برگزیده های پرشین تولز

بازیه خوب چی دارین

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازي خدايي مثل Silent Hill 3 كه ديگه لزومي نداره بازيش كرده باشه ادم تا بگه خوبه يا نه! وقتي شماره 2ش اينقدر خوب بود و وقتي همه سايتها دارن اسكور بالا بهش ميدن ديگه ميتوني مطمئن باشي ازش.و بقال سر كوچه ما هم ديگه ميدونه كه مثلا Silent Hill 3 پارسال نيومده بود.
اولا ميبخشيد بعدشم من حالم از Silent Hill كلا به هم ميخوره از PS1 تا حالا اين بازي رو همه جا ميبينم اما هنوز از رو نرفته والا بازيه ترسناك نبايد چيزي داشته باشه كه آدم ازش بدش بياد مثلا تو همين Silent Hill 3 روي بعضي ديوارها عكس يك دهن خونيه كه بعضي باهاش حال ميكنند. :D :D :D چي گفتم بايد دهن يك زن باشه. :D :D :D و بعضيها مثل من سريعا بازي رو ميندازن تو سطل آشغال. ;)
بازيه جالبه اما اگر اينطوري نبود ديگه اونوقت خوب بود. :(

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
راستش منم از بازي هاي ترسناك خشم نمياد اما دليلش تصوير نيست بلكه صداست يه دفعه مثلا يه جونور ميپره جلو اگر صدا قطع باشه حتي 10% اون ترسي كه با صدا هست رو به آدم دست نميده اينو از رو تجربه ميگم.(بابا پيرمرد!!)
مثلا من رزيدنت اويل 2 رو فقط يك ساعت با صدا بازي كردم!بقيه شو صدارو بستم به جاش موسيقي گذاشتم اونم چه آهنگي؟موسيقي كلاسيك آروم تا آخر بازي راحت توي يك روز رفتم!ميگم يك روز چون وقتي بازي رو تموم ميكردي ساعت ميزد كه 12 ساعت مفيد بازي شما طول كشيده از اينجا يادم مونده.
پس حيفه اينا بازيهاي خوبين شده صدا رو قطع كن اما بازي رو بيخيال نشو.
مثلا اون حسي كه تو SH2 به آدم دفعه اول بازي دست ميده وقتي بايد از 2 تا گزينه يكيشو انتخاب كنه و تو آخر بازي هم تاثير گذاره تو كمتر بازي وجود داره.

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش منم از بازي هاي ترسناك خشم نمياد اما دليلش تصوير نيست بلكه صداست يه دفعه مثلا يه جونور ميپره جلو اگر صدا قطع باشه حتي 10% اون ترسي كه با صدا هست رو به آدم دست نميده اينو از رو تجربه ميگم.(بابا پيرمرد!!)
مثلا من رزيدنت اويل 2 رو فقط يك ساعت با صدا بازي كردم!بقيه شو صدارو بستم به جاش موسيقي گذاشتم اونم چه آهنگي؟موسيقي كلاسيك آروم تا آخر بازي راحت توي يك روز رفتم!ميگم يك روز چون وقتي بازي رو تموم ميكردي ساعت ميزد كه 12 ساعت مفيد بازي شما طول كشيده از اينجا يادم مونده.
پس حيفه اينا بازيهاي خوبين شده صدا رو قطع كن اما بازي رو بيخيال نشو.
مثلا اون حسي كه تو SH2 به آدم دفعه اول بازي دست ميده وقتي بايد از 2 تا گزينه يكيشو انتخاب كنه و تو آخر بازي هم تاثير گذاره تو كمتر بازي وجود داره.
خوب ممد من تا حدودي با اين نظرت موافقم يعني من جونم رو بگيرم رزيدنت اويل رو بدون صدا نميرم آخه مگه ميشه بازي رو بدونه صدا رفت آدم اصلا از بازي زده ميشه اما من تو اونجا كه گفتي بايد بدون صدا رفت خوب اگر SH3 گرفتم اين كار رو ميكنم اصلا خدايي تو داري رزيدنت اويل رو با SH3 مقايسه ميكني. :D من كه ازش گزشتم بازي بايد ترسناك باشه نه اينكه يكي ناراحتي قلبي داره يك دست بازي كنه 10 دقيقه بعد سكته بزنه. :D

بالا