برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
میتونی یه برند اکانت از اکانت گوگلت توی یوتیوب بسازی و از اون طریق اسم کانالتو عوض کنی بدون دردسر
منظورت اینه که یه جیمیل دیگه بسازم؟
برای تفکیک اسم راه حل دیگه ای نداره؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
منظورت اینه که یه جیمیل دیگه بسازم؟
برای تفکیک اسم راه حل دیگه ای نداره؟
نه نمیخاد یه ایمیل دیگه بسازی
ببین، میری توی یوتیوب (قبلش لاگین باید کرده باشی)، اونجا روی عکس اواتارت سمت راست کلیک میکنی و گذینه switch account رو میزنی و بعد روی گذینه add account کلیک میکنی

1593357264187.png

یا مستقیم روی لینک زیر کلیک میکنی

1593357428488.png

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
برای درامد زایی از گوگل ادسنس(یوتیوب) نیاز به پاسپورت غیر ایرانی هست, قبل از اینکه وقتتون رو برای یوتیوب بزارید به این مساله فکر کنید;
لینک زیر:

ضرب المثل قدیمی هستش که میگن طرف سورنا رو از سمت گشادش میزنه

واسه چی هنوز شروع نکرده برای خودت دلیل میتراشی که اصلا شروع نکنی

ساده ترین راه هستش هزار تا فرد و سایت هستن میتونی از حساب اونا استفاده کنی برای کسب درامد

نخواستی میتونی از روش های دیگه کسب درامد استفاده کنی

1593460239058.png

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693

ساده ترین راه هستش هزار تا فرد و سایت هستن میتونی از حساب اونا استفاده کنی برای کسب درامد

مشاهده پیوست 1186099
کسی که بتونه توی یوتیوب به ساب و بازدید خوبی برسه بزرگترین مشکلشو حل کرده
باید شروع کرد

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
تو این چند روز اخیر ۲ تا کشتی کج کار های زن اومدند تو یوتیوب استریم می زارن روز دوم کارشون به ۱۰۰۰ ساب رسیدند!!
چقدر راحت از معروف بودنشون استفاده می کنند
راحت دونیت های ۲۰ الی ۳۰ دلاری دارند

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200

مشاهده پیوست 1186099

راه های زیادی وجود داره برای حل این مشکل, ولی باید براش برنامه ریزی کنید

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
بچه ها بی زحمت این کانال دنبال می کنید
عضو شید

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
کانال تازه تاسیس شده
افزودن ۱ ویدیو در شب گذشته و انتشار لینک فقط در فیسبوک

1593796690629.png

1593796727684.png
1593796999250.png

این اطلاعات بازدید فوق العاده ناچیزی رو نشون میدن ولی باید توجه کرد که عمر کانال فقط ۲۵ ساعته و اون ۱ ویدیو، در هنگام سرچ و دیدنش توسط کاربرای یوتیوب ۳۰.۸ درصد کلیک خورده (۱۳عدد) و البته بازدید شبکه های اجتماعیی بالای ۵۰ درصد از سهم رو نشون میده که به نظرم نسبتا خوبه برای این زمان کوتاه و البته توی همین زمان کوتاه ۳ نفر عضو شدن

پس، اولا به سئو ویدیو اهمیت بدید و دیمی ویدیو رو آپلود و انتشار نکنید (تصویر اختصاصی، تگ های اصولی، عنوان مناسب و کوتاه، توضیحات، کارت، پلی لیست و ...)
دوما به شبکه های اجتماعی اهمیت بدید، منظورم این نیست که یه صفحه بسازید و کیلویی لینک ویدیوهاتونو اونجا قرار بدید

منظور اینه که یک صفحه یا گروه در رابطه با کاراتون بسازید و با کاربرای شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشید، به طور مثال اگه محتوای شما در مورد معرفی فیلمه، باید صفحه شما درباره فیلم باشه و اخبار و نقدها و پست های اختصاصی هم قرار بدید که اصلا مربوط به کانال یوتیوبتون نباشه، درواقع شما به واسطه اون صفحه در شبکه های اجتماعی دارید بازدید ها رو تشویق میکنید که به کانال یوتیوبتون سر بزنن

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
کانال تازه تاسیس شده

مشاهده پیوست 1186620

مشاهده پیوست 1186621
مشاهده پیوست 1186623

این اطلاعات بازدید فوق العاده ناچیزی رو نشون میدن ولی باید توجه کرد که عمر کانال فقط ۲۵ ساعته و اون ۱ ویدیو، در هنگام سرچ و دیدنش توسط کاربرای یوتیوب ۳۰.۸ درصد کلیک خورده (۱۳عدد) و البته بازدید شبکه های اجتماعیی بالای ۵۰ درصد از سهم رو نشون میده که به نظرم نسبتا خوبه برای این زمان کوتاه و البته توی همین زمان کوتاه ۳ نفر عضو شدن

پس، اولا به سئو ویدیو اهمیت بدید و دیمی ویدیو رو آپلود و انتشار نکنید (تصویر اختصاصی، تگ های اصولی، عنوان مناسب و کوتاه، توضیحات، کارت، پلی لیست و ...)
دوما به شبکه های اجتماعی اهمیت بدید، منظورم این نیست که یه صفحه بسازید و کیلویی لینک ویدیوهاتونو اونجا قرار بدید

