برگزیده های پرشین تولز

فروش باندلAMD.FX8350وGTX770وPSU850W

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
و اما دوستان عزیز
ماجرای کلاهبرداری ایشون از بنده به شرحی هست که خدمتتون عرض میکنم
کارت به دست من رسید و از نظر ظاهری کاملا مطابق عکسها
تصویر هم میداد ولی مشکلش این بود که به جای اینکه 16x کار کنه روی 2x کار میکرد همچنین دمای کارت در تست furemark از 81 هم بتلاتر میرفت طوریکه به سینک نمیشد دست زد
موضوع رو به ایشون اطلاع دادم ولی ایشون خودشون رو زدن به بی اطلاعی و از طرفی بی سوادی
هرچی براش دلیل میارم میگه سالم بود
دفعه دیگه میگه شاید کار کسی هست که کالا رو تحویل گرفته
دفعه بعد ادعا کرد که شات gpu-z متل یه کارت دیگه هست و msi چنین کارتی نزده
بهش میگم چرا پرت و پلا میگی من قراره کارت خودت رو بذات پس بفرستم یعنی واقعا توانایی تشخیص کارت گرافیک خودت از یه کالای دیگه رو نداری ؟!!!!
خلاصه هر بار یه جوری پیچوند تا حوصله من رو سر ببره
حالا هر کی دوست داشت بسته به موقعیتش تمام گفتگوی خصوصی مون رو عکس میزارم توتاپیک تا بقیه مثل از طرف ایشون متضرر نشن
و اما بعد ...
بعد از اینکه دیدم حرف من رو قبول نداره موضوع رو با جناب behzadtak در میون گزاشتم
نظر ایشون رو در فایلهای پیوست ببینید
همینطور با مدیر بخش سخت افزار جناب drdextet
نظرات ایشون رو هم میزارم که همه بدونن ایشون چجوری میتونه نقش بازی کنه
جالبه من در حق ایشون فقط به دادن امتیاز منفی بسنده کردم و به دلایلی که همه میدونید قید شکایت قضایی رو زدم
ولی از اونجایی که ایشون اشتهای سیری ناپذیر ور کلاه برداری دارند در پاسخ به من امتیاز منفی دادن تا بدینوسیله بخشی از شخصیتشون رو مخفی کنن و بتونن به این اعمال کثیفشون توی تاپیک ادامه بدن
والبته سخت در اشتباه هستن و باید تاپیک رو برای همیشه فراموش کنن و اجازه بدن افراد سالم توش فعالیت داشته باشن

فایل های ضمیمه

• Capture+_2019-05-16-00-44-02.png
    Capture+_2019-05-16-00-44-02.png
    339.1 KB · نمایش ها: 116
  • Capture+_2019-05-16-00-45-00.png
    Capture+_2019-05-16-00-45-00.png
    320.5 KB · نمایش ها: 109
  • Capture+_2019-05-16-00-44-48.png
    Capture+_2019-05-16-00-44-48.png
    437.6 KB · نمایش ها: 109
  • Capture+_2019-05-16-00-43-49.png
    Capture+_2019-05-16-00-43-49.png
    387 KB · نمایش ها: 107
  • Capture+_2019-05-16-00-43-32.png
    Capture+_2019-05-16-00-43-32.png
    302.4 KB · نمایش ها: 110

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
این هم نظر جناب dr dexter

فایل های ضمیمه

• Capture+_2019-05-16-01-15-49.png
    Capture+_2019-05-16-01-15-49.png
    330.1 KB · نمایش ها: 97

