برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
دیگه این چیزیه که vidiq میگه !! بیشتر از این هم که جا نداره !! :D
untitled-jpg.1190154
TubeBuddy هم یه تستی کن

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
در مورد مشکل زبان: من یه ویدئو دیده بودم که طرف اهل رومانی بود و به زبان خودشون صحبت میکرد ولی زیرنویس انگلیسی گذاشته بود.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
اما با دوربین خیلی خوب بود، ولوم دوربین رو ۱۰ که بود کیفیت عالی بود (حداکثر تا ۳۲ داشت)
میک: بویا یقه ای
شیمبیل خودمی (شکلک بوج) مقسی:p

بعدش باز بالا میبردی صدا رو یا نه؟ الان یکی ضبط کردم البته دیر وقته زیاد بلند نگفتم ولی با ولوم ۳۵ ویندوز صداش مناسبه نسبتا

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
11K ساب و 4 میلیون ویو داشته باشی بعد لوکیشن رو بزنی ایران !

Untitled-1.jpg

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان برای رندر ویدیو وی پی اس خوب سراغ دارید؟
رو وی پی اسی که الان دارم 2+ ساعت طول میکشه یه ویدیو 1080 حدودا 25 دقیقه ای رو رندر کنه. میخوام یه کم سطح کانالو ببرم بالا ویدیو های کپی رایت دار بزارم یه کم ادیت میخواد :D
مشاهده پیوست 1191006
این روش رو هم نمیشه پ.خ کنی برام؟
وی پی اس هم به طبع منابع بالاتر میخواد دیگه که هزینش هم بالاتر میره

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
دوستان برای رندر ویدیو وی پی اس خوب سراغ دارید؟
رو وی پی اسی که الان دارم 2+ ساعت طول میکشه یه ویدیو 1080 حدودا 25 دقیقه ای رو رندر کنه. میخوام یه کم سطح کانالو ببرم بالا ویدیو های کپی رایت دار بزارم یه کم ادیت میخواد
من با سیستم خودم یه سریال ایرانی رو که 58 دقیقه بود رنده کردم تقریبا 1 ساعت شد

یه ویدیو کپی رایت دارو جوری تغییر دادم که خودمم هیچ تغییری توش نمیبینم ولی از نظر یوتیوب مشکل کپی رایتی نداره :D:D:D

بعضی مواقع در لحظه اول شناسایی نمیشه , بعد چند ساعت یا حتی ممکنه بعد یه روز کپی رایتش بیاد

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
خود ویدیو رو تشخیص نداد یه آهنگ تشخیص داد اونم زدم mute زیر یه دقیقه بود. الان restriction هیچی نداره
منم چند بار گذاشتم اولش نبود , بعد از چند ساعت یهو کپی رایت اومد !
البته بعضی مواقع restriction ها فقط برای بعضی مناطق اعمال میشه , مثلا صاحب اثر یه سری کشورها رو مشخص میکنه که مجاز به استفاده نیستن
مال تو هم ممکنه بخاطر آی پی آپلود شامل restriction نشده باشه

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
یعنی تا این یوتیوب رو به گـ....ـه نکشن دست بردار نیستن !
آخرش فکر کنم مثل تتلو که فیسبوک از اینستا پرتش کرد بیرون , یوتیوب هم ایرانی ها رو پرت کنه بیرون !

مثلا کاور طراحی کرده !
maxresdefault.jpg

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
یه ویدیو کپی رایت دارو جوری تغییر دادم که خودمم هیچ تغییری توش نمیبینم ولی از نظر یوتیوب مشکل کپی رایتی نداره :D:D:D
مواظب باش، گاهی وقتا تا ۳ ماه هیچ اخطاری نمیبینی ولی یهو از عالم غیب برات اخطار میاد اونم پشت سر هم
تو کانال هایی که قبلا داشتم در مورد کپی رایت تست میکردم، یه بار یه ویدو رو متشکل از چندین ویدیو کپی رایت و اختصاصی ساختم(مثلا ۷ تا ۱ تا ۲ دقیقه ای که چندتاشو خودم فیلمبرداری کرده بودم) و تا ۳ ماه بازدید خوبی ازش گرفتم ولی نهایتا برام اخطار اومد و ویدیو حذف شد و یکی دیگش هم حذف نشد ولی درآمدی تعلق نمیگرفت
ویدوهارو ریسایز کرده بودم، صدارو تغییر داده بودم و تغییر رنگ و لوگو هم زده بودم و البته یه سری جلوه هایی هم روشون گذاشته بودم و یه موسیقی پس زمینه هم گذاشته بودم
نمیخام دلسردتون کنم اما مواظب زمانی که میزارید باشید

