برگزیده های پرشین تولز

بازیه خوب چی دارین

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من مودم اين سبك ادونچر يعني چي من چندتا ميشناسم اما موندم كه خود سبك ادونچر يعني چي حتما بگين چيه.
راستي ببينم بلاخره تاريخ دقيق پخش بازي DOOM 3 کیه من تو هر سایتی میرم یک تاریخ رو میگه اصلا حالگیری تو بازار نیاد :shock: :shock: :shock:

تو اين نوع بازيا بايد تعداد زيادي معما رو توسط شخصيت اصلي بازي حل كرد. در ضمن سير بازي اصولا خطيه ولي به تازگي داره غير خطي مد ميشه. به خاطر طبيعت معمايي اونا تحرك توشون كمتره و در عوض گرافيك بالاتره. چند تا از بازيهاي خوب اين ژانر عبارتند از (البته از نظر من):
The Longest Journey
Grim Fandango
The Myst
و از نوع اكشن اون فقط به اين چند تا اشاره مي كنم:
Resident Evil
Tomb Raider
Dino Crisis
در ضمن اگه كسي بازي خوب اكشن ادونچر ميشناسه بگه.

در ضمن تاريخ انتشار Doom 3 روز 15 ماه مارچ 2004 هست.

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي ببينم اين بازيه Cyberia چيه خيلي ازش تعريف ميكنن تو يك وبلاگ هم نوشته شده بود كه شركت سازنده داره نصخه ي دوم رو هم ميسازه.
اگر ميشه در مورد بازي Run away هم کمی توضیح بدن از این ادونچراست که باید با ماس کلیک کنی روی اشیا یا از این بازیاست که کنترول شخص دست شماست اگر بازیه خوبیه بنویسید چه کامپیوتری می خواد.
کسی در مورد Tomb Rader:Angel Of Darknees چیزی میدونه اونجا که یک جونور میاد که یک سری چیزای سبز پرت میکنه لعنتی هرکاری میکنم مگه میمیره.جایی برای فرار هم نداره نمیدونم باید چیکار کنم.لطفا جواب بدین توی یک تاپیک نوشتم حدود 30 نفر دیدن اما چیزی ننوشتن :rolleyes:

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راستي ببينم اين بازيه Cyberia چيه خيلي ازش تعريف ميكنن
يه ادونچر هست از نوعي كه فقط با كليك ماوس نيست
گرافيك خيلي قشنگي داره و مثل همه ادونچرهاي ديگه سيستم سطح بالا نميخواد.
S-Syberia9.gif

S-Syberia-13.gif

S-Syberia1.gif

اگر ميشه در مورد بازي Run away هم کمی توضیح بدن از این ادونچراست که باید با ماس کلیک کنی روی اشیا یا از این بازیاست که کنترول شخص دست شماست اگر بازیه خوبیه بنویسید چه کامپیوتری می خواد.
اينيكي از اوناست با ماوس فقط بايد كليك كني و گرافيك كارتوني قشنگي داره..اما بازي آسوني نيست ابدا و بتدريج خيلي مشكل ميشه..
بازي خيلي خوبيه البته در صورتيكه حوصله داشته باشي.
در مورد سخت افزار لازمش هم اصلا سيستم و كارت گرافيك سطح بالا لازم نداره:
Windows 95/98/ME/2000/XP
Pentium 200 MMX
64 Mb RAM
630 Mb hard disk drive
Monitor and graphics card ( DirectX™ compatible) with support for 1024x768 and 16-bit color
DirectX™ compatible sound card
8X CD-ROM
Mouse and keyboard
:)
0.jpg

اينم لينك سايتش:
<a href='http://www.runaway-game.com/' target='_blank'>http://www.runaway-game.com/</a>

كسي در مورد Tomb Rader:Angel Of Darknees چیزی میدونه اونجا که یک جونور میاد که یک سری چیزای سبز پرت میکنه لعنتی هرکاری میکنم مگه میمیره.جایی برای فرار هم نداره نمیدونم باید چیکار کنم.لطفا جواب بدین توی یک تاپیک نوشتم حدود 30 نفر دیدن اما چیزی ننوشتن :rolleyes:
نه من از هيچكدوم از Tomb Rader خوشم نيومده و اين جديده رو هم بازي نكردم برا همين شرمنده.

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:rolleyes:

داستان اين بازي هم در مورد يه پسر دانشجوست كه با يه دفعه خودشو درگير مبارزه با يك گروه مافيايي مي بينه. در اين بين هم با يه دختر رقاص استريپ تيز همراهي ميشه. داستانش در مجموع جالبه.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تو اول بايد بگي بيشتر از چه سبك هايي خوشت مياد
ولي من ميگويمglobal را بگير

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينم اصلا داستان بازيه Cyberia چيه. منم از هیچکدوم Tomb Raider ها خوشم نمیومد اما اینیکی خداوکیلی بازی درستو حصابیه من اولش فکر میکردم مثل Tomb Raider های قدیمیه امانه بازی به شدت تغیر اساسی کرده اصلا کسی که Tomb Raider های قبلی رو بازی کرده فکر میکنه Tomb Raider اصلا نیست کیفیت خوب،مبارزه ی تن به تن،مخفیانه عمل کردن(پشت دیوار پنهان شدن،خفه کردن و.....)
منتها بازی یک چیزش از همهی اینها بهتره اینکه یک مرد جادوگر به بازی عضافه شده که بعضی وقتها میشه با اونم بازی کنیم. 8)
بدبختی اونجاش گیر کردیم :

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من مودم اين سبك ادونچر يعني چي من چندتا ميشناسم اما موندم كه خود سبك ادونچر يعني چي حتما بگين چيه.
راستي ببينم بلاخره تاريخ دقيق پخش بازي DOOM 3 کیه من تو هر سایتی میرم یک تاریخ رو میگه اصلا حالگیری تو بازار نیاد :shock: :shock: :shock:
ببخشید ، این جواب من نیست ، اولین بار سر بازی Duke Nukem Forever من اینو شنیدم بعد id هم خوشش اومد و ازش استفاده کرد : When it is done! به تاریخ هایی که activision یا سایت های دیگه میدن نباید اعتماد کرد ؛ خود id باید بگه که اونم میگه وقتی تموم شه!
برای ادونچر هم اینو بخون : <a href='http://www.allgame.com/cg/agg.dll?p=agg&SQL=GXD|||||||21' target='_blank'>http://www.allgame.com/cg/agg.dll?p=agg&SQ...QL=GXD|||||||21</a>

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا ما رفتيم این سي-دي syberia رو خريديم.از ديشب هم بازی داشتم ميکردم که رسيدم به سي-دي 2
که هر کاری کردم نيومد.بعداً فهميدم که این متخصصان عزيز ما label سي-دي ها رو اشتباهی زدند.
بعد رفتم يک image گرفتم و label رو درست کردم حالا ميبينم که ديگه خيلی متخصص هستن و کل سي-دي رو
به فرمت 8.3 زدند يعنی همه اسم های بزرگ ويندوز از بين رفته و شکل dosاش ديده ميشود،
که این ديگه محشر بود.يکی نيست بگه خوب مگه اخه مجبورين, خوب بلد نيستين انجام نديد ديگه.

اگر کسی این بازی رو داره يک لطفی کنه و اسم کل فايل ها رو به من بده که من يک کاری بتونم حداقل انجام بدم.

اگر در ويندوز بنويسيد dir g: /s > c:syberia.ful و فايل c:syberia.ful رو برام بفرستيد يک دنيا متشکر ميشم.سي-دي دو(2) رو مشکل دارم.
فقط ببينيد که به صورت long-file-name حتماً ذخيره شده باشد.
آدرس ميلم هم هست : [email protected]
پير شين.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
متشکر ،از دوستم فايل رو گرفتم و همين الان هم 3:07 دقيقه شب بازی تموم شد. ؛)
بازی خيلی آسونی بود.فکر کنم در مجموع کمتر از 15 ساعت وقت گرفت.
اما از آخرش خوشم نيومد.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
بابا مي گم شماها همه حرفه اي هستينا .. دمت گرم يه نفس 15 ساعت وقت گذاشتي؟ و تازه اين ساده هم بوده ;)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من چند وقت هست که دنبال چندتا بازی بیست میگردم اما پیدا نمی کنم خواهش میکنم اگه بازی در سبک Hitman یا بازی هایی که تا حدودی به این بازی نزدیک است نام ببرید.
توجه:لطفا کامپیوتری که برای اجرالازم داره هم بنویسید نمیخوام تو دردسر بیفتم :rolleyes:
خوب خودمم چندتا دارم اما جالب نیست شما هم بازیهایی رو بنویسین که میدونین بدرد میخوره اگرم شد چندتا عکسم بزارین :D
به نظرم 2 بازي كه به Hitman بيشتر ميخوره No one live Forever و IGI هست.فقط اينا رو بايد Geforce2 يا ati7000 به بالا اجرا كني.
جديدا هم بازي Tron 2 اومده كه من خيلي خوشم اومده به شدت شبيه NOLF هست.