ho3in_

Registered User
لایک‌ها
1,002
و اما دوستان عزیز
ماجرای کلاهبرداری ایشون از بنده به شرحی هست که خدمتتون عرض میکنم
کارت به دست من رسید و از نظر ظاهری کاملا مطابق عکسها
تصویر هم میداد ولی مشکلش این بود که به جای اینکه 16x کار کنه روی 2x کار میکرد همچنین دمای کارت در تست furemark از 81 هم بتلاتر میرفت طوریکه به سینک نمیشد دست زد
موضوع رو به ایشون اطلاع دادم ولی ایشون خودشون رو زدن به بی اطلاعی و از طرفی بی سوادی
هرچی براش دلیل میارم میگه سالم بود
دفعه دیگه میگه شاید کار کسی هست که کالا رو تحویل گرفته
دفعه بعد ادعا کرد که شات gpu-z متل یه کارت دیگه هست و msi چنین کارتی نزده
بهش میگم چرا پرت و پلا میگی من قراره کارت خودت رو بذات پس بفرستم یعنی واقعا توانایی تشخیص کارت گرافیک خودت از یه کالای دیگه رو نداری ؟!!!!
خلاصه هر بار یه جوری پیچوند تا حوصله من رو سر ببره
حالا هر کی دوست داشت بسته به موقعیتش تمام گفتگوی خصوصی مون رو عکس میزارم توتاپیک تا بقیه مثل از طرف ایشون متضرر نشن
و اما بعد ...
بعد از اینکه دیدم حرف من رو قبول نداره موضوع رو با جناب behzadtak در میون گزاشتم
نظر ایشون رو در فایلهای پیوست ببینید
همینطور با مدیر بخش سخت افزار جناب drdextet
نظرات ایشون رو هم میزارم که همه بدونن ایشون چجوری میتونه نقش بازی کنه
جالبه من در حق ایشون فقط به دادن امتیاز منفی بسنده کردم و به دلایلی که همه میدونید قید شکایت قضایی رو زدم
ولی از اونجایی که ایشون اشتهای سیری ناپذیر ور کلاه برداری دارند در پاسخ به من امتیاز منفی دادن تا بدینوسیله بخشی از شخصیتشون رو مخفی کنن و بتونن به این اعمال کثیفشون توی تاپیک ادامه بدن
والبته سخت در اشتباه هستن و باید تاپیک رو برای همیشه فراموش کنن و اجازه بدن افراد سالم توش فعالیت داشته باشن
به بنده هم در پیام خصوصی بایت سلامت گرافیک دروغ دونگ گفته بودن شانس اوردم تخریدم شما خریدین
بنده هم امتیاز منفی براشون لحاظ کردم که اصن این اکانت کارایی نداشته باشه

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
ارسال کردین
مشاهده پیوست 1128171 مشاهده پیوست 1128172
شماثابت کنید MSI کارت gtx770tf رو بااین مشخصات درست کرده!!!

چرا خودت رو زدی به اون راه
آقای محترم دقیقا سوال من هم از شما همینه
این کارت قابلیت کار کردن با 16x رو داره و بایستی توی اینمود کار کنه در حالیکه حتی توی تست رندر هم تنها 2x کار میکنهد
میفمی این یعنی چی ؟؟؟؟!!!!
یعنی کارت بعلت خراب بودن به جای این که به اندازه یک GTX 770 سالم کار کنه تنها با حدود 20 درصد قدرت یه 770 داره کار میکنه.
ودر ضمن دمای بالا هم بخاطر همین خرابی هست
هنوز هم میخوای بگی این شات مال کارت شما نیست ؟؟
اینجا هم دارید همون حرفهای گفتگوی خصوصی رو می زنید؟!!!
هم سر من کلته گزاشتید هم از من میخواهید که به شما آموزش بدم
من مسوول لیسوادی شما نیستم
چندین بار هم از شما خواستم به فردی که بهش اعتماد دارید رجوع کنید و از ایشون بخواهید که شما رو تکجیه کنه و وکیل شما بشه و بامن صحبت کنه
ولی شما خودت بخولی میدونی که هیچ کس حاضر نیست خودش رو بخاطر یه کلاهبردا خراب کنه
((اگه دانسته داری اصرار میکنی که بدون بی جواب نمیمونه واگر هم واقعا سر در نمیاری -که من خیلی بعید میدونم -لرو از یه آدم خبره کمک بگیر تا توجیهت کنه

از اینها گذشته
یادت میاد بهم تهمت زدی و گفتی خودت یه کلکی زدی و خرابش کردی ؟!!!
حالا میگی این شات تقلبیه ؟!!!
اصلا ثبات نداری و حتی حرفهای خودت هم یادت نمیمونه

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
به بنده هم در پیام خصوصی بایت سلامت گرافیک دروغ دونگ گفته بودن شانس اوردم تخریدم شما خریدین
بنده هم امتیاز منفی براشون لحاظ کردم که اصن این اکانت کارایی نداشته باشه
سلام
بابت حمایت خوبتون از بچه هایی که توی فروم صادقانه فعالیت میکنن ممنونم
من متوجه شدم که درجواب امتیاز منفی شما ایشون هم با بی انصافی در اقدامی تلافی جویانه و ناجوانمردانه به شما امتیاز منفی دادن
من در قسمت ریپورت همه چیز رو برای جناب @Forum Manager توضیح واوم و خواستم که امتیاز منفی تون رو حذف کنه شما هم خودت یه زحمت بکش هم توی ریپورت توضیح بدین و هم یه پی ام برای این مدیر بفرستین تا امتیاز منفی تون رو پاک کنه
متاسفانه ایشون در مقابل حق و حقیقت عمیقا جبهه گرفته

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
سلام
اول از همه بگم که من نه فروشنده رو میشناسم نه چیزی ولی چندتا نکته به نظرم رسید که خواستم بگم
اول اینکه با توجه به بررسی سایت techpowerup دمای گرافیک در حالت لود 79 درجه هست البته در حالتی که تهویه کیس کاملا درست باشه در غیر اینصورت مطمئنا دما کمی بالاتر میره
https://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_770_TF_Gaming/images/temp.gif
اینم لینک بررسی
https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_770_TF_Gaming/30.html
دوم اینکه اگر بشه یه عکس از برنامه gpu-z بذارین
احتمال اینم هست که مثلا مادربورد شما مشکلی با گرافیک داشته باشه اگر امکانش براتون هست بایوس رو یبار آپدیت کنین
در آخر هم اگر بتونین امتیاز کارت گرافیک خودتون رو با سایت ها مقایسه کنین
مثلا با برنامه 3dmark و ...

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
سلام
اول از همه بگم که من نه فروشنده رو میشناسم نه چیزی ولی چندتا نکته به نظرم رسید که خواستم بگم
اول اینکه با توجه به بررسی سایت techpowerup دمای گرافیک در حالت لود 79 درجه هست البته در حالتی که تهویه کیس کاملا درست باشه در غیر اینصورت مطمئنا دما کمی بالاتر میره
https://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_770_TF_Gaming/images/temp.gif
اینم لینک بررسی
https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_770_TF_Gaming/30.html
دوم اینکه اگر بشه یه عکس از برنامه gpu-z بذارین
احتمال اینم هست که مثلا مادربورد شما مشکلی با گرافیک داشته باشه اگر امکانش براتون هست بایوس رو یبار آپدیت کنین
در آخر هم اگر بتونین امتیاز کارت گرافیک خودتون رو با سایت ها مقایسه کنین
مثلا با برنامه 3dmark و ...
سلام عزیز
از اینکه بالاخره یک نفر قبول کرد که از طرف ایشون صحبت کنه واقعا خوشحالم و از شما هم بخاطر قبول این زحمت مممنونم
من وقتی دیدم دما داره بالاتر از 81 میره دیگه ریسک نکردم و تست رو پایان دادم --به خود فروشنده هم گفتم ((اگرچه موضوع دما خیلی مهم هست ولی بحث multiper بسیار مهمتر هست و صحبت اصلی من سر این موضوع هست که این کارت تحت هر شرایطی باید با ضریب 16 کارکنه نه با 2 ))
شما میفرمایید من آپدیت بایوس کنم و شاید این ایراد مربوط به مادربرد من باشه اما باید به عرضتون برسونم من کارت رو با 4تا مادربرد وسی پی یو مختلف که همگی هم سالم و با گرافیک های دیگه هییچ مشکلی نداشتند ، تست کردم .
همچنین جهت اطمینان دوتا پاور 685 و 650 گرین تست کردم و نتیجه روی همه سیستمها یکسان هست و کارت تنها 2x از لاینهای pci e رو استفاده میکنه و از بقیه ظرفیت pcie استفاده نمیکنه و به عقیده بنده و تمام اهل فن این کارت اشکال داره

یکی از موضوعاتی که فروشنده دایما مطرح میکنه اینه که این شات gpu z که بنده گزاشتم مال کارتی که ایشون فروختن نیست و استدلالشون هم اینه که کارت ایشون pci ورژن 3 ساپورت میکنه در حالیکه شات gpu z که بنده گزاشتم pci 2 هست
لطفا شما که اهل فن هستین به ایشون بفهمونید که درسته که کارت شما از pci ورژن 3 پشتیبانی میکنه اما این موضوع ب پشتیبانی مادربرد و حتی سی پی یو از ورژن 3 هم مربوط میشه و اگه مادربرد یا سی پی یو از ورژن پایینتری برخوردار باشه کارت گرافیک خودش رو با ورژن پایینتر تطبیق میده و نتیجه میشه این که چون مادربردی که من برای تست در اختیار داشتم pci ورژن 2 ساپورت میکنه بنابراین گرافیک هم با اون خودش رو تطبیق میده و gpu z هم pci ورژن 2 رو نشون میده
======اما این موضوع هیچ ربطی به multiper نداره و کارت الزاما بایستی همیشه و در هر حال از تمامی ظرفیت لاین ها استفاده کنه و 16x رو نشون بده نه 2x======

با این حال بنده یه سیستم که از pci ورژن 3 ساپورت کنه پیدا میکنم و شات gpu z قرار میدم تا فروشنده چمش به جمال pci 3 روشن بشه ببینم بازم حرفی برا گفتن داره ؟
یه شات که جای خود 100تا شات هم لازم باشه میزارم !!!!
شما استاد بنده هستین اما جسارتا در جریان باشید که بنده تخصصم در همین مورد هست و عمرم رو صرف این موضوع کردم
تا از چیزی مطمئن نباشم اون رو مطرح نمیکنم

mmhuseyni

Registered User
لایک‌ها
175
سلام عزیز
از اینکه بالاخره یک نفر قبول کرد که از طرف ایشون صحبت کنه واقعا خوشحالم و از شما هم بخاطر قبول این زحمت مممنونم
من وقتی دیدم دما داره بالاتر از 81 میره دیگه ریسک نکردم و تست رو پایان دادم --به خود فروشنده هم گفتم ((اگرچه موضوع دما خیلی مهم هست ولی بحث multiper بسیار مهمتر هست و صحبت اصلی من سر این موضوع هست که این کارت تحت هر شرایطی باید با ضریب 16 کارکنه نه با 2 ))
شما میفرمایید من آپدیت بایوس کنم و شاید این ایراد مربوط به مادربرد من باشه اما باید به عرضتون برسونم من کارت رو با 4تا مادربرد وسی پی یو مختلف که همگی هم سالم و با گرافیک های دیگه هییچ مشکلی نداشتند ، تست کردم .
همچنین جهت اطمینان دوتا پاور 685 و 650 گرین تست کردم و نتیجه روی همه سیستمها یکسان هست و کارت تنها 2x از لاینهای pci e رو استفاده میکنه و از بقیه ظرفیت pcie استفاده نمیکنه و به عقیده بنده و تمام اهل فن این کارت اشکال داره

یکی از موضوعاتی که فروشنده دایما مطرح میکنه اینه که این شات gpu z که بنده گزاشتم مال کارتی که ایشون فروختن نیست و استدلالشون هم اینه که کارت ایشون pci ورژن 3 ساپورت میکنه در حالیکه شات gpu z که بنده گزاشتم pci 2 هست
لطفا شما که اهل فن هستین به ایشون بفهمونید که درسته که کارت شما از pci ورژن 3 پشتیبانی میکنه اما این موضوع ب پشتیبانی مادربرد و حتی سی پی یو از ورژن 3 هم مربوط میشه و اگه مادربرد یا سی پی یو از ورژن پایینتری برخوردار باشه کارت گرافیک خودش رو با ورژن پایینتر تطبیق میده و نتیجه میشه این که چون مادربردی که من برای تست در اختیار داشتم pci ورژن 2 ساپورت میکنه بنابراین گرافیک هم با اون خودش رو تطبیق میده و gpu z هم pci ورژن 2 رو نشون میده
======اما این موضوع هیچ ربطی به multiper نداره و کارت الزاما بایستی همیشه و در هر حال از تمامی ظرفیت لاین ها استفاده کنه و 16x رو نشون بده نه 2x======

