برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
فهمیدن ایرانیا خارجی ندیده ان
خیر , بخاطر اینکه بازدید خوبی از ایرانی ها میگیرن
تو یوتیوب هم وقتی از یه موضوع امار بازدید خوبی میگیره بهتره با همون فرمون پیش بری:):D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
تو یوتیوب هم وقتی از یه موضوع امار بازدید خوبی میگیره بهتره با همون فرمون پیش بری:):D
آقا شما TubeBuddy رو تست کردی ؟
من یکی از ویدیو هامو بعد از ۱ سال با این افزونه سئو کردم و بعد از یک ماه تعداد ساب هام ۳ برابر شد و خود بازدید هم ۱ونیم برابر افزایش پیدا کرد (ساب ها توی یک سال به زور به ۱۱ تا رسیدهع بود و بعد از سئو کردن تو یک ماه به ۳۶ ساب رسید
اونم روی یه کانال که اصلا بجز اون ویدیو چیز دیگه ای نیست و هیچ فعالیتی نداشتم

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
آقا شما TubeBuddy رو تست کردی ؟
من یکی از ویدیو هامو بعد از ۱ سال با این افزونه سئو کردم و بعد از یک ماه تعداد ساب هام ۳ برابر شد و خود بازدید هم ۱ونیم برابر افزایش پیدا کرد (ساب ها توی یک سال به زور به ۱۱ تا رسیدهع بود و بعد از سئو کردن تو یک ماه به ۳۶ ساب رسید
اونم روی یه کانال که اصلا بجز اون ویدیو چیز دیگه ای نیست و هیچ فعالیتی نداشتم
نه, من vidiq نصب کردم , امتیازاتشم بدرد عمه ــش میخوره :D

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,322
خب خارجی ندیده ان که ویو میگیرن نکته پنهان جملم همین بود :)

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
ما هم میتونیم مثلا ری اکت خواننده های خارجی رو بزاریم؟ از کپی رایت گیر ندن من شروع میکنم.
موزیک ویدئو شو میزارم و ادا درمیارم. درسته!؟

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,322
واقعا فکر نمیکردم این چیز شعرا انقد ویو بگیره :| کیودی پای آریا کئوکسر تاکسیکگرل واقعا چه چیز خاصی دارن :|

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
راهی وجود داره بفهمیم ایرانیا تو یوتیوب بیشتر چی سرچ میکنن ؟

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان یک سوال چرا آمار ویو "داخل استودیو" با "داخل تب ویدیوها" با "صفحه جست و جو" با هم فرق داره؟ یعنی سه عدد متفاوت نمایش میده و برای من آمار داخل استودیو از همه بیشتره!؟ واسه شما هم اینطوری هست؟

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
این دوتا کانال خیلی خوب کار کردند, حداقل ماهی 300-400 میلیون درامدشونه از یوتیوب, از پیج اینستاگرامشون حداقل ماهی 20 میلیون درامد دارن

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
سلام من یه سوال داشتم.

به نظرتون با ماهی 5 میلیون (سرمایه) کدوم رو شروع کنم و چرا؟

1. یوتیوب (دختر بگیرم)
2. ادسنس
3. اپلیکیشن انگلیسی

ممنون میشم کمک کنید
من اگه وقتش رو داشتم کانال تخصصی آموزشی میزدم تو همون یوتیوب میزدم :(
البته با این شرط که مشکل نقد کردن درآمد رو هم نداشته باشم

nino1

Registered User
لایک‌ها
87

تخصصی نمیگیره.ملت دنبال مسخره بازین کسی دنبال آموزش نیست متاسفانه ...

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
زیاد وقت نمیگیره که . هفته ای یه ساعت نهایت

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
این دوتا کانال خیلی خوب کار کردند, حداقل ماهی 300-400 میلیون درامدشونه از یوتیوب, از پیج اینستاگرامشون حداقل ماهی 20 میلیون درامد دارن
چندتا از یوتیوبرهای معروف خارجی که در گذشته دوربین مخفی کار میکردن بعدا گندش در اومد که همشون ساختگی و فیک بوده , مطمئن باش ایرانی ها هم خارج از قضیه نیست

Last edited:

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941

همه دوربین مخفی هاشونم فیکه . حال ادم بهم میخوره . ولی خوب خوشبختی بهشون رو کرده دیگه :D

