برگزیده های پرشین تولز

بازی جدید EA GAME (NEED FOR SPEED MOST WANTED)

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از gray_wolf :

ولي خودمونيم. بازي سختيه! ديگه حالم داره از اين پليسا بهم ميخوره! وقتي ميخواي بيافتن دنبالت، گمت ميكنن! وقتي ميخواي گمشون كني... يهو از 6 طرف ميريزن سرت!
33.gif
113.gif
ولى اينقدرا هم که ميگى پيچوندن پليس ها سخت نيست ها ! :blink:

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آره بابا راحت گم میشن !
خیلی شوت می زنن
تا حالا که من و نتونستن دستگیر کنن

خوب شما تا حالا حاله چند فنر از اون لیست سیاه رو گرفتید !!؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این بازیش خیلی خیلی معتادی داره !
خلاصه اگه زیاد کار می کنید و وقت کم دارید اصلا بازی رو نصب نکنید !
;)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
لول آرتین
تیکه میندازی؟ :D
من زیاد اهل بازی نیستم. یه موقعی بازی خور بودم الان دیگه نه. ولی خیلی بازیا رو اگه بیان فوری میگیرم. مثلا اگه مافیای دو بیاد....... NFS ها رو هم کلا دوست دارم.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
athar
پس فکر کردی من احل بازیم ؟!
من آخرین بازی که کردم underground 2 و قبلش هم underground 1 بوده !!

ولی این بازی خیلی خفنه ! ...

MAfrooz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بازی روی 128 جواب میده
روی 64 چی؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به مگ نیست باید کارتت خوب باشه !

من رو 23% هستم !
;)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از MAfrooz :
این بازی روی 128 جواب میده
روی 64 چی؟
اره من دموی بازی رو radeon 9200 که 64 مگ رم داره تو رزولوشن 1024 و تو سطح جزئیات متوسط بازی کردم تو شهرش اصلا کند نمیشد ولی تو جاده و کوهستانش بعضی جاها تصویر یکمی میپرید که البته جزئیات رو که کم کردم درست شد

niyatoos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sunny4u :
چیزهایی که مورد نیازه:
آخرین نسخه winrar
DAEMON Tools 4.00 -> http://www.daemon-tools.cc/dtcc/download.php?mode=ViewCategory&catid=5
SafeDisc 4 Hider 1.0 ضمیمه شده

مرحله اول استخراج 4 ایمیج سی دی از فایل های rar . داخل هر فولدر یه فایل با پسوند rar هست که روی آن رایت کلیک و extract to رو انتخاب کنید.

مرحله دوم نصب DAEMON Tools 4.00 هست و بعد از نصب روی آیکون آن در task bar رایت کلیک کنید و تمام emulation هارو تیک بزنید. سپس به قسمت virtual cd/dvdrom برید و ایمیج سی دی اول رو رویه درایو مجازی مونت کنید

حالا بازی رو نصب کنید و هنگامی که میگه سی دی بعدی رو بزارید , کافیه که ایمیج بعدی رو به جای قبلی مونت کنید

بعد از نصب بازی, ایمیج سی دی اول رو مونت کنید
SafeDisc 4 Hider رو اجرا کنید و گزینه hide رو انتخاب کنید.
بازی رو اجرا کنید

وقتی از بازی خارج میشوید , گزینه restore را در SafeDisc 4 Hider انتخاب کنید تا رجیستری به حالت اول برگردد.
aghaa man hameye inkaaraarii ke goftio kardam amaa nashod ke nashod ,, hamash hamin error ro mide > cd/dvd emulation software has been detected . please disable all cd/dvd emulation software and re-start the game :(

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان روي 25% هستم. واقعا ديگه نميشه! همين نيم ساعت پيش 18 دقيقه بود داشتم اين پليساي مسخره رو دور شهر دنبال خودم ميكشيدم! گورشونو گم نميكنن اينا! آخرشم بعد 18 دقيقه حرص خوردن دستگيرم كردن!
97.gif

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
منم اومدم...
بالاخره دانلودش تموم شد، 4 گیگ دانلود برای یه فایل 2.5 گیگی، نمی دونم این BitComet چیکار می کنه.

