برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
میخواهید مطمئن شدید باید از شعب بانکتون بپرسید

فکرکنم برای حسابهای چند سال اخیر مشکلی پیش نیاد ، چون همشون با کارت ملی ثبت شدند

برای حسابهای قدیمی و غیر متمرکز بانکها، حسابهای که بالا 10تا 15 سال پیش باز شدند، احتمالا به مشکل بخورند
حدود 80 ميل توي حسابم هست حساب به اسم خودم هست ولي مطمعنم كد ملي ندادم اون موقع از سايت بانك ملي چك كردم حساب به اسم خودم هست

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
كسي بانك ملي اطلاعات حسابش رو تكميل كرده بدونم چجورياست؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
کد فعالسازی که زمان نصب همراه بانک ملت نسخه قدیم،روی گوشی استفاده کردم،دیگه به کار میاد؟یا فقط رمز ورود مهمه؟
اگر همراه بانک ملت را روی یک گوشی دیگه نصب کنم،اونوقت فقط رمز ورود کافیه؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
کد فعالسازی که زمان نصب همراه بانک ملت نسخه قدیم،روی گوشی استفاده کردم،دیگه به کار میاد؟یا فقط رمز ورود مهمه؟
اگر همراه بانک ملت را روی یک گوشی دیگه نصب کنم،اونوقت فقط رمز ورود کافیه؟
توی قدیمیه که به کار می اومد، همراه بانک جدیدش رو هنوز امتحان نکردم. حتی رمز ورود هم برمی گرده به چیزی که اول دادن بهتون. من که مجبور شدم برم بانک گوشی رو که عوض کردم.

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
اگر در يك بانك چنتا حساب داشته باشيم فقط يك بار هزينه اس ام اس سالانه يعني 10هزارتومن كم ميشه درسته؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
اگر در يك بانك چنتا حساب داشته باشيم فقط يك بار هزينه اس ام اس سالانه يعني 10هزارتومن كم ميشه درسته؟
بستگی به بانکش داره؛اکثرا برای همه یک بار کسر میشه،اما مسکن فقط برای حساب کوتاه مدتش کسر میکنه و هر حساب کوتاه مدت هزینه جدا داره
یا کوثر برای هر پیامک که میفرشته کارمزد میگیره

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,820
رونمایی از «مانا» و «سهند» برای انجام تراکنش‌های پرداخت همراه در ایران

http://way2pay.ir/65472

«ضوابط پرداخت‌های دیجیتال و همراه» در بخشنامه‌ای با امضاء رییس کل بانک مرکزی، به شبکه بانکی ابلاغ شد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در این ضوابط، استفاده از ابزارهای هوشمند برای عملیات پرداخت با استفاده از فرایند و فناوری نشانگذاری (tokenization) تبیین شده است. نشانگذاری فرایندی است که در پرداخت‌های با ابزارهای هوشمند، داده‌های حساس و شماره کارت با نشانه‌های عددی رمزینه جایگزین می‌شود. این فرایند باعث می‌شود اولاً امنیت استفاده از ابزارهای هوشمند تا سطح استانداردهای بین المللی ارتقا یابد و ثانیاً استفاده از انواع ابزارهای هوشمند نظیر تلفن‌های همراه و ابزارهای پوشیدنی برای عملیات بانکی نظیر پرداخت با سهولت میسر شود.
پیش بینی می‌شود با اقدامات به‌عمل‌آمده ارائه این خدمات از اواسط اردیبهشت ماه سال جاری به‌صورت عملیاتی تحقق یابد.

babdo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
سلام
کسی در جریان هست الان چه بانکایی وام میدن ؟
چقدر و چجوری ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,820

همراه بانک شهر نسخه 1.3.6
گزینه پرداخت nfc
برای پرداختهای غیر تماس بوسیله گوشی و موبایل

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگر از عابربانک تجارت،از کارت صادرات به کارت صادرات دیگه کارت به کارت انجام بدهیم آیا شامل کارمزد میشه یا نه؟

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,820
حکیمی اعلام کرد:‌
گوشی‌های هوشمند جایگزین کارت‌های بانکی در پرداخت‌ها شد

مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی با بیان اینکه هدف ما استفاده از ابزارهای هوشمند مانند گوشی، ساعت و عینک های هوشمند در شبکه پرداخت است، گفت: در این فرایند گوشی تلفن همراه هوشمند همانند یک کیف پول عمل می کند و می توان پرداخت را از تمامی درگاه‌ها انجام داد

http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=28676&Language=1&title

information1990

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
بانک انصار وام میده تا 20 ملیون تومان. عزیزان کسی رفته اقدام کنه برای گرفتن وام؟شرایط چه جوریه نحوه کارمزد و سود و مبلغ که باید تو حساب باشه و بعد چه مدت زمان وام 20 ملیون داده میشه؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
سلام
بانک انصار وام میده تا 20 ملیون تومان. عزیزان کسی رفته اقدام کنه برای گرفتن وام؟شرایط چه جوریه نحوه کارمزد و سود و مبلغ که باید تو حساب باشه و بعد چه مدت زمان وام 20 ملیون داده میشه؟
سپرده میخوابونید به ازای هر ماه 20 درصد مانده حسابتون رو میدن... چیز خاصی نیس مثل بانک رسالته

greatamir

Registered User
لایک‌ها
35
سپرده میخوابونید به ازای هر ماه 20 درصد مانده حسابتون رو میدن... چیز خاصی نیس مثل بانک رسالته
شرایط بازپرداختش چه جوریه؟ مثلا اگه 5 ماه بخوابه 100 درصد بدن با چه شرایطی برمی گرده؟

meysam_misu

Registered User
لایک‌ها
3
شرایط بازپرداختش چه جوریه؟ مثلا اگه 5 ماه بخوابه 100 درصد بدن با چه شرایطی برمی گرده؟
مدت زمان بازپرداخت 2 برابر مدت خواب سپرده هست اما این طرح کاملا انعطاف‌پذیره. مثلا بعد از 5 ماه میتونی به جای 100 درصد، هفتاد درصد میانگین مانده وام بگیری و مدت زمان بازپرداخت رو افزایش بدی. نکته مثبت اینکه سود وام 2 درصد هست و نکته منفی هم سقف وام بیست میلیون تومنیه.
به عنوان مثال، شما اگه 30 تومن رو بزارین به مدت پنج ماه بخوابه تو حساب، بعد از پنج ماه میتونین 20 میلیون وام بگیرین و تو 17 ماه پس بدینش.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان لطفا راجع به وام بانک مسکن توضیح بدید:
بنظرتون سپرده یکساله سی میلیونی بصرفه هست یا خرید اوراق ؟
مزیتها و معایب هرکدوم چی هست

بالا