برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد ایفون 4

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
من که هرکاری با هاش میکنم آخرش 10 درصد میمیونه واقعا باتریه قویی داره

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
یه سوال داشتم گفتم اینجا بپرسم شاید راهی براش پیدا شه
گوشی قبلیم n95 بود الان iphone 4 دارم.حجم contact هام خیلی بالاست.با n95 و از طریق nokia pc suite یه بک آپ کامل از contact هام رو هارد سیستم برداشتم حالا میخوام بیارم رو 4
با itunes میشه اینکارو کرد؟خودم که هر کاری کردم نتونستم
اصلا iphone 4 چنین فرمتی رو میشناسه؟(vcf.*)
نکته عجیب اینکه وقتی میخوام با بلوتوث از طریق کامپیوتر contact هارو بفرستم deviceیی که رابط pc با گوشی هست رو iphone نمیشناسه! 3 تا device بلوتوث رو تست کردم هیچ کدومو ساپورت نمیکنه!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
نه خیر...نمیشه....دفترچه تلفن رو باید از نو وارد کنید به صورت دستی.....

ضمنا بلوتوث ایفون در حالت عادی قفل هست و فقط ازش برای گوش دادن اهنگ میشه استفاده کرد.

فعلا هم بلوتوث ایفون 4 رو نتونستن هک کنن...ممکنه در اینده بشه

gba

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
یه سوال داشتم گفتم اینجا بپرسم شاید راهی براش پیدا شه
گوشی قبلیم n95 بود الان iphone 4 دارم.حجم contact هام خیلی بالاست.با n95 و از طریق nokia pc suite یه بک آپ کامل از contact هام رو هارد سیستم برداشتم حالا میخوام بیارم رو 4
با itunes میشه اینکارو کرد؟خودم که هر کاری کردم نتونستم
اصلا iphone 4 چنین فرمتی رو میشناسه؟(vcf.*)
نکته عجیب اینکه وقتی میخوام با بلوتوث از طریق کامپیوتر contact هارو بفرستم deviceیی که رابط pc با گوشی هست رو iphone نمیشناسه! 3 تا device بلوتوث رو تست کردم هیچ کدومو ساپورت نمیکنه!

با آدرس بوک خود ویندوز سینک کن. بعدش از طریق آیتون، با آیفون سینکش کن
توضیحات بیشتر: http://office.microsoft.com/en-us/o...phone-or-ipod-touch-contacts-HA010266802.aspx

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان آیا میشه روی آیفون 4 جیلبرک شده با آینوتز نرم افزار ریخت.؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اره دیگه...اصلا همه همین کار رو میکنن ....مشکلی نداره...

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام
یه سول واسم پیش اومده اونم ادیت 4.2 فقط برای ایفون 4 هست یا برای ایفون 3gs امکان اپگرید به 4.2 رو داره ؟ مدل قدیمی ترش چی ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
سلام
یه سول واسم پیش اومده اونم ادیت 4.2 فقط برای ایفون 4 هست یا برای ایفون 3gs امکان اپگرید به 4.2 رو داره ؟ مدل قدیمی ترش چی ؟

3GS هم امکان اپدیت به 4.2.1 رو داره.

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه‌ها چطوری می‌تونم صفحه‌کلید فارسی رو به آیفون 4 اضافه کنم؟ یعنی گچپژ می‌خوام. آیفونم جیل‌برک‌شده‌س.
یه چیزی گرفتم به نام iKeyEx (تو این مایه‌ها) بعد به Add On فارسی هم براش دانلود کردم از همون Cydia ولی کار نکرد یا نتونستم کارش بندازم. پیشاپیش مرسی

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
توی سایت i-phone.ir عضو بشو سامان جان و بعد سورس اونها رو اضافه کن....توی سورس شون چند تا برنامه فارسی از جمله تقویم و کی برد فارسی هست که واقعا عالی هست...یادت نره...

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی سایت i-phone.ir عضو بشو سامان جان و بعد سورس اونها رو اضافه کن....توی سورس شون چند تا برنامه فارسی از جمله تقویم و کی برد فارسی هست که واقعا عالی هست...یادت نره...

آقا بی‌چک وُ چونه گچپژ من فراهم شد. ممنون از راه‌نمایی و سایت خوبی که معرفی کردی. سایه‌ت بالا سر فروم باشه که ما همه زیرش خنک می‌شیم!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
آی‌فون سفید همراه آی‌فون 5 می‌شود
در حالی که کاربران زیادی از زمان عرضه آی‌فون 4 تا کنون منتظر انتشار نسخه سفید رنگ این گوشی هستند، اما احتمال می رود نسخه سفید این گوشی همراه با آی‌فون 5 به بازار بیاید.

از آنجا که اپل تقریبا هفت ماه کاربران را در انتظار عرضه گوشی آی‌فون 4 سفید گذاشته، انتظار می رود این گوشی یا پیش از پایان سه ماهه اول سال 2011 یا اوایل تابستان همزمان با عرضه نسخه بعدی آی‌فون در اختیار کاربران قرار گیرد.
وودافون اعلام کرده در حال برنامه ریزی برای عرضه نسخه های 16 و 32 گیگابایت گوشی آی‌فون 4 سفید است و از آنجا که اپل قول داده بود اوایل سال 2011 نسخه سفید رنگ آی‌فون را راهی بازار کند و اواخر ماه جاری هم قرار است یک کنفرانس خبری توسط اپل برگزار شود احتمال می رود این گوشی در این کنفرانس رونمایی و عرضه شود.
اما خبر مهمتر اینکه گفته می شود گوشی آی‌فون 5 قرار است با تراشه A5 به بازار بیاید که از علمکرد گرافیکی پیشرفته تری نسبت به مدل های قبلی برخوردار خواهد بود و کاربران به بازی های پیشرفته تر و امکان پخش ویدیو با کیفیت بالاتر دسترسی خواهند داشت.
گفته می شود این نسخه از گوشی آی‌فون با آخرین نسخه از سیستم عامل iOS اپل راهی بازار خواهد شد.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
ایفون سفید رو بی خیال شید بابا....وقتی ایفون 5 بیاد که کسی نمیره ایفون 4 سفید بخره...اخه کی این کار رو میکنه؟

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
بچه‌ها چطوری می‌تونم صفحه‌کلید فارسی رو به آیفون 4 اضافه کنم؟ یعنی گچپژ می‌خوام. آیفونم جیل‌برک‌شده‌س.
یه چیزی گرفتم به نام iKeyEx (تو این مایه‌ها) بعد به Add On فارسی هم براش دانلود کردم از همون Cydia ولی کار نکرد یا نتونستم کارش بندازم. پیشاپیش مرسی

داخل تنظیمات گوشی بشید و زبان عربی رو به زبان ها اضافه کنید ، همراهش فارسی هم هست ، اگر ب رو نگه دارید پ رو می تونید بزنید و ....

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
آیفون 4 سفید هم برای فروش در سایت اپل قرار گرفت !

بالا