• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
لیست خروجی هاهم شما بزارید

این فصل بله خروجی هم دارید و ... منظور من دو فصل قبل هست از دو فصله بهانتون ظلم به تیمتون بوده . حالا خروجی هم دارید الان نگاه میکنم هرچی هم کم میشه بازم بازیکن دارید اخه !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
بازم خواهش میکنم دوباره به لیست استقلال نگاه کنید نمیدونم چه اصراری دارید که دو تیم یکی بودن فصل قبل همون تیام و جباروف رو داشتین ما پنجره نقل و انتقالات تیم که بسته بود با 12 بازیکن فقط .
مسئله اینجاست شما قبول نمیکنید که فصل قبل چهقدر بریزو به پاش انجام دادین . و ورودیه بازیکن های خوبی که گرفتین بعد میگید بودیمیر 700 هزارتا میخواد بعد پاتوسی 200 تا !!!
توهم رو میشه در تک تک کامنتا دید :) لیست بازیکنهای خریدین رو یه بار دیگه ببینید .
چیزی که من میخوام لیست بازیکن های در دوفصل بود که هنوز هم بی جواب گذاشتین . باور کنید اگر فرشید باقری پنالت رو گل کرده بود الان این تایپیک بالا نمیومد.
میزان لیست بازیکنهاست که خودشون رو میزنن به اون راه .
لیست بازیکن های دو فصل اخیر رو محبت کنید انقدر هم زیاده که ادم نمیدونه از کجا شروع کنه
حدود 30 بازیکن گرفته بود استقلال همینایی هم که رفتن مطمئنم بهتر از اینها هم خواهند گرفت جالبه مربی اینتر رو قبول ندارن ! :)
مغلطه نکنید خودتون هم میدونید اسم اینتر خودش یه برند لیست بازیکن های استقلال رو در دو فصلی که گذشت رو هنوز نگفتید. این ظلم رو پایان بدین حداقل :)
این فصل بله خروجی هم دارید و ... منظور من دو فصل قبل هست از دو فصله بهانتون ظلم به تیمتون بوده . حالا خروجی هم دارید الان نگاه میکنم هرچی هم کم میشه بازم بازیکن دارید اخه !

این لیست ورود و خروج استقلال در فصل هجدهم لیگ برتر است.
لیست ورودی: مرتضی آقاخان، فرشاد محمدی‌مهر، روح‌الله باقری، محمد دانشگر، سینا خادم‌پور، اللهیار صیادمنش، میثم تیموری، رضا آذری، امیرحسین اسماعیل‌زاده، علی کریمی، مرتضی تبریزی، مارکوس نیومایر، طارق همام، الحاجی گرو!
لیست خروجی: لئوناردو پادوانی، امید نورافکن، محمدجواد محمدی، میلاد یزدانی، بهنام برزای، ارشیا بابازاده، امید ابراهیمی، فردین نجفی، سرور جپاروف، مجید حسینی، مامه بابا تیام، بویان نایدنوف، علی قربانی

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
لیست ورودی: مرتضی آقاخان، فرشاد محمدی‌مهر، روح‌الله باقری، محمد دانشگر، سینا خادم‌پور، اللهیار صیادمنش، میثم تیموری، رضا آذری، امیرحسین اسماعیل‌زاده، علی کریمی، مرتضی تبریزی، مارکوس نیومایر، طارق همام، الحاجی گرو!
لیست خروجی: لئوناردو پادوانی، امید نورافکن، محمدجواد محمدی، میلاد یزدانی، بهنام برزای، ارشیا بابازاده، امید ابراهیمی، فردین نجفی، سرور جپاروف، مجید حسینی، مامه بابا تیام، بویان نایدنوف، علی قربانی
برادر استقلال هر سال اسکله تیمش از دست میده از دفاع گرفته هافبک و مهاجم !!

هرسال بهترین هارو فراری میدن و یک عده میگن بیست تا بیست تا بازیکن میگیری

کاوه رضایی
پاتوسی
جباروف
تیام
ابراهیمی
مجید حسینی
پژمان ( با این سن و سال رکورد بهترین خط دفاع زدیم )

--------
این ها هرکدام 300هزار تا هم بگیرن میانگین میشه تقریبا نزدیک سی میلیارد بودجه مازاد !

که معادلش بابا مسعود و مدیریت خائن بازیکن های بونجول میخره !!!

این خرید های استقلال در شان استقلال نیست

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
دوستان پرسپولیسی که میگید بیست تا بیست تا بازیکن میخریم یک سوال )

حاضرید یکی مثل جلال حسینی - بیرانوند - علیپور یا کمال بره

به جاش براتون یزدانی - ریگی و بازیکن دسته یکی بگیرن ؟؟!

اینها نابود کردن استقلال رو

نسل طلایی استقلال با تیام جباری ابراهیمی میتونست قهرمان آسیا بشه به راحتی

ایمان دارم اگر فراری نمیدادن اون تیم طلایی رو به راحتی شانس اول قهرمانی بود !! تیمی که گروه مرگ آسیا صدرنشین شد !!!

اما مدیری که ( افتخاری) میگفت تا 1400 هستم دوروز مونده به لیگ استعفا داد !!!!
mame-tiam-vs-zobahan-afc-2018.jpeg

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
پرسپولیس دوتا پنجره محروم بود سره اشتباهات دست نشانده های وزارت که میخواستن برانکو رو بزنن زمین که اخرم نتونستن و خودشو فراری دادن
زمان محرومیت پرسپولیس

ورودی = صفر
خروجی = طارمی، رضاییان، احمد زاده ، محرمی و وحید امیری

واقعیت اینجاست که پرسپولیس به جز وحید امیری و بیرانوند و جلال حسینی بازیکن ملی نداشت که وحید امیری رفت و بیرانوند هم دروازه بانه و من یادم نمیاد تو تاریخه فوتبال ایران دروازبان ترانسفر بشه. همون موقع که قربون صدقه کی روش میرفتین که با برانکو لج کرده و بازیکن پرسپولیسو دعوت نمی کنه خبر نداشتین که کی روش داره بزرگترین خدمتو به پرسپولیس می کنه... اگه یکی مثه شجاع علی پور عالیشاه نورالهی و سروش کمال کامیابی نیا حتی سیامک نعمتی رو دعوت میکرد شاید اینام تو تیم نبودن!

نکته اینجاست که برانکو از یه بازیکن معمولی ( مثه انصاری شیری علی پور سیامک و نادری و خیلی های دیگه ) ستاره میسازه و تو تیم بهترین بازیاشونو انجام میدادن ... تازه ستاره های تیمش روهم رد میکرد می رفت ، کی میاد طارمی که اقای گل ایران بود رو رد کنه بره ، یا محسن مسلمان که یه نیم فصل بازی کرد بهترین پاسور لیگ بود و یا رامین رضاییان بهترین دفاع راست اون زمانه ایران ...

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160

جالب لیست شما اینجاست که خروجی ها دو سه تا بازیکن امید رو اوردی ولی تو ورودی ها لیست کامل بازیکنا رو نیوردی
لیست کامل ورودی ها که نزدیک 20 تا بازیکن میشه

محمد دانشگر:
فرشاد محمدی مهر:
مارکوس نئومایر:
مرتضی تبریزی:
طارق همام:
علی کریمی:
مرتضی آقاخان:
میثم تیموری:
سینا خادم پور:
امیرحسین اسماعیل زاده:
شاهین طاهرخانی:
ابوالفضل محمد حسنی:
امیرمحمد زالی:
احمدرضا احمدوند:
محمد مهدی طاهری:
امیرحسین کارگر:
امید سام کن:
حیدر علی احمدزاده:

استقلال علاوه بر اين بازيكنان مترصد عقد قرارداد با الحاجي گرو بازيكن اهل نيجريه نيز هست.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
ورود وزارت ورزش به پرونده پروپئیچ و استقلال
یک عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید که پرونده پروپئیچ با تلاش وزارت ورزش و هیات مدیره باشگاه و مساعدت وزارت امور خارجه حل می‌شود.به گزارش ایسنا، کامران منزوی، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره انتقاداتی که به شفاف‌سازی‌های بدموقع علی خطیر درباره مسائل تیم انجام می‌گیرد، اظهار کرد: آقای خطیر زیرمجموعه آقای فتحی است و زحمت می‌کشد. زمانی که من یا آقایان دیگر در این پست حضور داشتیم، انتقادات زیادی نسبت به ما وارد می‌شد. ما آن زمان نمی‌دانستیم گله‌مان را کجا ببریم. آقای خطیر هم زحمت می‌کشد و کار زیادی دارد. بهترین قاضی درباره عملکرد ایشان، آقای فتحی است. البته بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که نباید بیفتد ولی نمی‌توان زحمات او را نادیده گرفت.
او افزود: آقای خطیر اگر کاری می‌کند در راه خیر و صلاح باشگاه است چون هیچ‌گونه نفع شخصی یا مشکل شخصی ندارد ولی باید با شرایط استقلال یا استقلال شناسی بیش‌تر آگاه شود.
این عضو هیأت مدیره استقلال درباره پرونده پروپئیچ که در جلسه دیروز (دوشنبه) هیأت مدیره هم بررسی شد، توضیح داد: من قبلاً گفتم که امیدوارم با مساعدت فدراسیون فوتبال مشکل حل شود، چون آن زمان قول‌هایی گرفته بودیم. خوشبختانه با ورود وزیر ورزش و مساعدت وزارت امور خارجه، به امید خدا مشکلی که با ۳۰ هزار دلار حل می‌شد اما الان باید با ۴۰۰ هزار دلار حل شود، برطرف می‌شود. یادتان باشد که این حل شدن، آینده استقلال را خراب می‌کند و بودجه فعلی را خرج گذشته می‌کنیم و در نتیجه زمان حال تبدیل به ویرانه‌ای برای آینده می‌شود. خدا را شکر در حال حاضر این مشکل در حال حل شدن است و با تلاش وزارت ورزش و هیأت مدیره و مساعدت وزارت امور خارجه برطرف می‌شود. این مشکل، مشکل مدیر وقت هم نیست چون اگر آن زمان پول داشت، پرداخت می‌کرد. مشکل استقلال و پرسپولیس این است که مشکلات‌شان از یکی به دیگری می‌رسد که ناشی از محدودیت‌های منابع مالی است.
منزوی افزود: الان هم همین محدودیت‌ها وجود دارد و باید ساعت‌ها درباره تأمین منابع مالی صحبت کنیم. بحث مهم‌تر این است که ما از ورود بازیکن بی‌کیفیت خارجی جلوگیری کنیم. بازیکن بی‌کیفیت خارجی یعنی خرید غیر اقتصادی. خیلی‌ها خرده می‌گیرند که من مخالف بازیکن خارجی هستم اما این‌طور نیست. ما فابیو جانواریو، گیلائوری و… را آوردیم. پاتوسی هم بازیکن باکیفیتی است اما نباید بازیکن خارجی روی نیمکت بنشیند و حق امیدهای استقلال را بخورد.
او در پایان درباره وضعیت پاتوسی بیان کرد: خطیر با پاتوسی در تماس است و جزو کارهای اجرایی است. ان‌شاءالله مشکل پاتوسی هم حل شود اما مشکل این است که من با اساس مشکل دارم. وقتی بازیکنی مثل پروپئیچ می‌آید که به در نمی‌خورد، حداقل زمان جدایی با او تسویه حساب کنیم.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
فرقه پرسپولیس با استقلال فقط سه تا چیز بود برانکو ایوانکوییچ که مثه یه پدر مراقبه تیم بود
مهندسی به سبک برانکو

اما بازگردیم به قضیه برانکو.او از چند ماه قبل مقدمات خروج بدون غرامتش را مهندسی کرد. طبق بندی که در قراردادادش بود اگر باشگاه تا زمان خاصی، درصد مشخصی را پرداخت نمی کرد او بدون هیچ مشکلی می توانست قرارداد فصل پیش رو را فسخ کند. پس مهندسی برانکو در صورتی که ایرج عرب متوجه نیت واقعی سرمربی موفق تیمش نبود به بهترین شکل ممکن انجام شد. پرسپولیس تقریبا 11 ماه هیچ حقوقی (منهای پاداش ها) به برانکو پرداخت نکرده بود.از خرداد ۹۷ تا تقریبا اردیبهشت ۹۸. او در این مدت تیمش را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برد. یک سوپر جام، یک لیگ برتر و یک جام حذفی را هم کسب کرد. اخیرا هم سوپر جام دوم، باز هم بدون برگزاری بازی، به برانکو رسید که روی هم رفته می شود ۴ جام در ۱۱ ماهی که او صفر درصد از حقوقش را گرفته بود.ریشه این حقوق نگرفتن صرفا در مشکلات مالی بود؟ وقتی متوجه جواب می شوید که یکی از مدیران بالادستی پرسپولیس لیست مکالمات چند ماه قبلش را با برانکو به یکی از خبرنگاران نشان می دهد. پرسپولیس در چند برهه حدود 30 درصد قرارداد را می توانست پرداخت کند. حتی پیش تر از آن هم باز امکان پرداخت درصدی از حقوق بود. اما جواب برانکو هر بار به ایرج عرب یک چیز بود؛ من عجله ای ندارم و برای حفظ روحیه بازیکنان، بهتر است این رقم به آنها پرداخت شود. پاسخی که بغض پنهان عرب را در پی داشت و او پیش خودش می گفت؛ احتمالا با معرف ترین مربی جهان رو به رو هستم.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
نسل طلایی استقلال با تیام جباری ابراهیمی میتونست قهرمان آسیا بشه به راحتی

ایمان دارم اگر فراری نمیدادن اون تیم طلایی رو به راحتی شانس اول قهرمانی بود !! تیمی که گروه مرگ آسیا صدرنشین شد !!!

بعضی وقت ها تعصب زیاد روی تیم باعث میشه حرف هایی بزنیم که منطقی نیستن

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
مهندسی به سبک برانکو

اما بازگردیم به قضیه برانکو.او از چند ماه قبل مقدمات خروج بدون غرامتش را مهندسی کرد. طبق بندی که در قراردادادش بود اگر باشگاه تا زمان خاصی، درصد مشخصی را پرداخت نمی کرد او بدون هیچ مشکلی می توانست قرارداد فصل پیش رو را فسخ کند. پس مهندسی برانکو در صورتی که ایرج عرب متوجه نیت واقعی سرمربی موفق تیمش نبود به بهترین شکل ممکن انجام شد. پرسپولیس تقریبا 11 ماه هیچ حقوقی (منهای پاداش ها) به برانکو پرداخت نکرده بود.از خرداد ۹۷ تا تقریبا اردیبهشت ۹۸. او در این مدت تیمش را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برد. یک سوپر جام، یک لیگ برتر و یک جام حذفی را هم کسب کرد. اخیرا هم سوپر جام دوم، باز هم بدون برگزاری بازی، به برانکو رسید که روی هم رفته می شود ۴ جام در ۱۱ ماهی که او صفر درصد از حقوقش را گرفته بود.ریشه این حقوق نگرفتن صرفا در مشکلات مالی بود؟ وقتی متوجه جواب می شوید که یکی از مدیران بالادستی پرسپولیس لیست مکالمات چند ماه قبلش را با برانکو به یکی از خبرنگاران نشان می دهد. پرسپولیس در چند برهه حدود 30 درصد قرارداد را می توانست پرداخت کند. حتی پیش تر از آن هم باز امکان پرداخت درصدی از حقوق بود. اما جواب برانکو هر بار به ایرج عرب یک چیز بود؛ من عجله ای ندارم و برای حفظ روحیه بازیکنان، بهتر است این رقم به آنها پرداخت شود. پاسخی که بغض پنهان عرب را در پی داشت و او پیش خودش می گفت؛ احتمالا با معرف ترین مربی جهان رو به رو هستم.

همه دروغ می گن عرب راست می گه
ما هم می دونیم که تو باشگاه چندتا وانت دلار و یورو هست
مشکلی نیست ، عرب بیاد پول برانکو و دستیاراش و بودیمیر و رسن و بقیه بازیکنا رو بده تا مشکلی پیش نیاد
این که هر روز ده تا مصاحبه می کنه می گه پول هست فقط نمیدونم چرا با کسی تسویه حساب نمی کنه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
همه دروغ می گن عرب راست می گه
ما هم می دونیم که تو باشگاه چندتا وانت دلار و یورو هست
مشکلی نیست ، عرب بیاد پول برانکو و دستیاراش و بودیمیر و رسن و بقیه بازیکنا رو بده تا مشکلی پیش نیاد
این که هر روز ده تا مصاحبه می کنه می گه پول هست فقط نمیدونم چرا با کسی تسویه حساب نمی کنه
مشکل انتقال پوله :rolleyes:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
مشکل انتقال پوله :rolleyes:

باشگاه استقلال که پول گرو و نیومایر و .... رو داده بلده چه طوری انتقال بده
اگه مشکل فقط انتقال پوله که یه تلفن میزنن از باشگاه استقلال یاد می گیرن :)

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
مهندسی به سبک برانکو

واقعا داستان خنده داریه
یعنی عرب هر دفعه میخواسته پوله برانکو رو بده بعد برانکو می گفته توروخدا نه این دفعه مهمونه من!! بدین اقای شفر اون پول لازمه ! واسه همینه یه میلیون دلار سال قبلو کامل گرفته ولی برانکو مونده تو رو دروایستی پولشو نگرفته . بیچاره برانکو اینقدر ایران بوده نفهمیده که تو ایران تعارف اومد نیومد داره..

خوبه حالا برانکو سه تا نامه رسمی زده بود که اقا پوله منو بدید!! چرا فروردین که نامه سومه برانکو بوده پولشو ندادن؟ اگه امکانش هست چرا هنوز پولشو نمی دن؟ بودیمیر و رادو و دستیارایه برانکو هم همش تعارف می کردن که پولشونو نگرفتن هنوز؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
باشگاه استقلال که پول گرو و نیومایر و .... رو داده بلده چه طوری انتقال بده
اگه مشکل فقط انتقال پوله که یه تلفن میزنن از باشگاه استقلال یاد می گیرن :)
انتقال پولهایی که نزد afc دارن با تلفن حل نمیشه :rolleyes:
حاج حسین گرفتاره :p
واقعا داستان خنده داریه
یعنی عرب هر دفعه میخواسته پوله برانکو رو بده بعد برانکو می گفته توروخدا نه این دفعه مهمونه من!! بدین اقای شفر اون پول لازمه ! واسه همینه یه میلیون دلار سال قبلو کامل گرفته ولی برانکو مونده تو رو دروایستی پولشو نگرفته . بیچاره برانکو اینقدر ایران بوده نفهمیده که تو ایران تعارف اومد نیومد داره..

خوبه حالا برانکو سه تا نامه رسمی زده بود که اقا پوله منو بدید!! چرا فروردین که نامه سومه برانکو بوده پولشو ندادن؟ اگه امکانش هست چرا هنوز پولشو نمی دن؟ بودیمیر و رادو و دستیارایه برانکو هم همش تعارف می کردن که پولشونو نگرفتن هنوز؟
برانکو پاداشها رو میگرفته ...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
جالب لیست شما اینجاست که خروجی ها دو سه تا بازیکن امید رو اوردی ولی تو ورودی ها لیست کامل بازیکنا رو نیوردی
ظاهرا از قوانین سازمان لیگ بی اطلاعی !
سهمیه هر رده سنی محدود و مشخصه ! بنابراین تعداد ورودی-ها و خروجی-ها برابرن !
هر دو لیست کامل نیستن !

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
انتقال پولهایی که نزد afc دارن با تلفن حل نمیشه :rolleyes:
حاج حسین گرفتاره :p

برانکو پاداشها رو میگرفته ...

پاداشا که تو قرارداد اومده رو نباید می گرفته؟ الان که پولشو نگرفته و شکایت کنه فیفا میاد میگه فقط پوله قرارداد رو جریمه می کنه؟ پاداشایی که حق برانکو باشه رو هم با جریمش می گیرن

ظاهرا از قوانین سازمان لیگ بی اطلاعی !
سهمیه هر رده سنی محدود و مشخصه ! بنابراین تعداد ورودی-ها و خروجی-ها برابرن !
هر دو لیست کامل نیستن !

من نه ولی مثه اینکه مسیولای استقلال در جریان نبودن که بیشتر از ظرفیت بازیکن گرفتن
وقتی میان با یه بازیکن مثله اقا خان که کلا مصدومه قرارداد می بندن و یه فصل حتی یه تمرینم نمی کنه معلومه لیستسون ظرفیتش بالاست

بالا