برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
کسی اینجا مرتب ویدیو اپلود میکنه یوتیوب؟ روند پیشرف کانال و بازدید چطورا هست :rolleyes:

مصی تو بگو لااقل @ms368
من شبیه یه گنجیشک تیر خورده تو لشکری از عقابهام تو این تاپیک :p فعلا کاری انجام نمیدم
اما قبلا برا تست روزی ۳تا اپلود میکردم حدود یه هفته صبحا
روند پیشرفت هم غیر قابل پیشبینی، مثلا یه ویدیو تا اپلود میکرد بازدید میخورد در حد ۷۰ ۸۰تا روزانه
یکی دیگه هم تنها بازدیدش خودم

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان یه سری سایت خارجی بود میرفتی ویدئو های بقیه رو لایک میکردی و سابسکرایب میکردی ، بقیه ویدئو های تورو ساب و لایک میکردن ، الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم کسی میشناسه معرفی کنه؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
اما قبلا برا تست روزی ۳تا اپلود میکردم حدود یه هفته صبحا
در کانال vidiq توصیه میکنن روزی یک ویدئو بیشتر آپلود نکنید
توصیه میشه اگر در روز چند ویدئو تولید میکنید یکی رو آپلود کنید و بقیه رو در روز های بعد آپلود کنید

بله مثل اینکه مدیر سبز هم از این تاپیک الگوبرداری میکنه :D :D :D
زیر پتو ! :D

pedramoon

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان اگه چنل دارید معرفی کنید همینجا

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان یه سری سایت خارجی بود میرفتی ویدئو های بقیه رو لایک میکردی و سابسکرایب میکردی ، بقیه ویدئو های تورو ساب و لایک میکردن ، الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم کسی میشناسه معرفی کنه؟
youtubemonster?

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
پریروز به تکته جالب و عجیبی برخورد کردم

من یه هایلایت تقریبا 36 ثانیه از گلهای بازی دورتموند درست کردم و آپلود کردم که بعد از آپلود اخطار کپی رایت زیر اومد

مشاهده پیوست 1179740

وقتی بررسی کردم متوجه شدم اون بخشی که شامل کپی رایت شده یک برش 15 ثانیه ای بوده در حالیکه بقیه برش ها زیر ده ثانیه بوده
من باخودم فکر کردم چون بقیه زیر ده ثانیه بوده شامل کپی رایت نشده بخاطر همین اون قسمت مشکل دار رو به ده ثانیه کاهش دادم و آپلود کردم
که در کمال تعجب اخطار کپی رایت زیر اومد !

مشاهده پیوست 1179741

این دفعه اخطار کپی رایت شامل قسمتی بود که در آپلود اول مشکلی نداشت ! و نوع مسدود شدن محتوا هم هم فرق داشت

هنوز علتش رو نمیدونم ولی اینطور که مشخصه سیستم شناسایی کپی رایت در هر آپلود متفاوت هست ,
پس احتمال اینکه شما بعد از آپلود محتوای کپی رایت دار اخطار دریافت نکنید وجود داره
مانیتایز هستی یا هنوز شرایطش رو نداری

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,460
کسی اینجا مرتب ویدیو اپلود میکنه یوتیوب؟ روند پیشرف کانال و بازدید چطورا هست :rolleyes:

مصی تو بگو لااقل @ms368

من یک سمینار اپلود کرده بودم شش ماه پیش 10بازدید شد

الان دیدم ایمیل میاد همش کامنت بارونه

نزدیک 20کا بازدید !

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720

hell knight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان حرفه ای تو یوتیوب سوال های دارم که ممنون میشم پاسخ بدید
قبل از سوال اینو بگم که من سعی دارم از طریق یکی از اشناها ک تو کاناداس یه حساب پی پال و مسترکارت که وریفای شده باشهو بدون مشکل ایجاد کنم
بعد شروع به فعالیت کنم
:( البته یک حساب وریفای شده پی پال دارم ولی میخوام واردش بشم تازیگا میگه باید کد تایید وارد کنی که دسترسی به اون شماره ثبت شده ندارم شماره ش برای دبی هستش
خب سوال ...
1- آیا من میتونم چندتا کانال داشته باشم با یک حساب پی پال تو گوگل ادز ؟
2- آیا من میتونم برای کسانی که تو ایران هستند کانال ایجاد کنم و اونا رو ب عنوان مدیرکانال Add کنم بعد خودشون فعالیت کنند و درامدشون بیاد تو حساب گوگل ادز من و در قبال گرفتن درصدی پول اونارو نقد کنم بهشون بدم ( گرچه مسترکارت معمولی بیشتر از 10هزار دلار در ماه نمیشه برداشتو یا انتقال داد ولی اگر خوب پیش بره مسترکارت بیزینسی میگیرم ک سقف برداشت و انتقالش حداقل تا 50 هزاردلار میشه )

ممنون میشم کسی توصیحات تکمیلی یا اطلاعات کاملی در خصوص سوالات یا راههای دیگه داره در اختیار من بزاره :rolleyes::rolleyes:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
اینایی که دوربین چندتا میذارن از اسکرین هم ضبظ میکنن چطور صدا رو دقیق سینک میکنن که اینور اونور نمیشه رو هیچکدوم از تصاویر؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
مانیتایز هستی یا هنوز شرایطش رو نداری
نه باوووووووو , حالا کو تا مانیتایز , فعلا دارم سیستم کپی رایت رو تست میزنم
ولی یه چیزی رو کم کم دارم مطمئن میشم در مورد تشخیص کپی رایت ,
به نظر میاد سیستم تشخیص کپی رایت با توجه به آی پی شما در زمان آپلود متفاوت عمل میکنه
مثلا یه هایلایت از فوتبال از بوندسلیگای آلمان با آی پی هلند آپلود کردم مشکل کپی رایت نداشت درصورتیکه همون کلیپ رو با آی پی ایران آپلود کردم کلا بلاک شد!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720

به کجا چنین شتابان بعضی سایتها اینو تا 600 زدن البته همینم اگه نگه تماس بگیرید قبل خرید:D

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708

به کجا چنین شتابان بعضی سایتها اینو تا 600 زدن البته همینم اگه نگه تماس بگیرید قبل خرید:D
برای اولین بار در عمرم همین الان از دیجی خریدم , 515 قیمت بود , کد تخفیف اولین خرید 25 تومنی زدم , 490 سرفیدم :confused:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
فیدبک گوگل مپ که میدم دقیقا اسم کانال یوتیوب رو میزاره اسم اکانت یعنی کل اکانت با یک اسم هست یعنی از نظر گوه گل اسم شخص با اسم کانال یوتیوب فرقی نداره؟! پس اینایی که کانال یوتیوب دارن با اسم اکانت شخصیشون یکی هست؟ یا باید برای یوتیوب ، مپ و هرکدوم یه جیمیل جدا ساخت؟ اصلا منطقی نیست :mad:
کسی نظری داره؟
نیاز دارم در کنار یوتیوب از گوگل مپ هم استفاده کنم، با اسم متفاوت ، بدون ساختن جیمیل جدید

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

senator@

Registered User