برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
هنوز استارت نزدم برای آینده دارم تحقیق میکنم که کار کردم رسیدم آخرش دستم تو پوست گردو نمونه.
اینجا هم که کسی فعال نیست به جز 2-3 نفر!!
برادر بقول معروف یک سیب رو بندازی هوا هزار چرخ میخوره تا برسه زمین , شما استارت بزن , هر زمان به حدنصاب رسیدی به فکر این موارد باش ,
الان تمرکز کن روی تولید محتوا

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اگه میخوای کسب درامد کنی با کانال همچین کاری نکن نتیجش دلیت چنلت برای همیشه بود.
یکی از کانال هایی که از پسر عموم بود همینطوری فیلم ایرانی میزاشت سه استریک خورد تو سه ماه کلا به فاک رفت.
فقط فقط تولید محتوای کنید و حتما در مورد قوانین کپی رایت اطلاع داشته باشید حتی میتونید با چند ثانیه از یک آهنگ کپی رایت دار ریپورت بشین

بالاتر که گفتم اگر یه اکانت فالوور و ویو بالا داشته باشی که حتی مانیتایزش غیر فعال هم باشه میشه ازش برای فالوو گرفتن اکانت های اصلی استفاده کرد

حالا باید یه سری محتوی براش جور کرد که کپی رایت نگیره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شبکه های اجتماعی ایرانی مثل روبیکا و کلوب و هر شبکه ای که اصلش ایرانی باشه منبع همچین محتوی هایی هستش

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
با یه جی میل مثلا 2 کانال ایجاد بشه یکی از کانالها مسدود بشه برای کانال دیگه مشکلی پیش میاد؟
کلا توصیه تون چیه در مورد اینکه با هر جی میل یک کانال ایجاد بشه یا مشکلی نداره با یک جی میل چند کانال ایجاد بشه و مسدود شدن یکی از کانالها روی کانالهای دیگه تاثیری نداره؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
با یه جی میل مثلا 2 کانال ایجاد بشه یکی از کانالها مسدود بشه برای کانال دیگه مشکلی پیش میاد؟
کلا توصیه تون چیه در مورد اینکه با هر جی میل یک کانال ایجاد بشه یا مشکلی نداره با یک جی میل چند کانال ایجاد بشه و مسدود شدن یکی از کانالها روی کانالهای دیگه تاثیری نداره؟
شخصا اطلاعی ندارم ولی فکر نمیکنم اخطار های یک کانال روی کانال های دیگه تاثیر داشته باشه

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
سوال مهم:؟
وقتی با واسطه کار میکنیم برای درآمدمون یه مشکلی با این واسطه پیش بیاد و دیگه نخوایم باهاش کار کنیم. آیا میشه کانال رو در دو اکانت گوگل ادسنس ثبت کرد!!؟
منظور اگه نشه باید با یکی که مطمئن هست و حالا حالا ها هست!! کار کنیم.

سوالات و شبهات من خیلی ریشه ای هست و بدرد خیلی از دوستان میخوره!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,730
سوال مهم:؟
وقتی با واسطه کار میکنیم برای درآمدمون یه مشکلی با این واسطه پیش بیاد و دیگه نخوایم باهاش کار کنیم. آیا میشه کانال رو در دو اکانت گوگل ادسنس ثبت کرد!!؟
منظور اگه نشه باید با یکی که مطمئن هست و حالا حالا ها هست!! کار کنیم.

سوالات و شبهات من خیلی ریشه ای هست و بدرد خیلی از دوستان میخوره!
همینو سرچ کن نوشته که میشه عوض کرد مث اب خوردن
شما کانالرو بزن من ادمشو پیدا میکنم برات :p

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
وقتی میگم یه جای کار میلنگه , اشتباه نمیکنم

وضعیت کانال تست من
اون 58 سابسکرایب هم از قبل از طریق تبادل بدست اومده
آمار ویدئوی آخر که دیگه شاهکاره , 2 بازدید :D
Untitled2.jpg

وضعیت کانال مشابه !
Untitled.jpg

از طریق vidiq تگ ها و بقیه موارد رو چک کردم چیز خاصی ندیدم !

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408

وضعیت کانال تست من
مشاهده پیوست 1195240

وضعیت کانال مشابه !
مشاهده پیوست 1195241

شانسی هست. شانس نداری.
چرا فارسی کار نمیکنی. داری می بینی که تو انگلیسی اوکی نشدی برگرد به فارسی شاید اون اوکی شد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,730

وضعیت کانال تست من
مشاهده پیوست 1195240

وضعیت کانال مشابه !
مشاهده پیوست 1195241

ردیت میزنی؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
شانسی هست. شانس نداری.
چرا فارسی کار نمیکنی. داری می بینی که تو انگلیسی اوکی نشدی برگرد به فارسی شاید اون اوکی شد
این کانال تسته , فعلا دیگه روش کار نمیکنم

