برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
بله زیاد میزارن، از این نظر میگم که آیا کسی دونیت میکنه؟! گفتم لینک زرین پال گذاشته بشه.
من که پی پال می پال ندارم!
کاربرای پرو تکو توکی دارن، کاربرای معمولی هم حتی نمیدونن چی هست اصن :p
لینکای زرین پالو اینا، نیاز به تایید لینک توی صفحه نیست؟ چون من یادمه یه لینک میدادن که باید رو دامنت تایید میکردی تا اوکی شه
درگاه دونیت ایرانی هم هست
لطفا بزارید

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان برای فیلمبرداری از بالاسر باید چه پایه دوربینی گرفت؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
دوستان برای فیلمبرداری از بالاسر باید چه پایه دوربینی گرفت؟
مطمئن نیستم اما فکر میکنم باید از سه پایه هایی که ۴ قطعه ای هستن استفاده کنی

نمونه

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
مطمئن نیستم اما فکر میکنم باید از سه پایه هایی که ۴ قطعه ای هستن استفاده کنی

نمونه
چرا اینقدر قیمتشون فضاییه!
مگه چه قدر با سه پایه های دیگه فرق دارن!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
چرا اینقدر قیمتشون فضاییه!
مگه چه قدر با سه پایه های دیگه فرق دارن!
فرقشون خب زیاده نسبتا ،همونیه مفصل که جدا میچرخه پایه هاش هم فکر کنم قوی تره، قاعدتا هد هم روشون میذارن که فکر کنم حداقل ۴۰۰-۵۰۰ شده باشه یه بال هد معمولی

یه سریشون هم هستن دو تا سه پایه خیلی معمولی دو طرف میذارن یه میله وصل میکنن وسطشون اسمش نمیدونم چیه ولی شایدارزون تر باشه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
فرقشون خب زیاده نسبتا ،همونیه مفصل که جدا میچرخه پایه هاش هم فکر کنم قوی تره، قاعدتا هد هم روشون میذارن که فکر کنم حداقل ۴۰۰-۵۰۰ شده باشه یه بال هد معمولی

یه سریشون هم هستن دو تا سه پایه خیلی معمولی دو طرف میذارن یه میله وصل میکنن وسطشون اسمش نمیدونم چیه ولی شایدارزون تر باشه
برا فیلم برداری که نیاز به حرکت هد دارید، حتما هد هیدرولیکی بگیرید تا جلو لرزش گرفته شه

دوستان از گوگل ترند هم غافل نشید
یه قسمت داره برا جستجوهای یوتیوب که میتونید ازش استفاده کنید و ببینید میزان محبوبیت کلمه مورد نظرتون توی یوتیوب چقدره
قسمت ریجن رو بزارید روی Worldwide چون تقریبا همه بازدید هاتون با استفاده از لیفتر شکنه و خارج از ایرانه (میزان محبوبیت کلمه بین ۰ تا ۱۰۰)

1591699519027.png

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
برا فیلم برداری که نیاز به حرکت هد دارید، حتما هد هیدرولیکی بگیرید تا جلو لرزش گرفته شه

دوستان از گوگل ترند هم غافل نشید
یه قسمت داره برا جستجوهای یوتیوب که میتونید ازش استفاده کنید و ببینید میزان محبوبیت کلمه مورد نظرتون توی یوتیوب چقدره
قسمت ریجن رو بزارید روی Worldwide چون تقریبا همه بازدید هاتون با استفاده از لیفتر شکنه و خارج از ایرانه (میزان محبوبیت کلمه بین ۰ تا ۱۰۰)

مشاهده پیوست 1182931
این دیگه وحشتناک گرونه:rolleyes:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
این کانالو بررسی کنید چطور تونسته به این زودی و با این بازدید کم تبلیغات و درآمدزاییش فعال شه
فقط و فقط ۹ ماه از حضورش در یوتیوب میگذره
ویدیوهای پر بازدیدش همین ۴ ۵ تای اولیه و ۱۴ ۱۵ تا ویدیوی ۱۰۰۰ بازدیدی و مابقی زیر ۱۰۰۰ و کمتر

DEDF.jpg

فایل های ضمیمه

• DYF.jpg
    DYF.jpg
    156 KB · نمایش ها: 7

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان بهترین روش برای ضبط بازی های انلاین مثل زولا چیه ؟

ببینید الان من بازی های آفلاین رو با ابزار خود ویندوز کپچر میکنم خیلی راحت بدون موشکول

ولی توی بازی های آنلاین تا ابزار گپچر win + g رو میزنم خیلی لگ میافته روی بازی

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
کانال من مشکل شمارش پیدا کرده بقلش یه ایکون علامت تعجب خورده
ویو ها شمرده نمیشه
کانال شما هم این مشکل داره؟؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
کانال من مشکل شمارش پیدا کرده بقلش یه ایکون علامت تعجب خورده
ویو ها شمرده نمیشه
کانال شما هم این مشکل داره؟؟
عکس لطفا
روی چه عددی گیر کرده؟ علامت تعجب؟
فریز شدن کنتور خیلی اتفاق میوفته
چند سال پیش بازدید یک ویدیو روی ۳۰۱ قفل میشد تا اینکه گوگل بررسی هاشو انجام بده و بعد رفع میشد
اما این اتفاق جدیدا روی همه ویدیوهایی که سریع بازدید میگیرن میوفته و کاری به شمارشگر کنتور (مثلا ۳۰۱) نداره و ممکنه روی یک ویدیو بارها اتفاق بیوفته
بابت این نمیخاد نگران باشید خودش رفع میشه

screen-shot-2013-06-04-at-2-02-23-pm-1-390x285.png

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
عکس لطفا
روی چه عددی گیر کرده؟ علامت تعجب؟
فریز شدن کنتور خیلی اتفاق میوفته
چند سال پیش بازدید یک ویدیو روی ۳۰۱ قفل میشد تا اینکه گوگل بررسی هاشو انجام بده و بعد رفع میشد
اما این اتفاق جدیدا روی همه ویدیوهایی که سریع بازدید میگیرن میوفته و کاری به شمارشگر کنتور (مثلا ۳۰۱) نداره و ممکنه روی یک ویدیو بارها اتفاق بیوفته
بابت این نمیخاد نگران باشید خودش رفع میشه

مشاهده پیوست 1183596
منظورم داشبورد کانال قسمت آنالیز بقیل گزینه ویو علامت تعجب زده و قسمت توضیحاتش زده شمارش ویو ها به مشکل خورده و داریم بررسی می کنیم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
منظورم داشبورد کانال قسمت آنالیز بقیل گزینه ویو علامت تعجب زده و قسمت توضیحاتش زده شمارش ویو ها به مشکل خورده و داریم بررسی می کنیم
تا حالا تجربه نداشتم
عکس میذاشتی شاید کسی بتونه راهنمایی کنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستانی که کیفیت دوربین موبایل یا فیلمبرداریشون بالاست و ویدیوهاشون بیت ریت یا رزولوشن بالایی داره و موقع ادیت بخاطر سرعت پایین اذیت میشن،
میتونن از پراکسی (پریمیر، فاینال کات، وگاس و ...) استفاده کنن که خیلی عالیه، من با سیستم i5 نسل 3 و رم 6 ویدیوهای 4k 100mbps مثه آب خوردن ادیت میکنم، مثه یه سیستم حرفه ای و پرقدرت بدون ذره ای لگ یا فریز
توضیح ساده: پراکسی ویدیوهای شما رو با هر رزولوشن و بیت ریتی که باشن تبدیل به یک ویدیو با رزولوشن و بیت ریت و فرمت انتخابی میکنه (مثلا 4k به 480p) که میتونید ویرایشش کنید و زمانی که کار شما تموم شد و میخاید خروجی بگیرید از همون فایل اصلی که وارد کردید استفاده میکنه و رندرو انجام میده
پسی پراکسی فقط برای سرعت بخشیدن به ادیت بکار میره و کیفیتش ربطی به خروجی نداره

