایک‌ها
48
با سلام
دوستان امروز پیام در ایمیل داشتم از طرف سایت ساماندهی با این متن :
شکایت دریافت شده از شما به وبسایت مذکور ابلاغ شد ظرف مدت یکهفته پاسخ این وبسایت خدمتتان ارسال خواهدشد.درصورتی که طی این هفته با شما تماس نگرفتند و مشکل رفع نشد لطفا با همین شماره نامه جهت پیگیری های بعدی به ما اطلاع دهید.
با احترام
انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

دوستان این سایتش هست www.eanjoman.ir
و این هم شماره تماس هایی که در ایمیل من ارسال شده 8884829_8884835_8884825
شماره واتساپ : 09026091317

اینجا عنوان کردم و مشخصات نوشتم تا اگر از دوستان شخصی هست که مثل من از این سایت خسارت دیده بتواند قانونی و با مدارک اقدام کنه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
پول من رو بعد یک ماه هم پس ندادن و هرچی براشون پیام می فرستم جوابهای سرکاری میدن نه کالایی رو که خریدار شکایت کرده مرجوع کردن و نه پول رو هیچ کس اینقدر راحت نتونسته بود سر من کلاه بذاره

Last edited:

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
امروز بعد از اینکه از ایسام به اینماد شکایت کردم بلافاصلا کمتر از یک ساعت از ایسام باهام تماس گرفتند که کیبوردی که خریدار مرجوع نکرده بود رو با پیک می فرسته و من هم قبول کردم علارغم اینکه یک ماه از فروش می گذشت خیلی سریع به دستم رسید اما خریدار کیبوردم رو که نو و آکبند بود باز کرده بود و سریالش رو کنده بود از اولش هم معلوم بود که ایسام دزده و خریدار هم همکار خودشون بوده وگرنه بهش ۲۶ روز فرصت نمی دادند که پس بفرسته و طبق قانون خودشون باید دو روزه پس می فرستاد در غیر اینصورت پولم رو پس می دادند الان هم هرچی با اون شماره ایسام تماس می گیرم جواب نمیده
با انجمن صنفی هم قبلش از طریق واتساپ تماس گرفتم و جواب این بود که :

انجمن قدرت قضایی و پیگیری ندارد.
شما میتوانید همین درخواست خود را در قالب ایمیل برای ما ارسال کنید و ما آن ایمیل را برای شرکت ایسام ارسال کنیم. بیشتر از این قدرتی نداریم.
آدرس ایمیل: [email protected]

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
امروز بعد یک ماه و نیم ایسام به من پیام داده که پول خریدار رو که کالا باز کرده بود و داخلش رو عوض کرده بود رو براش واریز کرده تا بلایی که سر من تو سایت ایسام اومده سر شما هم نیومده کالاهای فروشی خودتون رو از این سایت دزد حذف کنید ببینید چطوری این سایت من رو بازی داد.

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2021-05-02-12-44-42.jpeg
    Screenshot_2021-05-02-12-44-42.jpeg
    367.4 KB · نمایش ها: 19
  • Screenshot_2021-05-02-13-14-36.jpeg
    Screenshot_2021-05-02-13-14-36.jpeg
    635.6 KB · نمایش ها: 20
  • Screenshot_2021-05-02-13-15-05.jpeg
    Screenshot_2021-05-02-13-15-05.jpeg
    509.2 KB · نمایش ها: 19
Last edited by a moderator:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,094

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خرید و فروش تو ایسام یه سری نکته داره که بهتره توجه کنید.

بعنوان خریدار :

1. کل متن فروشنده رو با دقت بخونید.
2. قوانین سایت رو بخونید خیلی وقتا ندونستن قوانین به ضرر شما تموم میشن.
3. از فروشنده دقیق سوال کنید در مورد کالا و نزارید کوچکترین شکی باقی بمونه.
4. بسته رو از پست قبل تحویل کامل چک کنید از لحاظ ظاهری و اگه شکستی یا موردی بود تحویل نگیرید.
5. در صورت داشتن مغایرت در سریعترین زمان ممکن ثبت شکایت کنید تو سایت ایسام.
6. به سابقه فرشنده توجه بشه خرید از فروشنده های باسابقه بسیار امن تر از فروشنده های کم سابقه و یا بدون سابقه هست.

بعنوان فروشنده :

1. کل وضعیت کالا رو شرح بدید کوچکترین موارد رو هم ذکر کنید.
2. عکس های با کیفیت بگیرید و کاربر رو ارجاع بدید که با توجه به عکس ها تصمیم خرید بگیره.
3. بعد از فروش کالا یک ویدیو با نام کاربر خریدار تهیه کنید و تست های لازم رو انجام بدین.
4. اگه کالا اسیبی تو حمل و نقل ببینه به عهده شماست پس جوری بسته بندی رو انجام بدین که احتمال اسیب دیدن خیلی کم باشه.

Last edited:

jetpack

Registered User
لایک‌ها
340
ایسام شبیه پرشین تولزه کاربر باسابقه داره و کم سابقه، فقط تعرفه داره دیگه. اگه از فروشنده های باسابقه خرید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
من همین هفته یک کارت صدای کریتیو کارکرده خریدم به قیمت خوب و دستگاه هم سالم و تمیز بود.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
ایسام شبیه پرشین تولزه کاربر باسابقه داره و کم سابقه، فقط تعرفه داره دیگه. اگه از فروشنده های باسابقه خرید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
من همین هفته یک کارت صدای کریتیو کارکرده خریدم به قیمت خوب و دستگاه هم سالم و تمیز بود.
دوست عزیز ممکنه جنس عالی رو از امثال من دزدیده باشند و بسیار خوش قیمت و خوب به شما بفروشند
تو بخش موبایل هم جالبه اکثر موبایلها خراب و شکسته هست انگار که همینها هم موقع دزدی شکسته باشه

light67

Registered User
لایک‌ها
282
سایت لیون کامپیوتر هم واسطه داره. درصد خیلی کمتر از ایسام برمیداره. ولی ایسام بخاطر امنیتش بهتره. نه شماره نه ایمیل هیچی در دسترس نیس

بالا