نه , تا اونجا که من چندتا ویدئو در مورد فعالیت در ردیت دیدم , میگفتن همینطوری نمیتونی بری تو ردیت لینک یوتیوبت رو بزاری
باید اول یه مدت فعالیت داشته باشی تا کارما ( یه چیزی مثل اعتبار ) بدست بیاری ,
هر ساب ردیت برای خودش قوانینی داره که اگه رعایت نکنی بن میشی و ظاهرا هم خیلی سفت و سخت اجرا میشه
اکثر ساب ردیت هایی که من چک کردم لینک ویدئوهای مجموعه ای یا همون compilation رو قبول نمیکنن و باید تک ویدئو باشه!
ساب ردیتی هم پیدا نکردم که مخصوص لینک های یوتیوب باشه که مثلا افراد برن لینک کانالشون رو بزارن

وقتی میگن فضای مجازی ترسناکه بخاطر اینه ! vidiq کانال اینستای منو پیدا کرده در صورتیکه اسم کانال اینستا و آدرس ایمیلش با کانال یوتیوبم متفاوته!:eek:

حریم خصوصی در فضای مجازی اسما وجود داره و عملا پشمه :D
Untitled2.jpg

Last edited:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
تامبنیل های کانال دومی خیلی clickbaity تره
رو مهارت های طراحی گرافیکت بیشتر کار کن :D
چون تست بود حال نداشتم وقت بزارم , ولی تفاوت اینقدر فاحش هست که نمیتونه فقط مربوط به تامبنیل باشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,730
این کانال تسته , فعلا دیگه روش کار نمیکنم

نه , تا اونجا که من چندتا ویدئو در مورد فعالیت در ردیت دیدم , میگفتن همینطوری نمیتونی بری تو ردیت لینک یوتیوبت رو بزاری
باید اول یه مدت فعالیت داشته باشی تا کارما ( یه چیزی مثل اعتبار ) بدست بیاری ,
هر ساب ردیت برای خودش قوانینی داره که اگه رعایت نکنی بن میشی و ظاهرا هم خیلی سفت و سخت اجرا میشه
اکثر ساب ردیت هایی که من چک کردم لینک ویدئوهای مجموعه ای یا همون compilation رو قبول نمیکنن و باید تک ویدئو باشه!
ساب ردیتی هم پیدا نکردم که مخصوص لینک های یوتیوب باشه که مثلا افراد برن لینک کانالشون رو بزارن

وقتی میگن فضای مجازی ترسناکه بخاطر اینه ! vidiq کانال اینستای منو پیدا کرده در صورتیکه اسم کانال اینستا و آدرس ایمیلش با کانال یوتیوبم متفاوته!:eek:

حریم خصوصی در فضای مجازی اسما وجود داره و عملا پشمه :D
مشاهده پیوست 1195243
چندتا ساب ردیت مثل سلف پرومشن اینا هستش سرچ کنی لیستش میاد

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
من روی کانال تستم به چشم دیدم فرقشونو. اولین چیزی که یوزر میبینه تامبنیله، شاید یه نگاهی به عنوان هم بندازه
عکس بازیگری که تو اینستا کلی حاشیه داره گذاشتم -> x1000 بازدید
عکس سیاستمدار گذاشتم برای مستند -> x100 بازدید
ویدیو های معمولیم 5-10 بازدید داشتن. خیلی خوب بازدید میگرفتن تا 50 تا

یه نکته ای هم هست که بازدیدکننده رو آدم حساب کنید. یعنی تامبنیلی که خودتون روش کلیک میکنید طراحی کنید.
بعد اون کانال تعداد ویدیوهاش بیشتره. من 100 و خورده ای ویدیو آپلود کردم. شاید 15 تا بالای 200 بازدید گرفت. 3-4 تا هم بالای 1000 تا
ویدیو زیاد آپلود میکنی شانس اینکه یکیش بگیره خیلی بیشتر میشه
یکی میگفت هر چی بیشتر تلاش میکنم شانسم بیشتر میشه جمله جالبی بود :D
نکاتی که گفتید درسته ولی لپ کلام من چیز دیگه بود , مشابه این زیاد دیدم که کانال های تازه راه اندازی شده در عرض یکماه بازدهای بالای هزار داشتن
با چیزهای که دیدم حس من میگه که یه جای کار ما میلنگه که امار تقریبا صفر هست

یه نکته ای هم هست که بازدیدکننده رو آدم حساب کنید. یعنی تامبنیلی که خودتون روش کلیک میکنید طراحی کنید.
من شخصا هیچوقت ویدئویی رو از روی تامبنیل نگاه نمیکنم , تایتل اگر برام جذاب باشه نگاه میکنم

چندتا ساب ردیت مثل سلف پرومشن اینا هستش سرچ کنی لیستش میاد
گشتم ولی چیزی پیدا نکردم , باز میگردم , پیدا کردی لینک بده

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
یکی که کانال یوتیوب قبول نمیکنه برای واسطه شدن با دلیل منطقی.
زمانش برسه چیکار باید کرد؟
سلام
چون کانال یوتیوب متصل هست به اکانت جیمیل
و آی پی هایی که شما ورود میکنی به جیمیل . با اون آی پی هایی که ما ورود میکنیم به اکانت ادسنس متفاوت میشه
و همین امر احتمال بسته شدن اکانت ادسنس وجود داره. تجربه ای که قبلا رخ داده و اتفاق افتاده این موضوع.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
یکی که کانال یوتیوب قبول نمیکنه برای واسطه شدن با دلیل منطقی.
زمانش برسه چیکار باید کرد؟
اطلاعات دقیق ندارم ولی یک نکته ای هست , در یکی از کانال های فارسی در یک ویدئو , اطلاعاتی در مورد مانیتایز شدن کانالش داده بود که در اون ویدئو گفته بود شخصی که قراره واسطه بشه و از طریق اکانت ادسنس اون درامد دریافت بشه رو در پنل کانال بعنوان Primary Owner یعنی صاحب کانال معرفی میکنیم

یوتیوب قابلیت تعریف manager یا همون مدیر رو برای کانال داره , پس احتمال اینکه ای پی صاحب اصلی کانال با مدیر تعریف شده متفاوت باشه چیز عجیبی نیست
ضمن اینکه نمونه حاضر این روزها کانال اسکیل وید هست که به گفته خودش از طریق یکی از دوستانش در ترکیه درآمدزایی رو فعال کرده

رفیق جسارت نباشه ها ولی استارت نزده بدجور تو نخ آخر کار هستی ! نهایتش اینه که مانیتایز نشه ,
فعالیت در یوتیوب از داخل ایران مثل تیری در تاریکیه , یا میگیره یا نمیگیره , دیگه اینقدر حساسیت نداره

من شخصا با خودم گفتم این همه سال همه کار رو تست کردم , این یکی هم روش , نهایتش اینه یه چند میلیون رو دستم خرج بزاره و نگیره , چیزی نمیشه که
این همه سال کلی هزینه های هرز و بیخود انجام دادم , اگر اینم نتیجه نداد اضافه میشه به اون هزینه ها

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
اطلاعات دقیق ندارم ولی یک نکته ای هست , در یکی از کانال های فارسی در یک ویدئو , اطلاعاتی در مورد مانیتایز شدن کانالش داده بود که در اون ویدئو گفته بود شخصی که قراره واسطه بشه و از طریق اکانت ادسنس اون درامد دریافت بشه رو در پنل کانال بعنوان Primary Owner یعنی صاحب کانال معرفی میکنیم

یوتیوب قابلیت تعریف manager یا همون مدیر رو برای کانال داره , پس احتمال اینکه ای پی صاحب اصلی کانال با مدیر تعریف شده متفاوت باشه چیز عجیبی نیست
ضمن اینکه نمونه حاضر این روزها کانال اسکیل وید هست که به گفته خودش از طریق یکی از دوستانش در ترکیه درآمدزایی رو فعال کرده

رفیق جسارت نباشه ها ولی استارت نزده بدجور تو نخ آخر کار هستی ! نهایتش اینه که مانیتایز نشه ,
فعالیت در یوتیوب از داخل ایران مثل تیری در تاریکیه , یا میگیره یا نمیگیره , دیگه اینقدر حساسیت نداره

من شخصا با خودم گفتم این همه سال همه کار رو تست کردم , این یکی هم روش , نهایتش اینه یه چند میلیون رو دستم خرج بزاره و نگیره , چیزی نمیشه که
این همه سال کلی هزینه های هرز و بیخود انجام دادم , اگر اینم نتیجه نداد اضافه میشه به اون هزینه ها
یکم با تحقیق استارت بزنیم بهتره تا هزینه و وقت بزاری بعدش اینارو متوجه بشی!
OWNER بخوایم بکنیم که خیلی ریسکی میشه الانم که به برادر هم نمیشه اعتماد کرد!
دیگه همون واسطه که اسکیل وید گفته رو ما هم پیش میگیریم.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
یکم با تحقیق استارت بزنیم بهتره تا هزینه و وقت بزاری بعدش اینارو متوجه بشی!
OWNER بخوایم بکنیم که خیلی ریسکی میشه الانم که به برادر هم نمیشه اعتماد کرد!
خب شاید اسکیل وید هم واسطه رو primary owner تعریف کرده چون در این مورد هیچ وقت چیزی نگفت, میتونی از خودش سوال کنی , البته شاید طول بکشه تا جواب بده
من قبلا برای اینکه مطمئن بشم ازش سوال کردم که کانال یوتیوب و ادسنس باید بنام یک نفر باشه که گفت نیازی نیست

زور داره تو زحمت بکشی یه نفر دیگه مفت مفت 30-40% بگیره :rolleyes:

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
خب شاید اسکیل وید هم واسطه رو primary owner تعریف کرده چون در این مورد هیچ وقت چیزی نگفت, میتونی از خودش سوال کنی , البته شاید طول بکشه تا جواب بده
من قبلا برای اینکه مطمئن بشم ازش سوال کردم که کانال یوتیوب و ادسنس باید بنام یک نفر باشه که گفت نیازی نیست

زور داره تو زحمت بکشی یه نفر دیگه مفت مفت 30-40% بگیره :rolleyes:
باشه از خودش می پرسم.
30-40 درصد واقعا میگیرند!!؟
خیلی لاشخوری میشه که اینجوری

بالا