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
شیمبیل خودمی (شکلک بوج) مقسی:p

بعدش باز بالا میبردی صدا رو یا نه؟ الان یکی ضبط کردم البته دیر وقته زیاد بلند نگفتم ولی با ولوم ۳۵ ویندوز صداش مناسبه نسبتا
شیمبیل دیگه چه کوفتیه؟
نه دیگه بالا نمیبردم اما یکم نویز میگرفتم که مشکلی نبود

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
فقط در دو هفته ! یعنی عصر جدید اینقدر طرفدار داره ! :rolleyes:

Untitled-1.jpg

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
برای این برنامه های ویرایش صدا چیزی هست مثلا خودکار بزنه نویز رو حذف کنه بعدش اون چندتا عمل دیگه رو انجام بده؟ نویزش چیز خاصی نداره ولی بقیه رو بلد نیستم فکر کنم وقتگیر باشه :p

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
یه سوال مثلا شما داری صحبت میکنی پشت سرت موزیک یه بنده خدا رو گذاشتی پلی بشه حالا از تلوزیون رادیو هرچی... اینم شامل کپی رایت میشه یعنی؟ :rolleyes:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
موزیکو من هرکاری کردم تشخیص داد نمیدونم چجوریه سیستمش. موزیک بکگراند کپی رایت فری که این همه هست.

@shomal-pet درباره موزیک یادم رفت. صدای بکگراند موزیک خیلی بالا بود. باید در حد 5-10 درصد صدای خودت باشه.

داداش میبینم که خیلی فعالی و اینکه انگار یوتیوب دنگ و فنگ زیاد داره
به نظرت با اینهمه ریسکی که داره خصوصا برا ما ایرانیا ارزش کار کردنو داره؟؟

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
برای ویدیو اول بد نبود. یکی میگفت 100 تا ویدیو اولتون بدترین ویدیو های شما هستن.

چندتا نکته:
از ویدیویی که مربوط به ورزش میشه انتظار میره که اون تمرین ها رو انجام بدی. فقط نشون دادن اپلیکیشن زیاد جالب نیست.
و اینکه موضوع ویدیو دقیق مشخص نبود عنوان زدی سیکس پک بعد اپ افزایش قد و 180 رو اول معرفی میکنی.
مشخص نبود که چالش 30 روزه هست، فقط معرفی اپلیکیشنه یا خودت انجام دادی و نتیجه گرفتی. به نظر من که 30 روزه نمیشه مگه اینکه قبلش باشگاه رفته باشی بعد یه کم وزن اضافه کنی برای ویدیو بعد همونو یه ماهه بسوزونی (خیلیا تو یوتیوب اینکارو میکنن)
و اون میکس سورنا چجوری اخطار کپی رایت نگرفته؟ من 10-15 تا آهنگ میکس کردم اکثرش اخطار گرفت :D
مرسیی بابت نکات ، اونا فقط اپلیکیشن بودن معرفی کردم اطلاع ندارم راجبشون انچنان :)))) ویدئوهام ورزشی قرار نیست باشه این یدونه چون تیتر جذابی بنظرم داشت استفاده کردم
اون اهنگ سورنا کپی رایت دارن ولی استرایک نداره ، یعنی به کانال صدمه نمیزنه فقط نمیشه منتایزش کرد و واچ تایم و ... حساب مییشه
بعضی از اهنگا مثل اهنگای تتلو مثلا باعث میشن چنل اخطار بگیره و ویدئو حذف

بالا