• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
با عرض سلام. یک یاز دوستان بنده از ایشان درخواست دانلود داشته اند که به خوبی پشتیبانی نموده اند که لازم به تشکر می باشد . ضمنا ارسال هارد به چه صورت هست . از خودتون هارد ارسال می کنید و بعد ما باید بهتون پس بدهیم یا حالت دیگه ای دارد ؟

AliReza7777777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
60 گیگ فیلم از ایران فیلم میخوام
ک میشه 25 تومان
هزینه ارسال و دی وی دی با خودتونه؟ هزینه دیگه ای نداره؟

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
درود
60 گیگ فیلم از ایران فیلم میخوام
ک میشه 25 تومان
هزینه ارسال و دی وی دی با خودتونه؟ هزینه دیگه ای نداره؟
بله فقط همون 25 هزار تومان
هزینه ارسال در سرویس ها بالا 60 رایگان است
هزینه dvd هم کلا رایگان است

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با عرض سلام. یک یاز دوستان بنده از ایشان درخواست دانلود داشته اند که به خوبی پشتیبانی نموده اند که لازم به تشکر می باشد . ضمنا ارسال هارد به چه صورت هست . از خودتون هارد ارسال می کنید و بعد ما باید بهتون پس بدهیم یا حالت دیگه ای دارد ؟

ضمن تشکر از شما
ما بطور کلی اطلاعات را در DVD ارسال می کنیم اما اگر حجم بسیار بالا باشد کاربر می تواند هارد استرنال خود را برای ما ارسال کرده تا ما اطلاعات را داخل آن بریزیم همچنین هزینه ارسال و دریافت نیز بر عهده ما می باشد.

با احترام

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام کارتون خداییش حرف نداره یه چندتا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم چون میخوام حجم بخرم
1.دانلود از یوتیوب هم دارید یا نه.و سایتهایی از این قبیل
2.دانلود از سایت های فیلم و سریال خارجی که وی ای پی میخواد هم دارید یا نه از سایتای ایرانی چطور
3.امکان دانلود یه سایت یطور کامل رو دارید یا نه مثلا بخواین یه سایت البته حجم پایین زیر 2 ترا رو کلا دانلود کنیم میتونید انجام بدید یا نه چون اگه بخوایم یکی یکی لینکاش رو بزاریم برای دانلود زمانبر میشه
سوال بالا اگه اره . میشه توضبح بدید که چجوری هست شرایطش مثلا ما بگیم فلان سایت رو دانلود کنید شما میگید حجمش اینقدره ما هم اوکی رو میدیم
4.ایا امکانش هست مثلا من حسابم رو 200 گیگ شارژ کنم و توی مثلا 2 ماه ازش استفاده کنم و هر بار 20 گیگ دانلود کنم یا نه باید بصورت یکجا استفاده بشه(که اینجوری خیلی بده و باید کم شارژکنیم و زود به زود)
با تشکر

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام کارتون خداییش حرف نداره یه چندتا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم چون میخوام حجم بخرم
1.دانلود از یوتیوب هم دارید یا نه.و سایتهایی از این قبیل
2.دانلود از سایت های فیلم و سریال خارجی که وی ای پی میخواد هم دارید یا نه از سایتای ایرانی چطور
3.امکان دانلود یه سایت یطور کامل رو دارید یا نه مثلا بخواین یه سایت البته حجم پایین زیر 2 ترا رو کلا دانلود کنیم میتونید انجام بدید یا نه چون اگه بخوایم یکی یکی لینکاش رو بزاریم برای دانلود زمانبر میشه
سوال بالا اگه اره . میشه توضبح بدید که چجوری هست شرایطش مثلا ما بگیم فلان سایت رو دانلود کنید شما میگید حجمش اینقدره ما هم اوکی رو میدیم
4.ایا امکانش هست مثلا من حسابم رو 200 گیگ شارژ کنم و توی مثلا 2 ماه ازش استفاده کنم و هر بار 20 گیگ دانلود کنم یا نه باید بصورت یکجا استفاده بشه(که اینجوری خیلی بده و باید کم شارژکنیم و زود به زود)
با تشکر

در خدمت شما هستیم.
پاسخ شماره 1 : بله از Youtube.com هم دانلود انجام می شود اما به دلیل اینکه نیاز به لیچ دارد برای هر 10 گیگابایت 4 هزار تومان به سرویس اضافه می شود.
پاسخ شماره 2 : از 3 سایت Iran Film ، Tiny Moviez و Warez دانلود بدون نیاز به اکانت VIP و بصورت کاملا رایگان انجام می شود.
پاسخ شماره 3 : بله امکان دانلود کل سایت نیز وجود دارد و کاربر می تواند فقط لینک صفحه مطلب را برای ما ارسال کند.
پاسخ شماره 4 : بله در تمامی سرویس ها این امکان وجود دارد و در سرویس های بالای 60 گیگابایت 2 بار هزینه ارسال با ما می باشد.

با احترام

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
ممنون از پاسخ گوییتون
ان شالله از 4 شنبه ثبت نام میکنم و شروع به دانلود فایل های مورد نظر
با تشکر

kev9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام والا من که 4 روز هست فایل هارو ثبت کردم ولی انچنان نوشته در حال دانلود میباشد لطفا رسیدگی کنید
:general107:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
اطلاع رسانی بسیار مهم 2

به اطلاع تمامی کاربران می رسانیم پس از 24 ساعت پیگیری مشکل بوجود آمده حل شد و از فردا صبح ان.شاالله با 100 مگابیت سرعت در خدمت کاربران هستیم.

با این افزایش بیش از 2 برابری دیتا علاوه بر جبران تاخیر های بوجود آمده سرعت ارسال سفارشت تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند.

با تشکر از صبر و شکیبایی تمامی کاربران

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام والا من که 4 روز هست فایل هارو ثبت کردم ولی انچنان نوشته در حال دانلود میباشد لطفا رسیدگی کنید
:general107:

بله حق با شما می باشد همانطور که اطلاع دارید دیتا ما حدود 24 ساعت قطع شده بود که در نهایت با پیگیری ها فراوان توانتیم علاوه بر حل مشکل دیتا را 100 مگابیت افزایش دهیم اما برای پیگیری بیشتر یک پیام برای شما ارسال شده است.

با احترام

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
واقعا عالی شد سرعت خیلی خوب شده با این حساب سری دوم دانلود های من خیلی سریعتر دانلود می شود
:general601::D:D

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
راستی لطفا لینک پرداخت را بدید

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
واقعا عالی شد سرعت خیلی خوب شده با این حساب سری دوم دانلود های من خیلی سریعتر دانلود می شود
:general601::D:D

بله علاوه بر افزایش سرعت دانلود با شرایط برای راه اندازی سرویس های جدید از جمله لیچر بدون تعرفه حجمی نیز ایجاد شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سروس های جدید کدام قسمت سایت هستند

سرویس های جدید از جمله لیچر در حال طراحی و راه اندازی می باشند از جمله ویژگی این لیچر ها عدم محدودیت حجم می باشد یعنی تعرفه ها بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه هستند لذا کاربر می تواند با کمترین هزینه بیشترین دانلود را انجام دهد.

با احترام

bagher28

Registered User
لایک‌ها
83
عذرخواهم سایت هایی مثل سافت گذر که برای دانلود نرم افزارهای ویژه باید عضویت VIP داشته باشی چطوره؟
من تو سایت سافت گذر عضویت دارم . اگه لینکی که 8گیگ هست و تیکه شده برای شما بفرستم قابل دانلود هست؟
به نظر چون از روی کامپیوتر شما دانلود میشه فکر میکنم نتونید دانلود کنید.
لطفا پاسخ دهید
ممنون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
عذرخواهم سایت هایی مثل سافت گذر که برای دانلود نرم افزارهای ویژه باید عضویت VIP داشته باشی چطوره؟
من تو سایت سافت گذر عضویت دارم . اگه لینکی که 8گیگ هست و تیکه شده برای شما بفرستم قابل دانلود هست؟
به نظر چون از روی کامپیوتر شما دانلود میشه فکر میکنم نتونید دانلود کنید.
لطفا پاسخ دهید
ممنون

ضمن پوزش از شما درخواست دانلود از این سایت بسیار کم می باشد لذا ما اکانت VIP این سایت را پشتیبانی نمی کنیم همچنین در رابطه با سوال دوم شما لطفا لینک را جهت بررسی برای ما ارسال بفرمایید.

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا