برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
باوو اینا کلا بی سوادن یارو شوت میزنه شوتش میره اوت میگن یه شوت بی هدف o_O خو شامپولیکس یارو هدفش چارچوب بوده اما اغتشاشیده :D دلیل نمیشه بگی شوت بی هدف :general509:

سوال مسابقه پیامکی شبکه ورزش هم این بود :

مربی این فصل میلان ؟
1- الگری
2- اینزاگی

خو شامپولیکسا دیگه یه دفعه بگین یه اس بفرستین به این شماره دیگه سوال کردنتون واسه چیه ؟ :D

بعد یه چی دیگه

چیرا دیگه نمیگن بازیکن سیه چُرده ؟ :general304:

پارسال که تو چندتا بازی جزیره چندکمک داور زن بود نمیدونی چ بساطی داشت شبکه ورزش!

اصن نمیشه بهش گفت شبکه! اسکی رفتن از برنامه های خارجی (فوتبال120 و.....) رو جمع کردن آخه شد برنامه!

به جاش احتمالا بگن تیره پوست:D

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
از اینجا به بعد یه سری توضیحات دادن دوستان که در نوع خودش جالبه
http://forum.persiantools.com/threads/کل-کل-از-نوع-جهانی.193028/page-722#post-10798420
چه گیری دادن به آرسنال؟ o_O
1-jpg.747599

2-jpg.747600

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
دیشب گزارشگر احمق بازی لیورپول یه سره نتیجه بازی لیورپول با کاردیف یا ساوتهمپتون با کاردیف رو می گفت،پیش خودم گقتم که این بابا چی میگه کاردیف که رفت دسته پایین تر فصل پیش!!!! به حقانیت خودم شک کردم و عین این اسکلا رفتم جدول رو هم نیگا کردم :دی ،دیدم نه بابا خبری از کاردیف نیست حقیقتا،گزارشگر احمق اینقدر اطلاعاتش داغون بود یعنی

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
این داش جواد همچین با هیجان و با صلابت بعضی اطلاعات رو میده آدم به خودش یه لحظه شک میکنه .
یه موقعی میخواستم یه دفترچه مختص داش جواد بردارم ، میدونید چرا ؟ چون تو طول بازی اینقدر از این موارد داره که خیلی هاش رو یادم میرفت !

::..::..::..::

Registered User
لایک‌ها
37
حتما که نباید از صدا و سیما فوتبال رو دنبال کرد! :general306:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
علیرضا دهقانی گزارشگر بازی نیوکاسل - منچستر یونایتد

"اشلی یانگ دفاع چپ پیش تاخته منچستریونایتد دروازه رو باز کرد" !!! o_O

من دیگه حرفی ندارم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این گزارشگر بازی یونایتد نیوکاسل رو از کجا اورده بودن ؟
اسامی رو یه جوری صدا میکرد
یه تن خاصی ته کلماتش هست که اصلا جالب نیست. گزارشگر باید کلمات رو درست ادا کنه.

حتما که نباید از صدا و سیما فوتبال رو دنبال کرد! :general306:
البته میشه از بین اسپرت هم دید اما چاره اش 1 میلیون 700 خرجه و هر سال بر اساس نرخ دلار 800 900 تومن شارژ

کانالهای اونور ابی که مسابقا رو خوب پوشش بدن هر روز دارن کمتر و کمتر میشن و دسترسی هم بهشون سخت تر میشه

این بین اسپرت عین افعی داره حق پخش همه مسابقات رو میبلعه

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
آقا این شماره برنامه به اضافه فوتبال چنده؟ ناموسَنگ میخوام زنگ بزنم فحش خاویار مادری بدم به این احمدی! 3شنبه شب لک لک هارو 3بار تکرار کرد:| میگفت هندرسون گل اول لک لک ها رو زد و کوتینو گل دوم لک لک ها و امید به اردوی لک لک ها بازگشت:|

شدیدا هم میدونم بعد از سوژه شدن تونت عمدا تکرار کرده لک لک هارو:|

خیر سرشون برنامه ساختن! لوگوی یورو2008 هم تو دکورشون هست! یه صندلی هم ندارن باید سرپا واسن!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این گزارشگر بازی یونایتد نیوکاسل رو از کجا اورده بودن ؟
اسامی رو یه جوری صدا میکرد
یه تن خاصی ته کلماتش هست که اصلا جالب نیست. گزارشگر باید کلمات رو درست ادا کنه.

البته میشه از بین اسپرت هم دید اما چاره اش 1 میلیون 700 خرجه و هر سال بر اساس نرخ دلار 800 900 تومن شارژ

کانالهای اونور ابی که مسابقا رو خوب پوشش بدن هر روز دارن کمتر و کمتر میشن و دسترسی هم بهشون سخت تر میشه

این بین اسپرت عین افعی داره حق پخش همه مسابقات رو میبلعه
اسمارو براش به فارسی نوشته بودن، حاضرم سر یوزرم شرط ببندم این یه بارم اسپل انگلیسیشونو ندیده بود!
تیم کرول رو کَرُل میخوند، Gutierez روو Gutierz !
درباره بقیه گزارشگراشون هم که انقدر افتضاح زیاده نمیشه به یکی دو تا بسنده کرد!
حتی عادل (تنها کسی که یکم قبولش داشتم) تو بازی سیتی یا چلسی بود یادم نیست، 10 بار بونی رو نشون میداد این اسم دو نفر دیگه رو میگفت! @Mehdiwol مهدی یادته دقیقاً کیارو اشتباه میگفت؟!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اسمارو براش به فارسی نوشته بودن، حاضرم سر یوزرم شرط ببندم این یه بارم اسپل انگلیسیشونو ندیده بود!
تیم کرول رو کَرُل میخوند، Gutierez روو Gutierz !
درباره بقیه گزارشگراشون هم که انقدر افتضاح زیاده نمیشه به یکی دو تا بسنده کرد!
حتی عادل (تنها کسی که یکم قبولش داشتم) تو بازی سیتی یا چلسی بود یادم نیست، 10 بار بونی رو نشون میداد این اسم دو نفر دیگه رو میگفت! @Mehdiwol مهدی یادته دقیقاً کیارو اشتباه میگفت؟!
والا اصلان الان حضور ذهن ندارم 5 دقیقه بعدِ بازی می پرسیدی می گفتم حالا حتی نمی دونم گزارشگر بازی کی بود! :D

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
برنامه های ورزشی صدا و سیمای میلی یکی دو تاش بیشتر قابل اعتنا نیست . اونم نه کل برنامه .
هیچوقت نمیخوان اصولی و طبق قاعده و قوانین حرفه ای برنامه سازی ، برنامه ای تولید کنن .
مقایسه ی برنامه های شبکه ی ورزش (مشخصا برنامه ی موج از شبکه ی ورزش) با برنامه ای که 6..7 سال پیش از یورو اسپرت میدیدم عرق شرم بر پیشانی ام جاری میسازد:دی __ تفاوت چیزی در حد زمین تا آسمون .
حتی تو تقلید کورکورانه هم موفق نیستن ، یکی از ایرادای بزرگشون هم اعتنا نکردن به نظر مخاطب هست ، موضوعی که به کل در اون سازمان محلی از اعراب نداشته و ندارد .
من هنوز که هنوزه به دلم مونده اینا یه تیزر بدردبخور از خودشون برا یه برنامه ورزشی تولید کنن .
یه مجری گذاشتن از رو برگه بخونه ، آخه لامصب اینو یه مولتی مدیا براش بزار 7 تا نتیجه رو پشت سر هم میخونی که من چیزی متوجه نمیشم .
وقتی قراره یه برنامه سر هم بندی بشه و بازتابش اصلا مهم نیست شاید منم بودم همینجور برنامه میساختم ، همه چیو سر هم بندی میکردم و یه مجری/گزارشگر هم از دم دستم میذاشتم سر و ته کار جمع بشه !
وقتی گزارشگر مثل گوشت قربونی بین شبکه ها جابجا میشه دیگه نمیشه توقعی داشت ، یعنی این شبکه ها اصلا هویت مستقل هم ندارن چه برسه که بخوان تفاوتی داشته باشن .
حالا گزارشگر رو آدم میگه گزارشگره ، این کارشناسای غیر آپدیت رو کجای دلم بذارم که دلم از اونا خون تره ... :general503:
فقط برنامه آنسوی نیمکت (جمعه شب ها ساعت 11 شبکه ورزش) به یُمن کلیپ های دزدی از شبکه های اصلی و حضور دکتر صدر قابل اعتنا هست . مجریش هم بدک نیست . مثل این جاودانی نیست که فقط بخواد اظهار فضل بکنه ، در حد خودش بارش هست :دی

.

Samurai Warrior

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
متاسفانه چند سالیه که شاهد نژادپرستی خیلی بدی تو فوتبال ایرانیم.
مخصوصا وقتی تیمای شهرستانی تو خونه خودشون جلوی استقلال پرسپولیس بازی می کنن تماشاگراشون در 50 درصد موارد یه حرکت زشتی بروز می دن
گزارشگر تو چنین بازی هایی جوری حرف می زنه که شهرشون یه جای مستقل از حکومت مرکزیه و کلا بهترین جای دنیاست و تیمشونم فوق العاده خفنه که در کمال انواع ظلم و ستم پرسپولیس استقلال نامرد پیشرفت کرده و توی دهنشون زده و انواع متلک ها و آمارهای دروغ رو می گه
یه سری تاریخ سازیا و لقب سازیای مسخره با رنگ و بوی نژادپرستی راه افتاده
به نظرتون دلیلش چیه و چطور می شه با این پدیده شوم مبارزه کرد؟ به نظرم چند سال اول لیگ واقعا سطحش خوب بود و تیمایی مثل پاس تهران، فجر سپاسی شیراز، برق شیراز و... رو داشتیم که یهو کم کم شهرها تیمای تازه تاسیس اوردن و بعدشم نژاد پرستی...

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
شعار شیر سمار - اگزوز خاور -***داور همچنان ادامه دارد...!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
این جاودانی چقدر منفوره ادم بی سواد هر کی رو میاره همش میپرسه بازی رو کی میبره ؟ یا بدتر از اون میگه بازی چند چند میشه ؟ بی سواد خیال کرده با نوستراداموس داره بحث میکنه :D
چند بار دکتر صدر قهوه ایش کرد هی از میپرسید بازی چند چند میشه دکتر صدر هم گفت واقعا کسی چه میدونه :p
الان هم به یارو گیر داده که حدس بزن کی میبره بطرز کاملا محسوس و زیرکانه ایی هم هر حرفی رو به مسابقه پیامکی نتیجه الکلاسیکو ربط میدن
یعنی ادم حالش بهم میخوره نظرم اینه یک بار هم توی مسابقات پیامکی شرکت نکنید که توهین به شعور خودتونه
یه مجری هم نمیدونم با پارتی کی اووردن تو برنامشون یارو زیر ابرو ورداشته ولی هنوز سیبیلاش فابریکه o_O
اینا رو می بینم حالم بد میشه

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
جاودانی برنامه رخصت (یا یه همچین اسمی) رو اجرا میکرد ، در مورد کشتی بود . کلی هم اونجا تخصص وارد میشد و بحث میکرد .
شبش میومد موقع گزارش فوتبال با ژست تری ونبلز ایراد سخن میکرد :android16:

che226

Registered User
لایک‌ها
419
با توجه به تصمیمات و دخالتای شخص وزیر ورزش در مسائل فدراسیون و اتخاذ تصمیمات و انتصاب برخی افراد در فدراسیون فوتبال به نظرم جای همچین تاپیکی برای به اشتراک گذاشتن نظرات تو فروم خالی بود .
از دوستان هم میخوام نظرات خودشونو در مورد اتفاقات اخیر پیرامون تیم ملی و درگیری های لفظی کیروش و اسدی بنویسن .

che226

Registered User
لایک‌ها
419
کیروش هم رفتنی شد .کفاشیان هم تایید کرده . بنظرتون نقش وزیر ورزش تو این مسئله چقده . بنظر من با این مدل مدیریت باید سریعا استیضاح بشه

chukar

Registered User
لایک‌ها
51
اقا این چیزها یک چیزی نیست...

حدود بیش از ده سال قبل خودم شاهد بودم که در تلویزیون یک بازی گزارشگر کل بازی اسم دو تیم رو برعکس میگفت..................................

بالا