برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
آقا یه سوال
این سه تا ویدئو رو ببینید، چطور بدون کپی رایت از هم کپی کردن؟

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
چرا سریال ایرانی ها تو یوتیوب منتشر میشن عیب نداره اینور منتشر بشه داستانه
دلار چکارا که نمیکنه
خب خود صاحب اثر مستقیم یا غیر مستفیم انتشار میده و درامد کسب میکنه ، الان مشکلش کجاست؟

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
چرا تو اپلودسنتر ایرانی میذارن گیر میده صاحب اثر :D
آپلود سنتر ایرانی چه ربطی به صاحب اثر داره آخه؟ درامدش به اون نمیرسه! تو سایت های رسمی پخش فیلم منتشر میکنه دیگه ودرامد کسب میکنه
تو یوتیوب خود صاحب اثر حالا چه مستقیم و چه غیر مستقیم میزاره و درامدش مال خودشه

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوستان من میخوام یک حساب بانکی امریکا از baskbank یا discover bank بگیرم من چون زیاد تجربه ندارم نمیدونم ایا این بانک ها به ادسنس امریکا متصل میشه و میشه انتقال wire یا سوئیفت انجام داد؟ و ایا من میتونم از همین حساب برای برداشت موجودی ادسنس انگلیس اقدام کنم؟ البته هر دو اکانت tax info امریکا ازم خواسته

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان آیا با موبایل هم میشه ادیت ویدیوها رو انجام داد، مثلا موبایل شیائومی Redmi Note 11 pro 5G ؟
نرم افزارهای ادیت ویدیو برای اندروید رایگان هستن؟

Adsenseir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
دوستان آیا با موبایل هم میشه ادیت ویدیوها رو انجام داد، مثلا موبایل شیائومی Redmi Note 11 pro 5G ؟
نرم افزارهای ادیت ویدیو برای اندروید رایگان هستن؟
بله برنامه رایگان زیاد هست

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
الان که به خاطر محدودیت های اینترنت، دسترسی به یوتیوب خیلی سخت تر از قبل شده و طبیعتا بازدیدها هم کمتر شد،
به نظرتون ویدیوهامون رو منتشرکنیم یا دست نگه داریم
من الان روزا یه دونه ویدیو اختصاصی دارم میسازم ولی توی دوراهی هستم انتشار کنم یا بزارم یه مدت بعد
نظر شما چیه ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
طرف فقط 3 ماهه که کانال زده نیم میلیون اشتراک گرفته! اینا چی کار میکنن؟ پول میدن برای پروموت شدن یا واقعا خودشون تونستن؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
طرف فقط 3 ماهه که کانال زده نیم میلیون اشتراک گرفته! اینا چی کار میکنن؟ پول میدن برای پروموت شدن یا واقعا خودشون تونستن؟
کانال های دیگشو دیدی ؟

1672769530179.png

1672769632189.png
با توجه به تعداد بازدیدها و کامنت هاش در چند روز و البته کانال های دیگه‌ش و البته وضع مالیش به نظر نمیرسه فقط با گذاشتن ویدیو تونسته باشه موفق بشه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
کانال های دیگشو دیدی ؟

مشاهده پیوست 1315109

مشاهده پیوست 1315111
با توجه به تعداد بازدیدها و کامنت هاش در چند روز و البته کانال های دیگه‌ش و البته وضع مالیش به نظر نمیرسه فقط با گذاشتن ویدیو تونسته باشه موفق بشه
این طرف معلومه که خیلی خر پوله
توییتر دیدم تبلیغات پولی گذاشته بود که پروموت بشه
پول، پول میاره...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
این mcn ها که درآمد رو نقد میکنن جایی سراغ ندارید که درصد کمتر بگیرن؟ دو تا دیدم 18 درصد می خوان :|

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
الان که به خاطر محدودیت های اینترنت، دسترسی به یوتیوب خیلی سخت تر از قبل شده و طبیعتا بازدیدها هم کمتر شد،
به نظرتون ویدیوهامون رو منتشرکنیم یا دست نگه داریم
من الان روزا یه دونه ویدیو اختصاصی دارم میسازم ولی توی دوراهی هستم انتشار کنم یا بزارم یه مدت بعد
نظر شما چیه ؟
یکی از دوستان بنده حدودا ۶ ماه پیش مانیتایز شد و رفت سمت یکی از همین شرکت های معتبر که نقد میکردن
ماه اول ۳و خورده ای درآمد داشتن و ماه های بعد شد ۲ و خورده ای و تا الان که شده یک میلیون
و لازم بذکره قبل از درخواست مانیتایز شدن بازدیدشون یهو میره بالا بخاطر ترند شدن ۲ تا از ویدیوهاشون و اگر توی اون زمان مانیتایزرو یوتیوب تایید میکرد حدودا ۹ میلیون درآمدشون میشد برا ماه اول

به نظرم دسترسی به یوتیوب خیلی خیلی وحشتناک تر از قبل شده برا ایران و این خودش باعث شده بازدیدا فوق العاده کم شه و طبیعتا درآمد کمتر شه
لیفترشکن های پولی هم همگی دارن از کار میوفتن و روش های دور زدن فیلتر یکی یکی داره حذف میشه
و واقعا به آینده یوتیوب توی ایران اصلا امیدوار نیستم
نهایتا شما بتونی از چند درصد محدود داخل ایران بازدید کننده داشته باشی و مابقی افراد ایرانی خارج از کشور
و برای ایده های انگلیسی زبان هم متاسفانه نمیتونی ریسک کنی چون اگه به صورت دائمی از نت بین الملل جدا شیم تمام زحماتت به باد میره و تنها راه مهاجرته که اونم باید حتما به یه بازدیدی رسیده باشی که حداقل بتونی ۱۰۰۰ دلار درآمد برا خرج کردن اونور آب داشته باشی تا بتونی ادامه بدی

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
کانال های دیگشو دیدی ؟

مشاهده پیوست 1315109

مشاهده پیوست 1315111
داداش این مارکوس براونلیه :دی یکی از محبوبترین و پردرامدترین یوتیوبراس کسی که بیل گیتس میشینه کنارش با هم مصاحبه می کنن انتظار چی داری فقط کافیه توی کانال اصلیش اعلام کنه

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,479
آقا یوتیوب علاوه بر هزار ساب و واچ تایم، شرط 10 میلیون بازدید شورت رو هم اضافه کرده؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
آقا یوتیوب علاوه بر هزار ساب و واچ تایم، شرط 10 میلیون بازدید شورت رو هم اضافه کرده؟
تا جایی که متوجه شدم چنین چیزی فقط برای کسب درآمد از بازدیدهای شورت هست و شما نیاز نیست حتما این مورد رو رعایت کنی تا مانیتایز بشی
درواقع 10میلیون بازدید شورت طی ۹۰ روز گذشته باید داشته باشی تا بتونی کسب درآمد از شورت رو فعال کنی و البته یکسری قوانین سختگیرانه دیگه هم هست که اونارو هم باید رعایت کنی
  • Ten million valid public Short views in the past 90 days.​
این ۴۰۰۰ ساعت تماشا و ۱۰۰۰ سابسکرایب هم قانون جدیده که از ۱۷ ژانویه ۲۰۱۸ کلید خورد و قبل از اون شما کافی بود کانالت جمعا 10K بازدید داشته باشه (کل عمر کانالت) تا بتونی درآمدزایی رو فعال کنی.

بالا