برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
آقا یه میکروفون تا حد 300 تومن برای یوتیوب معرفی می کنین؟ ممنونم

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
درباره مانتایز سوالی از یوتیوب دارم، راهی برای برقراری ارتباط باهاشون هست؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
امروز بعد از مدتها به پنل کانال تستی که داشتم ورود کردم , یه گزینه جدید با عنوان کپی رایت به یوتیوب استودیو اضافه شده که میتونید درخواست حذف ویدئو بدید
Untitled.jpg

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
رفیق امروز کنجکاو شدم ببینم تا کجا پیش رفتی , دیدم دوماهه چیزی نذاشتی !! خسته شدی ؟ آمار پایین بازدید نا امیدت کرد ؟ چرا ول کردی ؟
crazy.gif

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
تو بخش about کانال، آمار دیر به دیر اپدیت میشه؟ واسه من مدتیه آپدیت نشده!

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
کاربران فارسی یوتیوب نسبت به گذشته چندین برابر افزایش پیدا کرده
این ویدئو کمتر از 24 ساعت 120k ویو خورده

کسایی که بتونن محتوای اختصاصی تولید کنن میتونن درامد بالایی داشته باشند
اینا از از اینستاگرام پروموت میشن

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان اگر کانال یوتیوب رو توی سایتم معرفی کنم روزانه تعداد قابل توجهی فالوور جذب میکنم (کاربران واقعی)، موضوع سایت و کانال هم مشابه هست، از نظر یوتیوب اینکار نباید انجام بشه، ایراد داره؟

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
چه ایرادی داره؟
من الان کانالم در حالت عادی روزی یکی دو تا فالوور جمع میکنه، توی سایت تبلیغش رو بزنم، ممکنه روزی 50-60 تا اضافه کنه، اینطوری یوتیوب نمیاد فکر کنه دارم از سایت های جذب فالوور یا لایک و کامنت استفاده میکنم؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من الان کانالم در حالت عادی روزی یکی دو تا فالوور جمع میکنه، توی سایت تبلیغش رو بزنم، ممکنه روزی 50-60 تا اضافه کنه، اینطوری یوتیوب نمیاد فکر کنه دارم از سایت های جذب فالوور یا لایک و کامنت استفاده میکنم؟
کانال یوتیوبتون رو به هیچ عنوان توی تلگرام تبلیغ نکنید
این مورد برای یکی از دوستان ما پیش اومد و یوتیوب اکانتش رو بست
البته برای ایشون کسب درامد کانال فعال بود
چون تلگرام در ایران فیلتر هست. توی ایران اومدن هزاران مدل تلگرام از خودشون ساختن
مثل تلگرام طلایی و موبوگرام و... که همشون در اصل فیک هستن و تلگرام اصلی نیستن و گوگل نتونسته بود تشخیص بده که این ورودی ها از کجا دارن میان . هم اکانت یوتیوب و هم اکانت ادسنس طرف رو بستش.

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوستان یکی از راه هایی که تازه راجب ادسنس متوجه شدم اینه که شما دامین اصلی سایتتون رو تو گوگل ادسنس ثبت کنید بعد یک ساب دامین روی همون دامین اصلیتون ایجاد کنید نمونه اش هم مثل سایت زیر

factburger . com و clips.factburger . com
دامنه اصلی رو تایید گرفته و روی ساب دامین که یک سایت کلیپ به زبان فارسی هست تبلیغات ادسنس را نشان میده

این روش بدرد وبمستر هایی که میخوان مثلا سایت موزیک با اهنگ های ایرانی بزنن و مثلا سایت کلیپ و... که نیاز به تولید محتوا نداشته باشن و همه چیز خودکار انجام بشه و بتونن یه درامد به مراتب خیلی بهتر از اژانس های تبلیغاتی ایرانی داشته باشن میخوره

امیدوارم مفید بوده باشه

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سلام دوستان یکی از راه هایی که تازه راجب ادسنس متوجه شدم اینه که شما دامین اصلی سایتتون رو تو گوگل ادسنس ثبت کنید بعد یک ساب دامین روی همون دامین اصلیتون ایجاد کنید نمونه اش هم مثل سایت زیر

دامنه اصلی رو تایید گرفته و روی ساب دامین که یک سایت کلیپ به زبان فارسی هست تبلیغات ادسنس را نشان میده

این روش بدرد وبمستر هایی که میخوان مثلا سایت موزیک با اهنگ های ایرانی بزنن و مثلا سایت کلیپ و... که نیاز به تولید محتوا نداشته باشن و همه چیز خودکار انجام بشه و بتونن یه درامد به مراتب خیلی بهتر از اژانس های تبلیغاتی ایرانی داشته باشن میخوره

امیدوارم مفید بوده باشه
البته در این حالت احتمال بسته شدن اکانت هم خیلی زیاده.

Last edited:

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329

امیدوارم مفید بوده باشه

بعد از مدتی اکانتتون بسته میشه متاسفانه.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

امیدوارم مفید بوده باشه
فقط کافیه کسی ریپورتش کنه
سریع بسته میشه
توی قوانین ادسنس صریح اشاره کرده که زبان فارسی تحریم هست.
و استفاده از زبان فارسی مساوی هست با رعایت نکردن قوانین ادسنس و در نهایت بسته شدن اکانت برای همیشه.

بالا