چند تا چیزش خیلی جالبه. اول این که بالاخره صدای زوزه ی دنده عقب درست شده. بعدشم هندلینگ ماشین ها خیلی بهتر شده، کلن ترمز و دستی ش کار می کنه. دیگه اینکه از زیر کامیون ها میشه رد شد، گرافیکش هم که عالیه، با اون OverBright کولاکش.

یه ایرادش هم به نظر من اینه که خیلی آسون شده، به نسب UG1 خیلی راحت تره. پلیس هاش هم یه کم کودن اند. خیلی راحت پیچونده میشن. البته من فعلن روی 13% ام ولی بعید می دونم بعدش هم خیلی مشکل باشه.

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از niyatoos :
aghaa man hameye inkaaraarii ke goftio kardam amaa nashod ke nashod ,, hamash hamin error ro mide > cd/dvd emulation software has been detected . please disable all cd/dvd emulation software and re-start the game :(

شما تمامه برنامه هایی که درایو مجازی درست میکنه مثل clonecd , alcohol, .... رو uninstall کن و فقط DAEMON Tools 4.00 رو نصب کن.

آقا این پلیس هام اصلا کودن نیستند! بزار درجه heat بیاد رو 3 اونوقت ببین چه کارت میکنند . یارو همچین با پاترول میکوبونه بهت که 20 متر پرت میشی! یا 6تایی همچین محاصرت میکنن که تکون نمیتونی بخوری. حالا موندم درجه هیت بره رو 4 دیگه چی میشه! :wacko:

athar

Registered User
لایک‌ها
8
یکی این رو برام رو سی دی بزنه :(
الان سی دی این بازی تو بازار هست؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
xPlod
پلیس هاش بعدا خشن تر میشن
سبک کارشوننم اینجوریه که یه دفعه 20 ال پلیس دورتو می گیرن و نمی تنونی اونارو بندازی این ور اون ور

البته من و نتونستن بگیرن ولی یه دفعه نزدیک بود

تو چه گرافیکی کار می کنی و ما کارتت به چه حدی می رسه ؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
والا من الان 35% ام و هر چی هم تلاش کردم نتونستم Heat ام رو از 3 بالاتر ببرم. هر چی پلیس منفجر می کنم بازم از 3 تکون نمی خوره. فرار کردن از دست پلیس هاش بازم خیلی مشکل نیس، فقط کافیه که خودت رو جای اونا فرض کنی و شکارشون کنی.

من الان روی 1024*768 بازی می کنم، تمام Setting هاش رو هم دستی روی حداکثر گذاشتم، سرعتش معمولیه. بین 35 تا 65 فریم در ثانیه متغیره. به ندرت هم میاد زیر 35 که واقعن چشم رو اذیت می کنه. کارت من یه کم گیج میزنه، با این که دماش از 55 بالاتر نمی ره ولی توی اون بازه ای که گفتم مدام نوسان داره.

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
xPlod جان كارتت چيه؟

من الان مشكل گرافيك ندارم. بهم نخندين ها... ولي سي پي يوم بعضي جاها كم مياره!!! بارتون 3200!!!!!! مثل اينكه يه جايي Bottle Neck دارم. همه چي كند ميشه. مثلا ميشه يك پنجم حالت عادي!! ولي از گرافيك نيست چون صدا هم كند ميشه. همه چي slow motion ميشه ولي كم پيش مياد.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا مگه چقدر بازی می کنی ؟! تو که تازه بازی رو گرفتی ! 35% !!

چطوری فریم رو می فهمی ؟ با چه برنا مه ای ؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از gray_wolf :
xPlod جان كارتت چيه؟

من الان مشكل گرافيك ندارم. بهم نخندين ها... ولي سي پي يوم بعضي جاها كم مياره!!! بارتون 3200!!!!!! مثل اينكه يه جايي Bottle Neck دارم. همه چي كند ميشه. مثلا ميشه يك پنجم حالت عادي!! ولي از گرافيك نيست چون صدا هم كند ميشه. همه چي slow motion ميشه ولي كم پيش مياد.
PNY 6800GT ، سی.پی.یو م هم یه چیزی تو مایه های خودته: 3200 Winchester.
اون Bottle Neck ی هم که گفتی فکر می کنم هارد باشه، برای من بعضی وقتا که کند میشه چراغ هارد دائم روشنه.

بالا