برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
علیرضا امامی‌فر: «شرم بر #کی‌روش که به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیامد، شرم بر کی‌روش که علیه #برانکو حرف زد. ویلموتس چون کاپیتان بلژیک بوده یعنی بزرگ است؟ این ستاره‌های بلژیک بودند که باعث موفقیتش شدند. فدراسیون بگوید ویلموتس در ایران چه می‌کند؟»

#امامی‌فر دستیار مارک ویلموتس شد.

پیدا کنید پرتقال فروش را !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
من نه ولی مثه اینکه مسیولای استقلال در جریان نبودن که بیشتر از ظرفیت بازیکن گرفتن
وقتی میان با یه بازیکن مثله اقا خان که کلا مصدومه قرارداد می بندن و یه فصل حتی یه تمرینم نمی کنه معلومه لیستسون ظرفیتش بالاست
آقاخان و تیموری با وجود مصدومیت جذب شدن و در واقع مسئولان وقت دو سهمیه بزرگسالان رو سوزوندن !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
حسین هدایتی: محمود گودرزی مرا به وزارت دعوت کرد تا به پرسپولیس کمک کنم؛ مالیات برانکو را من پرداخت کردم

ادعای دروغین محمود گودرزی؟

طرفداری- در حالیکه محمود گودرزی، وزیر سابق وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد که هیچ اجازه‌ای به مدیران باشگاه پرسپولیس برای اخذ کمک از حسین هدایتی نداده است، حساب اینستاگرامی هدایتی با انتشار یک ویدئو در اکانت اینستاگرامش بر ادعای او مهر باطل زد.

در حساب اینستاگرام حسین هدایتی ویدئویی منتشر شده که مصاحبه‌ای را به نمایش می‌گذارد. وی در این مصاحبه درباره جذب برانکو ایوانکوویچ می‌گوید:
در زمان آقای درخشان بود که جناب آقای وزیر، محمود گودرزی با من تماس گرفتند و گفتند به وزارت‌خانه بیایم. ما دعوت ایشان را اجابت کردیم و به وزارت‌خانه رفتیم. من بودم، آقای پروین و جمعی از دوستان. خواستند که به تیم کنند و آن فصل تیم به رده سیزدهم و چهاردهم جدول رفته بود. تصمیم گرفته شد تا با پیشنهادی که من دادم مربی خارجی بیاوریم و از آقای درخشان فعلاً حمایت کنیم تا مذاکرات به نتیجه برسد.

در مورد آقای برانکو، آقای نژادفلاح در آن زمان سرپرست شده بودند و به من گفتند حاجی ما پول نداریم که حتی بلیت هواپیما بدهیم و در ترکیه هتل بگیریم. هتل رزرو کردیم، با برانکو صحبت کردیم و بلیت گرفتیم. حتی وکیل خود را با نژادفلاح فرستادم. آقای برانکو به ایران پایش باز شد.

شب قبل از آقای برانکو، پاسپورت کی روش را به دلیل بدهی مالیاتی در فرودگاه امام ***** ضبط کردند. من مجبور شدم که بگویم که پرداخت مالیات ایشان (برانکو) چه می‌شود؟ برانکو 450 میلیون بدهی مالیاتی داشت. با خواهش و مراجعات متعدد به وزارت اقتصاد و دارایی بدهی را به 140 یا 160 میلیون رساندند و احمدرضا عابدزاده چک را از من گرفت و به اداره دارایی بردند. نکته مهم این بود که مسئولان دارایی بعد از ساعت اداری هم ماندند و چک به آن‌ها رسید و در سیستم ممنوع الخروجی برانکو برداشته شد تا نیمه شب پاسپورت برانکو ضبط نشود.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بیشتر از ۲۰ دلیل مستند و محکم برای حکومتی بودن فلان تیم موجوده ! مبلغ قرار داد مربی فراریشون لو رفته! حالا اومدن برای ما چون دستشون تو پوست حنا مونده دقیقه ۹۰ و انتظار داشتن دقیقه ۹۰ برن مورینیو رو بیارن و نشده اومدن میگن کی تیم حکومتیه!!!! خب معلومه شما!!!! فقط یکیشو میگم! ابراهیم آشتیانی! برید تا آخرشو بخونید که قراره چه اتفاقی بیفته!
وگرنه تاج از اول تاج بوده! تاج!! اونی که تیم محبوب انقلاب اسلامی بود و منحلش نخواستن بکنن ما نبودیم! روتون رو زیاد کردید شما...مشکل اینه.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
حسین هدایتی: محمود گودرزی مرا به وزارت دعوت کرد تا به پرسپولیس کمک کنم؛ مالیات برانکو را من پرداخت کردم

ادعای دروغین محمود گودرزی؟

طرفداری- در حالیکه محمود گودرزی، وزیر سابق وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد که هیچ اجازه‌ای به مدیران باشگاه پرسپولیس برای اخذ کمک از حسین هدایتی نداده است، حساب اینستاگرامی هدایتی با انتشار یک ویدئو در اکانت اینستاگرامش بر ادعای او مهر باطل زد.

در حساب اینستاگرام حسین هدایتی ویدئویی منتشر شده که مصاحبه‌ای را به نمایش می‌گذارد. وی در این مصاحبه درباره جذب برانکو ایوانکوویچ می‌گوید:
در زمان آقای درخشان بود که جناب آقای وزیر، محمود گودرزی با من تماس گرفتند و گفتند به وزارت‌خانه بیایم. ما دعوت ایشان را اجابت کردیم و به وزارت‌خانه رفتیم. من بودم، آقای پروین و جمعی از دوستان. خواستند که به تیم کنند و آن فصل تیم به رده سیزدهم و چهاردهم جدول رفته بود. تصمیم گرفته شد تا با پیشنهادی که من دادم مربی خارجی بیاوریم و از آقای درخشان فعلاً حمایت کنیم تا مذاکرات به نتیجه برسد.

در مورد آقای برانکو، آقای نژادفلاح در آن زمان سرپرست شده بودند و به من گفتند حاجی ما پول نداریم که حتی بلیت هواپیما بدهیم و در ترکیه هتل بگیریم. هتل رزرو کردیم، با برانکو صحبت کردیم و بلیت گرفتیم. حتی وکیل خود را با نژادفلاح فرستادم. آقای برانکو به ایران پایش باز شد.

شب قبل از آقای برانکو، پاسپورت کی روش را به دلیل بدهی مالیاتی در فرودگاه امام ***** ضبط کردند. من مجبور شدم که بگویم که پرداخت مالیات ایشان (برانکو) چه می‌شود؟ برانکو 450 میلیون بدهی مالیاتی داشت. با خواهش و مراجعات متعدد به وزارت اقتصاد و دارایی بدهی را به 140 یا 160 میلیون رساندند و احمدرضا عابدزاده چک را از من گرفت و به اداره دارایی بردند. نکته مهم این بود که مسئولان دارایی بعد از ساعت اداری هم ماندند و چک به آن‌ها رسید و در سیستم ممنوع الخروجی برانکو برداشته شد تا نیمه شب پاسپورت برانکو ضبط نشود.
بارها گفتم یکی از مشکلات امسال پرسپولیس نبود حسین هدایتی هست که متاسفانه این چندساله رقابت را ناسالم کرده بود...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بارها گفتم یکی از مشکلات امسال پرسپولیس نبود حسین هدایتی هست که متاسفانه این چندساله رقابت را ناسالم کرده بود...

اتفاقن دلیلش اینه که وزارت پول تیم شما رو میداده ولی برای تیم ما هدایتی رو از دید شما مینداخته وسط . شفر رو چه جوری تسویه کردین خدا داند.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
اتفاقن دلیلش اینه که وزارت پول تیم شما رو میداده ولی برای تیم ما هدایتی رو از دید شما مینداخته وسط . شفر رو چه جوری تسویه کردین خدا داند.
شفر هنوز تسویه نشده
ولی مانوئل ژوزه و دستیاراش 1.700 تسویه شد. کلا یه فصل هم مربی نبود!!!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شفر هر چی بوده قراردادش از برانکو کمتر بوده! واقعا نمیدونم با چه رویی اصلا حرف میزنید!
پرونده ژوزه رو چطوری بستید اون همه پول رو چطوری دادید غیر اینه که وزارت یا هدایتی جرینگی نقد داد بهتون تا ازتون کم نشه؟ حالا چی ما باید مثل چی دنبال پول باشیم سر پرونده پروپیچ که ازمون امتیاز کم نشه! سر قضیه طارمی هم خوب قسر دررفتید وگرنه غیر از پنجره نقل و انتقالات باید به دسته اول هم سقوط میکردید . توی این ۳ سال هیچ وقت نشده بود تا شروع لیگ رو تاخیر بندازن جالبه که الان که تیمای دیگه با سرمربی شروع کردن و تیم محبوب آقایان تکلیفش مشخص نیست لیگ به تعویق میفته یا حداقل عده ای که از قضا! پیشکسوت همون تیم هستن و در بدنه سازمان لیگ هستن تلاش میکنن تا به تعویق بیفته....

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
یکی دقیق توضیح بده راحت شیم
این لیگ مهندسی شده هست یا نه ؟
تیم هایی هم که می گفتن اگه var بیاد قهرمان جهان میشیم و حق خوری شده و گرنه ما 15 سال پشت هم قهرمان می شدیم و نذاشتن چون از اسم تیم ما می ترسن و از این حرفا
محکم وایسن پای حرفشون و تا این سیستم var تو ورزشگاه ها اجرایی نشده نذارن لیگ شروع بشه تا کی حق خوری آخه ؟:cool:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
باشگاه پرسپولیس: کمک 500 هزار دلاری وزارت ورزش را تکذیب می‌کنیم/ حمایت‌ها در قالب کمک‌های معنوی بوده است

ضمن تکذیب مجدد شایعه کمک 500 هزار دلاری، تاکید می‌کنیم؛ حمایت وزیر محترم ورزش و جوانان در قالب کمک‌های فکری و معنوی بوده است و در فصل گذشته و فصل جاری هیچ کمک مادی و مالی از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام نشده و با توجه به لزوم اجرای قوانین، انجام نمی‌شود.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، اخبار مربوط به تخصیص کمک 500 هزار دلاری از سوی وزارت ورزش و جوانان را رد کرد و منافات چنین اقدامی را با قوانین موجود یادآور شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است:
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس همواره مرهون کمک‌های فکری و حمایت‌های معنوی وزارت ورزش و جوانان است، اما این کمک‌ها و حمایت‌ها همان گونه که بارها از سوی مدیریت باشگاه و وزارت محترم ورزش و جوانان اعلام شده است، طبق قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی هیچگاه شکل مالی و مادی نداشته است.
وزارت ورزش و جوانان به جهت قوانین و ضوابطی که وجود دارد، نمی‌تواند هیچگونه کمک مالی نسبت به باشگاه پرسپولیس داشته باشد.
بر این اساس، ضمن تکذیب مجدد شایعه کمک 500 هزار دلاری، تاکید می‌کنیم؛ حمایت وزیر محترم ورزش و جوانان در قالب کمک‌های فکری و معنوی بوده است و در فصل گذشته و فصل جاری هیچ کمک مادی و مالی از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام نشده و با توجه به لزوم اجرای قوانین، انجام نمی‌شود.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
یکی دقیق توضیح بده راحت شیم
این لیگ مهندسی شده هست یا نه ؟
تیم هایی هم که می گفتن اگه var بیاد قهرمان جهان میشیم و حق خوری شده و گرنه ما 15 سال پشت هم قهرمان می شدیم و نذاشتن چون از اسم تیم ما می ترسن و از این حرفا
محکم وایسن پای حرفشون و تا این سیستم var تو ورزشگاه ها اجرایی نشده نذارن لیگ شروع بشه تا کی حق خوری آخه ؟:cool:
اگر منطقی نگاه کنیم نمیشه گفت مهندسی به اون معنی که میان یک تیم رو قهرمان میکنن هست و به نظرم این دور از انصافه...جام حذفی سپاهان پنالتیشو گل کرده بود میتونست قهرمان باشه
من خودم اعتقادی به مهندسی دقیق ندارم ولی این که بعضی اوقات به مقتضی شرایط سیاسی و کلان کشور بیان به بعضی تیم ها بیشتر محبت کنن حالا به هر نحوی باشه، اینو شک نداشته باشید هست حالا شاید استقلال باشه شاید پرسپولیس شاید سپاهان یا هر تیمی...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
شفر هنوز تسویه نشده
ولی مانوئل ژوزه و دستیاراش 1.700 تسویه شد. کلا یه فصل هم مربی نبود!!!

اون فصل یه مشت بازیکن دست دومی تو تیم بود و یه مربی که با دلالی اومد و این همه هم پول گرفت بعد خواهشن بگید زمان اون بنده خدا دلار چند بود! 720 هزار یورو بود! . من موندم با 70 میلیارد خرج و این همه بازیکن و مربی به این خوبی چه جوری میگید ظلم شده دیگه باید چیکار میکردن

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
باشگاه پرسپولیس: کمک 500 هزار دلاری وزارت ورزش را تکذیب می‌کنیم/ حمایت‌ها در قالب کمک‌های معنوی بوده است

ضمن تکذیب مجدد شایعه کمک 500 هزار دلاری، تاکید می‌کنیم؛ حمایت وزیر محترم ورزش و جوانان در قالب کمک‌های فکری و معنوی بوده است و در فصل گذشته و فصل جاری هیچ کمک مادی و مالی از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام نشده و با توجه به لزوم اجرای قوانین، انجام نمی‌شود.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، اخبار مربوط به تخصیص کمک 500 هزار دلاری از سوی وزارت ورزش و جوانان را رد کرد و منافات چنین اقدامی را با قوانین موجود یادآور شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است:
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس همواره مرهون کمک‌های فکری و حمایت‌های معنوی وزارت ورزش و جوانان است، اما این کمک‌ها و حمایت‌ها همان گونه که بارها از سوی مدیریت باشگاه و وزارت محترم ورزش و جوانان اعلام شده است، طبق قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی هیچگاه شکل مالی و مادی نداشته است.
وزارت ورزش و جوانان به جهت قوانین و ضوابطی که وجود دارد، نمی‌تواند هیچگونه کمک مالی نسبت به باشگاه پرسپولیس داشته باشد.
بر این اساس، ضمن تکذیب مجدد شایعه کمک 500 هزار دلاری، تاکید می‌کنیم؛ حمایت وزیر محترم ورزش و جوانان در قالب کمک‌های فکری و معنوی بوده است و در فصل گذشته و فصل جاری هیچ کمک مادی و مالی از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام نشده و با توجه به لزوم اجرای قوانین، انجام نمی‌شود.

حمایت معنوی یعنی این . 5150015_257.jpg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
اون فصل یه مشت بازیکن دست دومی تو تیم بود و یه مربی که با دلالی اومد و این همه هم پول گرفت . من موندم با 70 میلیارد خرج و این همه بازیکن و مربی به این خوبی چه جوری میگید ظلم شده دیگه باید چیکار میکردن
ژوزه مربی بزرگی بود و میشه گفت از همه ی مربی خارجی هایی که به ایران اومدن کارنامه ی درخشانتری داشت. کم لطفیه مربی که شده مربی سال پرتغال در سال 2009 و انواع افتخارات باشگاهی در قاره آفریقا داره بگید دلالی!!!
بحث همینه استقلال چرا باید 70 میلیارد به قول خودتون خرج کنه ولی از اونور مدیر عامل پرسپولیس میگه حدوده 140 (دقیق یادم نیست ولی بالای 100 میلیارد بود) میلیارد هزینه کردیم؟! جفتشونم دولتی
من به شخصه هزینه رو زیاد بلد نمیکنم اما ثبات را چرا!!! چون دلیلی نمیبینم بازیکنی مثل جبارف و تیام که جواب دادند رو بزارن برن بعد برن هندونه در بسته بیارن...همونطوری که شما برانکو را به کالدرونی که افتخارات بیشتری هم داره ترجیح میدید !!!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
ژوزه مربی بزرگی بود و میشه گفت از همه ی مربی خارجی هایی که به ایران اومدن کارنامه ی درخشانتری داشت. کم لطفیه مربی که شده مربی سال پرتغال در سال 2009 و انواع افتخارات باشگاهی در قاره آفریقا داره بگید دلالی!!!
بحث همینه استقلال چرا باید 70 میلیارد به قول خودتون خرج کنه ولی از اونور مدیر عامل پرسپولیس میگه حدوده 140 (دقیق یادم نیست ولی بالای 100 میلیارد بود) میلیارد هزینه کردیم؟! جفتشونم دولتی
من به شخصه هزینه رو زیاد بلد نمیکنم اما ثبات را چرا!!! چون دلیلی نمیبینم بازیکنی مثل جبارف و تیام که جواب دادند رو بزارن برن بعد برن هندونه در بسته بیارن...همونطوری که شما برانکو را به کالدرونی که افتخارات بیشتری هم داره ترجیح میدید !!!

چهطور تیمی که از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده رقمی که شما گفتین رو خرج کرده باشه ! رقم 60 میلیارد بود برای تیم شما هم 70 میلیارد این واقعیت قضیه هست منتها شما نمیخوای قبول کنی متوسل میشی به همه جا که بگی تیمم مظلومه .
رقم 140 تا از شما بعید بود البته درک میکنم هوادارای تیم آبی انتظار دارن ما برگردیم دوران 9 سال نکبت بار . مانوئل فقط تو لیگ مصر خوب بود و بعد از پرسپولیس کجا رفت ؟ شما میدونی به ما هم بگو

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
چهطور تیمی که از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده رقمی که شما گفتین رو خرج کرده باشه ! رقم 60 میلیارد بود برای تیم شما هم 70 میلیارد این واقعیت قضیه هست منتها شما نمیخوای قبول کنی متوسل میشی به همه جا که بگی تیمم مظلومه .
رقم 140 تا از شما بعید بود البته درک میکنم هوادارای تیم آبی انتظار دارن ما برگردیم دوران 9 سال نکبت بار . مانوئل فقط تو لیگ مصر خوب بود و بعد از پرسپولیس کجا رفت ؟ شما میدونی به ما هم بگو
مصاحبه عرب بود همچین رقمی... تو همین تاپیک هم گذاشتیم...
من نمیگم تیم مظلومه و ولش کردن چون نمیتونن و هوادار پشتشه و لی همچین نیت خیری هم راجبش بدلیل تاریخش ندارن !!! چه دلیلی داره اموال باشگاه رو مصادره کنن و در خدمت ارگان های دیگه قرار بدن؟ یعنی شما میگید همچین اتفاقی نیوفتاده؟!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
یعنی با 12 بازیکن رقم قرار داد میشد 140 تا شما تو چندتا پست قبل قبول داشتی ما کمتر خرج نکرده باشیم بیشتر نبوده ؟! بابت چند فصل بود .

واقعیت این بود که تیم 60 تا برای فصل قبل خرج کرد و تیم شما هم 70 تا و در این فوتبال هم باید خرج کرد خرج نکنی نمیشه .

مصادره اموال و اینجور کارها برای همه تیماست . یه مدت اسم جعلی پیروزی و ... از اینا خیلی زیاده ... که بحث های خودشو میخواد .

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اسماعیل خلیل زاده هم میتونست دریافت حواله 500 هزار یوروئی از وزارت رو تکذیب کنه :p
ایشون همون کسیه که صراحتا اعلام کرد مبلغ قرارداد استراماچونی و 3 دستیارش 700 هزار یوروئه :)

گرفتی مارو ؟ یه بار دیگه بخون چی پست کردی .

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
گرفتی مارو ؟ یه بار دیگه بخون چی پست کردی .
شماها یادتون نمیاد ;)
۲۸ مهر ۱۳۹۷
معاون وزیر اعلام کرد: کمک ویژه وزارت ورزش به استقلال و پرسپولیس/ هر تیم ۵۰۰ هزار یورو!

وزارت ورزش و جوانان در نظر دارد به هر یک از تیم‌های استقلال و پرسپولیس ۵۰۰ هزار یورو کمک مالی داشته باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد ولی با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند. مدیران این باشگاه از مدت ها پیش به دنبال تامین منابع مالی مختلف و پرداخت بدهی ها و مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی خود هستند.
ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان امروز اعلام کرد که وزارت ورزش به پرسپولیس مبلغ ۵۰۰ هزار یورو کمک مالی خواهد داشت
فرامرزیان با اعلام این خبر گفت: پرسپولیس در آسیا بازی می کند و به این تیم ۵۰۰ هزار یورو کمک مالی می کنیم. البته مشابه همین مبلغ را هم در اختیار استقلال می گذاریم چون با مشکلات خاص خودش درگیر است.

بالا