برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
بستگی داره به چی وصل کنی
روی گوشی خوبه (با دوربین هم باید خوب باشه من dslr ندارم تست کنم)
ولی به کامپیوتر ویندوزی وصل میکنم خیلی نویز داره به خاطر کارت صدای آنبرد که کیفیتش پایینه
دیروز چک کردم 390 قیمت بود ! یه جنس 20 دلاری رو باید 400 تومن پول بدیم !:rolleyes:

اینایی که تو دیجی زده 70-80 تومن بدرد نمیخورن ؟ حس من میگه یه چیزی در حد هنزفری گوشی هستن

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
به ذهنم رسیده بود که hash و md5 رو تغییر بدم ولی خودم تست نکردم

جدیدا بعضی کانال ها فیلم رو بصورت کامل بصورت مورب قرار میدن , ولی من خودم این حالت رو تست کردم بازم اخطار کپی رایت اومد , حالا نمیدونم اینا چطور با این روش قرار میدن که اخطار رو رد میکنه

مشاهده پیوست 1177603

در مورد آپلود بخشی از فیلم هم باید بگم فقط تا 29 ثانیه از یک محتوای کپی رایت دار رو اگه آپلود کنید اخطار نمیده و بیشتر از 29 ثانیه اخطار میاد

ایده ای که من دارم بهتر از تغییر هش و md5 هست و عملا شما کار خلافی انجام نمیدی

شما یک تیتراژ ساختی برای فیلم میسازی , 29 ثانیه هم از فیلم اصلی رو میچسبونی به تیتراژ به اندازه ای که ویدئو شما حداقل 1 دقیقه باشه

مدت زمان ویدئو هم باید با زمان فیلم اصلی یکی باشه مثلا اگر فیلم اصلی 90 دقیقه هست , ویدئو شما هم باید 90 دقیقه باشه تا بیننده فکر کنه این همون فیلم اصلی هست

بعد از تیتراژ و بخشی از فیلم اصلی شما یه پیام میزاری در مورد کپی رایت و بیننده رو ارجاع میده به لینک دانلود در توضیحات

فرض اگر شما 1000 بازدید بگیری میشه 1000 دقیقه که خودش میشه معادل 16 ساعت , در اینجا شما عملا هیچ قانون کپی رایتی رو نقض نمیکنی

فقط یک چیز رو نمیدونم که آیا گذاشتن لینک دانلود یک محصول ایرانی کپی رایت دار در توضیحات از نظر یوتیوب چطور میشه ؟

ضمن اینکه این روش یک ایراد هم داره , ایرادش اینه که بیننده دفعه اول که میاد داخل کانال گول این ترفند رو میخوره و شما یک دقیقه بازدید رو ازش میگیری ولی دفعات بعد میدونه که روش کار چطور هست و یکراست میره سراغ لینک دانلود داخل توضیحات و شما عملا دیگه بازدید نمیگیری
این همینطور که مشخصه داره تبلیغ کانال تلگرام میکنه

دنبال درامد نیست

نوشه بولد شده هم اینه که چند نفر پیگیر باشن ریپورت میکنن که این با چیزی که در تیتر هست مغایرت داره !

مشکوک به صفححه ات میشن

اگر پاک نمیشه به این علت درامد ویو هم میرسه به صاحب اثر !

چیز بدی نیست براش !

فیلم با کیفیت ندیده و درامد بالا تر داشته باشه

--
یک عده هم هستن محصولات ایرانی را تنها تیزر میزارن میگن به لینک زیر برید

که دانلود قانونی ( حلال ) است ! پورسانت خوبی بدست میارن !

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
بستگی داره به چی وصل کنی
روی گوشی خوبه (با دوربین هم باید خوب باشه من dslr ندارم تست کنم)
ولی به کامپیوتر ویندوزی وصل میکنم خیلی نویز داره به خاطر کارت صدای آنبرد که کیفیتش پایینه
خیلی ها میگن رو پی سی مشکل داره و نویز میندازه ولی رو dslr خیلی با کیفیت تره

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
بنظرت اگه md5 و هش فیلم رو عوض کنن درست میشه ؟ حالا بخشی از فیلم رو اپ کنیم
به نظر من با این راه و راه های مشابه ممکنه اوایل به نتیجه برسی ولی بعدها همه زحمتت به باد میره
همه راه ها هم جواب بده بالاخره یه فضولی پیدا میشه بره ریپورت بده همه چیو خراب کنه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
به نظر من با این راه و راه های مشابه ممکنه اوایل به نتیجه برسی ولی بعدها همه زحمتت به باد میره
همه راه ها هم جواب بده بالاخره یه فضولی پیدا میشه بره ریپورت بده همه چیو خراب کنه
گفتم که بلک هت همینه دیگه

یه کانال که مانیتایزش فعال شده میخری بعد با همین روش ها ازش کسب درآمد میکنی

کم کم هم روش هات رو اپدیت میکنی تا دیرتر بن بشی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اینم یه تست جدید دیگه از اخطار کپی رایت برا ویدوهای ۳۰ و ۴۵ دقیقه ای
اگه توجه کنید کپی رایت یوتیوب رحم و مروت نداره و حتی اگه ویدیوتون تماما انحصاری و تایم بالا باشه ولی دقایقی از اون کپی باشه بازم میزنه حذف میکنه
پس مواظب باشید که اگه کپی کردید و ماه ها براتون اخطار نیومد زیاد خوشحال نباشید چون با ریپورت کردن کلکتون کندس

