برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
چندتا از یوتیوبرهای معروف خارجی که در گذشته دوربین مخفی کار میکردن بعدا گندش در اومد که همشون ساختگی و فیک بوده , مطمئن باش ایرانی ها هم خارج از قضیه نیست
همه دوربین مخفی هاشونم فیکه . حال ادم بهم میخوره . ولی خوب خوشبختی بهشون رو کرده دیگه :D
آموزش انگلیسی تو یوتیوب جا افتاده و کانال های خیلی خوبی هم هست ولی متاسفانه آموزش فارسی هنوز تو یوتیوب جا نیوفتاده و آنچنان طرفدار نداره ,
اکثر کانال های آموزشی فارسی بازدید های خیلی پایینی دارند

فکر نمیکنم همشون فیک باشن, چون کار خاصی انجام نمیدن, اینها فقط بلدن درست انجام بدن, یعنی سبک خودشونو بدست آوردن و موفق شدن به مرحله درامد زایی برسن,
این کار فانه یعنی برای سرگرمی و خندیدنه, مقاله ی علمی نیست که بخواهند صحت کارشون رو اثبات کنن,

تولید محتوای مفید هزینه ی بالایی داره با جیب خالی یا سرمایه کم نمیشه محتوای مفید تولید کرد.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
همه دوربین مخفی هاشونم فیکه . حال ادم بهم میخوره . ولی خوب خوشبختی بهشون رو کرده دیگه :D
من ویدیوهاشونو ندیدم
اما اصلا مهم نیست که کاراشون فیکه
همین که بتونی یه کار فیک بسازی و بازدید کننده جذب کنی و ارزشون پول دربیاری نشون دهنده اینه که داری مسیرو درست میری حتی اگه بازدید کننده هات عقب افتاده باشن

این دوتا دوربین مخفی رو هم ببینید تا بدونید کارای غیرفیک چقدر هزینه برداره

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
این دوتا دوربین مخفی رو هم ببینید تا بدونید کارای غیرفیک چقدر هزینه برداره

در حد کتک کاری ممکنه پیش بیاد ولی کشتن بعید میدونم
ویدئو دوم قدیمیه , شاید من ده سال قبل دیدم و من حدس میزنم همون هم فیک باشه
زمان غرب وحشی نیست که اسلحه بزاری تو جیبت و هرکی را خواستی بکشی و راحتو بکشی و بری , پس قانون واسه چیه !

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
مسی دیگه امار درامد یوتیوبتو نمیدی بهمون

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
در حد کتک کاری ممکنه پیش بیاد ولی کشتن بعید میدونم
ویدئو دوم قدیمیه , شاید من ده سال قبل دیدم و من حدس میزنم همون هم فیک باشه
زمان غرب وحشی نیست که اسلحه بزاری تو جیبت و هرکی را خواستی بکشی و راحتو بکشی و بری , پس قانون واسه چیه !
غرب وحشی همینجا تو ایرانه
اتفاقا الان بدتره چون مردم تو فشارن عصبی ترن نسبت به قبل یهو شکمتو سفره میکنن

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
غرب وحشی همینجا تو ایرانه
اتفاقا الان بدتره چون مردم تو فشارن عصبی ترن نسبت به قبل یهو شکمتو سفره میکنن
منظور این نبود رفیق , منظور من این بود که الان فرضا یه همچین اتفاقی برای من و شما یا هرکس دیگه ای بیوفته میزنیم طرف رو میکشیم ؟ طبیعتا نمیکشیم , نهایتش در حد کتک کاریه
ضمن اینکه نمونه های این چنینی زیاده که وقتی دوربین مخفی داره اشتباه پیش میره عوامل سریع دخالت میکنن تا مشکل حاد نشه و طرف تفهیم بشه که دوربین مخفی بوده

مسی دیگه امار درامد یوتیوبتو نمیدی بهمون

مگه به درآمدزایی رسیده ؟ اینجا که همه در حال تستن !

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
منظور این نبود رفیق , منظور من این بود که الان فرضا یه همچین اتفاقی برای من و شما یا هرکس دیگه ای بیوفته میزنیم طرف رو میکشیم ؟ طبیعتا نمیکشیم , نهایتش در حد کتک کاریه
ضمن اینکه نمونه های این چنینی زیاده که وقتی دوربین مخفی داره اشتباه پیش میره عوامل سریع دخالت میکنن تا مشکل حاد نشه و طرف تفهیم بشه که دوربین مخفی بوده
من که هربار دوربین مخفی میبینم اگه جای طرف بودم خفه ش میکردم:rolleyes:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
من اصلا موندم در سال 2020 چطور این مقوله هنوز طرفدار داره !! دهه شصت بود ملت عاشق دوربین مخفی بودن , الان کی دوربین مخفی نگاه میکنه !!

