• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
درست میگید نخونده بودمش ولی این خبرش کاملتره و مشخصاتشو کامل گفته
اره فقط موندم چرا اینیو توی باتری انقدر ضعیف داره عمل میکنه! باتری 2200 برای گوشی 5.5 اینچی با سی پی یو ۸ هسته ای عملا مثل همین باتری 1800 برای v3 هستش..
شرکت های دیگه ی کمتر شناخته چینی برای گوشی ۵ اینچی شون بت
اتری ۲۸۵۰ میلی آمپری استفاده میکنن. باتری هاشون هم از نظر ضخامت هم اندازه باتری v3 هست و از نظر ارتفاع کوتاهتر از باتری v3 و از عرض هم هم اندازه باتری v3 هست. یعنی به عبارتی باتری کوچکتر با ظرفیت دو برابر!

Sent from my V3 using Tapatalk

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
اره فقط موندم چرا اینیو توی باتری انقدر ضعیف داره عمل میکنه! باتری 2200 برای گوشی 5.5 اینچی با سی پی یو ۸ هسته ای عملا مثل همین باتری 1800 برای v3 هستش..
شرکت های دیگه ی کمتر شناخته چینی برای گوشی ۵ اینچی شون بت
اتری ۲۸۵۰ میلی آمپری استفاده میکنن. باتری هاشون هم از نظر ضخامت هم اندازه باتری v3 هست و از نظر ارتفاع کوتاهتر از باتری v3 و از عرض هم هم اندازه باتری v3 هست. یعنی به عبارتی باتری کوچکتر با ظرفیت دو برابر!

چی بگم حتما هزینه باتری زیاده و قیمت گوشی بالا میره

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
نه بابا چه هزینه ای. الان یه باطری با کیفیت ۳۵۰۰ میلی امپری حدود ۱۰ دلار هست. یجا خوندم هر میلی امپر حدود ۱۰۰ تا تک تومان پای مشتری درمیومد.

Sent from my A850

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
نه بابا چه هزینه ای. الان یه باطری با کیفیت ۳۵۰۰ میلی امپری حدود ۱۰ دلار هست. یجا خوندم هر میلی امپر حدود ۱۰۰ تا تک تومان پای مشتری درمیومد.

Sent from my A850
بله اونجا چینه.. برای خود چینی ها قیمت ها زمین تا آسمون با قیمتی که به ما میفروشن فرق داره.. ( برای خود شرکت اینیو باتری قوی تر، تفاوت قیمتی نخواهد داشت.)

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام من تازه گوشیم رو از جعبه بیرون‌اوردم اولش که جلوی بلتر یه برچسب زرد رنک که باید بکنیش
اما الان نمیدونم چرا صدا ندارم باید ازجایی فعال بشه؟ کلا صدا ندارم

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
دوستان برای inew v3 بی دردسر ترین باطری چی هست که مشکلی پیش نیاد برای گوشی ؟ thl w8 - باطری s4 mini یا باطری بدیم براش بسازند و یا....؟

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
چطوری USB dibuling رو فعال کنم

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام

من کل صفحاتو خوندم فقط مشکل باتری داشت!!

یعنی مشکلی دیگه نداره !!! بازی برنامه زیاد بریزی نمیهنگه؟
فیلم های full hd 1080 پخش میکنه ایا؟
حالا هم که داره جدیدش میاد من چیکار کنم نخرم تا جدیده بیاد کی میاد؟

اما با طراحی جدیدش حال نمیکنم

Last edited:

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز به نظر شخص بنده lenovo p780 بردار بدون گارانتیش حدود ۷۵۰ تومنه ولی مطمن باش ارزش داره. کیفیت ساخت و قطعات لنوو فوق العاده است. از نظر فروش لنوو در رتبه ۴ دنیا وجود داره. ولی ای نیو را نمیدونم میشه روش حساب کرد یانه.مطمن باش پیشنهاد من را بخری پشیمون نمیشی

Sent from my A850

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوست عزیز به نظر شخص بنده lenovo p780 بردار بدون گارانتیش حدود ۷۵۰ تومنه ولی مطمن باش ارزش داره. کیفیت ساخت و قطعات لنوو فوق العاده است. از نظر فروش لنوو در رتبه ۴ دنیا وجود داره. ولی ای نیو را نمیدونم میشه روش حساب کرد یانه.مطمن باش پیشنهاد من را بخری پشیمون نمیشی

Sent from my A850
داداش inew داره خودشو بالا میکشه من ایسوس داشتم پشتیبانیش تعریفی نداشت اما ای نیو خوبه بیشتر شرکتها معروف دارن پول برند میخورن وگرنه که الان من 5s میگرفتم.
چندوقت دیگه هم ای نیو پول برند میخوره. اگه فیلمها full hd 1080 و بازی های سنگین اجرا کنه بدون لگ میگیرمش!