من max-payne رو 2-3 روز بازی بيشتر نکردم ا چند مرحله ای جلو رفتم بعد طرف آمد و cdایش رو گرفت
فکر ميکنين ارزش داره برم بخرمش.
تا اونجا كه يادمه مكس پين 1 كرك NoCD داشت كه از اون ميتوني استفاده كني سي دي شو نخري.البته اگه هنوز uninstall نكرده باشي.
بعدم BF1942 روي كارتهاي GeForce2 به بالا كار ميكنه چون احتياج به T & L داره.حواست به اين باشه.چون من وقتي بازي اومد TNT2 داشتم توجه نكردم بازي رو خريدم و خب اجرا هم نشد.

Syberia يه ادونچر هست از نوعي كه فقط با كليك ماوس نيست
اشتباه كردي اينم Point & Click هست.
آدم گرافيكشو ميبينه به اشتباه ميافته. ;)

بازی خيلی آسونی بود.فکر کنم در مجموع کمتر از 15 ساعت وقت گرفت.
اما از آخرش خوشم نيومد.
:shock: :shock: :shock: بابا نابغه.ميگم 1 تست IQ بده خدايي با اين وضعيت فكر كنم 180 يا 200 بدست بياري.
اما من از آخرش خوشم اومد.اين نشون ميده كه بازي ادامه داره همين 1 حس خيلي خوبي به آدم ميده.
بابا مي گم شماها همه حرفه اي هستينا .. دمت گرم يه نفس 15 ساعت وقت گذاشتي؟ و تازه اين ساده هم بوده
نه اين En2FA يه چيزه ديگه است MI4 رو تموم كرده(خيلي حرفه ها)
اين Syberia رو 15 ساعته تموم كرده!
Tropico 2 رو تو چند روز تموم كرده!

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه اين En2FA يه چيزه ديگه است MI4 رو تموم كرده(خيلي حرفه ها)
اين Syberia رو 15 ساعته تموم كرده!
خوب ببين منم از بازيه 007 خيلي خوشم اومد و در عرض چند روز تمومش كردم :shock:
راستي اين بازي عصر افسانها بازيه خوبيه زود جواب بدين چون عكساش قشنگه و يكي ميخواد با 800 تومان پول برام رايت كنه اگر قشنگه بگين از دست ندم :(

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راستي اين بازي عصر افسانها بازيه خوبيه زود جواب بدين چون عكساش قشنگه و يكي ميخواد با 800 تومان پول برام رايت كنه اگر قشنگه بگين از دست ندم :(

شاهكاره اين Age Of Mythology.
براي منكه جزو قشنگترين استراتژيهاي زندگيم بوده.
پس از دست نده!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تا اونجا كه يادمه مكس پين 1 كرك NoCD داشت كه از اون ميتوني استفاده كني سي دي شو نخري.البته اگه هنوز uninstall نكرده باشي.

والا uninstall نکردم اما اون وقت هاردم جا کم داشت يک فايل گندش رو پاک کردم. :(
حالا ميگی max payne I,مگه 2 هم داره؟؟؟همون kung fu edition رو ميگی؟من از يکی از دوستام که بازيش کرده شنيدم که مزخرف هست،اره؟

Syberia يه ادونچر هست از نوعي كه فقط با كليك ماوس نيست

اشتباه كردي اينم Point & Click هست.
آدم گرافيكشو ميبينه به اشتباه ميافته.
اره اینم متأسفانه point & click بود من خيلی از این بازی ها خوشم نمياد،از اونايی که ماله lucas هستند و با هر Object ميتونستی کلی
کار کنی خوشم مياد مخصوصاً اون بازی های قديميش که مثلاً ميتنستی use,turn on,turn off,open,و کلی کار ديگه کنی.
اما گرافيکش خداييش خيلی رديف بود،من که حض کردم.

بابا مي گم شماها همه حرفه اي هستينا .. دمت گرم يه نفس 15 ساعت وقت گذاشتي؟ و تازه اين ساده هم بوده
:D
تازه رفتم cd رو بهش پس دادم و جاش رفتم warcraft III رو گرفتم.به این ميگن مفتی بازی کردن
:D :p

بابا نابغه.ميگم 1 تست IQ بده خدايي با اين وضعيت فكر كنم 180 يا 200 بدست بياري.
:D :D ما کوچيک شما هستيم.

اما من از آخرش خوشم اومد.اين نشون ميده كه بازي ادامه داره همين 1 حس خيلي خوبي به آدم ميده.

بنظر من که کاره کثيفی هست.من اصلاً از این ساختن به شکل سريال خوشم نمياد به نظر من که توهين به بازيکن هست.
يعنی چی که کلی بازی ميکنی بعد هم به هيچ نتيجه ای نميرسی؟؟؟؟مثلاً این فيلم matrix که ديگه وهشتناک بود.با اون آخر فيلم مسخرش.من اول فکر کردم که طرف CD 2 رو به من نداده،
کلی شاکی شدم،بعدا خوشبختانه تويه weblog يکی ديدم که نه واقاً فيلم همينجوری بوده.

به نظر من بايد نصف بازی بايد تو سيبريا اتفاق ميفتاد.

ديگه ازش خسته شدم.خيلی آخراش ديگه واسم تکراری شده.
از مرحله 11 که خيلی سخت شد.الان هم فکر کنم 14-15-16 هستم ديگه دقيق نميدونم.اما يه کم بايد خوش گرافيک تر ميساختنش.
اگر به جای يک demo يکسان برای بردن هر مرحله،هر مرحله يک demo داشت که ربطی هم به بازی پيدا ميکرد خيلی خوب ميشد.
اما الان تنها طريقه ارتباط داستان از طريق متنی هست که در اول هر مرحله نشون ميده.

شاهكاره اين Age Of Mythology.
براي منكه جزو قشنگترين استراتژيهاي زندگيم بوده.

همه ميگن Age of Mythology جالبه اما من ازش خوشم نيومد.شايدم با يک بازی ديگه دارم اشتباه ميکنم.همون نيست که مثلاً يک معبد برای
خدا شراب ميسازی و طرف مياد و هی راه ميره تو شهر و انگور سر مردم ميپاشه؟(من شرمنده زود بازی ها يادم ميره)
و يا اینکه يک پادگان ميسازی برای دفاع از شهر؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
همه ميگن Age of Mythology جالبه اما من ازش خوشم نيومد.شايدم با يک بازی ديگه دارم اشتباه ميکنم.همون نيست که مثلاً يک معبد برای
خدا شراب ميسازی و طرف مياد و هی راه ميره تو شهر و انگور سر مردم ميپاشه؟(من شرمنده زود بازی ها يادم ميره)
و يا اینکه يک پادگان ميسازی برای دفاع از شهر؟

نه ايني كه ميگي نيست..

بنظر من از هر نظر بازي كامليه...داستان خوب,گيم پلي عالي و گرافيك خوب و صدا و موزيك عالي.گيم پلي اين بازي خيلي معتاد كنندس و هرگز خسته كننده نميشه تا وقتي تموم شه.
نه خيلي سخت هست و نه اعصاب خورد كن .
خلاصه يه بازي شديدا خوش ساخت و عالي هست.
و از بازيهايي هست كه نبايد از دستش داد.

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دمتون گرم خوب شد گفتيد كه اين بازيه Age of Mythology خوبه واقعا بازيه عاليه من كه حصابي حال كردم راستي ببينم اين بازي مگه نصخه ي دومي داره آخه همون بنده خدايي كه برام با 800 تومن پول رايتش كرد گفت نصخه ي دوم داره مياد اگه بياد من كه سريع ميخرمش حتما نصخه ي دوم غولها و جادوهاي بيشتري نسبت به اين داره. 8)
فعلا كه تو مرحله ي 5 Age of Mythology هستم.اگه كمك خواستم ميگم. 8)

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من چند وقت هست که دنبال چندتا بازی بیست میگردم اما پیدا نمی کنم خواهش میکنم اگه بازی در سبک Hitman یا بازی هایی که تا حدودی به این بازی نزدیک است نام ببرید.
توجه:لطفا کامپیوتری که برای اجرالازم داره هم بنویسید نمیخوام تو دردسر بیفتم :rolleyes: &nbsp;
خوب خودمم چندتا دارم اما جالب نیست شما هم بازیهایی رو بنویسین که میدونین بدرد میخوره اگرم شد چندتا عکسم بزارین :D
به نظرم 2 بازي كه به Hitman بيشتر ميخوره No one live Forever و IGI هست.فقط اينا رو بايد Geforce2 يا ati7000 به بالا اجرا كني.
جديدا هم بازي Tron 2 اومده كه من خيلي خوشم اومده به شدت شبيه NOLF هست.

NOLF 1 & 2 فقط از جهت پازلهاش شبيه Hitman هستند ولي نوع ديد فرق ميكنه. اولي FPS و دومي Third Person است. اما با اين حال NOLf حرف نداره. حتمن بخر.
در ضمن يه جورايي با IGI حال نكردم خودم نمي دونم چرا ولي دلچسب نبود.

در ضمن اين Tron 2 از چه جهت شبيه NOLFهست؟ چون خيلي NOLF رو دوست دارم. اگه شبيه برم بخرم.

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا جای که من ميدونم اسمه بديش Age of mythology Titan
هستش و خيلی جالب تر ميشه

بالا