برگزیده های پرشین تولز

با توجه به اقدامات آماتور دیوار آیا باید منتظر پیشی گرفتن شیپور از دیوار باشیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
به نظر من خوبه که پیش فرض رو یک شهر جستجوش فعال هست و اگه شهرهای دیگه رو خواستی باید اظافه کنی، مثل جستجوی فایل نیست که با اون مقایسه می کنید تو دیوار معمولاً کالا و شیء فیزیکی مورد جستجو هست که اولویت اینه که طرف اون جنس رو در شهر خودش پیدا کنه و راحت بدست بیاره، پس مثلاً یه چیزی میخوای بگیری اول شهر و استان خودتو جستجو می کنی اگه شد می گیری طرف از تبریز جستجو نمی کنه که چیزی رو از مشهد بگیره یعنی احتمالش خیلی خیلی کمه، پس جستجوی شهرهای دیگه ارزش کمتری داره تا یه شهر پیش فرض و بومی

آقا ولش کن اینو به حرفاش توجه نکن .
این اصلا بلد نیست تو همه استانا جستجو کنه من خودم هفته پیش بهش یاد دادم بعد اومده تو پست اول میگه هسته سایت جوری کد نویسی نشده که بشه تو همه استانا جستجو کرد . پس من چجوری تونستم تو همه استانا جستجو کنم ؟ یعنی معلومه از این دانشجوهای رشته نرم افزاره که همین هفته پیش یه لیسانس آبکی گرفته با معدل 14 و دوتا قالب آماده دونه 100 هزار تومن فروخته تا الان .

من اصلا نمیدونم این چرا میخواد داخل سایت دیوار تو کل ایران سرچ کنه . مثلا یه چیزیو تو سیستان بلوچستان چجوری میخواد خرید کنه یا بفروشه ؟
من خودم جرات نمیکنم توی ایسام کالا بزارم برای فروش چون جنسم برسه دست طرف میتونه بزنه خرابش کنه یا از روش چیزی برداره و جنسو پس بفرسته پولشم به ایسام بگه برگشت بزنه به حسابش اونوقت این میخواد تو سایت دیوار از اون سر ایران خرید کنه .

این مشکلش این بود که دیوار نمیزاشت 200 تا اگهی رایگان در ماه بزنه برا همین اومده میگه دیوار رشد افقی داره و بزودی نابود میشه وگرنه اگه میزاشتن 200 تا آگهی بزنه دیگه مهم نبود هسته سایت به چه زبانی نوشته شده و یااینکه رشد سایت افقیه یا عمودی یااینکه هش ریت موتور هوندا چقدره .

دیوار نهمین سایت از نظر تعداد بازدیده بین کل سایتهای دنیا تو ایران بعد این اومده داره بخش فنیشو زیر سوال میبره و میگه هسته سایتشون ایراد داره . به جان خودم تا حالا بجز هسته هلو هسته دیگه ای ندیده . هر موقع مالکین دیوار خواستن تو کمتر از یک هفته نابود بشن میان به شما میگن لطفا بیاید تکنیکال لید بخش دولوپرهای هسته سایتمون بشین . راست گفت خداووند والا و بلند مرتبه .

1611868789240.png

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دیوار به اندازه بزرگ شده که دیگه نشه باهاش رقابت کرد اصولا ملت ما سخت به چیزی عادت می کنن ولی بعد از عادت کردن بهش ولش نمی کنن.
دیوار یه محدودیت هایی داره که بر اساس سیاست های اون شرکته نه ناتوانی مثلا مرتب سازی بر اساس قیمت و ...
شیپور جدیدا به عنوان واسطه هم وارد عمل شده و با درصدی واسط معامله میشه.
نکته مهم اینکه هر سایتی به سطح دیوار برسه قطعا خدماتش رو رایگان در اختیار ملت نمیزاره دیوار محو بشه و شیپور جایگزین بشه هم همینکارو میکنه.

طرف یک فروشگاه Open Source استفاده و یک ماه بهترین سرور ابری رو خریداری کنه که 2000 تا فروش رو پوشش بده 400 تومن قیمتش نمیشه!
ایسام که نه اوپن سورسه نه اسکریپت عمومی با asp اختصاصی نوشته شده و میلیون ها هزینشه . ما تو خونه نشستیم سایت داریم با 20 کا ایپی روزانه ، ماهانه 300 تومن بیشتر خرجشه ایسام هزینه های سرورش رو بالای 10 تومن در ماه در نظر بگیر

من فکر کنم حتی یه معلول ذهنی هم بتونه انجام بده

این همه فحش کاری و اینا لازم نیست برادر شما چیزی رو که باید ، گفتی حالا خواننده خودش تصمیم میگیره عمل کنه یا نه تمام.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
این همه فحش کاری و اینا لازم نیست برادر شما چیزی رو که باید ، گفتی حالا خواننده خودش تصمیم میگیره عمل کنه یا نه تمام.

من فحاشی نکردم
فقط به کسی که داشت بحث فوق علمی میکرد در مورد هش ریت موتور هوندا و حرکت سینوسی فضا پیماهای ناسا در مدار 47 درجه قمر دوازدهم سیاره پلوتون و قبلشم بابت سنگین بودن بحث عذرخواهی کرده بود گفتم داداش سرچ تو همه استانارو یه معلول ذهنی هم میتونه انجام بده در عجبم چرا شما با این درجه از فرهیختگی نمیتونی .

تازه بعدا کاشف به عمل اومد طرف خودش طراح وبسایته و روزی بیستا وبسایت طراحی میکنه اونجوری که هی هسته هسته میکرد و اگه قرار بود یه نفر تو ایران بتونه داخل دیوار تو همه استانا سرچ کنه اون یه نفر باید همین استاد میبود ولی دقیقا برعکسش اتفاق افتاد همه تونستن جز این سلطان دولوپرهای دو عالم .

باز شما برو خدارو شکر کن نظرات گهربارشو تو بخش بازارچه نمیخونی در مورد پاور و مینی کیس وگرنه سرطان پانکراس میگرفتی .

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
البته سایت ایستگاه، زمانی خیلی معروف بود و پرطرفدارترین سایت نیازمندی در ایران محسوب می شد، اما در سالهای اخیر جایگاهش را تا حد زیادی از دست داده است.
ایستگاه الان درآمد ماهی 200 میلیون رو داره نیازی به درآمد بیشتر نداره و براش مناسبه

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
من فحاشی نکردم
فقط به کسی که داشت بحث فوق علمی میکرد در مورد هش ریت موتور هوندا و حرکت سینوسی فضا پیماهای ناسا در مدار 47 درجه قمر دوازدهم سیاره پلوتون و قبلشم بابت سنگین بودن بحث عذرخواهی کرده بود گفتم داداش سرچ تو همه استانارو یه معلول ذهنی هم میتونه انجام بده در عجبم چرا شما با این درجه از فرهیختگی نمیتونی .

تازه بعدا کاشف به عمل اومد طرف خودش طراح وبسایته و روزی بیستا وبسایت طراحی میکنه اونجوری که هی هسته هسته میکرد و اگه قرار بود یه نفر تو ایران بتونه داخل دیوار تو همه استانا سرچ کنه اون یه نفر باید همین استاد میبود ولی دقیقا برعکسش اتفاق افتاد همه تونستن جز این سلطان دولوپرهای دو عالم .

باز شما برو خدارو شکر کن نظرات گهربارشو تو بخش بازارچه نمیخونی در مورد پاور و مینی کیس وگرنه سرطان پانکراس میگرفتی .

فقط لازم میبینم اینجا یک بحث بی مورد و خنده دار از جانب کاربر mostafajan رو اینجا بررسی کنم
خیلی از دوستان اینجا فرمودند در دیوار نمیشه همه استان ها رو جستجو کرد و گویا ایشان توان بالقوه ای دارند که هیچ کس نمی تونه و نمی دونه و فقط از عهده ایشان بر میاد

این پست ایشان
آقا شما پست شماره 18 تاپیکو دیدی ؟
این اطلاعات چرتو پرت و این نقدهای جفنگو از کجا میارید که یه سایت فروش اجناس دست دوم ایرانیو که قراره تو ایران فعالیت کنه با مایکروسافت و اپل و شرکتای بزرگ جهانی مقایسه میکنید و نتیجه گیری میکنید که دیوار داره اشتباه میکنه یا اینکه میگین دیوار با برادران پاسدار در ارتباطه و مقام معظم پشت دیواره .