در پریمیر حتما و حتما بعد از پراکسی کردن ویدیوهاتون تیک پایینی رو بزنید وگرنه کار نمیکنه (گذینه toggle proxies)

1592075005482.png

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اونی که نوشته full هم میتونی بیاری پایین با رزولیشن پایین تر preview نشون میده
اون برا فول اچ دی تا یک چهارم جا داره، برا 4k تا یک هشتم ولی باز هم نمیکشه سیستم چون بیت ریت واقعا بالاست نمیشه کاریش کرد باید متوسل شد به پراکسی
تو پراکسی من 4k رو میذارم رو فول اچ دی با بیت ریت پایین، عین آب خوردن روون اجرا میشه

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
تا حالا تجربه نداشتم
عکس میذاشتی شاید کسی بتونه راهنمایی کنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستانی که کیفیت دوربین موبایل یا فیلمبرداریشون بالاست و ویدیوهاشون بیت ریت یا رزولوشن بالایی داره و موقع ادیت بخاطر سرعت پایین اذیت میشن،
میتونن از پراکسی (پریمیر، فاینال کات، وگاس و ...) استفاده کنن که خیلی عالیه، من با سیستم i5 نسل 3 و رم 6 ویدیوهای 4k 100mbps مثه آب خوردن ادیت میکنم، مثه یه سیستم حرفه ای و پرقدرت بدون ذره ای لگ یا فریز
توضیح ساده: پراکسی ویدیوهای شما رو با هر رزولوشن و بیت ریتی که باشن تبدیل به یک ویدیو با رزولوشن و بیت ریت و فرمت انتخابی میکنه (مثلا 4k به 480p) که میتونید ویرایشش کنید و زمانی که کار شما تموم شد و میخاید خروجی بگیرید از همون فایل اصلی که وارد کردید استفاده میکنه و رندرو انجام میده
پسی پراکسی فقط برای سرعت بخشیدن به ادیت بکار میره و کیفیتش ربطی به خروجی نداره

در پریمیر حتما و حتما بعد از پراکسی کردن ویدیوهاتون تیک پایینی رو بزنید وگرنه کار نمیکنه (گذینه toggle proxies)

مشاهده پیوست 1183665
تو قسمت داشبورد

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20200614-004423_Gallery.jpg
    Screenshot_20200614-004423_Gallery.jpg
    744.8 KB · نمایش ها: 15

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
خودش توضیح داده که در حال حاضر سیستم مشکل داره و ممکنه آمار بازدیدها صحیح نباشه و داریم روش کار می‌کنیم.
اینو می دونم بالا توضیحش دادم
می خواستم بدونم برای همه این مشکل وجود داره؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اینو می دونم بالا توضیحش دادم
می خواستم بدونم برای همه این مشکل وجود داره؟
خیر

دوستان این جدیده یا برا شما قبلا هم بوده؟ Monetization هم غیر فعاله
نمیدونم درست باشه یا نه ولی به نظر میرسه این فقط یه تخمین برا اینکه یه کانال یا ویدیو چقدر میتونه درآمد داشته باشه
و عجیبه فقط روی اکانت قدیمیم هست

1592124424028.png

1592125306172.png

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
اینستاگرام هم مثل اینکه کم کم داره فیلتر میشه
فیلتر بشه به نفع یوتیوبر هاست
میشه کلی از این مخاطب ها رو آورد سمت یوتیوب که نتیجش میشه بازدید های چند صد برابری

:cool:

بیزنس قند شکن فروشی هم پیشرفت میکنه :D

سود فروش قند چقدر حدودا؟ چطوری میشه سرویسش رو راه اندازی کرد.ممنون (هزینه سرور و ...)

بالا