• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
من یه تورنت مطمئن و فعال دارم حجمش یک ترا بایت و صد و پنجاه گیگه حدودا ! می دونم نوشتین تورنت نمی گیرین ولی این مشکل قطعی و کم شدن سرعت نداره تضمینی ، اگه امکان گرفتنش هست براتون محبت کنید هزینه رو به من اعلام کنید و حدودا بگید چقدره می تونید تحویل بدید تو پیام خصوصی ک اگه با دوستان دیگه مشورت بشه به توافق برسیم ، مزاحمتون بشیم البته دریافتم از طریق پیک می خوایم از کرج تا اینجا هم هزینش پا خودمون مشکلی نیست ، پست متاسفانه حتی پیشتازشم به موقع نمی آره معمولا ... اگه براتون مقدور باشه دیتا ها رو رو هارد بدین هم ک چه بهتر هزینه هاردم تقدیم می شه ...

دیتا ها هم فول پک بازی هست ...

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من یه تورنت مطمئن و فعال دارم حجمش یک ترا بایت و صد و پنجاه گیگه حدودا ! می دونم نوشتین تورنت نمی گیرین ولی این مشکل قطعی و کم شدن سرعت نداره تضمینی ، اگه امکان گرفتنش هست براتون محبت کنید هزینه رو به من اعلام کنید و حدودا بگید چقدره می تونید تحویل بدید تو پیام خصوصی ک اگه با دوستان دیگه مشورت بشه به توافق برسیم ، مزاحمتون بشیم البته دریافتم از طریق پیک می خوایم از کرج تا اینجا هم هزینش پا خودمون مشکلی نیست ، پست متاسفانه حتی پیشتازشم به موقع نمی آره معمولا ... اگه براتون مقدور باشه دیتا ها رو رو هارد بدین هم ک چه بهتر هزینه هاردم تقدیم می شه ...

دیتا ها هم فول پک بازی هست ...

در صورتی که لینک تورنت قطعی و افت سرعت نداشته باشد دانلود انجام می شود.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

kev9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام.
بنده سرویس 60 گیگ را خریداری کردم فعلا که لیست دانلود دادم منتظر هستم

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام.
بنده سرویس 60 گیگ را خریداری کردم فعلا که لیست دانلود دادم منتظر هستم

به اطلاع می رسانیم دانلود فایل های شما شروع شده است همچنین در تمامی مراحل وضعیت دانلود ها از طریق ایمیل یا پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود.

در صورت وجود هر گونه پرسش یا مشکلی از همین طریق یا با استفاده از آدرس زیر با ما تماس بگیرید :

[email protected]

با احترام

king92

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
16 گیگ خریداری شد
بعد از تحویل دی وی دی ها نظرم رو میگم
با تشکر
-----------------
الان توی قسمت ارسال دیدم نوشتید " در صورت خرید حجم های زیر 60 گیگابایت هزینه پست که معال 4500 تومان برای ارسال به سر تا سر کشور می باشد بر عهده کاربران خواهد بود. "

مگه نگفتید ارسال رایگان هست ؟
من طبق این گفته شما 16 گیگ خریداری کردم !

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
16 گیگ خریداری شد
بعد از تحویل دی وی دی ها نظرم رو میگم
با تشکر
الان توی قسمت ارسال دیدم نوشتید " در صورت خرید حجم های زیر 60 گیگابایت هزینه پست که معال 4500 تومان برای ارسال به سر تا سر کشور می باشد بر عهده کاربران خواهد بود. "

مگه نگفتید ارسال رایگان هست ؟
من طبق این گفته شما 16 گیگ خریداری کردم !

ضمن تشکر از شما به اطلاع می رسانیم به دلیل تعرفه کمی که سرویس های زیر 60 گیگابایت دارند فقط هزینه DVD ها رایگان می باشند و در صورتی که هزینه ارسال نیز بر عهده ما باشد عملا دچار ضرردهی کامل می شویم و این نکته در تاپیک و سایت ذکر شده است اما در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر 2 بار هزینه ارسال بر عهده ما می باشد.