منظور اینه که یک صفحه یا گروه در رابطه با کاراتون بسازید و با کاربرای شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشید، به طور مثال اگه محتوای شما در مورد معرفی فیلمه، باید صفحه شما درباره فیلم باشه و اخبار و نقدها و پست های اختصاصی هم قرار بدید که اصلا مربوط به کانال یوتیوبتون نباشه، درواقع شما به واسطه اون صفحه در شبکه های اجتماعی دارید بازدید ها رو تشویق میکنید که به کانال یوتیوبتون سر بزنن
گروه های یوتیوب و البته reddit و توییتر سورس خوبی برای بازدید هستن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
گروه های یوتیوب و البته reddit و توییتر سورس خوبی برای بازدید هستن
reddit خیلی برای محتوای غیر فارسی خوبه، خیلی جاها دربارش خوندم
اما فارسی رو نمیدونم
در مورد توییتر هم سهمش خیلی کم بود
اما فیسبوک و اینستاگرام به شدت توصیه میشن برای محتوای فارسی
به نظرم توی اینستا گرام میشه یه تیزر از ویدیو اصلی گذاشت (۱دقیقه) و کاربرا رو تشویق به عضویت در یوتیوب و در نهایت عضویت در کانال یوتیوب کرد
متاسفانه اکثریت کاربرای اینستا و شبکه های اجتماعی توی یوتیوب عضو نیستن و ویدیوهارو بدون عضویت میبینن

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
reddit خیلی برای محتوای غیر فارسی خوبه، خیلی جاها دربارش خوندم
اما فارسی رو نمیدونم
در مورد توییتر هم سهمش خیلی کم بود
اما فیسبوک و اینستاگرام به شدت توصیه میشن برای محتوای فارسی
به نظرم توی اینستا گرام میشه یه تیزر از ویدیو اصلی گذاشت (۱دقیقه) و کاربرا رو تشویق به عضویت در یوتیوب و در نهایت عضویت در کانال یوتیوب کرد
متاسفانه اکثریت کاربرای اینستا و شبکه های اجتماعی توی یوتیوب عضو نیستن و ویدیوهارو بدون عضویت میبینن
من روی محتوی فارسی کار نمیکنم
ایده ای ندارم براش

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
چرا مسدود شده /؟
بخاطر توهم فانتزی ,
چندماه یه بنری تو امضا داشتم و همه مدیران هم دیده بودن نمیدونم چرا یهو بنر امضای ما مشکل داره شد یکماه ما رو بن کردن !

واسه اینکه صدامون بهتر شه چیکار کنیم
به طور مثال من وقتی دارم صدا ضبط میکنم نفس کم میارم و توی ضبط مشخصه که نفس میگیرم هی
مشکل دیگه مربوط میشه به حالتی مثه چسبندگی تارهای صوتی
مثه حالتی که انگار یه چیز شیرین و چرب خوردی
چند بار ادیتور های حرفه ای رو دیدم که اون قسمت های اضافه رو حذف میکنن و به جاش یه تیکه از صدای محیط رو میزارن که طبیعی بشه
@zgg123

صدای ضبط شده شما با میکروفون بم هست ؟ من صدام با میکروفون بم هست و کیفیت صدای خود دوربین خیلی طبیعی تر و بهتره !!

موزیک بدون کپی رایت هم معضلیه !:rolleyes: دو روزه درگیر 3 ثانیه موزیک برای logo intro هستم!:rolleyes:

کانال Think Media میگفت اینکار زیاد جالب نیست و بهتره که روی هر پلتفرم با سیستم همون پلتفرم کار کنید

به غیر از 1000 تای اول ساب زیاد اهمیت نداره , مهم واچ تایم هست که باعث درآمد زایی میشه

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
صدای ضبط شده شما با میکروفون بم هست ؟ من صدام با میکروفون بم هست و کیفیت صدای خود دوربین خیلی طبیعی تر و بهتره !!

موزیک بدون کپی رایت هم معضلیه !:rolleyes: دو روزه درگیر 3 ثانیه موزیک برای logo intro هستم!:rolleyes:
آره بمه یه جورایی حتی زیر پتو :p
منتها با پریمیر توی ورک‌اسپیس audio یه سری تنظیمات اتوماتیک میتونی اعمال کنی که بهتر شه

اینجا موزیکا همش رایگانه، من برا لوگوهامم ازین استفاده میکنم که باید کات کنی خودت

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
اینجا موزیکا همش رایگانه، من برا لوگوهامم ازین استفاده میکنم که باید کات کنی خودت
مشابه این زیاد دیدم ولی اینو ندیده بودم , مشکل اینه اکثرا موزیک ها بلند هست و تک تک گوش دادن برای پیدا کردن 3 ثانیه خیلی رو مخه !!
اگر دسته بندی مخصوص logo intro داشتن خیلی خوب بود

تنظیمات صدا هم دستکاری کردم زیاد توفیری نداشت , فعلا بیخیال میکرفون شدم چون صدا ضبط شده دوربین به اندازه کافی کیفیتش خوب هست

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
شاید زیادی میری نزدیک. یه چیزی هست بهش میگن proximity effect خیلی نزدیک میکروفن باشی صدا بم میشه
میکروفون یقه ای هست

راستی صدا رو چطور با ویدئوی ضبط شده camtasia سینک میکنی ؟
من باید یه تست واسه سینک بگیرم , مثلا بگم گزینه file بعد صدا رو دستی بزارم رو فرم مربوط به file

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
کانال تازه تاسیس شده

مشاهده پیوست 1186620

مشاهده پیوست 1186621
مشاهده پیوست 1186623

کارت چیه؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
ویدیو های من اسکریپتی هست. یعنی مشخصه دقیقا چیکار میکنم و دقیقا قراره چی بگم راحت میشه چیدشون کنار هم
خب وقتی صدا رو جدا ضبط میکنی که دقیقا با تصویر سینک نیست که بخوای بزاری کنار هم , مگر اینکه صدا هم از طریق camtasia ضبط کنی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
بالا