با این حال بنده یه سیستم که از pci ورژن 3 ساپورت کنه پیدا میکنم و شات gpu z قرار میدم تا فروشنده چمش به جمال pci 3 روشن بشه ببینم بازم حرفی برا گفتن داره ؟
شما استاد بنده هستین اما جسارتا در جریان باشید که بنده تخصصم در همین مورد هست و عمرم رو صرف این موضوع کردم
سلام
دوست عزیز یه نگاهی به تنظیمات مادربردتون بندازید شاید بشه دستی رو پی سی ای 3 تنظیم کرد. بعضی ها بطور خودکار روی pci1 یا pci2 تنظیم می کنند اگه نیازی به pci3 باشه رو اون حالت میبرن.
من هم این مشکل رو داشتم، گرافیک رو تو حالت پی سی ای یک نشون میداد بعد تحقیق و پرس و جو فهمیدم که مشکل از تنظیمات مادربرده. مادربرد من ایسوس z97 بود.

ho3in_

Registered User
لایک‌ها
1,002
سلام
بابت حمایت خوبتون از بچه هایی که توی فروم صادقانه فعالیت میکنن ممنونم
من متوجه شدم که درجواب امتیاز منفی شما ایشون هم با بی انصافی در اقدامی تلافی جویانه و ناجوانمردانه به شما امتیاز منفی دادن
من در قسمت ریپورت همه چیز رو برای جناب @Forum Manager توضیح واوم و خواستم که امتیاز منفی تون رو حذف کنه شما هم خودت یه زحمت بکش هم توی ریپورت توضیح بدین و هم یه پی ام برای این مدیر بفرستین تا امتیاز منفی تون رو پاک کنه
متاسفانه ایشون در مقابل حق و حقیقت عمیقا جبهه گرفته
ریپرت انجام شد..بهتر مدیران روبه این تاپیک دعوت کنین تا همه چی اشکار بشه واسه بقیه

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
سلام عزیز

اگر روی مادربورد دیگه هم اینطوری باشه که صد در صد مشکل از گرافیکه
ولی یکم مشکل عجیبیه ! من تاحالا ندیدم کارتی به صورت خودکار بره روی x2
ورژن pci هم به مادربورد مربوط میشه و همونطور که گفتین مشکلی پیش نمیاره
مادربورد خود منم ورژن 2 هست و گرافیکم رو با این ورژن اجرا میکنه در حالی که خود گرافیک ورژن 3 هست
شما اگر تونستی یبار بایوس گرافیک رو هم عوض کنین و حتما حتما بایوس اصلی بزنین
البته یخورده ریسک داره ولی شاید مشکل از اینم باشه که البته بعیده
در اخر هم اگر هیچکدوم از این موارد درست نشد فروشنده موظفه که کارت رو پس بگیره و پول شمارو بده

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
دوستان یه سیستم نسبتا قوی با ساپورت pci 3 از همکاران قرض گرفتم تا ببینم بازم فروشنده حرفی واسه گفتن داره ؟!!!
به زودی حقایق باسند و مدرک معتبر به همراه نام کاربری تقدیم اعضای فروم میشه تا این متقلب برای همیشه (طبق گفته خودش )از فروم رفع زحمت کنه
و البته تا ابد مدیون من باشه

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
دوستان یه سیستم نسبتا قوی با ساپورت pci 3 از همکاران قرض گرفتم تا ببینم بازم فروشنده حرفی واسه گفتن داره ؟!!!
به زودی حقایق باسند و مدرک معتبر به همراه نام کاربری تقدیم اعضای فروم میشه تا این متقلب برای همیشه (طبق گفته خودش )از فروم رفع زحمت کنه
و البته تا ابد مدیون من باشه
من از کارتی که به شمافروختم کاملا اطمینان دارم که سالم وبی نقص بوده اکثربازی هایی که جدیدا اومدن رو فول اچ دی اجرا کردم
شما قبل خرید هزارتا سوال درمورد کارت از من پرسیدین مهندس چرا از اول نپرسیدین که این کارت روی 16x کارمیکنه یا2x !!!اگه میپرسیدین هم جوابشو نمی‌دونستم .لابد این بهانه رو گذاشته بودین برای همین موقع که دلیلی برای برگشت کارت داشته باشین
شما گفتین کارتم 2x کارمیکنه ودلیلتون هم تصویرgpuzبود که با gpu-zکه من از سیستمم می‌گرفتم تفاوت داشت خودتون هم نمی‌دونستم چرا .که امروز به برکت دانش بعضی دوستان متوجه شدین هر چهارتا مادربردتون اشغال بودن
حالاباسیستمی که قرض گرفتین کارت رو تست کنید و همینجا ثابت کنید که کارتم بالاتراز2xکارنمیکنه ویاکارتم معیوب است اگه ثابت کردین پس این یعنی من نباید توی کار سخت افزارباشم لذا برای همیشه از پی تی میروم
(برگشت وجه وتحویل گرفتن کارت عمرا)
والسلام

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
کاملا مشخصه که بسیار خوشحال هستی که من از خیر پس گرفتن پولم گذشتم ؟
من برای دوستان صادق و درستکار فروم ارزش بالایی قایل هستم و بخاطر این عزیزان قید پول رو میزنم تا شر آدم های شیاد مثل شما کم بشه (وقتی میگی برگشت وجه و پس گرفتن کارت عمرا یعنی داری مستقیما به افراد فروم که ازت خواستن به قوانین پایبند باشی توهین میکنی و بی ادبی شما نسبت به اعضای فروم توسط خودشون قضاوت میشه)
من حاضرم ضرر کنم ولی تو نتونی سر دیگران کلاه بزاری
اما پاسخ اراجیف که سرهم کردی ..
1-همه کارتها بطور معمول روی 16x کار میکنن. و هیچوقت آدم راجع به چیزهایی که بدیهی هست سوال نمیپرسه وگرنه از آدمی مثل شما هزار تا سوال باید پرسیده بشه
من یک کلام ازت پرسیدم سالمه ؟؟
که به دروغ گفتی :خیالت راحت سالمه
میدونم که این پول برات خیلی زیاده و اگه مجبور بشی پس بدی زنگیت بهم میریزه!!!
خیلی نقشه کشیدی واسش به هرحال بعضی ها به حرام خواری عادت دارن!!!
2-من مثل شما مریض روانی نیستم و هیچوقت نمیام پولم رو بهت بدم و بعد ازت تقاضای مرجوع کالا کنم
ضمن اینکه من بعنوان کالای سالم خریدم و دلیلی برای مرجوع وجود نداشت
این رفتار دیوانه وار مال شماست
3-شما شاید شعور فهمیدن این موضوعات رو نداشته باشی ولی همه دوستان بخوبی میدونن که من کاملا به موضوع و مشخصات کالاها واقف بودم و اونی که نمیفهمید یا خودش رو زده بود به نفهمی شما بودین
4-مادربردها آشعال نبودن و نیستن چراکه در این صورت باید به بیش از 95 در صد سیستمهایی که دست همین مردم هست بگن آشغال !!!
آشغال کالای خراب هست که بندازی به مردم و صد البته آشغال فروشنده ی از خدا بی خبر کالای خراب هست
5- با اخلاقی که من و دیگران از شما میشناسیم شما نه تنها باید از کار سخت افزار بری بیرون ،بلکه باید از هر کاری بری بیرون چون باخودت هر جایی که بری رو به گند میکشی !!!

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
دوستان مشخصات سیستمی که تست باهاش انجام شد
Mb h11o
Cpu i5 7400
Ram 8g
Power huntkey APFC 700W
SSD 120G
WIN 10 PRO X64
عکسهای زیادی هست که میتونید نتایج رو ملاحظه کنید
کارت معیوب هست
من با کارت بازی فارکرای 5 روهم با رزولوشن 1360×768 اجرا کردم متاسفانه قدرت کارت در حد یه GT 740 هست خودتون نتیجه تست بنچمارک خود بازی رو ملاحظه کنید
#
#
فقط خداوکیلی فروشنده به ظاهر محترم بدون اینکه حرفی بزنی بزار برو!!!!!!!!!!
#
#

فایل های ضمیمه

• 20190516_201113_HDR~2.jpg
    20190516_201113_HDR~2.jpg
    1.3 MB · نمایش ها: 57
  • 20190516_200943_HDR~2.jpg
    20190516_200943_HDR~2.jpg
    1.3 MB · نمایش ها: 65
  • 20190516_213122_HDR~2.jpg
    20190516_213122_HDR~2.jpg
    2 MB · نمایش ها: 64
  • 20190516_215149~2.jpg
    20190516_215149~2.jpg
    1.2 MB · نمایش ها: 67
  • 20190516_201018_HDR~2.jpg
    20190516_201018_HDR~2.jpg
    1.9 MB · نمایش ها: 66
  • 20190516_212814~2.jpg
    20190516_212814~2.jpg
    1.5 MB · نمایش ها: 71
  • 20190516_201154~3.jpg
    20190516_201154~3.jpg
    915.5 KB · نمایش ها: 62
  • 20190516_201126_HDR~2.jpg
    20190516_201126_HDR~2.jpg
    1.5 MB · نمایش ها: 66

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
دوستان مشخصات سیستمی که تست باهاش انجام شد
Mb h11o
Cpu i5 7400
Ram 8g
Power huntkey APFC 700W
SSD 120G
WIN 10 PRO X64
عکسهای زیادی هست که میتونید نتایج رو ملاحظه کنید
کارت معیوب هست
من با کارت بازی فارکرای 5 روهم با رزولوشن 1360×768 اجرا کردم متاسفانه قدرت کارت در حد یه GT 740 هست خودتون نتیجه تست بنچمارک خود بازی رو ملاحظه کنید
#
#
فقط خداوکیلی فروشنده به ظاهر محترم بدون اینکه حرفی بزنی بزار برو!!!!!!!!!!
#
#
خب الان چی رو ثابت کردین؟!!!
قراربود ثابت کنید2xبیشتر کارنمیکنه!!!
اینکه این کارت فارکرای۵رو باچه فریمی اجرامیکنه رو راحت با یک سرچ معمولی می‌تونستی بفهمی .
اتفاقا این بازی رو هم فول اچ دی اجرا کردم البته بدون درنظر گرفتن مقدارفریم دهیش
اگه میخایی بازی هارابابهترین وبالاترین جزئیات اجراکنی عزیز با کارت یک تومنی ممکن نیست بفرمایید1080 بخرید
شماهم از خدا بترسید بدون علت تهمت کلاهبرداری نزنید وتاپیک بنده راترک کنید

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
چرا اینقدر خودت رو به اون راه میزنی
مگه کوری ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توی شات ها به وضوح معلوم که از 2× بالاتر نمیره
از نظر فریم در فار کرای هم با همین تنظیمات 1366×768 یه کارت معمولی مثل 750tiبه راحتی 60 فریم میده ولی این کارت با این عظمت متوسط 34 فریم
داری هر دفعه یه بهانه میگری و وقتی روت رو کم میکنم بجای خجالت کشیدن یه بهانه دیگه جور میکنی !!!!!
تا حالا هزار تا حرف عوض کردی و آخرین دفعه گفتی اون شات مال کارتی که فروختی نیست !حالا یه بهانه دیگه میگیری!
آخه یه بشر چقدر میتونه پررو باشه ؟!!!!
بهت ثابت شده وه کلاهبرداری باز هم با بی شرمی موندی اینجا و داری سعی میکنی با حرف مفت دیگران رو قانع کنی که بیگناهی ؟!!!
خجالت بکش !!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز هم آبروت رو کامل نریختم و بهت ترحم کردم
ولی مثل اینکه لیاقتت از این هم کمتره !!!

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
دوستانی که پیگیر تاپیک هستید لطفا قضاوت کنید

ehsan_dr

Registered User
لایک‌ها
207
دوست عزیز به عنوان پیشنهاد مطرح میکنم - کارتو به یک نفر بی طرف که هر دو قبول دارید واسه تست بفرستید
فروشنده عزیز شما هم اگه به درست بودن کارت اطمینان دارید و کارت پلمب بوده و همچنان هست جنسو پس بگیرید بخدا عمر آدم کوتاهه - هر دوطرف با هم کنار بیاین
پی تی هم یه محیط دوستانه هست - یجا باشه همکارا بتونیم بهم اعتماد کنیم

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869

این سه تا تاپیک رو بخون ببین با توصیه اساتید اونور آبی مشکلت حل میشه ؟ دقیقا مشکل شما رو داشتن

https://www.techpowerup.com/forums/...only-works-at-x2-with-my-aorus-1080ti.242651/
https://www.overclock.net/forum/69-nvidia/466978-pci-e-x16-x2-solved.html
https://forums.tomshardware.com/threads/pcie-3-0-x16-slot-only-run-at-x2-speed.2629502/

تو دومی و سومی مشکلات طرف با تنظیمات و کارای ساده حل شده بود
تو اولی هم طرف یه سیستم خوف با 1080ti داشت که همین مشکلو داشت !!

بالا