برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو و معرفی ایردراپ های معتبر

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
سلام علیکم :دی

تو این تاپیک با یاری و مساعدت دوستان سعی خواهیم کرد ایردراپ های معتبر رو معرفی کنیم و از همه مهمتر تا حد امکان روش های ایردراپ زنی رو آموزش بدیم

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
سایت های معرفی ایردراپ :

همون جوری که میبینید ایردراپ زیاده ! ولی اکثرا اسکم ـــن ! برای شناسایی ایردراپ های واقعی از اسکم اولین کاری که باید انجام بدید پیدا کردن گروه ها و شبکه های اجتماعی اصلی توکن یا کوین ـــه تا از واقعی بودن ایردراپ مطمئن بشید .
در وهله دوم به دلیل فی بالای شبکه اتر جدیدا اکثر ایردراپ های تحت شبکه اتر اسکم میشن و یا راه به جایی نمیبرن به همین خاطر سعی کنید ایردراپ توکن های اتر رو نزنید ! یا اگه میزنید انتخابی باشه . بیشتر وقت و انرژی ـــتون رو بزارید روی کوین های دارای بلاکچین اختصاصی

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
واسه ایردراپ زدن به پیش نیازهایی مانند تلگرام و توییتر و فیسبوک و اندروید و ویندوز و ... دارید که هر کدوم از اینا رو سعی میکنم تو پست مجزا توضیح بدم تا بتونید ایردراپ های دست چین و عالی رو به صورت انبوه بزنید :دی

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
واسه ساخت اکانت تلگرام و توییتر و فیسبوک پیشنهادم استفاده از سرویس های پول ــیـه . یه سری سایت ها هستن شماره های مجازی رو در ازای مبالغ پایینی میفروشن مثل :

مبالغ در این وبسایت به پرفکت مانی ـــــه

البته میتونید با شماره ایران هم تلگرام و توییتر بسازید ولی همون جوری که میدونید اکانت های ساخته شده با شماره ایران محدودیت های خاص خودشون رو دارن و ممکنه در آینده به مشکل بخورن

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
برای ثبت نام در بعضی ایردراپ ها نیاز به نصب اپلیکیشن اندروید ـــه
بهترین روش برای این کار استفاده از مجازی ساز اندروید هست البته برای نصب ، پردازنده ـــتون باید قابلیت VT (Virtual Technology) داشته باشه و این قابلیت رو فعال کرده باشید
بهترین نرم افزارها تو این دسته MEmu Android Emulator و NoxPlayer هستن
MEmu به نسبت Nox خیلی سبک تره ولی گاها مجبور میشیم با Nox هم کار کنیم چون بعضی اپلیکیشن ها روی MEmu نصب نمیشن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
یکی از راه های تشخیص ایردراپ های فیک و اسکم که خودم تجربه کردم اینه که برید در کانال تلگرامشون یه نظر منفی بدی
مثلا بگید پروژه اسکم هست یا از این دسته از نظرات منفی ,
اگر بعد از ارسال نظرتون بن شدید و شما رو از کانال انداختن بیرون بدونید 99% اون ایردراپ پرداختی نداره و حتی ممکنه اسکم باشه

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
یکی از راه های تشخیص ایردراپ های فیک و اسکم که خودم تجربه کردم اینه که برید در کانال تلگرامشون یه نظر منفی بدی
مثلا بگید پروژه اسکم هست یا از این دسته از نظرات منفی ,
اگر بعد از ارسال نظرتون بن شدید و شما رو از کانال انداختن بیرون بدونید 99% اون ایردراپ پرداختی نداره و حتی ممکنه اسکم باشه

اگر ایردراپ Hex رو زده بودی این حرف رو نمیزدی :دی اولین باری که رفتم گروه تلگرامی ـــش دیدم همه کاربرا میگن پروژه اسکم ـــه و مطمئنا پرداختی نداره ! بعد دیدم یه گاوچرون اومد همه رو بن کرد و چند تا هم فحش داد ! حوالی 6 الی 9 ماه همون ایردراپ هر اکانت بالای 1.5 میلیون درآورد ! اونایی که زدن میدونن من چی میگم گروه تلگرام ــــیش خیلی ضایع بود :دی
همین الان داشتم ایردراپ های جدید رو چک میکردم متاسفانه هیچ کدوم چنگی به دل نمیزنن ! یه مقدار بازار ایردراپ خرابه ! پروژه درست و حسابی سخت پیدا میشه در حالی که یکی دو سال پیش حداقل سالی سه چهار تا پروژه خوب ایردراپ برگزار میکردن !
اینم اضافه کنم : گاها پیش اومده با خودم گفتم این پروژه اسکم ـــه ولی همون پروژه چنان ترکونده که از کرده خودم پشیمون شدم ! :دی اسکم یا واقعی بودن ایردراپ ها رو خیلی سخت میشه تشخیص داد مگر اینکه کلا پروژه اسکم باشه !

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
حالا یکم وقت بذاری همه ایدراپارو برو عیبی نداره

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
اگر ایردراپ Hex رو زده بودی این حرف رو نمیزدی :دی اولین باری که رفتم گروه تلگرامی ـــش دیدم همه کاربرا میگن پروژه اسکم ـــه و مطمئنا پرداختی نداره ! بعد دیدم یه گاوچرون اومد همه رو بن کرد و چند تا هم فحش داد ! حوالی 6 الی 9 ماه همون ایردراپ هر اکانت بالای 1.5 میلیون درآورد ! اونایی که زدن میدونن من چی میگم گروه تلگرام ــــیش خیلی ضایع بود :دی
همین الان داشتم ایردراپ های جدید رو چک میکردم متاسفانه هیچ کدوم چنگی به دل نمیزنن ! یه مقدار بازار ایردراپ خرابه ! پروژه درست و حسابی سخت پیدا میشه در حالی که یکی دو سال پیش حداقل سالی سه چهار تا پروژه خوب ایردراپ برگزار میکردن !
اینم اضافه کنم : گاها پیش اومده با خودم گفتم این پروژه اسکم ـــه ولی همون پروژه چنان ترکونده که از کرده خودم پشیمون شدم ! :دی اسکم یا واقعی بودن ایردراپ ها رو خیلی سخت میشه تشخیص داد مگر اینکه کلا پروژه اسکم باشه !
فکر کنم تو بول مارکت چون استقبال از ایردراپها زیاده اسکمهاشون هم زیاد میشه، بعد از تموم شدن این بازار بیشتر میشه امید داشت بهشون
73.gif

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
فکر کنم تو بول مارکت چون استقبال از ایردراپها زیاده اسکمهاشون هم زیاد میشه، بعد از تموم شدن این بازار بیشتر میشه امید داشت بهشون
73.gif
بول مارکت اونجا ایردراپارو میذارن؟ک شرکت کنیم؟ادرسشو میدی ممنون

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
بول مارکت اونجا ایردراپارو میذارن؟ک شرکت کنیم؟ادرسشو میدی ممنون
نه منظورم این بازار گاوی هست که همه ارزها دارن رشد میکنن، بالاخره این رشدها یه جایی تموم میشه بازار راکد میشه توجه ها بهش کم میشه، ایردراپها هم کمتر و بهینه تر میشن
4.gif

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
این تجربه رو هم در مورد مجازی ساز اندروید اضافه کنم شاید به درد خورد : یه زمانی (اوایل 2018 ) یه پروژه هایی بودن در ازای آنلاین بودن در اپلیکیشن جایزه میدادن حالا ما اون موقع می گفتیم ماین ! مثل پروژه Electroneum (ETN) که اون موقع خیلی سر زبونا بود . خیلی ها می اومدن رو گوشی واقعی این کار رو انجام میدادن و گوشی رو به فنا میدادن ما اومدیم با استفاده از نرم افزار LeapDroid (دیگه آپدیت و بروزرسانی نمیشه ) اپلیکیشن electroneum رو تو سرور و کامپیوتر اجرا کردیم ! بازدهی فوق العاده بود . این شبیه ساز یه مقدار قدیمی ـــه (اگه اشتباه نکنم اندروید 4 یا 4.4 داره) ولی فوق العاده سبک ـــه . اگر نرم افزار های پیش فرض اضافه اندروید رو حذف کنید و بعد از اون Clone کنید میتونید تا 70 تا رو روی سرور اجرا کنید ! البته اجرا کردن 70 تا یه قلق ریز داره اونم اینکه شبیه ساز رو به مرور باز کنید مثلا هر نیم ساعت 10 تا رو باز کنید و تا 70 تا ادامه بدید اگر تعداد بالا رو همزمان باز کنید سرور کرش میکنه .
پروژه بعدها سر IP مشابه دردسر درست کرد ولی با پروکـــسی حل ـــــش کردیم و در ادامه KYC گذاشت و کار خوابید :دی

کل مطلب رو به این خاطر گفتم که اگر همچنان یه چنین پروژه هایی رو دیدید از چنین روش هایی هم میشه استفاده کرد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
New Airdrop: O3 Swap (O3)
Total Reward: 10,000 O3 ($10,000)
Reward: $3 worth O3
Rate: ⭐⭐⭐⭐
Focus: Distribution will start on May

Bot Airdrop Link: Airdrop page

قبل از فعالیت در این ایردراپ تحقیقات لازم را بعمل آورید.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
پارسا جان 0تا 100 آموزش ایردراپ یه ویدیو میگرفتی اموزشو میذاشتی
یه اموزش خلاصه و کاربردی
من اصلا حوصلم نمیگیره برم غیر از پرشین ببینم 😅😅😅
اصلا تو اموزش میذاری من مجذوبش میشم :دی

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
پارسا جان 0تا 100 آموزش ایردراپ یه ویدیو میگرفتی اموزشو میذاشتی
یه اموزش خلاصه و کاربردی
من اصلا حوصلم نمیگیره برم غیر از پرشین ببینم 😅😅😅
اصلا تو اموزش میذاری من مجذوبش میشم :دی

ای بابا :دی ویدئو میخوایی چیکار :دی هنوز آموزشی ندادم که :دی شرمندم نکنید
283.gif
:دی
هفته پیش میخواستم آموزش یه اپلیکیشن شماره رایگان رو واسه تلگرام بدم که خودم چند ساله ازش استفاده میکنم متاسفانه دیدم بخش رایگان ـــش رو پولی کرده ! الان دنبال یه اپلیکیشن درست و حسابی ام تا معرفی ــــش کنم چون کسی که بخواد ایردراپ رو به صورت انبوه بزنه تلگرام پیش نیاز اول ـــه

پ.ن : البته یه سری اپلیکیشن شماره رایگان مثل textnow و Next plus و ... هستن ولی اینا رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیدم چون اکثر شماره هاشون یا گرفته شده و یا بلاک شده

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
بزارید حالا که اینجام اینم بگم :دی
بعضی ایردراپ ها نیاز به نصب نرم افزار رو کامپیوتر دارن اینا رو پیشنهاد میدم روی ماشین های مجازی ( Virtual machine ) نصب کنید چون اکثریت سریال هارد و ... رو ثبت میکنن و با ویندوز واقعی میفهمن انبوه زدید :دی تو این قسمت بهترین نرم افزار vmware workstation ـــه و اگر سیستم ــــتون ضعیفه میتونید از نرم افزار Microsoft Virtual PC Machines استفاده کنید درسته نرم افزارش یه مقدار قدیمی ـــه ولی واسه سیستم های ضعیف با رم پایین خیلی بهتره
رو مجازی ساز پیشنهاد میدم ویندوز های lite نصب کنید چون حجم پایینی دارن (اگر اشتباه نکنم حدود 5 گیگ) و چون سی دی مجازی و usb مجازی هم دارن بهتره ویندوز رو از رو هارد نصب کنید نه DVD-Rom واقعی تا مدت زمان نصب به حداقل برسه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
آلتکوین‌هایی که باید به‌خاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشت

تایلر سووپ (Tyler Swope)، تحلیلگر بازار رمزارز و یوتیوبر معروف، دو آلتکوین را معرفی می‌کند که قیمت آن‌ها پس از ایردراپ‌هایشان افزایش می‌یابد.

در ویدئویی جدید، سووپ به ۲۲۷۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که این ارزهای دیجیتال را بخاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشته باشند چراکه یک روند صعودی دیگر را در پیش خواهند داشت.

یکی از این رمزارزها، رفلکس با نماد RFX است که یک رمزارز غیر حکومتی از پلتفرم شاخص‌های رفلکس (Reflexer Labs) است. شاخص های رفلکس توکن‌های پایدار و شناور آزادی هستند که به هیچ یک از دارایی‌های اساسی یا امنیتی وابسته نیستند. سووپ می‌گوید:

” در هفته آینده، این می تواند یک فرصت بسیار خوب برای سرمایه گذاری باشد که شما این ارز دیجیتال را بخرید و توکن‌های رایگان دریافت کنید. آن‌ها قصد دارند که یک ایردراپ انجام دهند و اساساً اگر نقدینگی موجود در استخرهای صرافی‌ها را تأمین کنید، واجد شرایط دریافت آن خواهید بود. بنابراین تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به برنامه رفلکسر فایننس (reflexer.finance) بروید و به سادگی ایردراپ‌ها را دریافت کنید. ”

ارز دیگری که سووپ معرفی می‌کند، توکن EPNS است که سرویس اطلاع رسانی فشار اتریوم محسوب می‌شود و یک ایردراپ دیگر در راه دارد. این توکن در حال حاضر در قیمتی پایین‌تر از قیمت اولیه‌اش معامله می‌شود.

این یوتیوبر خاطرنشان می‌کند که این توکن از نظر ارزش بازار در سایت کوین مارکت کپ رتبه‌ای بالاتر از ۱۰۰۰ دارد که طبیعتا ریسک بیشتری را به همراه دارد اما در عین حال توان حرکت صعودی بیشتری نیز خواهد داشت. سووپ افزود:

“ایردراپ EPNS اخیرا انجام شد و سود بالایی را برای دارندگان این توکن به ارمغان آورد به‌طوری که بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ اتریوم این اتفاق را تمجید کردند. هرچند که پس از رشد خیره کننده آن، قیمت کاهش شدیدی را تجربه کرد و از بالاترین قیمت در تراز ۸ دلار اکنون به ۲.۵۶ دلار سقوط کرده است. “

منبع: ایکس بلاکچین

rezanahvi

Registered User
لایک‌ها
62
🔥ایردراپ SMUDGE - دریافت 0.9 توکن SMUDGE به ارزش اولیه 400 دلار و 0.045 توکن/زیرمجموعه 🔥 اعتبار 5.0/3.5
SMU.jpg
Smudge token is a hygienic and mostly independent meme coin for meme lovers developing an ecosystem of services backed by a top-notch cryptocurrency that
belongs not only to a few but, to every single investor involved by introducing revenue sharing and forum-driven network efforts to the popular AMM model.

👈روش شرکت در این ایردراپ:
-بات ذیل را اجرا نمائید، کارهای خواسته شده را انجام و نهایتاً اقدام به ثبت اطلاعات خود اقدام نمائید:

https://t.me/smudgetokenBot?start=416972723

🗞 نکته:
-به دلیل حجم شرکت کنندگان، بات ایردراپ بسیار کند می باشد، پس ازشروع ایردراپ صبور باشید.
-توتال ساپلای توکن SMUDGE به تعداد 100K می باشد.

🔥🔥🔥 "برای دریافت ایردراپهای بیشتر، در کانال "پیام رسان بونتی و ایردراپ" با ما همراه باشید" 🔥🔥🔥

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان یه سوال راجع به contract address داشتم
وقتی کانترکت آدرس رو میزنم اطلاعات در تراست ولت نمیاره
کار خاصی باید بکنم ؟

بالا