برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
لطفا یکی راهنمایی کنه م میخوام ب رام رسمی 1.0.13 نصب کنم تو نرم افزار spflash تمام گزینه ها به ترتیب میرم تمامی درایور ها هم نصب وقتی کابل میزنم و دانلود میزنم هیچ تغییری تو گوشی نمیشه نه نوار زرد رنگی نرم افزار فلش هم ههمین طور چیکار کنم؟

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
دوستان من میخوام از طریق spflash رام رسمی نصب کنم ولی طبق روال که میرم نوار زرد رنگی نمبینم تو حالت های مختلف هم تست کردم نشد به نظرتون مشکل از کجاست همچنین دو رام رسمی که اومده هم تست کردم تمام مراحل به خوبی میرم ولی نوار زد رنگی نیمبینم چیکار کنم؟

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
دوستان من میخوام از طریق spflash رام رسمی نصب کنم ولی طبق روال که میرم نوار زرد رنگی نمبینم تو حالت های مختلف هم تست کردم نشد به نظرتون مشکل از کجاست همچنین دو رام رسمی که اومده هم تست کردم تمام مراحل به خوبی میرم ولی نوار زد رنگی نیمبینم چیکار کنم؟

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
سلام

دوست عزیز شما می تونید از مطالب وبلاگ ‌jiayu.blog.ir استفاده کنی که عمل فلش تقریبا در گوشی های مدیاتکی یکسانه .

جواب سوال شما : داریور روی سیستم شما نصب نیست که اون حالت رو نمی بینید ، پس درایورها رو سایتی که گفتم دانلود و نصبش کن ، اگه باز مشکلی داشتی میتونم کمکت کنم

Sent from my JY-S3 using Tapatalk

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
متاسفانه گوشیم بعد فلش اصلا روشن نمیشه چکار میشه کرد روشی برای برگردوندنش هست؟

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
شما تو قسمت فلش تول موقع فلش ، گزینه فرمت ال + دانلود رو بزنید ، شاید بالا بیاد البته با رام رسمی

Sent from my JY-S3 using Tapatalk

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
با تشکر از همه دوستان بالاخره تونستم رامم به 1.0.13 اپدیت کنم البته بعد هزار بار تلاش و ترفندهای مختلف باید بگم رام من کمی با دشواری نصب شد بعد از اینکه یک بار گوشیم کلا بریک شده بود و... تمامی مراحلی که دوساان گفتند رفتم ام چیزی که فرق داشت و با ازمون خطا متوجه شدم که برای تغییر رام من باید باتری گوشی در نمیاوردم و این دفعه تونستم وقتی باتری تو گوشی بود رام عوض کنم(بدون باتری نصب نشد) اما مشکل اصلی من باز رفع نشد چون من به خاطر پرش انتن میخواشتم رام عوض کنم و الان باز همین مشکل هست هم تو رام 1.0.7 و ه تو رام 1.0.13 الان چیکار کنم رام دیگه ای نصب کنم؟ رام کاستوم نصب کنم ؟

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
کسی تعمیرکار سراغ نداره من گوشیم براثر ضربه تاچش از کار افتاد اما ال سی دی کاملا سالمه فقط تاچش کارنمیکنه حالا باید چکار کنم تاچ عوض شه یا کلا باید ال سی دی هم عوض بشه اخه میگن سرهم هست تاچ با ال سی دی.

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
گوشی به این خوبی چرا اینقد مشکل انتن داره!!سه تا رام عوض کردم ولی تو هیچکدوم این مسکل برطرف نشده اونم با نرم افزارهای مختلف و روشهای مختلف کسی راهی بلده بگه الانم تو رام miui7 هستم خیلی رام خوبی هست اگه این مشل انتن هم برطرف بشه بی نظیره

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
گوشی ای نیو رام بدون باگ نداره پس اصلا توصیه نمیشه که جز رام خودگوشیتون رام دیگه ایی رو نصب کنید چون دوباره برمیگردید به رام خود گوشیتون .هر رام باگ خودشو داره من به شخصا تمامی رامهاشو نصب کردم ودوباره برگشتم رو 1.0.13که قبلا داشتم پس خودتونو اذیت نکنید این گوشی ارزش نداره که بخواهید براش رام عوض کنید دوستم الان تاچ گوشیش از کار افتاده هیچ جا تعمیر کار نداره با بدبختی یه سایت پیدا کرده که 200گرفته براش سفارش بده ازچین بیاد بعد 15روز بعد تازه گوشی رو پست کنه دو و سه روز اونجا باشه بعد بفرستن دوباره پول پست بده اونم تازه اگر خوب درست کرده باشن وگرنه باید پست کنه بره ودوباره برگرده وهزار تا بدبختی دیگه.پس قانع باشید مراقب گوشیتونم باشید که در صورت خرابی فقط باید بندازید گوشه خونه یا اشغالی.راستی تعمیر کارم سراغ داشتید که ال سی دی داشت بهم امار بدید نیاز دارم فوری برا خودم

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
یکی از بزرگترن اشتبهاتم این بود که از این گوشی 2 تا گرفتم و هر جفتشم مشکل داره.
مضخرفترین برند چین بنظرم همینه.
قبلا یه هایر 910 داشتم که 2 سال دستم بود الانم میزو mx4 pro دارم.انصافا عالیه.ولی این I new نه ساپورت درست و درمون داره نه خودش مثل بچه آدم کار میکنه.باطریش که از روز اول مشکل داشت هر جفتش.
خودشم که دم به دقیقه تو هنگه

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
من که از این گوشی راضی ام، قبلا هایر w910 داشتم.

sent from my inew v3

filmsaaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. گوشی یه من v3 یه و تاچش از کار افتاده اما همه چیزش سالمه. چون پیدا نکردم ال سی دی و تاچش رو میخوام گوشی رو همینجوری با جعبه بفروشم. همه چیزشم هست. شارزر و محافظ صفحه و کاور ژله ای فابریک و هدفون . هر کی خواست مقطوع 300 میدم.

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
سلام دوستان رام شیائومی نصب نکنن کلا رام رسمی نصب کنن متاسفانه بعد ن صب رام شیاموئی گوشیم اصلا روشن نمیشه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
سلام. گوشی یه من v3 یه و تاچش از کار افتاده اما همه چیزش سالمه. چون پیدا نکردم ال سی دی و تاچش رو میخوام گوشی رو همینجوری با جعبه بفروشم. همه چیزشم هست. شارزر و محافظ صفحه و کاور ژله ای فابریک و هدفون . هر کی خواست مقطوع 300 میدم.
سلام قیمتتون نمی ارزه چون تاچ وال سی دی این گوشی 270 تومنه باهزینه تعمیر میشه 300 که براطرف گوشی تعمیری درمیاد 600 در صورتی که نوی گوشی 500تومنه بهتره قیمت 150بدید برای این گوشی در ضمن دست دوم درحد این گوشی که فقط چند هفته تا یک ماه کار کرده باشه 350تومن هست عزیز باتشکر.

filmsaaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام قیمتتون نمی ارزه چون تاچ وال سی دی این گوشی 270 تومنه باهزینه تعمیر میشه 300 که براطرف گوشی تعمیری درمیاد 600 در صورتی که نوی گوشی 500تومنه بهتره قیمت 150بدید برای این گوشی در ضمن دست دوم درحد این گوشی که فقط چند هفته تا یک ماه کار کرده باشه 350تومن هست عزیز باتشکر.

ممنون از نظرت. تاچ و ال سی دی اش موجود نیست گشتم. اما میدونم که بعضی ها مثل من این مشکل رو دارن و بردشون سوخته و تاچ و ال سی دی شون سالمه. حالا اگه کسی واقعا بخواد چون مشکل خودم رو داره 220 آخرش. ضمنا تمام وسایل اضافه اش رو هم میدم چون به درد خودم نمیخوره دیگه

بالا