1588942456351.png

هر دو ویدیو هم توسط صاحبان اثر ریپورت داده شده و هیچ کدوم ماشینی نبودن

1588942923136.png

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
اینم یه تست جدید دیگه از اخطار کپی رایت برا ویدوهای ۳۰ و ۴۵ دقیقه ای
اگه توجه کنید کپی رایت یوتیوب رحم و مروت نداره و حتی اگه ویدیوتون تماما انحصاری و تایم بالا باشه ولی دقایقی از اون کپی باشه بازم میزنه حذف میکنه
پس مواظب باشید که اگه کپی کردید و ماه ها براتون اخطار نیومد زیاد خوشحال نباشید چون با ریپورت کردن کلکتون کندس

مشاهده پیوست 1177756

هر دو ویدیو هم توسط صاحبان اثر ریپورت داده شده و هیچ کدوم ماشینی نبودن

مشاهده پیوست 1177757
اگر تو کتابخانه باشه که حذف میشه ! معمولا شرکت های بزرگتر کاری ندارن به فایل ها ! میگن بزار بازدید بگیری ولی درامد ماله ما میشه

این جدیدا که تازه اومدن نیاز به مشترک هم دارن ! پاک میکنن و استرایک میزنن !

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
گفتم که بلک هت همینه دیگه

یه کانال که مانیتایزش فعال شده میخری بعد با همین روش ها ازش کسب درآمد میکنی

کم کم هم روش هات رو اپدیت میکنی تا دیرتر بن بشی
اینقدر تو این خراب شده بی قانون زندگی کردیم , بی قانونی در بطنمون رسوخ کرده و یه قانون ساده رو نمیتونیم تحمل کنیم و همش به فکر دور زدن هستیم !

یعنی 5 دقیقه محتوا تولید کردن اینقدر سخته ! :p :D

معمولا شرکت های بزرگتر کاری ندارن به فایل ها ! میگن بزار بازدید بگیری ولی درامد ماله ما میشه

شرکت wediacorp که کپی رایت فیلم و سریال ایرانی رو داره کلا اجازه انتشار رو نمیده

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
اینقدر تو این خراب شده بی قانون زندگی کردیم , بی قانونی در بطنمون رسوخ کرده و یه قانون ساده رو نمیتونیم تحمل کنیم و همش به فکر دور زدن هستیم !

یعنی 5 دقیقه محتوا تولید کردن اینقدر سخته ! :p :D

شرکت wediacorp که کپی رایت فیلم و سریال ایرانی رو داره کلا اجازه انتشار رو نمیده

باید دید درخصوص فیلم و سریال

ایا وقتی دانلود حلال به قول خودشون هنوز رو بورسه پاک میکنن

یا هر زمان

ممکن بعضی فیلم و سریال ها هنوز براشون دانلود حلال ارزش بالاتری داشته باشه بعد ازمدتی بیخیالش شن پاک نکنن (بدون درامد زایی)

من ایده ای درمورد این ندارم..

شایدهم هرزمان بگذره بازم پاک شه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان من شنیدم این محصول امازون بهترین کیفیت رو داره برای صداگذاری

چون احتمالا میدونید گوگل دیگه صدای کامپیوتری قبول نمیکنه و باید نرم افزاری که استفاده میکنید 99.9999 درصد صداش شبیه باشه تا بتونید یوتیوب رو گوگل بزنید

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
چون احتمالا میدونید گوگل دیگه صدای کامپیوتری قبول نمیکنه و باید نرم افزاری که استفاده میکنید 99.9999 درصد صداش شبیه باشه تا بتونید یوتیوب رو گوگل بزنید
گوگل از کجا میفهمه صدای ما کامپیوتریه؟!

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707

طرف از 3 سال پیش جدی داره فیلم آموزشی میزاره.
صدای خودش نیست با صدای ماشینی توضیح میده :eek:
35m ویو
470k ساب داره

:eek::eek::eek::eek::eek:
اپ text2speech گوگل جدیدا که من تست کردم صداهاش خیلی طبیعی شده , فکر کنم با یکم تنظیم و دستکاری در ادوب اودیوشن بشه ازش استفاده کرد

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
جالبه تو پشتیبانی گوگل نوشته صدای روباتی رو monetize نمیکنن ولی این کانال تبلیغاتش فعاله:
البته فعال بودن تبلیغات به منزله حتمی مانیتایز نیست , دقیقا یادم نیست کدوم قسمت یوتیوب خوندم ولی یه در یکی از قسمت های شرایط نوشته بود که یوتیوب این حق رو داره که بر روی ویدئو کانالهایی که مایتایز نیستن تبلیغ پخش کنه ,

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
دوستان از منابع فارسی فیلم بذاریم یوتیوب باز هم مشکل کپی رایت ایجاد میشه؟

bet1396

Registered User
لایک‌ها
8
سلام.
من یه تعدادی چنل وریفا شده که کسب درامدشون وصل است دارم و همینطور حساب ادسنز و ... هم موجود دارم
یعنی از بابت چنل و حساب مشکلی دارم
از دوستان اگه کسی هست که موضوع بدردبخوری داره و خودش می تونه محتوا تولید کنه به من پیام بده جهت همکاری
ایدی تلگرام من : https://t.me/ap1_m

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
گوگل از کجا میفهمه صدای ما کامپیوتریه؟!

گوگل رو چقدر گاگول فرض کردی ؟

از طریق فرکانس صدا میشه فهمید که اگه این مرحله رو رد کنی میرسی به manual review

عموما اونایی که میخوان حرفه ای کار کنن میدن یه گوینده انگلیسی متناشون رو بخونه که قیمتش یخورده گرونه مثلا 5 دلار برای 500 کلمه و ...

اینم هستش

IVONA

Last edited:
بالا