• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
درود
گوشی ما که در اولین ساعات روشن شدن , تاچش از کار افتاده است و تا به حال نتوانستم کاری انجام دهم
چند نفر دیگر هم این مشکل را گزارش داده اند
چه باید کرد
کاری از دست من و شما بر نمیاد، پس بفرستید به فروشنده ای که ازش خریدید برای گارانتی (تعویض گوشی)

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
راست میگید؟
همینطور خود به خود یا رامی چیزی روش ریختید؟
چی شد اینطور شد؟
گوشی رو کی خرید کردید ؟ چقدر خریدید؟ از کی خریدید؟
میشه از کارتن و گوشی یه عکس بزارید؟
گوشی را از جعبه بیرون اورده برچست دوم (داخل جعبه ) را روی گوشی قرار دادند ( بر روی برچسب اول ) و گوشی را به شارژر متصل و در همین حال با گوشی کار شده یک بازی از بلوتوث دریافت نصب و بازی شده در حین بازی چند بار هنگ کرده تاچ از کار افتاده است
گوشی را 8 بهمن از پست مشهد گرفتیم (که به امیر گرامی سفارش و خریداری شده بود) حدود 50 تومان گمرگ و حدود 15 تومان هم کارمند اداره پست (یا گمرک ) بدون فاکتور درخواست کرده که مقاومتی نشده و به ذوق گوشی زیبا پرداخت شده است :)
عکس خواهم گرفت اگر نیاز هست
با جناب امیر گرامی هماهنگ شد ولی چون در ابتدای جشن چینی ها بود و همچنین ارسال به چین برای گارانتی هم هزینه خواهد داشت (50 تا 70 تومان ) و زمان زیادی میبرد و همچنین احتمال مشکل نرم افزاری و یا مشکل در شل شدن سوکت تاچ و ... هم بود که امکان حل مشکل با کمی جستجو در سایت های خارجی وجود داشت و دلایلی دیگر :) از گارانتی استفاده نکردیم :)
چند هفته بعد گوشی را باز کردم و سوکت تاچ را هم بررسی کردم ولی مشکل حل نشد رام های زیادی هم ازمودیم ولی همچنان مشکل پا برجاست
هنوز هم فکر میکنم مشکل بدلیل فریم ور تاچ گوشی هست ...
سپاس

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
کاری از دست من و شما بر نمیاد، پس بفرستید به فروشنده ای که ازش خریدید برای گارانتی (تعویض گوشی)
گوشی باز شده و از گارانتی نمیتوان بهره برد مگر اینکه خارج از گارنتی تعمیر کنند

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
گوشی را از جعبه بیرون اورده برچست دوم (داخل جعبه ) را روی گوشی قرار دادند ( بر روی برچسب اول ) و گوشی را به شارژر متصل و در همین حال با گوشی کار شده یک بازی از بلوتوث دریافت نصب و بازی شده در حین بازی چند بار هنگ کرده تاچ از کار افتاده است
گوشی را 8 بهمن از پست مشهد گرفتیم (که به امیر گرامی سفارش و خریداری شده بود) حدود 50 تومان گمرگ و حدود 15 تومان هم کارمند اداره پست (یا گمرک ) بدون فاکتور درخواست کرده که مقاومتی نشده و به ذوق گوشی زیبا پرداخت شده است :)
عکس خواهم گرفت اگر نیاز هست
با جناب امیر گرامی هماهنگ شد ولی چون در ابتدای جشن چینی ها بود و همچنین ارسال به چین برای گارانتی هم هزینه خواهد داشت (50 تا 70 تومان ) و زمان زیادی میبرد و همچنین احتمال مشکل نرم افزاری و یا مشکل در شل شدن سوکت تاچ و ... هم بود که امکان حل مشکل با کمی جستجو در سایت های خارجی وجود داشت و دلایلی دیگر :) از گارانتی استفاده نکردیم :)
چند هفته بعد گوشی را باز کردم و سوکت تاچ را هم بررسی کردم ولی مشکل حل نشد رام های زیادی هم ازمودیم ولی همچنان مشکل پا برجاست
هنوز هم فکر میکنم مشکل بدلیل فریم ور تاچ گوشی هست ...
سپاس
ایشالا درست بشه رام جدید که اقای danyno1 گزاشتن رو امتحان کنید . یا کاستوم رام بریزید روش درست بشه شاید

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان امروز باتری thl w8 که خریده بودم به دستم رسید و طبق اموزش باتری رو درست کردم و در گوشی جا دادم به زودی نتایج تست ها رو بهتون میگم

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
nfc کار میگنه
مشکل چی؟
air sensor کار میکنه همونی که با حرکت دست منو ها جابه جا میشه
دوستان امروز باتری thl w8 که خریده بودم به دستم رسید و طبق اموزش باتری رو درست کردم و در گوشی جا دادم به زودی نتایج تست ها رو بهتون میگم

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
من که خیل وقته دارم اره هم nfc کار میکنه هم ایر جستور البته برای استفاده از ایر جستور باید یه نرم افزار نصب کنید.مشکل هم تا به حال نداشتم

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
باتری thl w8 جواب داد چقدر شارژ نگه میدره

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
امید وارم جواب بده گوشی منم فردا میرسه دستم امیوارم گوشی قدرتمند و سریعی باشه
امکانش هست به جز رام کارخونه ای رام دیگه ای باشه؟
و بهترین رام کدوم هست شما ازکدوم استفاده میکنید مشکلی که تداره؟
باتشکر از اساتید وهمه کسانی که پاسخ گو هستند.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
امید وارم جواب بده گوشی منم فردا میرسه دستم امیوارم گوشی قدرتمند و سریعی باشه
امکانش هست به جز رام کارخونه ای رام دیگه ای باشه؟
و بهترین رام کدوم هست شما ازکدوم استفاده میکنید مشکلی که تداره؟
باتشکر از اساتید وهمه کسانی که پاسخ گو هستند.
من که وقتی خریدم رام miui روش نصب بود بعد از چند مدت رام اصلیش رو رو گوشی زدم ولی باز چون امکانات رام قبلی خیلی بیشتر بود دوباره به رام قبلی برگشتم.

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
بار جدید inew v3 دقیقا 27فروردین میرسه کسانی که میخوان پ خ بدن تا براشون رزرو بشه ممنون

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
من میخوام حافظه داخلی رو مثل SD بیارم رو کامپیوتر که عکسهای پاک شده رو ریکاوری کنم راهی داره ؟؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
من میخوام حافظه داخلی رو مثل SD بیارم رو کامپیوتر که عکسهای پاک شده رو ریکاوری کنم راهی داره ؟؟
رام های دیگه رو امتحان کن

Sent from my ZP980 using Tapatalk

بالا