برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
نه لزوما اینطور نیست .اگه محتوای خوبی تولدید کنی و مرتب ویدئو اپلود کنی بخوای نخوای میری بالا .
اگر کانال فارسی باشه یا باید تبلیغ کرد یا به نحوی معرفی بشه به دیگران, که کم هزینه ترینش اینستاگرام هست

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
اگر کانال فارسی باشه یا باید تبلیغ کرد یا به نحوی معرفی بشه به دیگران, که کم هزینه ترینش اینستاگرام هست
بدلیل فیلترنبودن اینستا و فیلتر بودن یوتیوب , انتقال بازدید کننده از اینستا به یوتیوب برای ایرانی ها یکمی سخت تر هست

ضمن اینکه طبق تجربه من حتی خارجی ها هم از اینستا به یوتیوب سخت منتقل میشن
من خودم پیج اینستا با مخاطب خارجی دارم ولی از هر 200-300 بازدید یکی دونفر به کانال یوتیوب سر میزنن

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
این کلیپهای زیر 1 دقیقه فان کانالها تلگرامی رو ازشون میشه استفاده کرد چون کپی رایت ندارن.بعدش به حد نصاب برسیم امکان فعال سازی درآمد با این کلیپها هست؟

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
سه تا ویدئو رو با کلی زحمت یه ماه پیش گذاشتم هیچی ویو نخورد .یدونه اخرو چند ساعت پیش گذاشتم 9 تا ویو خورد .

000.PNG

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
این کلیپهای زیر 1 دقیقه فان کانالها تلگرامی رو ازشون میشه استفاده کرد چون کپی رایت ندارن.بعدش به حد نصاب برسیم امکان فعال سازی درآمد با این کلیپها هست؟
احتمال اینکه مانیتایز نشه بیشتر از مانیتایز شدن هست

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سه تا ویدئو رو با کلی زحمت یه ماه پیش گذاشتم هیچی ویو نخورد .یدونه اخرو چند ساعت پیش گذاشتم 9 تا ویو خورد .

دوست عزیز بنده بیش از 5 سال هست که توی یوتیوب فعال هستم.
اگه هدفتون کسب درامد از یوتیوب هست . یوتیوب هیچ کدوم از این مدل کانالهارو برای درامد تایید نمیکنه
فقط ویدووهایی که خودتون صد در صد اماده کرده باشین.
یعنی خودتون با دوربین خودتون اون ویدئو رو گرفته باشین. اگه همه ویدوهاتون به همین شکل باشه و با همین مدل ویدو ها بتونین به اون حد نصاب هزار عضو و چند هزار دقیقه تماشا رسیده باشین اون موقع شاید کانالتون تایید بکنه. اون هم شاید!
پس وقتی خودتونو الکی با این کلیپها هدر ندید.
طبق تجربه چند ساله فعالیت خودم در یوتیوب گفتم.

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
دوست عزیز بنده بیش از 5 سال هست که توی یوتیوب فعال هستم.
اگه هدفتون کسب درامد از یوتیوب هست . یوتیوب هیچ کدوم از این مدل کانالهارو برای درامد تایید نمیکنه
فقط ویدووهایی که خودتون صد در صد اماده کرده باشین.
یعنی خودتون با دوربین خودتون اون ویدئو رو گرفته باشین. اگه همه ویدوهاتون به همین شکل باشه و با همین مدل ویدو ها بتونین به اون حد نصاب هزار عضو و چند هزار دقیقه تماشا رسیده باشین اون موقع شاید کانالتون تایید بکنه. اون هم شاید!
پس وقتی خودتونو الکی با این کلیپها هدر ندید.
طبق تجربه چند ساله فعالیت خودم در یوتیوب گفتم.
سپاس از راهنماییتون
کم بیش در جریان این موضوع هستم . جهت تست چندتا ویدئو گذاشتم ببینم چی میشه .فقط با توجه به زائقه مردم نمیدونم روی چه موضوعی کار کنم

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
سابسکرایب فیک آیا ؟

Untitled.jpg

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
پیشنهاد میکنم اگر کسی تصمیمی داره برای فعالیت در یوتیوب بهتره زودتر شروع کنه
کانال های فارسی خیلی پیشرفت کردن و راه رو برای دیگران باز کردن,
کانال زیر خیلی خوب کار کرده

latari

Registered User
لایک‌ها
86
کار تو یوتیوب فارسی خیلی سخته شما برو ببین کسایی که محتوای واقعی و ارزشمند تولید میکنن اصلا ویو خوب نمیخوره اما کانالهای چرت پرت مثل کیوتی و آریا کیوسر و کلا مسخره بازی ویو میخوره فراوون چرا چون ما به محتوا اهمیت نمیدیم به طرز احمقانه ای دوست داریم چرت و پرت ببینیم البته اسثنا هم داریم مثل کانال موبو نیوز که مهدی شجری هست ویو مناسب میخوره ولی کاملا شانسی بالا اومده و با اونکه ویو مناسب داره بهترین پستش شاید یک چهارم همین کانالهای دری وری بازدید داره خلاصه بگم ما ایرانیها تیک تاک بیشتر به کارمون میاد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
الان همه دارند میگن شما اول راه بنداز، بعدا به کسب درآمدش فکر میکنیم
چیزی که به نظر من اصلا منطقی نیست. یعنی شما میگید اول یک سایت یا کانال راه بندازیم، بعد بگردیم کسی رو برای ادنسنس و درآمد یوتیوب پیدا کنیم؟ توی همین پی تی فقط یک نفره که درآمد ادسنس رو نقد میکنه - یوتیوب هم که سراغ ندارم.

الان میتونید حداقل سه نفر رو نام ببرید که درامد رو نقد میکنند؟ روی حساب یک نفر که نمیشه وقت گذاشت و هزینه کرد!
آیا سایت خارجی هست که مثلا پاتوق افرادی باشه که برای ادنسنس یا یوتیوب بشه باهاشون کار کرد؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
روی حساب یک نفر که نمیشه وقت گذاشت و هزینه کرد!
فعالیت در یوتیوب بدون هزینه ها سنگین و آنچنانی هم امکان داره , شما یه گوشی میان رده که قابلیت ضبط 1080 داشته باشید کفایت میکنه
قرار هم نیست شما کل کار و زندگی ول کنید و 24 ساعته خودتون رو وقف یوتیوب بکنید

هفته ای دو سه ساعت وقت بزارید کفایت میکنه , اینترنت هم که درهرصورت هزینه ــشو دارید پرداخت میکنید

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
چیزی که به نظر من اصلا منطقی نیست. یعنی شما میگید اول یک سایت یا کانال راه بندازیم، بعد بگردیم کسی رو برای ادنسنس و درآمد یوتیوب پیدا کنیم؟ توی همین پی تی فقط یک نفره که درآمد ادسنس رو نقد میکنه - یوتیوب هم که سراغ ندارم.

الان میتونید حداقل سه نفر رو نام ببرید که درامد رو نقد میکنند؟ روی حساب یک نفر که نمیشه وقت گذاشت و هزینه کرد!
آیا سایت خارجی هست که مثلا پاتوق افرادی باشه که برای ادنسنس یا یوتیوب بشه باهاشون کار کرد؟
مثلا افراک ایمیل داده می گه 20% می گیرم نقد می کنم.
یا تو گروههای یوتیوب و ادسنس تلگرام درخواست بدی می شه پیدا کرد.
فقط یکمی ریسک داره اینه که اونا بیان چند تا رو تو یه پنل ادسنس بزارن، و یکی تخلف کنه پنل بسته بشه همه سایت های پنل می ره تو بلک لیست.
البته برای یوتیوب رو دقیق نمی دونم چطوریه.

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
فعالیت در یوتیوب بدون هزینه ها سنگین و آنچنانی هم امکان داره , شما یه گوشی میان رده که قابلیت ضبط 1080 داشته باشید کفایت میکنه
قرار هم نیست شما کل کار و زندگی ول کنید و 24 ساعته خودتون رو وقف یوتیوب بکنید

هفته ای دو سه ساعت وقت بزارید کفایت میکنه , اینترنت هم که درهرصورت هزینه ــشو دارید پرداخت میکنید
با دو سه ساعت می شه یک کلیپ تمیز داد بیرون؟
به نظرم اول باید ویدئوهای زیاد و با کیفیت بزنید و وقتی که کانال بالا اومد می شه این کار رو کرد...

latari

Registered User
لایک‌ها
86

نقد کردن در آمد که کاری نداره من خودم هم ویزا کارت هم مستر کارت دارم خارج از کشور ولی بازم میگم کار روی یوتیوب فارسی برای تولید محتوا وقت تلف کردنه چون ایرانی برای محتوا ارزش قائل نیست ولی برو کانالهای چرت و پرت که مثلا بازی میکنن یا نمیدونم تیک تاک خنده دار میبینن و از همه مسخره تر روم تور میزارن رو ببین هر ویدئو ۲۰۰ کا ویو میخوره اگر میتونی از اینکارا کنی یوتیوب خوبه ولی اگر میخوای محتوا تولید کنی خیلی باید زحمت بکشی مثل پریا اخواص که الان میانگین هر ویدئو صد کا ویو میگیره آدم دلش میسوزه که یکی این همه زحمت میکشه صد کا میگیره تازه با کلی خاک خوری یکی میشینه چرت و پرت تولید میکنه چهارصد کا ویو میگیره

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
با دو سه ساعت می شه یک کلیپ تمیز داد بیرون؟
به نظرم اول باید ویدئوهای زیاد و با کیفیت بزنید و وقتی که کانال بالا اومد می شه این کار رو کرد...
مهم موضوع هست , شما موضوع خوب پیدا کنی مشخص میشه چه کاره هستی , اونوقت در رابطه با چیزی که قصد داری تولید کنی برنامه ریزی میکنی
مثلا موضوع آموزشی باشه ضبط یه آموزش 10 دقیقه ای که ده ساعت زمان نمیبره , نهایت با تپق زدن و غیره یکی دوساعت وقت میزاری یه چند ساعت هم برای تدوین ویدئو

حالا درسته من گفتم دو سه ساعت ولی الزاما منظور دقیقا دو سه ساعت نبود ,
هفت روز هفته اگر روزی 1 ساعت وقت خالی داشته باشید که به این موضوع اختصاص بدید میشه 7 ساعت در هفته

به عنوان مثال اسکیل وید در یکی از ویدئوهاش توضیح داد که تصمیم گرفت حداقل هفته ای 1 ویدئو منتشر کنه که در یک سال میشه 52 ویدئو
بعد در طول هفته به کار و زندگی و شغلش میرسید و دو روز آخر هفته رو یک روز اختصاص میداد به تولید ویدئو

مهم اینه که برنامه ریزی کنید که این مسیر رو چطور برید

بالا