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
من کارای خاکبرسری رو ترجیح میدم تو این موقعیت که همه درگیر و ناراحت از فشار زندگی هستن باید دوربینو تا ته بکنی تو نون بازیگر و فیلمبردار بعد بگی دوربین مخفیه هرهرهر

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستانی که در زمینه تولید ویدیو اختصاصی حرفه ای هستن . لطفا توی پی ام به بنده اعلام آمادگی کنند
چند تا کانال یوتیوب داریم که برای کسب درآمد تایید شده اند و آماده درامدزایی به دلار هستن.
ما خودمون وقت و فرصت تهیه ویدیوهای اختصاصی رو نداریم
هرکسی میتونه اعلام کنه. ویدیوها به هیچ عنوان نباید کپی باشه . باید اختصاصی و اورجینال باشه.
سر سهم درصد درامد دلاری هم با هم به توافق میرسیم.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
خدا نکنه چهارتا بازدید کننده بگیرن! رحم هم خوبی چیزیه ! آخه بی انصاف دقیقه 1 !!!!!!!
Untitled.jpg

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
چرا که نه .اکثر کسایی که میان یوتیوب نمیدونن به درخواست خود یوتیوبر این تبلیغات اعمال میشه .وگرنه بازدیدش ریزش میکنه .
خب این حماقته , خود من به شخصه با دیدن اینکه قراره دقیقه 1 تبلیغ پخش بشه ویدئو رو بستم ,

منم باشم هم همینکارو میکنم یکی اول یکی هم وسط. خوب هدفمون چیه پس؟
استاد مثل اینکه نگرفتی , این تبلیغ غیر از تبلیغی هست که اول هر ویدئو نشون میده , یعنی قبل از شروع ویدئو یه تبلیغ نمایش داده , بعد از شروع ویدئو هم دقیقه 1 دوباره یه تبلیغ گذاشته !!

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
استاد مثل اینکه نگرفتی , این تبلیغ غیر از تبلیغی هست که اول هر ویدئو نشون میده , یعنی قبل از شروع ویدئو یه تبلیغ نمایش داده , بعد از شروع ویدئو هم دقیقه 1 دوباره یه تبلیغ گذاشته !!
اهان نه این دیگه خیلی زیادی هستش. فکر کنم پول لازم شده مهاجرت کرده!!

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان اگه با ویدئوهایی بیاییم بالا و ویو و ساعت و ... پر کنیم بعدش کلا روند کانال رو عوض کنیم و خودمون ویدئوی اختصاصی بزاریم یه مدت بعدش برای تایید کسب درآمد فکر میکنید تایید میکنند؟ با گذشته کانال رو هم چک میکنن که این ساعتهای مشاهده و اعضا چطوری بالا اومدن؟
کلا منظور این که با ویدئوهای پر کلیک بیاییم بالا حالا اونو کپی رایت دار باشن یا نه مهم نیست بعدش موضوع رو عوض کنیم طبق قانون یوتیوب بریم جلو:)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان اگه با ویدئوهایی بیاییم بالا و ویو و ساعت و ... پر کنیم بعدش کلا روند کانال رو عوض کنیم و خودمون ویدئوی اختصاصی بزاریم یه مدت بعدش برای تایید کسب درآمد فکر میکنید تایید میکنند؟ با گذشته کانال رو هم چک میکنن که این ساعتهای مشاهده و اعضا چطوری بالا اومدن؟
کلا منظور این که با ویدئوهای پر کلیک بیاییم بالا حالا اونو کپی رایت دار باشن یا نه مهم نیست بعدش موضوع رو عوض کنیم طبق قانون یوتیوب بریم جلو:)
پروسه تایید کانالها برای درامد توسط گوگل کاملا دستی انجام میشه.
و همه ویدئوهای قبلی و جدید و اعضا و دقایق نمایش همه کاملا چک میشه و به راحتی این موضوع رو تشخیص میدن.
وگرنه همه همینکارو انجام میدادن و به راحتی تایید میگرفتن.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
اگر ویدئوها رو حذف و یا از حالت پابلیک خارج کنید واچ تایم بدست اومده توسط اون ویدئوها محاسبه نمیشه

بالا