برگزیده های پرشین تولز

با منتشر کردن خبرها و مقالات داغ درآمد کسب کنید

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
قیمت رو بالا ببرند. کیفیت مطالب رو هم بالا میبریم. مطلب ترجمه شده بخواهند که اون هم میتونیم. البته من از سایتهای عربی ترجمه میکنم

عزيز من فعلا همين مطلبي 100 تومان را بدهند . تا برسه به ترجمه
چون ترجمه الان كلمه ي مي گيرند افراد. خود مترجم ها حداقل كلمه ي 7 تومان مي گيرند .
و افرادي مثل بنده كه اول مطلب را مي خوانند و بعد با قلم خودشان ان را مي نويسيند . و همه چيز را تغيير مي دهند مي شود يك مطلب خوب و نوع و اختصاصي
و كلمه ي 3 تومان مي گيرم . و وقتي بين 15 الي 30 دقيقه هر مطلب مي گيرد .
فعلا همين ها را بدهد .

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان فعلا منتظر پاسخ صابح سیستم باشید
همه صبر کنید

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
بنده خودم بيش از 5 سال در زمينه كسب درامد بالاخره تجربه داريم و در بيش از 20 زمينه كمي تجربه داريم .
ما دو سال الي سه پال پيش . كه موتور گوگل پاندا و پنگوئن نيامده بودند . و اسپم نمي شناختند . كپي پيست مي كرديم . در وبلاگ ها حتي و مطلبي 65 الي
70 تومان مي گرفتيم .
ولي الان بنده خودم را مي گويم چندين مطلب در اين سايت گذاشتم مثلا 5 تا فقط 30 تومان درامد .
در صورتي چون عنوان تغيير داده شده است . برچسب زده شده است . منبع گذاشته شده است
عكس را اول ذخيره كرديم و بعد اپللود كرديم . و بعد متن خبر را كپي كرديم .
اين خودش حداقل 1 الي 1.30 دقيقه وقت ادم را مي گيرد . و حداقل قيمت اين گونه پست هم بايد 100 تومان باشد .
پس لطفا تجديد نظر بكنيد . اگر اين گونه باشد . بهتان قول مي دهم . همه مي ايند . ولي اگر اين گونه كه شما گفتي باشد .
مطمئن باشيد پول اينترنت طرف هم در نخواهد امد .
ديگر پست نمي دهم تا جواب دادن دوست عزيز و مديريت محترم سايت پارسيس

دوست عزیز من به شما حق میدم، حقیقتش این سیستم رو طراح سایت نوشته بود و باور میکنید خود من از اول فکر میکردم که امتیاز 200+ همون 200 تومنه
بعد که در تاپیک گفتند و من دقیق شدم، متوجه شدم که 200 تومن نیست و 200 ریاله
من تصمیم گرفتم امتیازها رو از به ترتیب 100+ و 50+ کنم که بابت اینها به ترتیب 100 تومان و 50 تومان نصیب شما میشه و منفی ها هم فقط یک 50- قرار میدم

باز هم میگم، فراموش نکنید که هرشخصی در طول 24 ساعت فقط یک امتیاز میتونه بده، حالا چه منفی باشه چه مثبت
پس هیچکس نمیتونه با شما دشمنی کنه و به همه پستهای شما امتیاز منفی بده

شما با مثبت اندیشی برید جلو نتیجه بهتری میگیرید تا اینکه به فکر نتایج منفی باشید

وقتی که امتیازها رو اصلاح کردم در همین تاپیک اعلام میکنم

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
قیمت رو بالا ببرند. کیفیت مطالب رو هم بالا میبریم. مطلب ترجمه شده بخواهند که اون هم میتونیم. البته من از سایتهای عربی ترجمه میکنم
شاید در اینده مقالات و اخبار را به چند نوع تقسیم کردیم
مثلا مطالب کپی شده - مطالب ترجمه شده و مقالاتی که توسط خود شخص نوشته میشن و برای هرکدام از این انواع مطالب، امتیازبندی و پاداش جداگانه در نظر بگیریم.
نظر شما چیه ؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوست عزیز من به شما حق میدم، حقیقتش این سیستم رو طراح سایت نوشته بود و باور میکنید خود من از اول فکر میکردم که امتیاز 200+ همون 200 تومنه
من تصمیم گرفتم امتیازها رو از به ترتیب 100+ و 50+ کنم که بابت اینها به ترتیب 100 تومان و 50 تومان نصیب شما میشه و منفی ها هم فقط یک 50- قرار میدم

باز هم میگم، فراموش نکنید که هرشخصی در طول 24 ساعت فقط یک امتیاز میتونه بده، حالا چه منفی باشه چه مثبت

شما با مثبت اندیشی برید جلو نتیجه بهتری میگیرید تا اینکه به فکر نتایج منفی باشید

سلام ببخشید الان اگر بریم فروشگاه و بگیم ما مثبت اندیشیم یکم پنیر بهمون بدید دقیقا چند گرم میشه ؟؟؟
عزیز من شما امتیاز ها رو بی خیال شو و به پست ها درآمد بده ، پست ها هم که دست خود شماس که تایید بشه یا نه
شما مثل اینکه مردم ایران رو نشناختی
مسئله انیشتین رو هم حل کنی نصب مردم بهت منفی میدن
کافیه قیمت ها رو پایین بیاری و پول به ازای پست کنی

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
شاید در اینده مقالات و اخبار را به چند نوع تقسیم کردیم
مثلا مطالب کپی شده - مطالب ترجمه شده و مقالاتی که توسط خود شخص نوشته میشن و برای هرکدام از این انواع مطالب، امتیازبندی و پاداش جداگانه در نظر بگیریم.
نظر شما چیه ؟

آره دسته بندی کنید خیلی خوبه . البته به ازی پست بذارید که خیلی بهتره . امتیاز منفی هم بی تاثیر کنید. حقیقتش ماهم میخواهیم به شما کمک کنید بلخره هممون اینجا سر یه کاری به تفاوق میرسیم و دوطرف سود میکنند. ملت همه چی سرچ میکنند نگران نوع مطلبش نباشید . به نظر من به عنوان یه برادر کوچکتر شما بیا دسته بندی کن امکان ویرایش مطالب برای تغیر سایز و غیره هم انجام بده بعدش در قسمت مطالب بر اساس دسته بندی تبلیغات محصولات مربوطه رو اطرف مطلب جایگزین کن خیلی تاثیر گذاره. حتی میتونی پاپ آپ هم براش اختصاص بدی. مهم این نوع مطلبته . الان شما که داری امتیازات رو به تومن تغییر میدی بیا و برای هر پست یه مبلغی قرار بده امتیازهارو هم اگه خواستی به ریال بذار. البته این نظر منه . و سوای این امتیازات رو بیشترش کن مثلاً بگو به ازای هر بازدید از مطلبتون یه امتیازی تعلق میگیره بقیه هر طور شده بازدید کننده میارن حالا چه بر طبق ایمیل یا خبرنام ه یا تبلیغ تو جامعه های مجازی اینطور تو سئوی شما هم خیلی بیشتر تاثیر گذاره. و حتی قسمتی برای دانلود مطالب میتونی بذاری مثل این ابتکار جدید آخ جون بازی که تا روی لینک کلیک میکنی اولش یه صفحه 10 ثانیه ای باز میشه یه تبلیغات نشون میده بعد میره اینطور محصولاتت هم تبلیغ میکنی. راهکار زیاد هست و اینها تنها به شرط اینه که با رضایت با این دوستان کار کنی تا همه موفق بشند.

سلام ببخشید الان اگر بریم فروشگاه و بگیم ما مثبت اندیشیم یکم پنیر بهمون بدید دقیقا چند گرم میشه ؟؟؟
عزیز من شما امتیاز ها رو بی خیال شو و به پست ها درآمد بده ، پست ها هم که دست خود شماس که تایید بشه یا نه
شما مثل اینکه مردم ایران رو نشناختی
مسئله انیشتین رو هم حل کنی نصب مردم بهت منفی میدن
کافیه قیمت ها رو پایین بیاری و پول به ازای پست کنی

جواد خیلی باحالی این عکس دوشواری رو که گذاشتی . مطالبتو که میخونم یاد حرکات کلیپ دوشواری میوفتم:D

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924

دوست عزيز نگاه كنيد شما بيايد اين امكاناتان را بگذاريد
هر مطلب 100 تومان حداقل . كه گفتم .
بعد به ازاي هر امتياز 20 تومان . و به ازاي هر مثلا 20 بازديدي هم 20 تومان . اگر 10 بازديد گرفت . 10 تومان . اين گونه حداقل طرف خيالش راحته .
100 تومان را گرفته . اگر طرف امتياز هم بهش نده . ولي بازديد كرده ازش. و پول مي گيره .
در اخر براي مطالب ترجمه شده بايد پول خوب بدهيد .
حداقل مطلب ترجمه شده ديگه 300 كلمه ميشه و بايد 900 تومان بابتش بدهيد . تازه من كلمه ي 3 تومان حساب كردم .
كلا امتياز منفي را هم برداريد . كه اصلا معني نداره . در پست امتياز منفي

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924

در ضمن يك چيز ديگر . ممكنه فردي مثلا خود بنده خوب . چند تا مطلب در سايت شما بخوانم و خوب باشند مي خواهم امتياز بدهم بهشان ولي يك بار فقط بايد بدهم
اين كه نمي شود . شايد واقعا مطلبش ارزش داشته باشد ولي نتوانم امتياز بدهم اصلا جواب نمي دهد.
بهترين كار همين است دوست عزيز.
هر مطلبي 100 تومان
امتياز حداكثر 20 تومان
بازديد هم هر بازديد از مطلب 1 تومان . اگر 20 بازديد شد 20 تومان .
فعلا همين ها را اوكي بكنيد . سايت مي تركونه
چون واقعا سايتي موفق مي شود . كه هر دو طرف راضي باشند

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
در ضمن يك چيز ديگر . ممكنه فردي مثلا خود بنده خوب . چند تا مطلب در سايت شما بخوانم و خوب باشند مي خواهم امتياز بدهم بهشان ولي يك بار فقط بايد بدهم
اين كه نمي شود . شايد واقعا مطلبش ارزش داشته باشد ولي نتوانم امتياز بدهم اصلا جواب نمي دهد.
بهترين كار همين است دوست عزيز.
هر مطلبي 100 تومان
امتياز حداكثر 20 تومان
بازديد هم هر بازديد از مطلب 1 تومان . اگر 20 بازديد شد 20 تومان .
فعلا همين ها را اوكي بكنيد . سايت مي تركونه
چون واقعا سايتي موفق مي شود . كه هر دو طرف راضي باشند

داداش بیچاره رو از زندگی ناامید کردی ! ولش کن
این اقا هم برنامه نیسش نیست ، باید با برنامه نویسش صحبت کنه
ضمن تایید صحبت هات

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
داداش بیچاره رو از زندگی ناامید کردی ! ولش کن
این اقا هم برنامه نیسش نیست ، باید با برنامه نویسش صحبت کنه
ضمن تایید صحبت هات

احسنت موضوع حل شد.

دوشواری نداریم

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان من تا حالا 850 امتیاز معادل 85 تومان گرفتم. البته این امتیازات منفی هم داره کمشون میکنه
از 72 بازدید از مطالبم.
الان هم که با فلفل شکن میرم تو سایت برای من با آیپی خودمون باز نمیشه نمیدونم چرا

درآمد شماها چطور بود امروز؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
چی شد دوست من ؟

بلخره ما مطلب بفرستیم؟ بازدید کننده بفرستیم؟ تکلیف چیه؟

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
چی شد دوست من ؟

بلخره ما مطلب بفرستیم؟ بازدید کننده بفرستیم؟ تکلیف چیه؟

فعلا که سرور سایت در حال تست سخت افزاری و نرم افزاریه و سایت باز نمیشه

وقتی سایت باز شد، همون امتیازهای قبلی وجود خواهد داشت و شما می تونید مطلب ارسال کنید. یا اینکه میتونید منتظر باشید تا تغییرات رو در امتیازها اعمال کنیم و بعد مطلب ارسال کنید

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
فعلا که سرور سایت در حال تست سخت افزاری و نرم افزاریه و سایت باز نمیشه

وقتی سایت باز شد، همون امتیازهای قبلی وجود خواهد داشت و شما می تونید مطلب ارسال کنید. یا اینکه میتونید منتظر باشید تا تغییرات رو در امتیازها اعمال کنیم و بعد مطلب ارسال کنید

دوست من توضیح میدی برامون که چه تغییراتی میخواهید در سیستمتون بوجود بیارید؟

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
دوست من توضیح میدی برامون که چه تغییراتی میخواهید در سیستمتون بوجود بیارید؟

در پست 63 همین تاپیک هم نوشتم : تصمیم گرفتم امتیازها رو به ترتیب 100+ و 50+ کنم که بابت اینها به ترتیب 100 تومان و 50 تومان نصیب شما میشه و منفی ها هم فقط یک 50- قرار میدم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزيز حالا ايده من را ببين . اگر بده بگو .
به جايي اينكه بازديد بيايد به سايت و غيره
به ازاي هر مطلبي دوستان مي گذارند فقط 100 تومان . بده . اگر فردي در روز 10 تا گذاشت . 1000 اضافه كن به پنلش خوب .
اين گونه ديگه امتياز و بازديد را بگذار كنار و اين گونه خيلي بهتر رشد مي كنه سايت .
و مي تواني به جاي امتياز . يك چيز ديگر طراحي بكني به نام رضايت مندي از مطلب كه از يك ستاره تا پنج ستاره را بدهند .
اين گونه ممكنه فردي 10 تا مطلب بدهد .ولي يكي هم امتياز نده . بهش . ولي اون گونه خيالش راحته پولش را مي گيره
در ضمن الان ممكنه بگيد ضرر مي كنيد . چون داريد پول مطالب را مي دهيد
بنده مي گويم هيچ ضرري شامل شما نمي شود . چرا كه شما داريد سرمايه گذاري مي كنيد
اين مطالب در اينده ايندكس بشوند . بازديد سايت شما هم به نسبت افزايش پيدا مي كند .

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
کاملا درسته شما باید پول زحمت مردم رو بدهید
امتیاز رو بی خیال
اگر پستی امتیاز های منفی زیادی
رفت حذف میشه دیگه

دوست عزيز حالا ايده من را ببين . اگر بده بگو .
به جايي اينكه بازديد بيايد به سايت و غيره
به ازاي هر مطلبي دوستان مي گذارند فقط 100 تومان . بده . اگر فردي در روز 10 تا گذاشت . 1000 اضافه كن به پنلش خوب .
اين گونه ديگه امتياز و بازديد را بگذار كنار و اين گونه خيلي بهتر رشد مي كنه سايت .
و مي تواني به جاي امتياز . يك چيز ديگر طراحي بكني به نام رضايت مندي از مطلب كه از يك ستاره تا پنج ستاره را بدهند .
اين گونه ممكنه فردي 10 تا مطلب بدهد .ولي يكي هم امتياز نده . بهش . ولي اون گونه خيالش راحته پولش را مي گيره
در ضمن الان ممكنه بگيد ضرر مي كنيد . چون داريد پول مطالب را مي دهيد
بنده مي گويم هيچ ضرري شامل شما نمي شود . چرا كه شما داريد سرمايه گذاري مي كنيد
اين مطالب در اينده ايندكس بشوند . بازديد سايت شما هم به نسبت افزايش پيدا مي كند .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
امتیاز رو بی خیال
رفت حذف میشه دیگه

دوست عزيز تازه بنده روي همين امتياز هاي منفي نيز بحث دارم .
اصلا نبايد چيزي به نام امتياز منفي باشد .
اصلا معنا ندارد . هر مطلبي يك ارزشي دارد براي خودش . و هيچ مطلبي بي ارزش نيست .
پس منفي يعني چي . اگرم كسي مطلب را نپسنديد . مي تواند . انتقاد بكند نسبت به مطلب يا از بين اين ايده ي من دادم از ستاره ها يك ستاره را انتخاب بكند
وقتي مي گويم امتياز منفي اونم براي مطلب . يعني مطلب بي ارزش . در حالي هر مطلبي براي خوشد خوبه و براي صنف خودش

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
امتیاز رو بی خیال
رفت حذف میشه دیگه

دوست عزيز تازه بنده روي همين امتياز هاي منفي نيز بحث دارم .
اصلا نبايد چيزي به نام امتياز منفي باشد .
اصلا معنا ندارد . هر مطلبي يك ارزشي دارد براي خودش . و هيچ مطلبي بي ارزش نيست .
پس منفي يعني چي . اگرم كسي مطلب را نپسنديد . مي تواند . انتقاد بكند نسبت به مطلب يا از بين اين ايده ي من دادم از ستاره ها يك ستاره را انتخاب بكند
وقتي مي گويم امتياز منفي اونم براي مطلب . يعني مطلب بي ارزش . در حالي هر مطلبي براي خودش خوبه و براي صنف خودش

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
راست میگه آقا شما به ازای پستی صد تومان بده بهتره به نفع خودته چون مثلاً من بازدید کننده از طریق فیس بوک کلوب بفرستند 100 نفر بیان برام امتیاز 100 تومانی ثبت کنند روزانه درآمدم میشه 10 هزارتومان ولی 10 تا مطلب 100 تومانی بفرستم میشه هزار تومان الان خودت بگو کدوم برات به صرفه تره؟

بالا