• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
تبریک میگم نسخه جدید رو. یه سوالی. فرض کنید لینک های ما مختلف هستن. بعضی هاشون لینک مستقیم رایگان هستند. بعضی هاشون VIP هستن. بعضی هاشون از Uploadboy که فرمودید ساپورت میکنید. اون موقع باید چه کرد؟ جدا جدا ثبتشون کرد؟ بهتر نیست بعد از وارد کردن لینک ها بخشی رو بذارید که لیستی از لینک های ثبت شده رو به ما نشون بده. یعنی ما یه سری لینک ثبت کنیم. بعد دوباره یه سری دیگه رو ثبت کنیم. وقتی همه رو ثبت کردیم تو یک بخش همه لینک های ثبت شده رو ببینیم و بعد بریم سراغ ثبت سفارش و درخواست دانلود. اینطوری میتونیم لیست خودمون رو اصلاح کنیم و بعد سفارش دانلود و ارسال بدیم...

با تشکر از شما
بله شما می توانید همه لینک های خود را بصورت درهم ( مستقیم ، غیر مستقیم ، وی آی پی ، Uploadboy.com ، Filemoney.com و ... ) در این قسمت وارد کنید همچنین می توانید با استفاده از کد پیگیری که توسط سیستم به شما داده می شود از مراحل کار اطلاع پیدا کنید.

با احترام

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
در تمامی سرویس ها DVD ها رایگان می باشد همچنین هزینه ارسال در سرویس 60 گیگابایت و بالاتر از آن بر عهده ما می باشد.

با احترام

سلام یعنی من اگر این سرویس رو بگیرم باید حتما 60 گیگ رو دانلود کنم تا شما برام ارسال کنید

یا مثلا 20 گیگ الان و ارسال کنید و هفته بعدش 10 گیگ و شما ارسال کنید و..... یا همشو باید یک زمان دانلود کنم ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام یعنی من اگر این سرویس رو بگیرم باید حتما 60 گیگ رو دانلود کنم تا شما برام ارسال کنید
یا مثلا 20 گیگ الان و ارسال کنید و هفته بعدش 10 گیگ و شما ارسال کنید و..... یا همشو باید یک زمان دانلود کنم ؟

برای سرویس 60 گیگابایت ما دو مرحله ارسال رایگان داریم همچنین بدون هیچ محدودیتی در حجم یا تعداد DVD وجود ندارد.

gamern1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله به اطلاع می رسانیم ان.شاالله تا ساعاتی دیگر دانلود فایل های سرویس 60 گیگابایتی شما به اتمام می رسند و فردا صبح مرسوله برای شما ارسال می شود.

با احترام
سلام آیا مرسوله ارسال شد?
کد رهگیری مرسوله را برای پیگیری سفارش برام بفرستید

Danimator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. الان دارم سایت جدید رو نگاه میکنم خوشبختانه این قسمت پیگیری وضعیت دانلود خیلی بهتر شده. ولی خب نمیدونم چرا الان اصلا نمیشه فهمید چقدر حجم باقی مونده یا چه فایل هایی دانلود شده که بشه مدیریتشون کرد. ایا امکانش هست این قابلیت ها اضافه بشن؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سلام. الان دارم سایت جدید رو نگاه میکنم خوشبختانه این قسمت پیگیری وضعیت دانلود خیلی بهتر شده. ولی خب نمیدونم چرا الان اصلا نمیشه فهمید چقدر حجم باقی مونده یا چه فایل هایی دانلود شده که بشه مدیریتشون کرد. ایا امکانش هست این قابلیت ها اضافه بشن؟

اینکه خیلی بده یعنی انمیشه فهمید که چه فایلهای تمام شده که برامون ارسال بشه

یا اگه احیانا فایلی ناتمام دانلود شده اصلاحش کرد یا دوباره از سر دانلود کرد.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491

بله این دو امکان از اساسی ترین امکانات سایت هستند اما با توجه به اینکه نسخه جدید تازه نصب شده است تا ساعاتی دیگر نیز نمونه پیشرفته تر این دو امکان اضافه هم به سرویس ها اضافه خواهد شد تا آن زمان کاربران می توانند از طریق بخش " پیگیری " وضعیت دانلود های خود را بررسی کنند.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
اینکه خیلی بده یعنی انمیشه فهمید که چه فایلهای تمام شده که برامون ارسال بشه
یا اگه احیانا فایلی ناتمام دانلود شده اصلاحش کرد یا دوباره از سر دانلود کرد.

بله همانطور که عرض کردم این ها امکانات اساسی هستند که تا ساعتی دیگر نسخه جدید آن ها نصب خواهد شد همچنین ما فایل را 2 بار یک دفعه پس از دانلود و یک دفعه پس از رایت با دقت بررسی می کنیم تا احتمال وجود مشکل نزدیک به صفر باشد.

با احترام

kalleh0121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام امیدوارم که همیشه تو کارتون موفق باشید و این روند تا همیشه ادامه داشته باشه من امروز یه پنل شصت گیگی خریدم و تمامی لینک هام رو وارد کردم اما کلا شد 61 گیگ میخواستم بدونم این روند متوقف شده یانه ؟
ضمنا من میخوام تو قسمت " درخواست ارسال فایل ها "‌مشخصات خودم رو وارد کنم اما وقتی وارد میکنم و ثبتش میکنم گزینه loading... میاد و دیگه ثبت نمیشه
من باید چطوری آدرسمو بهتون بدم
باتشکر

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام امیدوارم که همیشه تو کارتون موفق باشید و این روند تا همیشه ادامه داشته باشه من امروز یه پنل شصت گیگی خریدم و تمامی لینک هام رو وارد کردم اما کلا شد 61 گیگ میخواستم بدونم این روند متوقف شده یانه ؟
ضمنا من میخوام تو قسمت " درخواست ارسال فایل ها "‌مشخصات خودم رو وارد کنم اما وقتی وارد میکنم و ثبتش میکنم گزینه loading... میاد و دیگه ثبت نمیشه
من باید چطوری آدرسمو بهتون بدم
باتشکر

ضمن تشکر از شما بله پس از تحویل کد پیگیری به شما تمامی لینک ها در نوبت دانلود قرار می گیرند و پس از انجام هر مرحله از طریق پست الکترونیک یا پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی می شود همچنین در هر زمان می توانید از طریق بخش " پیگیری " از وضعیت دانلود فایل ها اطلاع پیدا کنید.

ما در تک تک مراحل از طریق پست الکترونیک ، پیام کوتاه و یا تماس تلفنی با کاربران ارتباط برقرار می کنیم.

با احترام

rezahabibi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من تو سایت شما ثبت نام کردم
ولی در قسمت خرید اشتراک دانلود مستقیم لینک مربوطه کار نمیکنه !!!!

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من تو سایت شما ثبت نام کردم
ولی در قسمت خرید اشتراک دانلود مستقیم لینک مربوطه کار نمیکنه !!!!

ضمن تشکر از شما
برای استفاده از سرویس دانلود و تحویل درب منزل از آدرس های زیر استفاده بفرمایید :

http://parsispace.com/postdata/index.php
یا
http://postdata.ir

پس از لاگین در حساب کاربری خود برای خرید ترافیک دانلود می توانید از آدرس زیر استفاده کنید :

http://parsispace.com/postdata/cpanel/payments.php

با احترام

666Watts

Registered User
لایک‌ها
48
دوست عزیز لینکهای ارسالی باید مستقیم باشه ؟
سایتهایی که اکانت برای لینک مستقیم داریم چطور ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
دوست عزیز لینکهای ارسالی باید مستقیم باشه ؟
سایتهایی که اکانت برای لینک مستقیم داریم چطور ؟

بله از تمامی سایت های VIP در صورتی که نام کاربری یا رمز عبور ارسال شود دانلود انجام می شود همچنین از سایت های دیگری مانند Uploadboy.com ، Filemoney.com و ... هم امکان دانلود وجود دارد.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
آقا من همین الان تاپیکت رو دیدم ......یعنی واقعا خدا خیرت بده . این یکی از بهترین کارهایی بود که یه نفر میتونست بکنه اما یه خواهش :
اونم اینکه توی اطلاعات هر اکانت که مشتری میتونه بخره اضافه کنید که چند بار ارسال رایگان داره . چون اینجوری بیشتر راهنمایی می کنه آدم رو .
راستی من از سایت هایی که آهنگ و فیلم دانلود می کنم با تهدید برگشتن گفتن که در صورتی که اکانت VIP شما از یک IP دیگه اقدام به دانلود کنه اکانت بسته میشه . میخواستم بدونم تکلیف این دسته از سایت ها چیه ؟ حتما چک می کنن ؟
سوال بعدی هم اینکه مثلا ما اکانت ۱۶ گیگ رو گرفتیم و ۱۵ گیگ دانلود کردیم و شما برامون ارسال کردید , اونوقت میشه اون ۱ گیگ باقیمونده تو حساب بمونه و اضافه بشه به اکانت بعدی که میخریم ؟

چرا همه لینک های سایتتون خرابه ! حتی ثبت نام هم میخوام بکنم یه ایمیل برام میاد روش کلیک می کنم میگه همچین صفحه ای وجود نداره

Last edited:

gamern1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این سفارش ما بالاخره ارسال شد یا نه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا