• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بت های روزانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

smart555

Registered User
لایک‌ها
61
دوستی که گفته به همه میگم تا همین چند دقیقه پیش داشتچونه میزد که من 5 دلار بیشتر ندارم !!!
صب کن تا واست روشو بیاره !!!! :)

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
یعنی واقعا امکان داره این میکس درست دربیاد؟
البته ایشالا که دربیاد داداش
من چیزی از تنیس سردرنمیارم و اصلا سمتش نرفتم تا حالا

ارسال شده توسط نیوآیپد سیمکارت خور ۶۴ گیگ فروشی!
سلام داداش انشالا که درمیاد منم روش رو به همه می گم ولی قبل اون باید بگم این میکس واسه تست روش گذاشتم نه واسه برد

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
دوستی که گفته به همه میگم تا همین چند دقیقه پیش داشتچونه میزد که من 5 دلار بیشتر ندارم !!!
صب کن تا واست روشو بیاره !!!! :)
:D نه اینجوریا نیست داداش شما خواستی روش رو بفروشی منم گفتم 5 دلار بیشتر نمیدم
ضمنا من این روش رو از رو بت شما برداشتم اونم واسه تست راستی من گفتم اگه درست در بیاد به همه میگم نگفتم که روشم درسته یا غلط من اینجا دلیلی نمی بینم که عصبانی بشین واسش , شما هم انشالا با این روش به سود میلیاردی می رسی و واسه 5 دلار روش نمی فروشی;)
موفق باشین

Last edited:

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
دوستان یه خاهشی دارم این تاپیک ایجاد شده به کمک همدیگه سود خوبی کنیم اگه واقعا روشی پیدا کردین به همدیگه بگین راه دوری نمیره ;););)
من خودم رو آور آندر زیاد مانور میدم و خدا رو شکر تا حالا خوب بوده اکثرا بازی ها رو زنده دنبال میکنم . اگه مورد خوبی گیرم اومد حتما سریع اینجا میزارم تا همه سود کنن مثلا دیروز بازی منچستر و بنفیکا عالی بود ....
والیبال لهستان با ضریب 2.5 هم که دیشب گفتم درست بود حالا نمیدونم کسی زده بود یا نه .....
امیدوارم همه موفق باشین .....

wolf iran

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان یه خاهشی دارم این تاپیک ایجاد شده به کمک همدیگه سود خوبی کنیم اگه واقعا روشی پیدا کردین به همدیگه بگین راه دوری نمیره ;););)
من خودم رو آور آندر زیاد مانور میدم و خدا رو شکر تا حالا خوب بوده اکثرا بازی ها رو زنده دنبال میکنم . اگه مورد خوبی گیرم اومد حتما سریع اینجا میزارم تا همه سود کنن مثلا دیروز بازی منچستر و بنفیکا عالی بود ....
والیبال لهستان با ضریب 2.5 هم که دیشب گفتم درست بود حالا نمیدونم کسی زده بود یا نه .....
امیدوارم همه موفق باشین .....
دمت گرم
من امروز تونستم وبمانی رو راه بندازم

از امروز از پیشنهاداتون استفاده میکنم

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
ynp9vordgi34w00pee.png

تا اینجا که خوب بوده :D

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
اقا تا الان که هیشکی یه بت نذاشته بزنیم ما هم تو سودش شریک شیمولی من بزا یکی دو ساعت دیگه یه بت میزارم بای

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
داداش میکس باید پشت سر هم انتخاب کنیم ولی نحوه محاسبشو بلد نیستم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اقا تا الان که هیشکی یه بت نذاشته بزنیم ما هم تو سودش شریک شیمولی من بزا یکی دو ساعت دیگه یه بت میزارم بای

دوست عزیز بت که مثه تسک نیست کسی بیاد بذاره بقیه سود کنن
هیچکس مسئولیت قبول نمیکنه و نمیتونه تضمین کنه بت موفق میشه
من بت بدم ببازه خود شما بعدش میای داد و بیداد و منو متهم میکنی از عمد اینکارو کردم
دوستان فقط میتونن راهها و اخبار و تحلیلهاشون رو در اختیار بقیه بذارن تصمیم بت زدن یا نزدن با خود کاربراس
در مورد میکس هم نیازی نیست چیزی رو محاسبه کنی خودش برات حساب میکنه کافیه ضرایب رو در هم ضرب کنی داداش

ارسال شده توسط نیوآیپد سیمکارت خور ۶۴ گیگ فروشی!

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
اصلی ترین راه های تحلیلش چیه و به زیر مجموعه چقد سود میده

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
فکر کنم بازی پنجم کارت رو خراب کنه... البته ایشالا که درست دربیاد
کارم رو ماریا خراب کرده بازی کشیده به ست سوم ولی اگه دوستان بازی های 3.4.2 رو تکی می زدن خوب سود می کردن من واسه تست میکس زدم

mortezairan

Registered User
لایک‌ها
66
کارم رو ماریا خراب کرده بازی کشیده به ست سوم ولی اگه دوستان بازی های 3.4.2 رو تکی می زدن خوب سود می کردن من واسه تست میکس زدم
اره درسته عیبی نداره ایشالا دفعات بعد

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
خب قضیه چی بود؟ طبق روشی که داشتی باید همه درست درمیومد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا