برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس nod32 ٠

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
نه به چیزی دست نزدم .. سیستمم یه ویروس افتاده دهنمو سرویس کرده هرچی پاک میکنم بازم هستن نمیدونم دیگه چیکار کنم! :wacko:
انتی ویروس رایگان avira رو امتحان کن ببین میتونی نصب کنی یا نه.بعد از نصب تنظیم شناسایی ویروس را روی High بزار ببین مشکلت حل میشه یا نه.

shahedprimary

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
چطور میتونم کاری کنم نود32 در بستر اینترانت هم آپدیت بشه
من خودم آپدیت سرور راه انداخنم ولی تو بستر اینترانت آپدیت نمیشه
سرورم هم تو آمریکا هستش

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
سلام
چطور میتونم کاری کنم نود32 در بستر اینترانت هم آپدیت بشه
من خودم آپدیت سرور راه انداخنم ولی تو بستر اینترانت آپدیت نمیشه
سرورم هم تو آمریکا هستش

اطلاعاتی در این زمینه ندارم.از آپدیت آفلاین استفاده کن.

shahedprimary

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان بیشتر فکر کنید
یه راه اینه که سرور تو ایران اجرا کنم ولی پهنای باند ایران جواب نمیده
دنبال راه های دیگه هستم

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام. بنده حدود دو سه روز پیش دامنه gigfile.com رو خریدم. اون رو روی سایت فعلیم ست کردم اما هنگامی که قصد دارم از این دامنه وارد سایت بشم ارور معروف Eset nod نمایش داده میشه و اجازه نمیده سایت بالا بیاد. دامنه رو روی دو سه تا هاست دیگه هم امتحان کردم و باز همین مشکل رو داره. یعنی ایراد از هاست نیست.
اگر کسی اطلاعی داره خوشحال میشم بیان کنه
ممنون

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
اگه فقط میخواید توی سیستم خودتون از شر این پیغام خلاص بشید باید توی تنظیمات Nod این سایت رو وارد کنید تا بهش گیر نده.
ولی اینکه کلا Nod/Eset بی خیال این سایت بشه رو طبیعتا باید با خود شرکت Nod/Eset مکاتبه! کنید و بگید سایت مشکلی نداره.

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلام می خواستم بدونم این سایت ها و وبلاگ ها که رمز و نام کاربری ناد 32 رو می زارن به صورت رایگان از کجا میارن منبعشون کجاست از چه سایتی می گیرن

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
سلام می خواستم بدونم این سایت ها و وبلاگ ها که رمز و نام کاربری ناد 32 رو می زارن به صورت رایگان از کجا میارن منبعشون کجاست از چه سایتی می گیرن

Free Trial license generation for ESET Products

یوزر یک ماهه میده

نمیدونم منبعشون این هست یا نه . ولی میتونن صد تا ایمیل بسازن و یوزرهای یک ماهه بگیرن

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام.

1- لینک دانلودتون چرا از وب سایت اصلی نود32 نیست تا آدم مطمئن باشه نرم افزار اصلی و معتبر هست ؟
2- لایسنس اصلی نود32 الان حداقل 50-60 هزار تومن پولشه و توصیه میشه همیشه محصول اصلی و معتبر استفاده کنید .
3- طبق چه چیزی قویترینه ؟ کدوم شرکت معتبر فناوری اطلاعات با این نود32 قرارداد داره ؟

4- با عرض پوزش اینکه فرمودید از ترندمیکرو و سایمنتک قویتره خنده دار ترین حرفیه که در طول 15 سال کار در حوزه نرم افزارهای امنیتی و همکاری با 10 برند ضد ویروس شنیدم .

5- دوست عزیز و گرامی آدم باید دانش خودش رو با اطلاعات صحیح و کامل و همه جانبه بالا ببره و نه با توهم یا تعصب .

6- Cisco - IBM - Wiipro - microsoft و دهها شرکت دیگه کدومشون با نود32 یا بیت دفندر یا کسپرسکی همکاری داره ؟

لطفآ به وب سایت دیسنا ی سر بزن - نزدیم به 2500 خبر و گزارش با لینکهای منبع خبر معتبر منتشر شده .
اگه نظرات خودت رو درباره خبرها و یادداشتها برای ما ارسال کنید نهایت لطف شما به ماست .

موفق باشید .
دیسنا

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام.

1- لینک دانلودتون چرا از وب سایت اصلی نود32 نیست تا آدم مطمئن باشه نرم افزار اصلی و معتبر هست ؟
2- لایسنس اصلی نود32 الان حداقل 50-60 هزار تومن پولشه و توصیه میشه همیشه محصول اصلی و معتبر استفاده کنید .
3- طبق چه چیزی قویترینه ؟ کدوم شرکت معتبر فناوری اطلاعات با این نود32 قرارداد داره ؟

4- با عرض پوزش اینکه فرمودید از ترندمیکرو و سایمنتک قویتره خنده دار ترین حرفیه که در طول 15 سال کار در حوزه نرم افزارهای امنیتی و همکاری با 10 برند ضد ویروس شنیدم .

5- دوست عزیز و گرامی آدم باید دانش خودش رو با اطلاعات صحیح و کامل و همه جانبه بالا ببره و نه با توهم یا تعصب .

6- Cisco - IBM - Wiipro - microsoft و دهها شرکت دیگه کدومشون با نود32 یا بیت دفندر یا کسپرسکی همکاری داره ؟

لطفآ به وب سایت دیسنا ی سر بزن - نزدیم به 2500 خبر و گزارش با لینکهای منبع خبر معتبر منتشر شده .
اگه نظرات خودت رو درباره خبرها و یادداشتها برای ما ارسال کنید نهایت لطف شما به ماست .

موفق باشید .
دیسنا

جناب من به وبلاگتون مراجعه کردم! مثال میارم خدمتتون!
شما در لینک زیر کسپرسکی رو محکوم کردین که تعد اد کاربراش 300میلیون نیست! و لینکی هم آوردین از یه پی دی اف سایت سایمنتک!

دیسنا - اولین و برترین وبلاگ حوزه امنیت سایبری به زبان فارسی - آیا این شرکت آنتی ویروس روسی واقعآ 300 میلیون کاربر دارد ؟
چند تا چیز:
1- تو بخش نظرات شخصی پرسیده بود که شما که خودتون کسپر میفروختین پس چرا الان... که شما در جواب گفته بودین که شما فروشنده آنتی ویروس نیستین و فقط خبر رسانی دارین... پس چرا.... بـــــعــــــــــله!!!!

2- اشاره کردین که:
( صفحه 4 گزارش ) تعداد کاربران کسپرسکی در حدود 20 میلیون !!!!!!!

بله ، نکته ای که بسیار جالب است این مورد است که در زیر عکس داخل گزارش نوشته شده است که چرا کسپرسکی می گوید 250 میلیون کاربر دارد .

در آن سال کسپرسکی ادعای 250 میلیون کاربر داشت .
در حالی که پایین اون جدول دقیقا برگشته گفته که در مجموع، کسپرسکی از 250 میلیون کامپیوتر محافظت میکنه...
جالبیش اینه که به جاهای دیگه متن اشاره نکردین! مثلا
Most of Kaspersky’s large installed base reflects its OEM partnerships, while its branded endpoint base is small but rapidly growing.
و البته از 2009 تا به امروز... rapidly growing....
بگذریم
اخبار و مقاله هاتون یه کم (و حتی بیشتر از یه کم) جهت داره!

disna

Registered User
لایک‌ها
39
جناب من به وبلاگتون مراجعه کردم! مثال میارم خدمتتون!
شما در لینک زیر کسپرسکی رو محکوم کردین که تعد اد کاربراش 300میلیون نیست! و لینکی هم آوردین از یه پی دی اف سایت سایمنتک!

دیسنا - اولین و برترین وبلاگ حوزه امنیت سایبری به زبان فارسی - آیا این شرکت آنتی ویروس روسی واقعآ 300 میلیون کاربر دارد ؟
چند تا چیز:
1- تو بخش نظرات شخصی پرسیده بود که شما که خودتون کسپر میفروختین پس چرا الان... که شما در جواب گفته بودین که شما فروشنده آنتی ویروس نیستین و فقط خبر رسانی دارین... پس چرا.... بـــــعــــــــــله!!!!

2- اشاره کردین که:

در حالی که پایین اون جدول دقیقا برگشته گفته که در مجموع، کسپرسکی از 250 میلیون کامپیوتر محافظت میکنه...
جالبیش اینه که به جاهای دیگه متن اشاره نکردین! مثلا

و البته از 2009 تا به امروز... rapidly growing....
بگذریم
اخبار و مقاله هاتون یه کم (و حتی بیشتر از یه کم) جهت داره!

خوب
جهت دارش رو قبول ندارم .

دپارتمانهای آموزش و اطلاع رسانی و پشتیبانی شرکت دورانتاش برای ارائه آموزش و اطلاعات با ما همکاری دارن .
ولی این دلیل نمیشه ما خبرها رو بدون لینک کار کنیم .
بله . دورانتاش زمانی نماینده توزیع کننده غرب آسیا کسپرسکی بود . ولی بعد از اون کلاهبرداری ( بلاک کردن اشتباهی لایسنسها ) باهاش قطع ارتباط کرد .

البته کلاهبرداری کسپرسکی فقط به همون یک مورد تموم نشد و هنوز ادامه داره . فقط روشهاش عوض شده .
البته فقط دورانتاش نبود که با کسپرسکی قطع ارتباط کرد .
20-30 شرکت دیگه هم بودن . حتی نماینده های اختصاصیش .:)

بهر شکل ما خوشحال میشیم ما رو از نظرات ارزشمند خودتون بهره مند کنید .

راستی درباره لینک هم - مطلب متعلف به موسسه TBR هست که سایتش در pdf اومده .

بعدش اعتبار سایمنتک اینقدر زیاده که نباید با ی شرکت مثل کسپرسکی مقایسش کنی .

ارادتمند

Last edited:

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام
آبدیت آفلاین نود 32 برای ورزن 5 از کجا بکیرم؟؟؟؟

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
آبدیت آفلاین نود 32 برای ورزن 5 از کجا بکیرم؟؟؟؟

نسخه نهایی 6 اومده .
نسخه قبلی رو uninstall کن
یکبار ریست کن
و نسخه 6 رو از وب سایت Antivirus Software and Internet Security Solutions :: ESET دانلود کن .
بعد لایسنست رو وارد کن و به طور مستقیم آپدیت کن .

اگه تو هر مرحله با مشکل مواجه شدی با شرکتی که گارانتی محصولت رو به عهده داره تماس بگیر .

al2e2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای دیافت یوزر پسورد میتونید از نرم افزار pnl استفاده کنید

Capture.png

disna

Registered User
لایک‌ها
39
چرا ی شرکت آنتی ویروس تاسیس نمیکنی ؟؟؟
شرکت ای ست و اخوان .
دفتر مرکزی هم : تهران جلس . :D

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
حروم زاده همه سایتهای دانلود ایرانی رو بلاک کرده . کی میخواد اینا را یکی یکی اعتماد سازی کنه . وب رو هم غیرفعال کنیم سایتهای ویروسی واقعی ....

همین سایتهای دانلود معروفش کردن

با وجود داشتن لایسنس دارم حذفش میکنم

کثا**

ورزن رایگان comodo صدبرابر از این بهتره

disna

Registered User
لایک‌ها
39
حروم زاده همه سایتهای دانلود ایرانی رو بلاک کرده . کی میخواد اینا را یکی یکی اعتماد سازی کنه . وب رو هم غیرفعال کنیم سایتهای ویروسی واقعی ....

همین سایتهای دانلود معروفش کردن

با وجود داشتن لایسنس دارم حذفش میکنم

کثا**

ورزن رایگان comodo صدبرابر از این بهتره

خودت رو اصلا ناراحت نکن داداش .

چرا از اول ی ضد ویروس بهتر نگرفتی ؟
بعدش اول نسخه تریال نصب میکردی 1 هفته استفاده میکردی و بعد میخریدی .

الان هم دیر نشده . هروقت ماهی رو از آب بگیری میمیره . ی ضد ویروس خوب بگیر که آسوده خاطر باشی .
این ضد ویروسهای رایگان اگه خوب بود که مجانی نمیدادنش .

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
خودت رو اصلا ناراحت نکن داداش .

چرا از اول ی ضد ویروس بهتر نگرفتی ؟
بعدش اول نسخه تریال نصب میکردی 1 هفته استفاده میکردی و بعد میخریدی .

الان هم دیر نشده . هروقت ماهی رو از آب بگیری میمیره . ی ضد ویروس خوب بگیر که آسوده خاطر باشی .
این ضد ویروسهای رایگان اگه خوب بود که مجانی نمیدادنش .

چند ساله دارم استفاده میکنم راضی هم بودم . دوشواری پیش نیومده تا حالا

لایسنس هم همینجوری اومد دستم . فرقی با تریال ها نداره . خواستم بدم به یکی دیگه گفتم خودم بدون دردسر استفاده کنم

ولی داره شور خسیس بازی رو درمیاره . کاربر رو خر فرض کرده . وقتی با یک کلیک غیرفعال میشه ....

بالا