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
اگه لوازم جانبیش همیشه پیدا بشه و کیفیت قطعاتش خوب باشه ارزش خرید داره.

sent from Lenovo A850

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان من هر کاری میکنم کامپیو تر گوشی ر. نمیشناسه باید چیکار کنم

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
داداش inew داره خودشو بالا میکشه من ایسوس داشتم پشتیبانیش تعریفی نداشت اما ای نیو خوبه بیشتر شرکتها معروف دارن پول برند میخورن وگرنه که الان من 5s میگرفتم.
چندوقت دیگه هم ای نیو پول برند میخوره. اگه فیلمها full hd 1080 و بازی های سنگین اجرا کنه بدون لگ میگیرمش!
فیلم فول اچدی که مثل اب خوردن پخش میکنه. عزیز فول اچدی خودش فیلم میگیره اونوقت میخوای فول اچدی پخش نکنه؟؟؟
بازی هم چند روز 4 5 تا بازی سنگین دانلود کردم اینا بود:
miniun ruah
Modern combat 4 zero hour
Spiderman
Csr classics
Asphalt 7 ورژن جدید
و چند تا دیگه
همه مثل آب خوردن اجرا شد. فقط توی aslhalt7. موقع دور زدن و پیچیدن یکم لگ بهم میزنه.
اما همه بازی های دیگه عالی و راحت اجرا شدن.
در جواب اون دوست که میگفت لنوو رتبه ۴ فروش هست باید بگم لنوو توی فزوش همه محصولاتش(لپتاپ و تبلت و گوشی) همه باهم رتبه ۴ هست. نه گوشی. بعدم اصلا منطقی نیست لنوو رو که یه عمر با سهام شرکت غولی مثل IBM خودشو بالا کشیده با اینیو که فقط با گوشی موبایل های تولیدی خودش داره کار میکنه با هم مقایسه کنید. گوشی های لنوو بله به نسبت سامسونگ و غیره ارزون تره اما نه به نسبت رقبای چینی خودش!
وقتی وارد بنچمارک گوشی های برند چین میشی همه عملا از قدرتی با یه سیستم کار میکنن. سی پی یو های مدیاتک.
چیزی که اونا رو از هم جدا میکنه توی شاخه های دیگست
کیفیت ساخت بدنه
کیفیت دوربین
پشتیبانی نرم افزاری مناسب
زیبایی گوشی
رم
حافظه داخلی
لوازم جانبی
تا الان گوشی های لنوو تو همه رنج قیمتی کار کردم و برای فروش داشتم. و میتونم بگم همیشه توی رنج قیمت گوشی های لنوو، چند مدل گوشی های خیلی بهتر، با برند های دیگه گیر میاد.
کلام آخر: لنوو شاید برای عام مردم ما که فقط برند سونی و سامسونگ میشناسن گوشی فوق العاده به صرفه ای باشه اما اگر فروشنده ای که ازش میخرید شناخت کامل رو موبایل های چینی داشته باشه و منصف بشه به احتمال زیاد گوشی دیگه ای بهتون پیشنهاد میده.

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
ویندوز عوض کردم درست شد خیلی ممنون که جواب دادید فایل رو هم دانلود کردم خوب بود
جوستر ایر کا نمیکنه چه جوریه برنامه میخود اگر امکانش هست لینکشرو بذارید یه توضیح هم بدید
باز هم ممنون
آسفالت 8 هم اجرا شد

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
دوستان نظرتون در مورد این 2 باطری با باطری فابریک inew چی هست ؟
سامسونگ s4mini
باطری 1900mah
galaxy_s4_mini_20.jpg

img_4329.jpg

thl w8
باطری با 1900mah
34.jpg

باطری iinew v3
1830mah
باطری s4mini نیز 3.8 ولت هست مثل inew v3 اما thl w8 باطری 3.7 ولت داره
لطفا عزیزانی که خرید کرده اند کمک کنند بهترین انتخاب رو بتونیم داشته باشه
اون باطری 2800 که دارن میفروشن 100 % باطری دست ساز و یا باطری s4mini یا thl w8 یا گوشی های دیگه هست چون inew باطری 2800 نداره و قرار نیست داشته باشه

بالا