برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستانی که میخوان این گوشی خرید کنن لطفا خرید نکنید اینئ گوشی اصلا ارز نداره نه تنها این گوشی بلکه گوشی هایی که باتری ضعیف دارند یا سیستمشون با قدرت باتری نمیخونه نخرید واقعا گوشی با باتری ضعیف واقعا اذیت میکنه به نظر شخصیم گوشی های لنوو باتری قدرتمندی دارند البته کیفیت عکاسیشون صفر خودم وشی بعدی که میخوام انتخاب کنم یکی از گوشی های زیر خواهد بود
xiaomi redmi 2
ASUS ZenFone 2 ZE551ML
meizu m2 note

LENOVO VIBE X2
بیشتر گوشی ایسوس مدنظرم هست اگر کسی از دوستان تجربه کار با این گوشی ها یا اطلاعاتی دارد لطفا یا تو پخ یا تو تاپیک اعلام کنن تا دوستان دیگه هم که قصد خرید دارند از اطلاعات استفاده کنند ببخشید میخواستم تاپیک جدید بزنم که گفتم قبلس تو این تاپیک بگم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
چندتا کامنت از کسانی که این گوشی روداشتن میزارم شاید بهت کمک کنه
1/
سلام معلومه که ارزش خریدن داره
این گوشی حتی اگه دومیلیون و پونصد هم باشه بازم ارزش خریدن داره
من گوشیم 551 هست متاسفانه طی یک اشتباه سی پی پو 1.8 خریدم اما با رم 4 فوق العاده ازش راضیم و باید بگم با اس5 و اس3 هم مقایسش کردم بنچمارک گوشی من با اس5 خیلی نزدیک به هم بود و باید بگم که دوربین اس5 به پای گوشی زن فون نمیرسه مخصوصا توی شب که فیلم برداری و عکسای با این گوشی حس فوق العاده ای به آدم میده دوربینش توی شب فوق العادس خواستید عکساشو میذارم...
و رابط کاربری بسیار زیبا و سنگین ترین بازی های گرافیکی روش تست کردم خیلی راحت اجرا میکنه وتا پنج بازی سنگین همزمان میتونین اجرا کنین...
کیفیت صفحه نمایش هم که عالیه من که فوق العاده ازش راضیم می خوام وقتی Zenfone 2 Deluxe ZE551ML اومد این و به داداشم بدم و خودم Zenfone 2 Deluxe ZE551ML بخرم....
ساده بگم تو خرید گوشی های زنفون شک نکنین
2/
اولا که ایسوز تایوانه و چین نیست درست همسایه هستن و یه زمانی تایوان همون چین بود اما الان جدا شده و کاملا فرق داره و تازه اگر چین هم بود کیفیت بالایی داشت(شیائومی هم چینیه و اپل هم گوشب هاشو شرکت چینی فاکس کان تولید میکنه)
و درضمن همین گوشی چینی بهتر از اس۶ ظاهر شده اما چون معروف نیست مثل سامسونگ و اسم و رسم در نکرده طرفدار زیادی نداره(که البته با ژنفون ۲ سهام شرکت ایسوز بالا رفت)
این گوشی اصلا مثل اس۶ داغ نمیکنه مشکل مدیریت رم نداره کیفیت ساختش از اس۵ (چون جفتشون پلاستیکن اس ۵ رو مثال زدم)خیلی بهتره و با این که ۵.۵ اینچه خیلی خوش دسته
فقط دوربینش در شب عملکرد خوبی نداره ولی راضی کنندس(اگه عکاس حرفه ای باشی میتونی عکس های خوبی بگیری)
3/اماااااااااااااااامیزو انتخابتوپیه

Last edited:

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام:بنده این گوشی رو دارم،گوشی خوبی هستش.
باطری این گوشی برخلاف گفته دوستان راضی کننده هستش و بنظرم عالیه.
معایب این گوشی: بدنه اش خیلی ظریف هست و باید خیلی مواظبش بود،باید داخل قاب باشه.
به تازگی صفحه نمایش گوشیم انگاری از بدنه داره جدا میشه. :(

sent from my inew v3

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
سلام:بنده این گوشی رو دارم،گوشی خوبی هستش.
باطری این گوشی برخلاف گفته دوستان راضی کننده هستش و بنظرم عالیه.
معایب این گوشی: بدنه اش خیلی ظریف هست و باید خیلی مواظبش بود،باید داخل قاب باشه.
به تازگی صفحه نمایش گوشیم انگاری از بدنه داره جدا میشه. :(

sent from my inew v3
بهتره ببری تعمیرگاه تا از اول چسب کاری کنه زیر ال سی دی رو وگرنه عین من ال سی وتاچت میترکه من عین تواین مشگل روداشتم بیخیال بودم که نتیجه شده دورانداختن گوشی

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
یک گوشی inewv3 دارم گذاشتم فروش
ال سی دی لق هستش
گوشی فقد در حالت خاموش شارژ میشه
قیمت هم توافقی خواستی پی وی

kavehahangaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . گوشی Inew v3 مو ریستات کردم الان دیگه روشن نمیشه.چیکار باید بکنم.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام کسی از دوستان تعمیرکار خوب سراغ داره؟من گوشیم گویا بریک شده ولی سی پی یو کامپیور میشناسه ولی تحت هیچ شرایطی فرمت نمیشه ممنون میشم معرفی کنید یا اگر کسی گوشی خریداره بگه تا روی قیمت توافق کنیم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
برید به سایت بارثاواشاپ باشماره تلفن تماس بگیرید وشماره اقای مریدی تعمیرکارشون روبگیرید که کارش فوقالعادست.یابرید سایتهای چی بایل.موبایلکو اینام تعمیرکارداره.سایت امیراکسپرس هم تعمیرکارش حرفه ایی هست شمارشم تو سایتش هست

mjk0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی با جعبه و شارژر و دوتا باطری با گارد
فقط صفحه نمایش کار نمی ده حتی دکمه های پایین هم روشن می شه و صدای موبایل هم می یاد
هر کی خواست زنگ بزنه
09139635819

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
اقا گوشی منم فقط بردش سوخته کسی خواست میفروشم با تخفیفم یمفروشم

mjk0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که میخوان این گوشی خرید کنن لطفا خرید نکنید اینئ گوشی اصلا ارز نداره نه تنها این گوشی بلکه گوشی هایی که باتری ضعیف دارند یا سیستمشون با قدرت باتری نمیخونه نخرید واقعا گوشی با باتری ضعیف واقعا اذیت میکنه به نظر شخصیم گوشی های لنوو باتری قدرتمندی دارند البته کیفیت عکاسیشون صفر خودم وشی بعدی که میخوام انتخاب کنم یکی از گوشی های زیر خواهد بود
xiaomi redmi 2
ASUS ZenFone 2 ZE551ML
meizu m2 note

LENOVO VIBE X2

بیشتر گوشی ایسوس مدنظرم هست اگر کسی از دوستان تجربه کار با این گوشی ها یا اطلاعاتی دارد لطفا یا تو پخ یا تو تاپیک اعلام کنن تا دوستان دیگه هم که قصد خرید دارند از اطلاعات استفاده کنند ببخشید میخواستم تاپیک جدید بزنم که گفتم قبلس تو این تاپیک بگم
من خودم vibe x2 دارم موبایل خوبیه صفحه نمایش عالی دوربین خوب به خصوص سلفی .طراحی زیبا.خیلی قوی هست
ولی از لحاظ قدرت با زنفون 2 برابر هست
سوالی داشتی زنگ بزن

mjk0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی با جعبه و شارژر و دوتا باطری با گارد
فقط صفحه نمایش کار نمی ده حتی دکمه های پایین هم روشن می شه و صدای موبایل هم می یاد
هر کی خواست زنگ بزنه
09139635819
160 تومن

mjk0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه باطری و یه گارد هر کی خواست
جفتش 30تومن

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستان یک عدد گوشی ای نوی که بردش سوخته موحوده البه قاب قسمت ولوم هم کنده شده و باقی لوازم هم داره اگر کسی خواست پی ام بده

mbc2k9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .عزیز به قیمت بدی اگه تاچ ال سی دیش سالم باشه خریدارم.اگه بخوای بردسالمش هم بهت میفروشم.ممنون

بالا