• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
با سلام
من برای تست سرویس 60 گیگ خریداری کردم
الان دقایقی هست که یک لینک از soft98 .ir وارد کردم و تو 0 درصد مونده، صفحه اصلی پنل هم به خاطر اینکه لینک در حال دانلود هست به صورت کامل لود نمیشه !

پ ن:چرا تاپیکتون تو بخش "خدمات وبمستری" صفحه اول دیده نمیشه؟!
من خیلی وقته اینجا سر نمیزنم، مگه با هر پست جدیدی که داده میشه، تاپیکها بالا نمیان؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام
من برای تست سرویس 60 گیگ خریداری کردم
الان دقایقی هست که یک لینک از soft98 .ir وارد کردم و تو 0 درصد مونده، صفحه اصلی پنل هم به خاطر اینکه لینک در حال دانلود هست به صورت کامل لود نمیشه !

ما در حال پیگیری حساب کاربری شما هستیم اما صفر درصد بودن معمولا به دلیل مشکل در لینک دانلود است همچنین جهت پیگیری هر چه سریعتر یک پیام برای شما ارسال شده است.

با احترام

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
فعالیت هایی که شرکت شما درحال انجام دادن هست، در نوع خودش کم نظیر هست!

خیلی خوشحال کننده بود برام که با سایتی مثل سایت شما آشنا شدم! ایشالا به زودی یکی از مشتری هاتون میشیم

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
فعالیت هایی که شرکت شما درحال انجام دادن هست، در نوع خودش کم نظیر هست!
خیلی خوشحال کننده بود برام که با سایتی مثل سایت شما آشنا شدم! ایشالا به زودی یکی از مشتری هاتون میشیم

ضمن تشکر از شما ما در خدمت هستیم.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
منم میخوام اکانت بخرم

برای خرید اکانت ابتدا به آدرس زیر مراجعه بفرمایید و پس از ثبت نام از طریق بخش " سرویس ویژه " و " خرید ترافیک دانلود " می توانید حساب خود را شارژ بفرمایید :

http://parsispace.com/postdata/index.php
یا
http://postdata.ir

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل می توانید از همین طریق یا با استفاده از آدرس زیر با ما تماس بگیرید :

[email protected]

ما در خدمت شما هستیم.

با احترام

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
56
ایده واقعا عالی هست ، موفق باشید

hbeyrami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام
در حال حاضر سایت مشکل داره. نه میشه حجم خرید. نه میره بخش سرویس ویژه. هر جا هم میزنی دوباره باید لوگین کنی...

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام
در حال حاضر سایت مشکل داره. نه میشه حجم خرید. نه میره بخش سرویس ویژه. هر جا هم میزنی دوباره باید لوگین کنی...

ضمن پوزش از شما ما بررسی کردیم و سایت و بخش های مختلف آن مشکلی از این لحاظ نداشت اما ما برای پیگیری هر چه سریع تر مشکل یک پیام برای شما ارسال کردیم.

با احترام

personne

Registered User
لایک‌ها
40
بله کار آپلود در سرور های مختلف نیز انجام می شود.

با احترام
بعد یه سوال دیگه مثلا یه سایتی تو ایران فیلتر از اون میشه دانلوود کرد

2 من مثلا یه 200 گیگ بهرم 20 گیگ دانلود کنم میشه درخواست دیدیودی کرد که مجانی بیاد تا جند گیگ مجانی

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بعد یه سوال دیگه مثلا یه سایتی تو ایران فیلتر از اون میشه دانلوود کرد

2 من مثلا یه 200 گیگ بهرم 20 گیگ دانلود کنم میشه درخواست دیدیودی کرد که مجانی بیاد تا جند گیگ مجانی

بله در صورت لینک " مستقیم " باشد و همچنین مشکل " شرعی و قانونی " نداشته باشد دانلود انجام خواهد شد.
در صورتی که 200 گیگابایت خریداری شود ما تا 3 بار با هزینه شرکت می توانیم هر حجمی که دانلود شده است را برای شما ارسال کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
دانلود از تورنت هم انجام میشه؟

بله قدیم انجام می شد اما به دلیل سرعت و کیفیت بسیار کم و همینطور قعطی های فراوان دیگر از تورنت دانلود انجام نمی شود.

با احترام

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
شما دیتاسنتر دارید ؟
در مورد مانیتورینگ و هزینه و برق و ... آیا رک اختصاصی دارید در مورد تهیه این پهنای باند اینترنت هم می تونید ارائه بدید ؟ ( در هر کجای کشور )
اگر اکانت VIP از سایت خاصی رو بدیم می تونید از اون فایل ها رو بگیرید و ارسال کنید ؟ با کیفیتی که بهتون اعلام میشه ؟
هزینه ارسال به شهرستان ها و استانهای دیگه هم که از طریق پست انجام میشه بر عهده خودتون هست ؟
دانلود فایل مثلا 60 گیگ چقدر براتون زمان می بره ؟

mohsen-75

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
واقعا باید بگم که بسیار کار عالی و مقرون به صرفه هست
فقط خواستم ببینم توی این زمینه بازاریاب هم استخدام میکنید؟

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سایتتون خوبه فقط یه سوالی :
بعد از این که دانلود شدند
بعد از چه مدتی برامون ارسال میشه ؟
میفرسیت درب منزل دیگه درسته ؟
هزینه چقدر باید پرداخت ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
شما دیتاسنتر دارید ؟
در مورد مانیتورینگ و هزینه و برق و ... آیا رک اختصاصی دارید در مورد تهیه این پهنای باند اینترنت هم می تونید ارائه بدید ؟ ( در هر کجای کشور )
اگر اکانت VIP از سایت خاصی رو بدیم می تونید از اون فایل ها رو بگیرید و ارسال کنید ؟ با کیفیتی که بهتون اعلام میشه ؟
هزینه ارسال به شهرستان ها و استانهای دیگه هم که از طریق پست انجام میشه بر عهده خودتون هست ؟
دانلود فایل مثلا 60 گیگ چقدر براتون زمان می بره ؟

ما روم سرور اختصاصی با پهنای باند اختصاصی داریم که سایت و دیگر تجهیزات را در آن نگهداری می کنیم اما متاسفانه امکان میزبانی سرور را نداریم.
بله در صورتی نام کاربری و رمز عبور سایت VIP به ما داده شود دانلود از تمامی این سایت ها انجام می شود و تمامی کار ها طبق درخواست کاربر انجام می شود همچنین به اطلاع می رسانیم در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال به سر تا سر کشور که در حدود 4500 تومان می باشد بر عهده کاربران است اما در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر هزینه ارسال بر عهده ما می باشد و مدت زمان لازم برای 60 گیگابایت بین 2 الی 3 روز می باشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا