برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس nod32 ٠

disna

Registered User
لایک‌ها
39
چند ساله دارم استفاده میکنم راضی هم بودم . دوشواری پیش نیومده تا حالا

لایسنس هم همینجوری اومد دستم . فرقی با تریال ها نداره . خواستم بدم به یکی دیگه گفتم خودم بدون دردسر استفاده کنم

ولی داره شور خسیس بازی رو درمیاره . کاربر رو خر فرض کرده . وقتی با یک کلیک غیرفعال میشه ....

1-لایسنس هم همینجوری اومد دستم . فرقی با تریال ها نداره ؟؟؟؟ :D دست ما هم بگیر داداش .
2- محصول ی شرکت رو بگیر که همینجوری کاری نکنه . :rolleyes:
3- اگه نسخه معتبره تماس بگیر با گارانتی و پشتیبانی . حتمآ بهت کمک میکنه .

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
1-لایسنس هم همینجوری اومد دستم . فرقی با تریال ها نداره ؟؟؟؟ :D دست ما هم بگیر داداش .
2- محصول ی شرکت رو بگیر که همینجوری کاری نکنه . :rolleyes:
3- اگه نسخه معتبره تماس بگیر با گارانتی و پشتیبانی . حتمآ بهت کمک میکنه .

همینجوری یعنی هدیه ست ...

چی میگی برای خودت . میگم لایسنس با اینایی هم میزارن رو وب فرقی نداره از نظر محتوای آپدیت ها

مشکلم با بلاک کردن الکی سایتها هست . بگم لیست سایتها را پاک کنن ؟ حالت خوش نیست ها :دی

دنبال حل مشکل من نباش . بحث کلی در موردنود32 هست که گندش دراومده

disna

Registered User
لایک‌ها
39
همینجوری یعنی هدیه ست ...

چی میگی برای خودت . میگم لایسنس با اینایی هم میزارن رو وب فرقی نداره از نظر محتوای آپدیت ها

مشکلم با بلاک کردن الکی سایتها هست . بگم لیست سایتها را پاک کنن ؟ حالت خوش نیست ها :دی

اولا آروم باش .
دومآ شما از کجا میدونی فرقی ندارن ؟؟؟؟؟؟
سومآ بله سایت رو میفرستی و اگه شرکتش درست حسابی باشه براساس اینکه ی سایت آلوده هستش یا آلوده نیستش می بنده یا باز می کنه .

و اگه هم فکر میکنی شرکتش اینقدر اعتبار نداره دیگه مشکل خودته که رفتی چیزی رو خریدی و استفاده می کنی که میدونی اعتبار نداره ولی باز داری استفاده می کنی .

من حالم خوشه . تو حالت خوش نیست برادر .

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
اولا آروم باش .
دومآ شما از کجا میدونی فرقی ندارن ؟؟؟؟؟؟
سومآ بله سایت رو میفرستی و اگه شرکتش درست حسابی باشه براساس اینکه ی سایت آلوده هستش یا آلوده نیستش می بنده یا باز می کنه .

و اگه هم فکر میکنی شرکتش اینقدر اعتبار نداره دیگه مشکل خودته که رفتی چیزی رو خریدی و استفاده می کنی که میدونی اعتبار نداره ولی باز داری استفاده می کنی .

من حالم خوشه . تو حالت خوش نیست برادر .

میگم حالت خوش نیست هی انکار کن

دارم میگم حال ندارم سایتها رو اضافه کنم به excluded . میگه درخواست کتبی بفرست سایتها رو باز کنن جواب شکواییه بیاد دم خونه

استفاده کردن یا نکردن هم به خودم مربوطه

@%#@^$&%#&# :hmm:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
میگم حالت خوش نیست هی انکار کن

دارم میگم حال ندارم سایتها رو اضافه کنم به excluded . میگه درخواست کتبی بفرست سایتها رو باز کنن جواب شکواییه بیاد دم خونه

استفاده کردن یا نکردن هم به خودم مربوطه

@%#@^$&%#&# :hmm:

اولا حال جنابعالی خوش نیست به دلیل اینکه خوب مطلب من رو نگرفتی ، به دلیل درست نخوندن .

تو اعتقاد داری سایتهایی که بسته آلوده نیست ؟ و ضد ویروست بی دلیل بسته ؟ درسته ؟ خوب ضد ویروسی که اینطوریه و بی دلیل سایتی رو می بنده و اعتقاد داری خیلی سایتها رو بی دلیل بسته ، خوب ی ضد ویروس بهتر استفاده کن و معتبر تر .

اگر هم الان مشکل نداری . همین رو استفاده کن .

اگه هم به کسی مربوط نیست بیخود میکنی اینجا پست میزاری و آه و ناله می کنی و دنبال راهکار و پاسخ میگردی و آخرش هم با بی ادبی و بی شخصیتی کامل میگی به کسی مربوط نیست .!!!!

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
اولا حال جنابعالی خوش نیست به دلیل اینکه خوب مطلب من رو نگرفتی ، به دلیل درست نخوندن .

تو اعتقاد داری سایتهایی که بسته آلوده نیست ؟ و ضد ویروست بی دلیل بسته ؟ درسته ؟ خوب ضد ویروسی که اینطوریه و بی دلیل سایتی رو می بنده و اعتقاد داری خیلی سایتها رو بی دلیل بسته ، خوب ی ضد ویروس بهتر استفاده کن و معتبر تر .

اگر هم الان مشکل نداری . همین رو استفاده کن .

اگه هم به کسی مربوط نیست بیخود میکنی اینجا پست میزاری و آه و ناله می کنی و دنبال راهکار و پاسخ میگردی و آخرش هم با بی ادبی و بی شخصیتی کامل میگی به کسی مربوط نیست .!!!!

پست قبلی من
دنبال حل مشکل من نباش . بحث کلی در موردنود32 هست که گندش دراومده

من از شما راه حل خواستم ؟ پیاله نشُسته :hmm:

عنوان تاپیک
بررسی آنتی ویروس nod32

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20
با این نود 32 نمیشه ویروس recyclebin رو حذف کرد؟
تو تمام پوشه های من این لعنتی میاد

mha1366m

Registered User
لایک‌ها
389
با این نود 32 نمیشه ویروس recyclebin رو حذف کرد؟
تو تمام پوشه های من این لعنتی میاد

این پوشه مال خود ویندوزه ... برای اینکه نبینیش از منوی Tools(اگه ویندوز 7 داری توی my computer کلید alt از روی صفحه کلید رو بزن) گزینه ی Folder Option رو بزن و روی تب view در قسمت Hidden files and folders تیک hide protected operating system files رو بذار

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20
این پوشه مال خود ویندوزه ... برای اینکه نبینیش از منوی Tools(اگه ویندوز 7 داری توی my computer کلید alt از روی صفحه کلید رو بزن) گزینه ی Folder Option رو بزن و روی تب view در قسمت Hidden files and folders تیک hide protected operating system files رو بذار
مطمئنی؟
من همش فکر میکردم ویروسه:D

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ

دوستان من نسخه trial نود رو اخرین ور ژن رو دانلود کردم چطوری فعالش کنم؟؟ صفحه اولش هی میاد قرمز licens میخواد...و زده NOT ACTIVE

disna

Registered User
لایک‌ها
39

دوستان من نسخه trial نود رو اخرین ور ژن رو دانلود کردم چطوری فعالش کنم؟؟ صفحه اولش هی میاد قرمز licens میخواد...و زده NOT ACTIVE

سلام . ی صفحه داره که میتونی لایسنس تریال بگیری .

ولی اگه پیدا نکردی خوب باید لایسنس بخری و کاریش نمیشه کرد .

el_1362

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوستان من که از ورژن 5 استفاده میکنم وبا استفاده از nod32view آپدیت ها رو به صورت مستقیم از سرور های eset میگیرم درگیری لایسنس ندارم فایلهای آنلاین آپدیتش رو هم همیشه دارم این مشکل چند تا سایت دانلود هم که بسته هست با یه مقدار حوصله و exclude کردن سایتها که آموزشش در لینک زیر هست مشکلشون حل میشه
ESET is blocking a website I know to be safe—how do I exclude it in ESET Smart Security or ESET NOD32 Antivirus? (Home users) - ESET Knowledgebase
در مورد nod32view هم اگر دوستان سوالی داشتند در خدمتم

mbig051

Registered User
لایک‌ها
15
توی بازی pes 2014 وقتی فایروال غیر فعال نیست کرک رو پاک میکنه آنتی ویروس
راهی هست که اینکارو نکنه ؟
ورژن 6 نصبه رو سیستمم

mha1366m

Registered User
لایک‌ها
389
پنجره نود32 رو باز کن و کلید F5 از رو صفحه کلید رو بزن و به قسمتی که توی عکس مشخص شده برو

و آدرس پوشه بازی رو بهش بده:

a.jpg

بعد به قسمتی که در عکس مشخص کردم برو و Filtering mode رو روی learning mode قرار بده
aa.jpg

argonbuy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
[h=1]آنتی ویروس و دیوار آتش ESET Smart Security 7.0.28.0[/h] آنتی ویروس

NOD32-logo.png

دانلود آنتی ویروس و دیوار آتش قدرتمند ESET Smart Security 7.0.28.0 , این آنتی ویروس آخرین و کاملترین نسخه نرم افزار امنیتی شرکت Eset که شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال میباشد. که قادر به شناسایی و نابودی ویروس ها ، اسپای ها و بطور کلی انواع کد های مخرب و بد افزارها میباشد و همچنین قابلیت حفاظت از کامپیوترهای مجاور را با استفاده از NetWork دارا میباشند. امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد. آنتی ویرویس NOD32 بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند. NOD 32 محصولی از کمپانی ESET می باشد که آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی می باشد.

لینک دانلود : دانلود آنتی ویروس ESET Smart Security 7.0.28.0

kamran682

Registered User
لایک‌ها
166
من يه نود 32 كه مال 2006 بوده نصب كردم ولي اپديت نميكنه خيلي طول ميده بعدشم ارور ميده چيكا كنم؟

m.hamid

Registered User
لایک‌ها
20
ببخشید در کدوم قسمت ESET Smart Security باید تعریف کرد که فقط چه برنامه هایی دسترسی به انیترنت دارند و هیچ چیزی اجازه استفاده از اینترنت را نداره؟

m.hamid

Registered User
لایک‌ها
20
من آپدیت ویندوز هفت و غیر فعال کردم اما گاهی بدون اینکه از اینترنت استفاده کنم اینترنتم در حال استفاده هست؟

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
با برنامه ی bwmeter میتونید مدیریت کنید. این برنامه نشان میدهد که چه برنامه ها و فرآیندهایی ارسال یا دریافت دارند.

بالا