• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
واقعا باید بگم که بسیار کار عالی و مقرون به صرفه هست
فقط خواستم ببینم توی این زمینه بازاریاب هم استخدام میکنید؟

با تشکر از شما
بله هم بازایاب و هم نمایندگی با پورسانت عالی می توانیم به کاربران دهیم.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سایتتون خوبه فقط یه سوالی :
بعد از این که دانلود شدند
بعد از چه مدتی برامون ارسال میشه ؟
میفرسیت درب منزل دیگه درسته ؟
هزینه چقدر باید پرداخت ؟

ضمن تشکر از شما به اطلاع می رسانیم در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال به سر تا سر کشور که در حدود 4500 تومان می باشد بر عهده کاربران است اما در سرویس 60 گیگابایت و بالاتر هزینه ارسال بر عهده ما می باشد همچنین زمان ارسال بین 2 الی 3 روز می باشد همچنین مرسوله درب منزل شما توسط اداره پست یا تیباکس تحویل داده می شود.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بله متوجه شدم سرور اختصاصیتون رو در یک دیتاسنتر کولو کردید
انشالله موفق باشید بنده هم حتما سفارشاتی دارم که مزاحم میشم

mohsen-75

Registered User
لایک‌ها
58
با تشکر از شما
بله هم بازایاب و هم نمایندگی با پورسانت عالی می توانیم به کاربران دهیم.
توی سایت چیزی درباره ی بازاریابی ندیدم میشه توضیح بدید که شرایط به چه صورت هست ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بله متوجه شدم سرور اختصاصیتون رو در یک دیتاسنتر کولو کردید
انشالله موفق باشید بنده هم حتما سفارشاتی دارم که مزاحم میشم

ما در خدمت هستیم اما ما روم سرور اختصاصی خود را داریم و دیتا را مستقیم از زیر ساخت دریافت می کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
توی سایت چیزی درباره ی بازاریابی ندیدم میشه توضیح بدید که شرایط به چه صورت هست ؟

بله این امکان جدید می باشد لذا هنوز اطلاعات تکمیلی آن روی سایت قرار نگرفته است.

من یک پیام برای شما ارسال می کنم.

با احترام

sky center

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام ... تو سایت ثبت نام کردم. .. یه اکانت 4 گیگ هم برا آزمایش خریدم .. لینک دانلود هم وارد کردم ولی الان یه ربعه تو هم صفر درصد مونده حرکتی نمیکنه. . چیکار باید کرد؟؟؟ لینک دانلود هم مستقیمه و سالم ..

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام ... تو سایت ثبت نام کردم. .. یه اکانت 4 گیگ هم برا آزمایش خریدم .. لینک دانلود هم وارد کردم ولی الان یه ربعه تو هم صفر درصد مونده حرکتی نمیکنه. . چیکار باید کرد؟؟؟ لینک دانلود هم مستقیمه و سالم ..

برای پیگیری هر چه سریع تر یک پیام برای شما ارسال شد.
معمولا این مشکل زمانی پیش می آید که یا لینک خراب باشد ، یا فقط برای IP کاربر مستقیم باشد ، یا VIP باشد که کاربران می توانند برای دانلود آن ها این لینک ها را همراه با نام کاربری خود از همین طریق یا با استفاده از آدرس زیر برای ما ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن دانلود و ارسال شوند :

[email protected]

با احترام

coldboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خسته نباشید دیشب یه 4 گیگی خریدم و لینک هام رو به همراهه نام کاربری و پسوورد وارد کردم و گفتش که بعد از اتمام با ایمیل اطلاع می دهیم . اطلاع داد ول از کجا میشه فایل هایه دانلود شده رو در سایت ببینم لطفا راهنمایی کنید ایمیلم هم این هستش
[email protected]

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام خسته نباشید دیشب یه 4 گیگی خریدم و لینک هام رو به همراهه نام کاربری و پسوورد وارد کردم و گفتش که بعد از اتمام با ایمیل اطلاع می دهیم . اطلاع داد ول از کجا میشه فایل هایه دانلود شده رو در سایت ببینم لطفا راهنمایی کنید ایمیلم هم این هستش
[email protected]

ضمن تشکر از شما بله لینک های شما در سیستم ثبت شده است و ان.شاالله پس از دانلود و اطلاع ما می توانید آن ها را در " مدیریت فایل های دانلود شده " مشاهده بفرمایید و پس از تایید ما آن ها را برای شما ارسال می کنیم.

همچنین به اطلاع می رسانیم در تک تک مراحل وضعیت از طریق پست الکترونیک به شما اطلاع رسانی می شود.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
به اطلاع تمامی کاربران می رسانیم بزودی سیستم جدید سایت راه اندازی خواهد شد از جمله امکانات جدید این نسخه ارائه کد رهگیری جهت اطلاع رسانی بهتر و دقیق تر مراحل کار به کاربران می باشد.

ALI_H0013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام سرویس خوبی راه اندازی کردید ولی مخابرات من حساب کردم 300 تومن باهزینه برق واصطعلاکش درمیاد

Danimator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید
من برای تست هشت گیگ گرفتم اما به یه مشکلی خوردم.بعد اتمام دانلود فایل و دریافت ایمیل مربوطه، وقتی رو گزینه مدیریت فایل های دانلود شده(جدید) کلیک میکنم ارور not found میده.
و همچنین موقع دانلود هم میزان پیشرفت دانلود و ... رو نشون نمیده و خودمم از ایمیلی که بهم رسید فهمیدم تموم شده. خداییش حیف نیست همچین خدمات فوق العاده به درد بخوری بعد با این رابط کاربری؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام سرویس خوبی راه اندازی کردید ولی مخابرات من حساب کردم 300 تومن باهزینه برق واصطعلاکش درمیاد

با تشکر از شما
در هر صورت ما سعی کردیم کم ترین قیمت ممکن را طوری که خودمان نیز متحمل ضرر نشویم برای کاربران حساب کنیم اما تا الان با ISP های زیادی کار کردیم و خدمات زیادی از جمله اتوماسیون اداری و ... را برای آن ها راه اندازی کردیم لذا با می شه گفت با تعرفه ها آشنایی کاملی داریم و در این چند ساله برای اولین باری است که می شنویم یک ارائه دهنده خدمات اینترنت هر گیگابایت را زیر 300 تومان حساب می کند که کمی باعث تعجب من شد.

لیست تعرفه بعضی از ارائه دهنده های خدمات اینترنتی :

- تمامی شرکت های وایرلس Point to Point :
سرعت های زیر یک مگابیت : 5 هزار تومان
سرعت های بالای یک مگابیت : 7500 تومان

- شرکت های ADSL مانند شاتل :
هر گیگابایت 5150 تومان ( تیرماه 1389 )

- پارس آنلاین :
هر گیگابایت 3600 تومان

- مبین نت :
سرعت زیر 128 کیلوبیت : هر گیگابایت 6 هزار تومان
سرعت 256 کیلوبیت : هر گیگابایت 8 هزار تومان
سرعت 512 کیلوبیت : هر گیگابایت 10 هزار تومان
سرعت 1 مگابیت : هر گیگابایت 12 هزار تومان
سرعت 2 مگابیت : هر گیگابایت 14 هزار تومان

از آن گذشته من با تجربه هایی که در این رابطه دارم فکر نمی کنم با خدماتی که امثال مخابرات ارائه می دهند با قطعی های فراوان ، بحث Share در حدود 1 به 8 ، پینگ بالا و ... بشود حتی یک فایل 500 مگابایتی را راحت دانلود کرد چه رسد به فایل های بالا 60 گیگابایت که تقریبا از دیدگاه ما این کار غیر ممکن می باشد حتی برای ما که تمام تجهیزات از پهنای باند گرفته تا دکل اختصاصی می باشد در صورت وجود یک اختلال سطحی در آپ لینک یا تجهیزات دیگر در کار دانلود ها مشکل بوجود می آید برای همین سعی شده تجهزات با دقت بالایی نصب و راه اندازی شوند.

در هر صورت از اطلاعاتی که دادید متشکریم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام و خسته نباشید
من برای تست هشت گیگ گرفتم اما به یه مشکلی خوردم.بعد اتمام دانلود فایل و دریافت ایمیل مربوطه، وقتی رو گزینه مدیریت فایل های دانلود شده(جدید) کلیک میکنم ارور not found میده.
و همچنین موقع دانلود هم میزان پیشرفت دانلود و ... رو نشون نمیده و خودمم از ایمیلی که بهم رسید فهمیدم تموم شده. خداییش حیف نیست همچین خدمات فوق العاده به درد بخوری بعد با این رابط کاربری؟

بله حق با شماست اما ما سرویس را بررسی کردیم مشکلی در قسمت " مدیریت فایل های دانلود شده " وجود نداشت و سیستم بدون مشکل کار می کرد لذا ما برای پیگیری هر چه سریع تر مشکل یک پیام برای شما ارسال کردیم همچنین در صورتی به هر دلیلی نتوانستید از دانلود اتوماتیک استفاده کنید یا نیاز به دانلود با لینک غیر مستقیم داشتید می توانید لینک های دانلود را همراه با نام کاربری خود از همین طریق یا با استفاده از آدرس زیر برای ما ارسال بفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن دانلود و برای شما ارسال شوند :

[email protected]

به اطلاع می رسانیم نسخه جدید سایت نیز در حال تکمیل و راه اندازی می باشد که در آن امکانات بسیار زیادی اضافه شده است.

با احترام

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کجا 300 تومن میده مخابرات زیر گیگی 1600 تومن نمیده ارزون ترین نت دیگه همون های وب هست که سرعت دانلودش 30 مگ هم نیست 1.2 الی 1.5 مگ هر گیگ 530 تومن در میاد
در نتیجه این کار صرفه اقتصادی هم داره

gamern1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام میخواستم ببینم لینک های من که سه روز قبل ایمیل کردم براتون دانلود و آماده شده?
آدرس را هم در ایمیل فرستاده بودم برای ارسال

ronaldo1391

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام

22 گیگ باقی مونده از 60 گیگ نیز رسید.
با تشکر از شما.

Davakineee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من کاربر davakineee سایتتون هستم ! 8 گیگ ترافیکم دیروز خریدم ! ولی هر فایلی که میخوام بزنم دانلود شه صفحه رفرش میشه و هیچی اضافه نمیشه
دیشب زدم واسه دانلود ! نصف شب زدم ! الان زدم !! هیچی به هیچی
چندتا لینک مختلف هم از سایت های مختلف ( مستقیم بدون پسوورد ) زدم افاقه نکرد :general105:
مرورگر هم کرومه
اعصابم خورد شده لالیگایی :general211:
اگه حل نمیشه پول رو برگردونید به کارت :general312::general312::general312:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا