• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
شفر رو چه جوری تسویه کردین خدا داند.
منزوی در خصوص اینکه آیا مشکل استقلال و شفر حل شده است گفت:
فتحی در حال رایزنی با شفر است و با توجه به قراردادی که این مربی با بنی یاس بسته دست ما بازتر است. ما خیلی امیدوار هستیم به صورت مسالمت آمیز شفر با خیر و خوشی از تیم ما جدا شود
:cool:

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
مصاحبه محمود بابایی رو بخونین حتما خیلی چیزا روشن میشه:D
تیام رو که میگفتن وزیر پرسپولیسی فراری داده اما کاشف به عمل اومد که خودشون راهیش کرده بودن:D

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
اگر منطقی نگاه کنیم نمیشه گفت مهندسی به اون معنی که میان یک تیم رو قهرمان میکنن هست و به نظرم این دور از انصافه...جام حذفی سپاهان پنالتیشو گل کرده بود میتونست قهرمان باشه
من خودم اعتقادی به مهندسی دقیق ندارم ولی این که بعضی اوقات به مقتضی شرایط سیاسی و کلان کشور بیان به بعضی تیم ها بیشتر محبت کنن حالا به هر نحوی باشه، اینو شک نداشته باشید هست حالا شاید استقلال باشه شاید پرسپولیس شاید سپاهان یا هر تیمی...

این که به خاطر مسائل سیاسی و شرایط کشور به تیم ها کم یا زیاد کمک میشه منم قبول دارم مثلا نماینده (البته نماینده های تهران که معلوم نیست کجا هستن) که کارش یه چیز دیگس به خاطر یه داوری مجلس رو به هم میزنه ویا دنبال تیم برای شهرش می گرده که ببره و ....
تیم هایی هم هستن که پرچم کشورهای دیگه رو میارن ورزشگاه ، یا شعارهای تجزیه طلبانه میدن و .... کسی باهاشون کاری نداره اینا رو قبول دارم
مسائل داوری هم قبول دارم بعضی وقتا به نفع تیم ما بوده بعضی وقت ها هم به ضرر ما بوده
ولی این که یه مربی تا مقام میاره میگه کار خودم بوده و وقتی چیزی نمیشه میگه دست های پشت پرده بوده و اینا با من مشکل دارن و تیم من قربانی داوری شده و تیم من اصلا خرج نکرده و ....
من مشکلم با این حرف هاست
الانم متاسفانه وضعیت جوری شده که همه دارن سر این دعوا می کنن که بگن ما تیم بدبخت تری هستیم

من حرفم اینه که اگه طرفدارای تیمی ادعا می کنن که داوری نمیذاره قهرمان شن و دست های پشت پرده هست و ... بیان جلوی در باشگاهشون تجمع کنن بگن به خاطر ما تا var نیومده دیگه تو لیگ مهندسی
شده بازی نکنید
دیگه از داماش کم تر نیستن که به خاطر 200 تا طرفدار دو ساعات بازی رو عقب انداختن تا وقتی نفر آخرشون اومد تو قسمت vip نشست راضی شدن بازی کنن (حالا اون بازی هم بلیط فروشی و هیچ چیزش به ما ربط نداشته انداختن گردن پرسپولیس و فحششو به ما دادن)
اگه این کار رو نکردن و همین جوری اومدن تو لیگ پس تا آخر فصل هم اعتراض نکنن و ساکت بمونن

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
منزوی در خصوص اینکه آیا مشکل استقلال و شفر حل شده است گفت:
فتحی در حال رایزنی با شفر است و با توجه به قراردادی که این مربی با بنی یاس بسته دست ما بازتر است. ما خیلی امیدوار هستیم به صورت مسالمت آمیز شفر با خیر و خوشی از تیم ما جدا شود
:cool:

مهاجم 3 میلیون دلاری میخواین بخرین؟:)))

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
مهاجم 3 میلیون دلاری میخواین بخرین؟:)))
از دید ترانسفرمارکت 3 میلیون یورو (نه دلار) ارزش بازار این بازیکنه :)
بعنوان مثال ارزش بازار فعلی علیرضا بیرانوند از نظر این سایت 3.5 میلیون یوروئه ;)

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
بعنوان مثال ارزش بازار فعلی علیرضا بیرانوند از نظر این سایت 3.5 میلیون یوروئه ;)

برای بازیکن های پرسپولیس که می خوایید حساب کنید مبنا میشه ترانسفر مارکت
برا بقیه چیز دیگس ؟

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

بودیمیر چند بود :)

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
برای بازیکن های پرسپولیس که می خوایید حساب کنید مبنا میشه ترانسفر مارکت
برا بقیه چیز دیگس ؟

بودیمیر چند بود :)
رقم درج شده بعنوان fee در transfer history هر بازیکن (در مورد بودیمیر 750 هزار یورو) تخمینی و بر اساس نظر و دیدگاه سایت ترانسفرمارکت نیست :rolleyes:

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
برانکو دو ساله پول نگرفته برعکس شفر که یه میلیون ساله قبلو کامل گرفته و منتظر یکو دویسته ساله بعده

اما شفر چی ؟ قرارداد سال بعدش رو هم با شکایت کردن به فیفا میخواد !

شفر که همین دیروز به فیفا شکایت کرده که پوله ساله بعدو بگیره وگرنه که یه تومنه امسالو کامل گرفته

جالبه شفر قرار داده یه میلیون دلاریشو گرفته منتظر یکو دویست دیگه رو بدن بهش!!
شفر چرا شکایت نکرده .؟ مطمئنن تیم شما هم هدایتی بالقوه داره .

اگه بالفعل نشده بودن که الان به فیفا شکایت کرده بود:rolleyes:

اتفاقن دلیلش اینه که وزارت پول تیم شما رو میداده ولی برای تیم ما هدایتی رو از دید شما مینداخته وسط . شفر رو چه جوری تسویه کردین خدا داند.
شفر قراردادش با استقلال را یکطرفه فسخ کرد
شفر رسماً سرمربی‌بنی یاس شد

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
فقط خواستم اطلاع بدم ! آخه خیلی نگران بودین که مبادا شفر سال آینده بدون تیم بمونه و 1.2 میلیون دلارشو بگیره :p

متن زیر رو با دقت بخون تنها دلیله اینکه شفر یه طرفه فسخ کرده اینه که مطمئنه نصف قراردادشو میگیره حداقل 600 هزار دلار ...

https://medal1.com/شفر-شکایتش-از-استقلال-را-پیگیری-می-کند-مصالحه-یا-پرداخت-غرامت-118977/

https://www.mashreghnews.ir/news/966027/قانون-جدید-فیفا-علیه-استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
متن زیر رو با دقت بخون تنها دلیله اینکه شفر یه طرفه فسخ کرده اینه که مطمئنه نصف قراردادشو میگیره حداقل 600 هزار دلار ...

https://medal1.com/شفر-شکایتش-از-استقلال-را-پیگیری-می-کند-مصالحه-یا-پرداخت-غرامت-118977/

https://www.mashreghnews.ir/news/966027/قانون-جدید-فیفا-علیه-استقلال
اگه به همین راحتی بود که پسر شفر توافق پدرش با بنی یاس رو تکذیب نمیکرد
https://www.mashreghnews.ir/news/963470/ساشا-شفر-توافق-پدرم-با-بن-یاس-شایعه-است

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اصلا این روزها تیم محبوب دوران بچگی معنایی داره؟؟ یا همه چیز پوله؟
کامنت مهدی خانی برای شکاری!

pfbd_photo_2019-07-09_12-42-25.jpg

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
اصلا این روزها تیم محبوب دوران بچگی معنایی داره؟؟ یا همه چیز پوله؟
کامنت مهدی خانی برای شکاری!

pfbd_photo_2019-07-09_12-42-25.jpg

الان که همه جا پول هست البته شعور هم هست که تو ایران زیاد پیدا نمیشه
در مورد تعصب هم به نظر من این که رودستت خال کوبی کنی یا تو پیجت عکس بذاری و این مسخره بازی ها رو انجام بدی تعصب نیست
تعصب یعنی وقتی با یه تیم قرار داد بستی لیاقت اون پول رو داشته باشی تا آخر قرار دادت هم جفتک پرونی نکنی
که تو ایران فک کنم نصف بیشتر بازیکنا لیاقت پولی رو که می گیرن ندارن

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
این اسامی که گفتید درسته منتها اون موقع دلار چهقدر بود؟ اون موقع راحت قراردادا پرداخت میشد(نسبت به الان ) .الان با وضع دلار 14 تومن چه جوری این همه خرج و ادعا اینکه ما هیچ پولی نداریم!! .
در مورد هدایتی مگه نگفتن هرکی پول گرفته پس بده برن بگیرن چرا نمیگیرن ؟ در کل منظورم تیم خاصی نیست موندم چهطور یه تیم این همه خرج کرده حتی اگر تیم خودمم بود نمونش بشار رسن و رقمی که درخواست کرده .
من الان متوجه نشدم این بازیکنایی که تیمتون گرفته قرارداد هاشون رو دیدین ؟( برای فصلی که گذشت ؟ ) بشار این فصل گفته 700 تا که فکر نکنم بمونه . مسئله اینه که چرا میگن ما هیچی پول نداریم اینو میشه یه توضیحی بدین ؟
چی شد بالاخره قضیه بشار ؟ میشه یه توضیحی بدین ؟ :rolleyes:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چی شد بالاخره قضیه بشار ؟ میشه یه توضیحی بدین ؟ :rolleyes:
الان دیدم پیامتون شما اول لیست بازیکنهای نجومیتون رو کامل بگو بعد میشینیم آنالیز میکنیم ببینیم بشار چی شد .

بالا