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
زیاد وقت نمیگیره که . هفته ای یه ساعت نهایت
نه اینطوری نبود . من یه پیج اینستا زدم ، آموزش هامم در مورد سرمایه گذاری تو ملک بود . نکات ملکی رو میگفتم ، از خرید و فروش بگیر یا مسائل اجرایی بازسازی یا نکاتی که واس خرید ملک مهمه . کلی برنامه براش داشتم
خیلی هم خوب رشد کرد
اما واسه یه پست 9 صفحه ای اینستا با فوتوشاپ حدودا 1.5 ساعت زمانم رو میگرفت . هر صفحه جدای از محتوا ، طراحیش داستان داشت و وقت گیر بود
یه ویدئو نیم ساعته چند برابر همین زمان رو باید صرف میکردم . قبلش مشخص میکردم که چی بگم ، بعدش ضبط ، بعد هم باقی داستاناش که دیگه اصلا نمیکشیدم :(
میخواستم اول پیجم بالا بیاد بعد کانال رو بالا بیارم
جدای از اون جواب دادن به کامنتا یا جواب کامنتای بقیه رو توی پیج های دیگه دادن ، جواب دایرکت ها رو دادن و ....
از نظر من یه پیج اینستا در کنارش هم یه کانال یوتیوب ، اگه واقعا به چشم کار بهش نگاه بشه ، باید درست حسابی براش زمان بزاری که بتونه رشد خوبی داشته باشه . روی همون اینستا اگه میخواستم ادامه بدم به تنهایی بالای 10 ساعت وقتم رو میگرفت تازه واسه سه یا چهار تا پست تو هفته اونم بدون ویدئو و بدون رسیدگی به پیج
وای به حال اینکه واس یوتیوب ویدئو هم بسازم
تخصصی نمیگیره.ملت دنبال مسخره بازین کسی دنبال آموزش نیست متاسفانه ...
مسخره بازی جای خودش ، تخصص هم جای خودشه . به شخصه از یوتیوب برای محتوای آموزشی بیشتر استفاده میکنم تا محتوای فان
بعدشم داشتن یه فضای تخصصی به نظرم میتونه درآمد های جانبی ای رو ایجاد بکنه که برای صاحبای یه کانال فان ، رویایی محسوب میشه چون با قشتری طرف هستی که تخصصی میخوان داشته باشن که درامدشون زیاد بشه و حاضر هستن پولم بدن
نه حتی آموزشی . شما تخصصی در مورد یه موضوع مثلا گیم یا مثلا تکنولوژی یا کشاورزی یا هرچیز این مدلی بزنی مطمئن باش از فروش خدمات یا کالا یا سفارش تبلیغات درآمدهای خوبی میتونی داشته باشی
شاید مستقیم از خوب یوتیوب ساب کمتری بگیری ولی پشتوانه کانالت اگه اینستا یا توییتر یا فیسبوک باشه که کاربر جذب بکنی خیالت راحت باشه مشکلی نیست . من یه پیج آموزشی در مورد ملک زدم چون وقت نکردم پاکش کردم ولی توی کمتر از یک ماه چند هزار فالوور گرفت ... بدون تبلیغ و فالو آنفالو کردن و این چیزا کاملا طبیعی ...
کامنت بالا میخورد ، دایرکت هم زیاد سوال میپرسیدن

متاسفانه وقت نمیکنم :(

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
همه دوربین مخفی هاشونم فیکه . حال ادم بهم میخوره . ولی خوب خوشبختی بهشون رو کرده دیگه :D
آخ آخ عمه جوون:(
دست رو دلم نزار که خونه :rolleyes:
دوربین مخفی هاشون رو میبینم حالم بهم میخوره اینقدر مضخرف و سطح پایین و چیپه !o_O

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
مسخره بازی جای خودش ، تخصص هم جای خودشه . به شخصه از یوتیوب برای محتوای آموزشی بیشتر استفاده میکنم تا محتوای فان
آموزش انگلیسی تو یوتیوب جا افتاده و کانال های خیلی خوبی هم هست ولی متاسفانه آموزش فارسی هنوز تو یوتیوب جا نیوفتاده و آنچنان طرفدار نداره ,
اکثر کانال های آموزشی فارسی بازدید های خیلی پایینی دارند

بالا