• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
بله دوست عزیز من خودم باطری S4 MINI که 1900 هست رو توی باطری INEW جاسازی کردم خیلی خوب جواب میده
یعنی باطری اس۴ مینی دقیقا بدون دستکاری اندازه باطری ای نیو هست؟و بهش میخوره؟یا شما یه سری تغییرات روی باطری اس۴ مینی انجام دادین؟

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
دوستان ممنون میشم یه عکس گرفته شده با این دوربین برام بزارید...
از منوهاش هم عکس بزارید ممنون میشم

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
بله دوست عزیز من خودم باطری S4 MINI که 1900 هست رو توی باطری INEW جاسازی کردم خیلی خوب جواب میده
داداش اگه میشه یه کم بیشتر در مورد باطری توضیح بدین.با اتصال به اینترنت شارژدهی چطوره و چقدر شارژ نگه میداره؟هر چند وقت شارژ میکنید نسبت به باطری اصلی خودش چند برابر شارژدهی میکنه هنگام استفاده باطری یا گوشی داغ نمیشه؟و اگه میشه یه عکس از باطری بگذارید.در ضمن من می خواستم یه بررسی از گوشی بگذارم ولی چون مثل اینکه مال من از لحاظ نرم افزاری فرق میکنه گفتم شاید خیلی به درد دوستان نخوره.نظر دوستان در این باره چیه؟

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
ممنون مهران عزیز
داداش من در حال حاضر haier w910 دارم که دوربین 8 داره و راضی هم هستم به نظرتون این دوربین 13 واقعا 13 هست در حد اون هایر عکس میگیره یا.... ؟
یه سوالی هم که داشتم وقتی میخوای تماس بگیری میگه خط 1 یا خط 2 ؟ چون من یه خط دارم برای این میپرسم که هی این سوال رو میپرسه با کدوم خط زنگ میزنید.... میشه کلا یه انتن بالای استاتوس نشون بده ؟ یا نه ؟

javad19

Registered User
لایک‌ها
619

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
قراره کارخونه از اردیبهشت اونم شاید باتریشو 2200کنه

javad19

Registered User
لایک‌ها
619
خب اگه جواب نمیده اصلا برای چی ساختنش...کارخونه بخاطر ارزون در اومدن گوشی شاید اینکارو کرده خب حالا من زیاد کاری ندارم.... ما یه لینک دادیم
هر کی مایل بود می تونه به مسئولیت خودش تهیه کنه

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
فکر نکنم سخت افزار گوشی ربطی به باطری داشته باشه اگه ولتاژ کاریش یکی باشه بعیده مشکلی تو گوشی پیش بیاد چون امپر فقط تغییرکرده ولتاژ سر جاشه... من این گوشی رو میخوام بخرم اما از لحاظ دوربین و اینکه 2 سیم کارت هست... یه خورده مردد هستم....

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
از همه لحاظ عالی هست فقط باتریش معمولی هست دیگه ازش زیاد کار کشیده بشه 1 روز بیشتر جواب نمیده

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
فکر نکنم سخت افزار گوشی ربطی به باطری داشته باشه اگه ولتاژ کاریش یکی باشه بعیده مشکلی تو گوشی پیش بیاد چون امپر فقط تغییرکرده ولتاژ سر جاشه... من این گوشی رو میخوام بخرم اما از لحاظ دوربین و اینکه 2 سیم کارت هست... یه خورده مردد هستم....
من خودم قبلا هایر داشتم در برابر هایر دوربینش تو روز فوق العاده هست اون دو تا عکس هم که بالا گذاشتن من خودم این عکس ها رو گرفتم.اگه یه سیم کارت روی گوشی باشه ازت سوال نمیکنه که با کدوم میخوای اس بدی یا تماس بگیری

peymoon

Registered User
لایک‌ها
11
آقا يه سوال من برام به شدت مهمه كه گوشي فليپ كاور داشته باشه..تو بعضي سايتا تو عكساشون فليپ كاور داره تو خود جعبش..چطورياست؟!به صورت پيش فرض كاور داره تو جعبش؟!

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
آقا يه سوال من برام به شدت مهمه كه گوشي فليپ كاور داشته باشه..تو بعضي سايتا تو عكساشون فليپ كاور داره تو خود جعبش..چطورياست؟!به صورت پيش فرض كاور داره تو جعبش؟!
بله داره

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
ممنون مهران عزیز
داداش من در حال حاضر haier w910 دارم که دوربین 8 داره و راضی هم هستم به نظرتون این دوربین 13 واقعا 13 هست در حد اون هایر عکس میگیره یا.... ؟
یه سوالی هم که داشتم وقتی میخوای تماس بگیری میگه خط 1 یا خط 2 ؟ چون من یه خط دارم برای این میپرسم که هی این سوال رو میپرسه با کدوم خط زنگ میزنید.... میشه کلا یه انتن بالای استاتوس نشون بده ؟ یا نه ؟
دوست عزیز شکا برو ستینگ،سیم منیجمنت اونجا میتونی کاری کنی که دیگه موقع تماس ازت نپرسه و کلا یه سیم غیرفعال کنی،خیلی اسونه;-)

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
وقتی یک سیمکارت روش باشه خودش تشخیص میده و سوال نمی پرسه

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
سری جدید inew با باتری 2800 چند روز دیگه میرسه اورجینال

بالا