برای پیگیری بیشتر یک پیام برای شما ارسال شده است.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام دانلود های بنده شروع شدند
ادرس ایمیلم
[email protected]

به اطلاع می رسانیم آخرین وضعیت فایل های شما از طریق ایمیل یا پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود همچنین نوبت شروع دانلود فایل های شما ساعت 12 امشب می باشد و ان.شاالله به محض اتمام دانلود طبق درخواست برای شما ارسال می کنیم.

با احترام

spiderkiller

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با عرض سلام و خسته نباشید
واقعا کار جالب و نواورانه ای هست. بنده هم 60 گیگ خریداری کردم اما جایی توی اکانت نیست که بتونم برم ببینم این میزان برام حساب شده یا نه. همینطور یک سری فایل میخوام دانلود کنم یکم توضیح دارن. اگه امکانش باشه یک پ خ به بنده بزنید.
ممنون.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با عرض سلام و خسته نباشید
واقعا کار جالب و نواورانه ای هست. بنده هم 60 گیگ خریداری کردم اما جایی توی اکانت نیست که بتونم برم ببینم این میزان برام حساب شده یا نه. همینطور یک سری فایل میخوام دانلود کنم یکم توضیح دارن. اگه امکانش باشه یک پ خ به بنده بزنید.
ممنون.

ضمن تشکر از شما به اطلاع می رسانیم پس از ثبت درخواست از طریق حساب کاربری و اتمام دانلود فایل ها حجم سرویس با توجه به انتخاب نوع " اطلاع رسانی " از طریق ایمیل یا پیام کوتاه برای شما ارسال می شود همچنین برای ارسال لینک فایل ها کافیست وارد حساب کاربری خود شود و لینک ها را در کادر قرار داده و مراحل را تا ثبت درخواست ادامه دهید.

آدرس بخش دانلود و تحویل درب منزل :

http://parsispace.com/postdata/index.php

همچنین تمامی مراحل برای راهنمایی بیشتر بصورت تصویری در حساب کاربری نشان داده می شود.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
سلام و با تشکر بابت فراهم کردن همچین امکانی ....
برایم چند سوال پیش آمد که به ترتیب عرض می کنم :

1- محل شرکت حدودا کجاست و مشکلی برای ارسال هارد یا بسته ی دی وی دی در تهران ندارید ؟
2- هر میزان حجم زیر 60 گیگ شامل هزینه ی 4500 تومان می شود ؟ این 4500 تومان هزینه ی بردن هارد و برگرداندن آن است ؟
3- سرویس مستقیم کردن لینک شما به چه نام و در چه لینکی قرار دارد ؟ و هزینه ی ان چقدر است ؟
4- آیا محتوای فایل ها به هر دلیل چک می شود و یا جهت حفظ امانت محتوای موجود قوانینی دارید و فاعل به آن اید ؟
5- فرض کنید من حجم 60 گیگ را انتخاب کردم. تا چه مدت فایل های دانلود شده ی من در سرور شما باقی می ماند که بتوانم هر زمان به عدد 60 گیگ رسید، یکباره سفارش ارسال دهم ؟ چون این حجم ممکن است مثلا در یک ماه پر شود و نمی شود هر بار درخواست ارسال داد اما لازم است فایل ها زمان مناسبی در سرور شما و اکانت هر فرد باقی بمانند.
6- برخی فایلها فرمت rar و زیپ شده هستند ( حال چه با پسورد و چه بدون آن ) ، ممکن است زمانی که فایلهایمان را بگیریم ، در زمان اکسترکت با ارور عدم دانلود صحیح فایل مواجه شویم و عملا فایل سوخت شود. در این مورد چه گارانتی ای ارائه می دهید ؟
7- آیا لاگ فایلهای دانلود شده ی هر فرد در سرور شما باقی می ماند یا پس از دریافت آنها ، اطلاعات سفارشات قبلی برای همیشه پاک می شوند ؟
8- در پستی خوانده شد که نوشته بودید " فعلا ارسال و دریافت ها رایگان است " . آیا این یعنی در آینده ی نزدیک باید هزینه ی ارسال و دریافت هم محاسبه کنیم ؟؟!

سوال ها زیاد شد
پیشاپیش ممنون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام و با تشکر بابت فراهم کردن همچین امکانی ....
برایم چند سوال پیش آمد که به ترتیب عرض می کنم :

1- محل شرکت حدودا کجاست و مشکلی برای ارسال هارد یا بسته ی دی وی دی در تهران ندارید ؟
2- هر میزان حجم زیر 60 گیگ شامل هزینه ی 4500 تومان می شود ؟ این 4500 تومان هزینه ی بردن هارد و برگرداندن آن است ؟
3- سرویس مستقیم کردن لینک شما به چه نام و در چه لینکی قرار دارد ؟ و هزینه ی ان چقدر است ؟
4- آیا محتوای فایل ها به هر دلیل چک می شود و یا جهت حفظ امانت محتوای موجود قوانینی دارید و فاعل به آن اید ؟
5- فرض کنید من حجم 60 گیگ را انتخاب کردم. تا چه مدت فایل های دانلود شده ی من در سرور شما باقی می ماند که بتوانم هر زمان به عدد 60 گیگ رسید، یکباره سفارش ارسال دهم ؟ چون این حجم ممکن است مثلا در یک ماه پر شود و نمی شود هر بار درخواست ارسال داد اما لازم است فایل ها زمان مناسبی در سرور شما و اکانت هر فرد باقی بمانند.
6- برخی فایلها فرمت rar و زیپ شده هستند ( حال چه با پسورد و چه بدون آن ) ، ممکن است زمانی که فایلهایمان را بگیریم ، در زمان اکسترکت با ارور عدم دانلود صحیح فایل مواجه شویم و عملا فایل سوخت شود. در این مورد چه گارانتی ای ارائه می دهید ؟
7- آیا لاگ فایلهای دانلود شده ی هر فرد در سرور شما باقی می ماند یا پس از دریافت آنها ، اطلاعات سفارشات قبلی برای همیشه پاک می شوند ؟
8- در پستی خوانده شد که نوشته بودید " فعلا ارسال و دریافت ها رایگان است " . آیا این یعنی در آینده ی نزدیک باید هزینه ی ارسال و دریافت هم محاسبه کنیم ؟؟!

سوال ها زیاد شد
پیشاپیش ممنون

در خدمت شما هستیم.
پاسخ شماره 1 : ما کرج هستیم و امکان ارسال مرسولات به سر تا سر کشور وجود دارد.
پاسخ شماره 2 : بله در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال که در حدود 4500 تومان می باشد بر عهده کاربران است اما در سرویس 60 گیگابایت و بالاتر هزینه 2 بار ارسال بر عهده ما می باشد.
پاسخ شماره 3 : ما بطور کلی از چندین سایت مخلتف مانند Iran Film ، Tiny Movize ، Warez ، Uploadboy.com ، Filemony.com ، Uploadbaz.com و ... بدون نیاز به اکانت VIP و بصورت کاملا رایگان دانلود انجام می دهیم.
پاسخ شماره 4 : برای جلوگیری از هر گونه مشکل بله فایل ها مخصوصا فایل های دارای پارت بندی توسط واحد کنترل بررسی می شوند همچنین تحت هیچ شرایطی امکان دانلود فایل های خلاف شرع و قانون وجود ندارد.
پاسخ شماره 5 : هیچ گونه محدودیت زمانی برای نگهداری فایل ها وجود ندارد.
پاسخ شماره 6 : تمامی فایل ها 2 بار بررسی توسط واحد کنترل بررسی می شوند یکبار بعد از دانلود و یک بار بعد از رایت تا از وجود هر گونه مشکل جلوگیری شود اما به هر دلیلی اگر فایل خراب باشد شامل گارانتی شده و بصورت رایگان مجددا دانلود و برای کاربر ارسال می شود.
پاسخ شماره 7 : پس از ارسال مرسوله و تحویل توسط کاربر فایل ها از سرور حذف می شوند.
پاسخ شماره 8 : ما فعلا قصد هیچ افزایش قیمت یا تغییر در سرویس ها را نداریم لذا در تمامی سرویس ها DVD ها رایگان می باشد و در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر هزینه ارسال نیز بر عهده ما می باشد.

همچنین تمامی کاربران از خدمات پشتیبانی 24 برخوردار هستند و در صورت وجود کوچک ترین نارضایتی وجه بصورت کامل به حساب کاربر برگشت داده می شود.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
با تشکر بابت پاسخ های دقیق و منظم و البته سریعتان
دو سوال کوچک :
1- فایلهایی که خدمتتان ارائه می شود اگر دارای پسورد باشند ایرادی دارد ؟
2- حال فایلهای پسورد دار زمانی که در سیستم مشتری اکسترکت نشوند شامل گارانتی می شود ؟ ( چون بعید میدانم فایل زیپ شده ی پسورد دار بتواند کنترل شود )

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با تشکر بابت پاسخ های دقیق و منظم و البته سریعتان
دو سوال کوچک :
1- فایلهایی که خدمتتان ارائه می شود اگر دارای پسورد باشند ایرادی دارد ؟
2- حال فایلهای پسورد دار زمانی که در سیستم مشتری اکسترکت نشوند شامل گارانتی می شود ؟ ( چون بعید میدانم فایل زیپ شده ی پسورد دار بتواند کنترل شود )

پاسخ شماره 1 : مشکلی از این لحاظ وجود ندارد و اکثرا فایل های فشرده دانلود شده دارای پسورد می باشند.
پاسخ شماره 2 : ما در حد امکان از نظر حجم بر اساس بایت و ... فایل را کنترل می کنیم همچنین در صورتی فایل دارای مشکل باشد قبل از باز شدن پنجره پسورد در اکثر نرم افزار ها متن ارور نمایش داده می شود.

در صورتی فایل دارای پسورد غیر اخلاقی باشد با توجه به اینکه ما امکان کنترلش را نداریم مسئولیت شرعی آن بر عهده خود کاربر می باشد.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
پاسخ شماره 1 : مشکلی از این لحاظ وجود ندارد و اکثرا فایل های دانلود شده فشرده دارای پسورد می باشند.
پاسخ شماره 2 : ما در حد امکان از نظر حجم بر اساس بایت و ... فایل را کنترل می کنیم همچنین در صورتی فایل دارای مشکل باشد قبل باز شدن پنجره پسورد در اکثر نرم افزار ها متن ارور نمایش داده می شود.

در صورتی فایل دارای پسورد غیر اخلاقی باشد با توجه به اینکه ما امکان کنترلش را نداریم مسئولیت شرعی آن بر عهده خود کاربر می باشد.

با احترام

با سپاس مجدد
باعث دلگرمی است که نهایت تلاش خود را جهت ارائه ی بهترین کیفیت به کار می بندید
سوال های خاص فوق جهت آن بود که در بخش گرافیک فعالیت دارم و بسیاری از طرح ها، تیزرها و... خریداری میشوند و در غالب لینک دانلود به بنده ارائه می گردد. لذا حساسیت زیادی دارم که قابل باز کردن و یا کپی نباشد.
البته قصد جسارت نیست ، اما یقینا میتوانید اهمیت کار را درک نمایید... که تا این لحظه هم همینطور بوده و باعث مزید امتنان برای مشتری
مجدد بابت ایجاد چنین بستری مناسب ، با انصاف و متعهد تشکر می کنم.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سپاس مجدد
باعث دلگرمی است که نهایت تلاش خود را جهت ارائه ی بهترین کیفیت به کار می بندید
سوال های خاص فوق جهت آن بود که در بخش گرافیک فعالیت دارم و بسیاری از طرح ها، تیزرها و... خریداری میشوند و در غالب لینک دانلود به بنده ارائه می گردد. لذا حساسیت زیادی دارم که قابل باز کردن و یا کپی نباشد.
البته قصد جسارت نیست ، اما یقینا میتوانید اهمیت کار را درک نمایید... که تا این لحظه هم همینطور بوده و باعث مزید امتنان برای مشتری
مجدد بابت ایجاد چنین بستری مناسب ، با انصاف و متعهد تشکر می کنم.

بله حق کاملا با شماست
در هر صورت فایل های کاربران نزد ما امانت می باشد و تحت هیچ شرایطی ما اجازه استفاده از آن ها را نداریم لذا کنترل هایی که صورت می گیرد فقط برای حفظ کیفیت و جلوگیری از ارسال فایل خراب برای کاربران می باشد همچنین به محض دریافت توسط کاربر فایل ها بطور کامل از سرور حذف می شوند.

در خدمت شما هستیم.

با احترام

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
با سلام
اول جا داره که تشکر کنم بابت ارایه این خدمات .
ولی مشکلی که وجود داره اینه که به نظر میاد نیروی پشتیبانی کافی برای رسیدگی به موقع به درخواستها رو ندارین
الان ۴ روزه که من یه سرویس صد گیگ خریدم و لینکها رو ارسال کردم.
ولی کماکان هیچ خبری از دانلود فایلها نیست. و هیچ اثری از اطلاع رسانی دقیق و مرحله به مرحله هم نیست
در حالی که در اخرین پیامی که برای پشتیبانی ارسال کرده بودم قرار بر این بود که از ابتدای روز جمعه دانلودهای من شروع بشه و به من اطلاع رسانی بشه و حتی صبح شنبه به ادرس من پست بشه!!!

در حال حاضر درخواست رسیدگی هر چه سریعتر دارم
با تشکر و احترام فراوان

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام
اول جا داره که تشکر کنم بابت ارایه این خدمات .
ولی مشکلی که وجود داره اینه که به نظر میاد نیروی پشتیبانی کافی برای رسیدگی به موقع به درخواستها رو ندارین
الان ۴ روزه که من یه سرویس صد گیگ خریدم و لینکها رو ارسال کردم.
ولی کماکان هیچ خبری از دانلود فایلها نیست. و هیچ اثری از اطلاع رسانی دقیق و مرحله به مرحله هم نیست
در حالی که در اخرین پیامی که برای پشتیبانی ارسال کرده بودم قرار بر این بود که از ابتدای روز جمعه دانلودهای من شروع بشه و به من اطلاع رسانی بشه و حتی صبح شنبه به ادرس من پست بشه!!!

در حال حاضر درخواست رسیدگی هر چه سریعتر دارم
با تشکر و احترام فراوان

ضمن پوزش از شما ما 4 5 عدد سفارش 100 گیگابایتی در این چند روزه داشتیم که 3 سفارش بطور کامل انجام شده است لذا من دقیقا نام کاربری شما را نمی دانم و برای پیگیری هر چه سریع تر یک پیام برای شما ارسال شده است اما بطور کلی در سرویس های بالای 60 گیگابایت مدت زمان قرار گیری فایل ها در نوبت دانلود بین 24 الی 48 ساعت می باشد همچنین مدت زمان دانلود سرویس های 100 گیگابایتی نیز با توجه به تعداد بالای لینک ها و محدودیت سرعت و کانکشن سایت های فیلم بین 48 الی 72 ساعت می باشد.

در تمامی ساعات شبانه با درج تیکت ما پاسخ گویی شما هستیم در حال حاضر میانگین زمان پاسخ گویی در شبانه روز بین 4 دقیقه الی 2 ساعت می باشد که ما سعی داریم با جذب نیروی پشتیبانی بیشتر این مدت را روی 10 دقیقه ثابت نگه داریم.

با احترام

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا