• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

mlmrtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
اینجا کسی جی پی اس این گوشی رو تست کرده؟ مشکلی نداره؟
یکی از کاربرا انگار مشکل داشت...

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام دوستان: باطری inew v3 با استفاده معمولی چه مدت شارژ نگه میدارد؟خبری از باطری با ظرفیت بالاتر نیست؟
* led بالای گوشی کنار دوربین جلو ، تنها رنگ قرمز هستش یا تبدیل به رنگ های دیگه میشه؟ (حالت بوت لودر - حالت شارژ و...)

Last edited:

farshad_7

Registered User
لایک‌ها
130
سلام دوستان: باطری inew v3 با استفاده معمولی چه مدت شارژ نگه میدارد؟خبری از باطری با ظرفیت بالاتر نیست؟
* led بالای گوشی کنار دوربین جلو ، تنها رنگ قرمز هستش یا تبدیل به رنگ های دیگه میشه؟ (حالت بوت لودر - حالت شارژ و...)

سلام. قرار شده باطری 2800 هم بیاد که وقتی برسه اطلاع رسانی میشه کیفیت گوشی فوق العاده هستش و اگه بشه باطری 2800 براش سری کرد عالی میشه.وضوح تصویر + سرعت بالا + دوربین از بزرگترین مزایا این گوشی هستش.
led رو هم چک میکنمو اطلاع میدم خدمتتون

mlmrtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
یعنی کسی با جی پی اس این گوشی کار نکرده؟!
لطفا یکی جواب بده!
ممنون

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
باطری این گوشی ها با inew v3 مشابه هستش:
Iocean X7, THL W8, Lenovo S820, Fly IQ446

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان گوشی من نوشته core 2 duo یعنی 2 هسته ای هست !!! پشت کارتون گوشی بعد رو به روش زده contex a7 1.3ghz quad core cpu

mlmrtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان کیفیت فیلم برداری این گوشی خوبه؟!!!
مگه فقط با 3gp ضبط نمیکنه؟ در حد 13 مگاپیکسلی هست؟!

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
والا من باهاش فیلمبرداری و عکس گرفتم دوربین 13 واقعی نیست ! اسمی 13 هست وگرنه کیفیت htc desire hd با دوربین 8 برارم عالی تر بود

mlmrtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
مطمئنی؟!
آخه ازش تعریف میکردن! (حداقل از عکس برداریش!)

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
والا من باهاش فیلمبرداری و عکس گرفتم دوربین 13 واقعی نیست ! اسمی 13 هست وگرنه کیفیت htc desire hd با دوربین 8 برارم عالی تر بود
داداش مطمئن هستی؟من با سونی z1 کل انداختم صاحب z1 اعتراف کرد که دوربین این بهتره.در مورد سوال اولتون هم جهار هسته ای هست تازه دوربینش هنام فیلم برداری یه قابلیت هم داره به نام eis که میتونید تو مطلب زیر در موردش بخونید
http://www.zoomit.ir/articles/mobile/10943-iphone-6-eis-camera

A E

Registered User
لایک‌ها
189
13 واقعی و غیر واقعی معنا نداره ، هر دوربین 13 مگاپیکسلی لزوما کیفیت بالا نداره اما واقعا 13 مگاپیکسل داره .
بالاتر از 8 مگاپیکسل دیگه رزولوشن خیلی کم اهمیت میشه و اندازه سنسور و کیفیت لنز مهمتر میشه
اما دوربین این گوشی برای عکاسی توی روز و نور زیاد خیلی خوبه ، ربطی هم به رزولوشنش نداره
من با توجه به نمونه هایی که دیدم نظرم اینه که برای عکاسی مناسبه ولی برای فیلمبرداری خیلی عالی نیست ، به خاطر همین از خریدش منصرف شدم رفتم سراغ Dakele

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
من فیلم ضبط کردم کیفیتش خوبه اما صدای هوا خیلی تو فیلم هست صداهای ضبط شده تو فیلم همراه با هوا هست صدا زیاده :D امیدوارم منورمو بفهمید

behrooz2667

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان از وقتی که رام جدید 1.0.8 ابدیت کردم روند مصرف باطری بیشتر شده بطوریکه تا ظهر بزور نگه میداره

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستانی که این گوشی رو خریدند ، از خریدشون راضی هستند؟
باطریش اذیت نمیکنه؟ به نظرتون این بهتره یا گالاکسی s3 ؟

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من فیلم تست GPS این گوشیو تو یوتیوب دیدم.
براحتی کار میکنه و کمتر از یه دقیقه تعداد زیادی ماهواره پیدا کرد !! مثل گوشیهای برند شایدم سریعتر!!!

آخر ما نفهمیدیم کیفیت صدای این گوشی بلند و شفاف هست یا نه :| یکی بیاد بگه دیگه:|

sasa23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام مجدد خدمت دوستان
یه سوالی برای من توی کارکرد این گوشی پیش اومده.توی منوی گوشی به صورت پیش فرض قابلیت فولدربندی برنامه هارو نداره.از دوستان کسی برنامه ای که خوب باشه یا روشی برای اینکار سراغ نداره؟
برای مشکل فیلم برداری هم که بعضیا از فرمت فیلمبرداری گله میکردن من یه برنامه خیلی عالی برای عوض کردن فرمت پیدا کردن و روی چندتا گوشی هم تست کردم.روی آی نیو هم بزودی تست میکنم اگه جواب داد برنامه رو برای همه دوستان آپلود میکنم تا همه استفاده کنند.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام مجدد خدمت دوستان
یه سوالی برای من توی کارکرد این گوشی پیش اومده.توی منوی گوشی به صورت پیش فرض قابلیت فولدربندی برنامه هارو نداره.از دوستان کسی برنامه ای که خوب باشه یا روشی برای اینکار سراغ نداره؟
برای مشکل فیلم برداری هم که بعضیا از فرمت فیلمبرداری گله میکردن من یه برنامه خیلی عالی برای عوض کردن فرمت پیدا کردن و روی چندتا گوشی هم تست کردم.روی آی نیو هم بزودی تست میکنم اگه جواب داد برنامه رو برای همه دوستان آپلود میکنم تا همه استفاده کنند.

داداش کیفیت اسپیکر پشتی گوشی چطوره ؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام:بنده میخوام inew v3 بخرم ، برای همین سوالاتی رو دارم:
1- دوستان بعد از مدتی استفاده ، از خرید این گوشی پشیمان نیستید؟(اگر به گذشته بر میگشتید باز هم این گوشی رو میخریدید؟)
2-باطریش اذیت نمیکنه؟کلاً چه مدت شارژ نگه میداره؟(برای پیامک و تماس بهتر بگم استفاده معمولی)
3-کیفیت فیلمبرداریش چطوره؟فول اچ دی فیلم میگیره؟عکسبرداری چطور؟
4-کیفیت بدنه گوشی چطوره؟همچنین نوار بغلش؟

بالا