البته بجز شما یکی دیگم هست که میگه سایت دیوار ایرادش اینه که نمیشه کل استانارو سرچ کرد و نمیزاره تو یک روز 100 تا آگهی رایگان زد در نتیجه دیوار داره حماقت میکنه

من نمیدونم چرا من و بقیه که اسکل هستیم و اندازه باقالی پخته بارمون نیست میتونیم کل استانارو سرچ کنیم ولی شماها که فوق تخصص بیزنس اینترنتی هستین و به فیسبوک و آمازون مشاوره میدین و شرکتهای بزرگ جهانیو آنالیز میکنید بلد نیستین یه همچین کار ساده ای انجام بدین . امیدوارم با این عکس پایین از سایت دیوار بکشین بیرون و بزارید که با داعش و اسرائیل در ارتباط باشه . جان هرکی دوستش دارید دیگه دیوارو نقد نکنید .

مشاهده پیوست 1218929

و این نرم افزار شبیه ساز که استفاده کردند

به ما یاد دادند که چه طور در همه استان ها جستجو کنند و در حدود 30 استان گذینه همه شهر ها در اپلیکیشن اندرویدی دیوار!!! اضافه کنند تا دیگران توان جستجوی یک کالا در 30 استان رو پیدا کنند!!!؟؟؟ عجب!

یعنی وب اپلیکیش این وسط یعنی کشک!
کسی که هنوز نمی دونه وجود مرورگر و استاندارد وب چیه و وب اپلیکیشن چی هست و فرقش با یک اپلیکیشن اندرویدی در چی هست! و اصلا چرا وب اپلیکیشن به وجود اومد
جناب mostafajan کلا شما مرورگرتون رو پاک کنید و اپلیکیشن اندرویدی نصب کنید، هر جا خواستید کار انجام بدید اولش 30 الی 40 مگابایت اپلیکیشن نصب کنید
آره عزیزjan

پیشتر ذکر کرده بودم دیوار توپولوژی درستی به کار نبرده و جناب mostafajan گویا واژه توپولوژی رو اصلا تا به حال نشنیده بودند و در خط اول نقل قولشان از واژه سیاره پلوتون صحبت می کنند!

حالا جستجو همه شهر های ایران در دیوار رو با شیپور مقایسه کنیم :

روال کار دیوار :
شما اصلا نمی تونید این کار رو در مرورگر انجام بدید چون برنامه نویسان سطح بالای دیوار (صحبت جناب mostafajan هست) توان انجام دادن این امکان رو ندارند!
ابتدا باید موبایل اندرویدی داشته باشید و حتما اپلیکیش دیوار رو نصب کنید
حتما باید 7 دقیقه وقت از قبل بزارید تا بتونید همه شهر های یک استان رو انتخاب کنید
سپس کالای مورد نظر رو در دسته بندی مورد نظر جستجو کنید

روال کار شیپور :
جستجو می کنید و تمام

حالا جالبه خودشون چون سواد وب ندارند نمی دونند که صحبت نادرستی انجام می دن ولی این همه لجاجت بی مورد برای امکان جستجوی همه شهر های ایران در دیوار برای چی هست من نمی دونم برای چی هست

و حالا سرعت واکشی اطلاعات از همه شهر های ایران در دیوار به چه شکل هست باید منتظر موند این امکان هفت دقیقه ای! رو توی وب اپلیکیش بیارن تا سرعت واکشی اطلاعات در نود های شبکه دیوار رو اندازه گیری کرد

سیستم های آگهی هم مکانیزم بسیار ساده ای دارند و اگر خوب طراحی بشن اصلا امکان خاصی ندارند (فقط پول اینجا حرف می زنه)
یک فیلتر و سورت قیمت هست
یک جستجوی فقط عکس دار هست
این سیستم ها برنامه نویس تازه کار هم می تونه کد بزنه و فقط توپولوژی شبکه و پیچیدگی درج و حذف و ویرایش و جستجو باید تعیین بشه
یک سری فیلتر مختص هر کالا باید باشه (چیزی که تو وب اپلیکیشن دیوار من نمیبینم متاسفانه! شاید در اپلیکیشن اندرویدی دیوار وجود داشته باشه)

هر کس اطلاعات کافی در زمینه وب نداره فکر می کنه دیوار یا شیپور سیستم های بزرگی هستند، پیاده سازیشون یک دهم CMS ها هم زمان نمی بره.

البته با یک جمله جناب mostafajan موافقم که در نقل قول اول که می فرمایند "داداش سرچ تو همه استانارو یه معلول ذهنی هم میتونه انجام بده"

یکم با تحقیق بیشتر نظر بدید و به قول خودتون سعی در کوبیدن افراد کنید، شاید اون شخصی که باهاش صحبت می کنید در اون زمینه تخصص کافی داشت

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
من شخصا برای استخدام با هر دو شرکت دیوار و شیپور مصاحبه انجام داده ام و به نظر من هر دو شرکت مشکلات بزرگ و اساسی دارند:

-کارکنان اضافه دارند، شیپور حدودا 400 کارمند دارد آنهم با رتبه 130 آلکسا ،که واقعا برای سایت نیازمندیها خیلی زیاد است، دیوار هم حدودا 1000 نفر، در حالیکه سایت ایستگاه شاید 5 نفر کارمند داشته باشد.

- مدیران واقعا ضعیفی دارند، ملاک انتخاب مدیر در دیوار شریفی بودن یا داشتن پارتی می باشد، من چند بار با دیوار و کارنامه مصاحبه انجام داده ام، ضعف سرپرستان و مدیران کاملا مشهود بود، در مورد شیپور هم افراد ضعیفی بودند.

من اگر یک سرمایه گذار بودم، ترجیح میدادم در سایت ایستگاه سرمایه گذاری کنم.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من شخصا برای استخدام با هر دو شرکت دیوار و شیپور مصاحبه انجام داده ام و به نظر من هر دو شرکت مشکلات بزرگ و اساسی دارند:

-کارکنان اضافه دارند، شیپور حدودا 400 کارمند دارد آنهم با رتبه 130 آلکسا ،که واقعا برای سایت نیازمندیها خیلی زیاد است، دیوار هم حدودا 1000 نفر، در حالیکه سایت ایستگاه شاید 5 نفر کارمند داشته باشد.

- مدیران واقعا ضعیفی دارند، ملاک انتخاب مدیر در دیوار شریفی بودن یا داشتن پارتی می باشد، من چند بار با دیوار و کارنامه مصاحبه انجام داده ام، ضعف سرپرستان و مدیران کاملا مشهود بود، در مورد شیپور هم افراد ضعیفی بودند.

من اگر یک سرمایه گذار بودم، ترجیح میدادم در سایت ایستگاه سرمایه گذاری کنم.
اپی که روی موبایل نصبه رو بیشتر بازدید کنندش با نرم افزار هست رو با الکسا مقایسه میکنی! ایستگاه یک پنجم دیوار هم بازدید کننده نداره بعد این 5 تا کارمند دقیقا تو این سایت چکار میکنن یکنفرم کافیه.

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
دیوار دو ماهی میشه که امکانات app رو آورده روی web و الانم از انتخاب حدود 100 شهر پشتیبانی می کنه

سایت ایستگاه هم باید از اول بازنویسی بشه و الان توان رقابت با سیستم های شبکه ای نود رو نداره
دسته بندی و هم بخواد نود کنه، برخی منابع تا حد 100 درصد استفاده می شن و برخی منابع دیگر مقدار 30 الی 40 درصد و این کار پرفورمنس خوبی نداره
استایل سایت هم نیاز به تغییرات داره تا به روز بشه
نیاز به اپلیکیشن موبایل هم داره تا پهنای باند سرور هدر نره

لطفا تاپیک رو قفل کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا