• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
هزینه حدود 500 گیگ رو برا منم بفرستید- لینک آپلودبازه، ساپورت میکنید؟
هارد اکسترنال هم میفرستم
سپاس

Last edited:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
هزینه حدود 500 گیگ رو برا منم بفرستید- لینک آپلودبازه، ساپورت میکنید؟
هارد اکسترنال هم میفرستم
سپاس

بله آپلود باز را پشتیبانی می کنیم.
یک پیام برای شما ارسال شده است.

vooroojak80

Registered User
لایک‌ها
0
دوست من سلام.
من تو سایت شما سرویس 60 گیگ را گرفتم و چندتا لینک برای دانلود گذاشتم. متاسفانه سایتتون اصلن کاربر پسند نیست و هیچ ریپورتی هم نمی ده. من شماره های پیگیری را که می زنم از همون لحظه پیغام میاد که در نوبت دانلودن و تغییری نداشته پیشنهادم اینه که کمی سایتتون را تغییر بدید تا ساده تر بشه. اینجوری مشتری ها حق دارند تو این فضای مجازی پر از دروغ شک کنند به سرویستون یا حداقل گیج بشن. اما اگر این سرویس مطابق تعریفاتون باشه مطمین باشید همین یوزرها حسابی تبلیغ می کنند براتون. ممنونم می شم یا پیغامی بزارید یا به شماره من مسجی چیزی بزنید که دست کن من بدونم کارها رو درست انجام دادم.
[email protected]
09123436820

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
دوست من سلام.
من تو سایت شما سرویس 60 گیگ را گرفتم و چندتا لینک برای دانلود گذاشتم. متاسفانه سایتتون اصلن کاربر پسند نیست و هیچ ریپورتی هم نمی ده. من شماره های پیگیری را که می زنم از همون لحظه پیغام میاد که در نوبت دانلودن و تغییری نداشته پیشنهادم اینه که کمی سایتتون را تغییر بدید تا ساده تر بشه. اینجوری مشتری ها حق دارند تو این فضای مجازی پر از دروغ شک کنند به سرویستون یا حداقل گیج بشن. اما اگر این سرویس مطابق تعریفاتون باشه مطمین باشید همین یوزرها حسابی تبلیغ می کنند براتون. ممنونم می شم یا پیغامی بزارید یا به شماره من مسجی چیزی بزنید که دست کن من بدونم کارها رو درست انجام دادم.
[email protected]
09123436820

بله حق شماست اما تعداد سفارشات و لینک های دانلود زیاد می باشد لذا مدتی طول می کشد تا فایل ها دسته بندی و آماده دانلود شوند و تا زمانی که کار دانلود شروع نشود در قسمت پیگیری به شما پیام " در نوبت دانلود " نمایش داده می شود که معمولا چیزی در حدود 2 روز طول می کشد.
در رابطه با اعتماد سازی به اطلاع می رسانم که ما مدت 1.5 ماه است سایت را راه اندازی کرده ایم و خوب در این مدت تمام تلاشمان را کردیم که کاربران راضی باشند حتی اگر از کیفیت سرویس راضی نباشند وجه بطور 100 درصد بازگشت داده می شود و بسته بصورت هدیه برای کاربران ارسال می شود می توانید از برخی مشتریان قدیمی ما در این رابطه سوال بفرمایید همچنین می توانید در قسمت امتیازات از مشتریان ما در رابطه با نحوه کاری سوال بفرمایید.

در هر صورت هیچ وقت نمی گم که تمامی مشتریان ما 100 درصد راضی هستند اما تمام تلاشمان را کردیم و می کنیم که کاربران از سرویس راضی باشند.

فایل های شما نیز در حال دانلود می باشند بزودی از پست الکترونیک یا پیام کوتاه اطلاعات خدمت شما ارسال می شود.

kalleh0121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام آقا کارشون عالیه من شصت گیگ خریدم و عرض دو روز برام ارسال کردند خدا خیرشون بده
من به همه پیشنهاد این سرویس رو میدم چون واسه همه خیلی به صرفه است
مرسی از مدیریت سایت امیدوارم که این کارشو همیشگی و به طور دائم ادامه پیدا کنه:general601::general601::general601::general601:

mamalbikhial

Registered User
لایک‌ها
41
داداش می تونی 20 گیگ واسه من دانلود کنی بعد یه جای دیگه آپلود کنی ؟
اگه امکانش هست قیمت رو برام ارسال کنید

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
داداش می تونی 20 گیگ واسه من دانلود کنی بعد یه جای دیگه آپلود کنی ؟
اگه امکانش هست قیمت رو برام ارسال کنید

بله هم دانلود و هم آپلود را می توانیم برای شما انجام دهیم.

یک پیام بری شما ارسال شد.

با احترام

amirh777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آیا تضمین میکنید که فایل ارسالی هیچ corrupt ی نداشته باشه بازی از سرور سونی که میلیون ها نفر نصب کردن ازش میخوام دان کنم بعد با پست اکسپرس که یه هفته تو راهه.

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام مهندس
اگر سروس 60 گیگ را خریداری کنیم که هزینه ارسال با شما است است
آیا فقط یک بار ارسال صورت می گیرد یا می شه هر 10 گیگ یک بار ارسال صورت بگیرد ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
آیا تضمین میکنید که فایل ارسالی هیچ corrupt ی نداشته باشه بازی از سرور سونی که میلیون ها نفر نصب کردن ازش میخوام دان کنم بعد با پست اکسپرس که یه هفته تو راهه.

اگر فایل خراب دانلود یا رایت شده باید و از زیر کنترل های ما هم یک درصد در رفته باشد شامل گارانتی بی قید و شرط می شود و مجددا دانلود و برای شما ارسال می شود.

با احترام

Last edited:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام مهندس
اگر سروس 60 گیگ را خریداری کنیم که هزینه ارسال با شما است است
آیا فقط یک بار ارسال صورت می گیرد یا می شه هر 10 گیگ یک بار ارسال صورت بگیرد ؟

بله هزینه 2 بار ارسال بر عهده ما می باشد یعنی به عنوان یک دفعه 10 گیگابایت دانلود می کنید و دفعه بعد 50 گیگابایت هیچ گونه محدودیتی هم وجود ندارد.

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
مهندس
خوب من اگر بخوام هر 20 گیگ ارسال بشه هزینه ارسال سوم که با خود من است هزینه ارسال به تهران چه قدر می شه؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
مهندس
خوب من اگر بخوام هر 20 گیگ ارسال بشه هزینه ارسال سوم که با خود من است هزینه ارسال به تهران چه قدر می شه؟

بله هزینه ارسال 3 بر عهده شما می شود و هزینه ارسال به سر تا سر کشور در حدود 4500 تومان می باشد.

gamern1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بسته رسیده هنوز نرسیدم برم تحویل بگیرم
گفتم اطلاع رسانی کنم
و تشکر از دوستمون

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
ای بابا . شما زدید با 30 مگ .
من فک کنم 2روزه 4تا لینک که حدود 1 گیگ میشه رو زدم هنوز تموم نشده ! چه جوریه ؟
ضمن این که لطفا یک سری هیستوری برای تراکنش ها و عملیات های دانلود بزارید . من الان کد پیگیری دانلود رو گم کنم یا فراموش کنم هیچ جای دیگه نیست .
یا بعد از پرداخت و شارژ هیچ جا نمیشه داد شارژ شده یا نه . حتی صفحه برگشت از بانک سفیده مگر این که خطا داشته باشه .

این موارد برای وب سایت های دارنده درگاه بانکی الزامی هست .

kalleh0121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام ای کاش می شد آپلود هم انجام بدید یعنی ما براتون فایل بفرستیم و شما برامون آپلود کنید انجوری خیلی عالی می شد
چنین چیزی امکان پذیره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا